HTC

Úvod Výrobcovia HTC
Všetky novinky o Android zariadiach značky HTC

HTC U12+ oficiálne: Krásny dizajn, skvelá foto výbava a žiadne fyzické tlačidlá

Do tohtoročného tábora exkluzívnych vlajkových lodí momentálne pribudol ďalší model, celým menom HTC U12+. Novinka taiwanského výrobcu spĺňa všetky vlajkové kritéria roku 2018 a má tiež niečo, čo pri konkurencii nenájdete.
htc

Dlhodobo stratovú mobilnú divíziu HTC opúšťa prezident Chia lin Chang

Jeden z najvyšších postov taiwanskej spoločnosti HTC po šiestich rokoch opúšťa prezident Chialin Chang. V spoločnosti pôsobil od roku 2012, kedy nastúpil na pozíciu finančného riaditeľa. 
ufs 3.0

Interné pamäte budú opäť rýchlejšie. Nový štandard prináša rýchlosť až 23,2 Gbps!

Organizácia JEDEC, ktorá štandardizuje (nielen) spôsoby ukladania dát na globálnej úrovni, zverejnila nový štandard Universal Flash Storage 3.0, v skratke UFS 3.0. Posledným štandardnom je UFS 2.1.

Aktualizáciu na Android 8.0 Oreo nečakane dostane aj HTC One M9 z roku 2015!

Len máloktoré smartfóny dostanú viac ako dve veľké aktualizácie na novšiu verziu operačného systému.

HTC 10 a HTC U11 na Slovensku získavajú veľkú aktualizáciu na Android 8.0 Oreo!

Vlajkové lode spoločnosti, HTC 10 a HTC U11 na Slovensku konečne začali získavať veľkú aktualizáciu na najnovšiu verziu Android 8.0 Oreo.
htc u11 eye

HTC U11 EYEs oficiálne: Naleštená stredná trieda so 6″ displejom a duálnou selfie kamerou

Taiwanský výrobca HTC na ázijskom trhu oficiálne predstavil nového zástupcu z kategórie vyššej strednej triedy. Toto je HTC U11 EYE!
HTC 10

HTC zastavil aktualizáciu pre HTC 10: Môžu za to chyby

HTC mal podľa všetkého zastaviť aktualizáciu pre vlajkovú loď z roku 2016, HTC 10. Stalo sa tak len krátko po tom, ako ju minulý týždeň spustil.

HTC 10 začal získavať aktualizáciu na Android 8.0 Oreo!

Ešte v auguste nám HTC potvrdilo, že aktualizáciu na Android 8.0 Oreo získajú modely U11, U Ultra a HTC 10. Modely U11 a U11 life už aktualizáciu získali, je tak čas posunúť sa ďalej.
HTC U11 EYE

HTC to skúsi s ďalším smartfónom strednej triedy. Už budúci týždeň

Rad smartfónov HTC U11 sa rozšíri o nového člena strednej triedy. HTC U11+ a HTC U11 Life doplní čoskoro predstavený model HTC U11 EYE.
htc u11

HTC U11 dostáva v Európe aktualizáciu na Android 8.0 Oreo

HTC U11 konečne dostáva aktualizáciu na OS Android 8.0 Oreo aj u nás v Európe. V starom roku sa stihla rozšíriť po ázijských krajinách a USA, no Európu kvôli bližšie nepopísaným problémom obchádzala.
oreo

HTC: Je nám ľúto, že aktualizácia pre HTC U11 na Oreo mešká

HTC spustil aktualizáciu na Android 8.0 Oreo pre model HTC U11 ešte v polovici minulého novembra. Najskôr si ju užili majitelia U11 v domácom Taiwane, neskôr majitelia v USA.
HTC U11

Finančné výsledky HTC sú stále zlé, ďalší pokles si výrobca pripísal v novembri

Spoločnosti HTC sa po ekonomickej stránke príliš nedarí, čo je nakoniec badateľné v posledných mesiacoch a aj rokoch. Nové modely smartfónov a kooperácia s gigantom Google zatiaľ nepomohla. 
htc

HTC v budúcom roku predstaví päť až šesť smartfónov. Duálny fotoaparát je istotou

Spoločnosť HTC možno nie je v najlepšej kondícii, no stále ide o výrobcu smartfónov z prvej ligy. Taiwanský tvorca spolupracoval so spoločnosťou Google na smartfóne Pixel 2 a v minulom týždni predstavil dve nové mobilné zariadenia.
htc

HTC U11 Life oficiálne: Stlačiteľný, s čistým systémom a hi-res zvukom

Vlajková a drahá novinka HTC U11+ bokom. Ekonomicky prijateľnejšiu voľbu reprezentuje HTC U11 Life zo strednej triedy, no so závanom prémiových vlastností a vzhľadu. 
htc u11+

HTC U11+ oficiálne: Ten, na ktorý všetci čakali

Fanúšikovia zariadení značky HTC budú jasať. Populárny výrobca dnes predstavil svoj vôbec najvybavenejší smartfón v histórii a nejde o úplne nový model. HTC U11+ je vylepšenou verziou súčasnej vlajkovej lode. 
htc u11

HTC U11 Life s čistým OS Android Oreo spoznáme 2. novembra. Čo ponúkne a koľko bude stáť?

Spoločnosť HTC si na 2. novembra naplánovala tlačové podujatie, na ktorom nám s najväčšou pravdepodobnosťou ukáže dva nové smartfóny. HTC U11 Plus doplní cenovo zaujímavejší a kompaktnejší HTC U11 Life.