Alcatel

Úvod Výrobcovia Alcatel
smartfon

Čo všetko dokáže v roku 2018 ponúknuť smartfón za 30 dolárov?

Ešte minulý rok sme informovali, že Google spolupracuje s indickými výrobcami na smartfónoch, ktoré by stáli okolo 30-tich EUR.
Alcatel A3 10 LTE

Alcatel A3 10 LTE: Na slovenský trh dorazil nový tablet s veľkou obrazovkou

Celosvetový predaj tabletov síce v poslednom štvrťroku opäť poklesol a výrobcovia im už nevenujú toľko pozornosti, no stále majú na trhu svoje miesto. Obzvlášť, ak sú cenovo dostupné.
Alcatel Flash

Štyri fotoaparáty v jednom smartfóne? Pre novinku od Alcatel nič výnimočné

Smartfóny s logom spoločnosti Alcatel zrovna netrhajú rebríčky predajnosti, no to neznamená, že pod touto značkou nevznikajú zaujímavé zariadenia. Jedným takým je aj Alcatel Flash.

Alcatel A5 LED má najzaujímavejší zadný kryt: Posiaty je LED diódami!

Alcatel, ktorý je súčasťou spoločnosť TCL Communication počas MWC 2017 predstavil niekoľko zariadení prevažne určených pre ľudí, ktorých nezaujímajú najvýkonnejšie špecifikácie alebo na telefón nechcú minúť veľa peňazí.

Alcatel SHINE LITE – štýlový smartfón pre tých, ktorí chcú zažiariť

Spoločnosť TCL Communication uviedla na český a slovenský trh štýlový smartfón Alcatel SHINE LITE. Novinka ponúkne precízne spracovanie a hodnotnú povrchovú úpravu zo skla a kovu.

Alcatel vtipkuje. Vodeodolný smartfón s dlhou výdržou a bez jacku mal už v roku 2001

Na mobilné telefóny značky Alcatel si mnohí z nás určite spomínajú a mnohí nejaký ich model aj vlastnili. V minulosti ich hojne ponúkali tiež naši operátori.
Alcatel Idol 4 Pro

Alcatel vyskúša šťastie s Windows 10. Idol 4 Pro ponúkne high-end parametre

Zatiaľ čo ostatní utekajú od Windows 10 preč, Alcatel mu chce dať ešte jednu šancu. Hovorí sa, že pracuje na Windows 10 verzii Android smartfónu Alcatel Idol 4S.

Podujatie IFA 2016. Čo nás čaká na technologickom veľtrhu v nemeckom Berlíne?

CES v Las Vegas v januári, MWC vo februári v španielskej Barcelone a teraz IFA 2016 v nemeckom Berlíne. Trojica najlepších svetových výstav mobilných, ale samozrejme aj iných smart technológií.

Novinka Alcatel Flash Plus 2: Štýl a výkon za výnimočnú cenu v limitovanej ponuke

O legendárnej spoločnosti Alcatel nebolo v posledných rokoch veľmi počuť, no teraz je späť a rovno s novým modelom smartfónu. konkrétne ide o zariadenie Alcatel Flash Plus 2.

TCL Xess: Obrovský displej, elegantný vzhľad a akciová cena

Ak ste displejový maniak a „menej je viac“ vám nič neohovorí, upriamte pozornosť na tento tablet. Výrobcovia palcami na displeji veru nešetrili, a tak vznikol tablet, ktorý do jednej ruky nechytíte.

Alcatel Flash 2 Plus oficiálne: Stredná trieda za 140 eur

Alcatel, ktorý teraz vlastní TLC, dnes predstavil aktualizovanú verziu modelu Flash 2 zo septembra minulého roka. Pozrime sa, čo táto lacná novinka za svoju cenu ponúka.

ANKETA: Akú značku telefónu nosíte vo vrecku?

To, ktorý telefón je lepší, resp. ktorá značka má tie najvydarenejšie mobily je téma, ktorá sprevádza diskusie od prvopočiatku technologických webov. Nás ale zaujíma úplne jednoduchá záležitosť. Akú značku telefónu momentálne nosíte vo vrecku/kabelke alebo len tak v rukách?

Kuchynský tablet Alcatel Xess vstúpi do predaja 22.apríla

Obrovský, 17-palcový tablet Alcatel Xess, ktorý sa perfektne hodí do vašej kuchyne, pôjde do predaja 22.apríla. Alcatel nastavil cenovku na $499 (437 EUR).

Alcatel predstavil tri nové smartfóny POP so selfie bleskom a výbavou pre nenáročných

Po LG, Samsung a ďalších výrobcoch ukázal na podujatí MWC 2016 svoje novinky už aj Alcatel. Všetky tri kúsky patria do modelovej rady POP a svojou výbavou sú určené najmä pre mladých ľudí, ktorí sa obzerajú po dostupnom, no stále schopnom Android smartfóne.

MWC 2016: Alcatel Idol 4 a Idol 4S oficiálne. JBL zvuk a prémiový dizajn

Podujatie Mobile World Congress 2016 v Barcelone otvoril Alcatel s ich novinkami Idol 4 a Idol 4S. Vyzerá to, že Alcatel sa s novinkami dostal do vyššej ligy smartfónov, o čo sa postarala nie len špecifikácia ale aj prémiový dizajn a spracovanie.

Alcatel OneTouch Idol 4 a Idol 4S: Nové vlajkové modely uvidíme na MWC 2016

Internetové stránky technickej podpory výrobcu Alcatel dnes potvrdili existenciu dvoch chystaných smartfónov. Kompletné špecifikácie a ich vzhľad sa na stránkach zrejme objavil omylom. Informácie už výrobca stiahol.

Dva nové smartfóny, phablet aj tablet. Alcatel a jeho novinky na CES 2016

Mobilné technológie nie sú len o vrcholových high-end modeloch. Do popredia sa čoraz viac dostávajú cenovo dostupnejšie smartfóny a tablety, ktoré už dnes dokážu zabezpečiť optimálny používateľský komfort. Podobnou cestou sa vydal aj Alcatel s ich novou líniou produktov OneTouch Pixi 4.

Alcatel GO PLAY a GO WATCH: Dve mobilné novinky pre aktívnych používateľov

Spoločnosť Alcatel odhalila popri gigantickom tablete a dvoch slabšie vybavených smartfónoch aj dvojicu odolných zariadení - smarfón GO PLAY a GO WATCH.