HTC

HTC
Všetky novinky o Android zariadiach značky HTC

HTC 10 a HTC U11 na Slovensku získavajú veľkú aktualizáciu na Android 8.0 Oreo!

Vlajkové lode spoločnosti, HTC 10 a HTC U11 na Slovensku konečne začali získavať veľkú aktualizáciu na najnovšiu verziu Android 8.0 Oreo.
htc u11 eye

HTC U11 EYEs oficiálne: Naleštená stredná trieda so 6″ displejom a duálnou selfie kamerou

Taiwanský výrobca HTC na ázijskom trhu oficiálne predstavil nového zástupcu z kategórie vyššej strednej triedy. Toto je HTC U11 EYE!
HTC 10

HTC zastavil aktualizáciu pre HTC 10: Môžu za to chyby

HTC mal podľa všetkého zastaviť aktualizáciu pre vlajkovú loď z roku 2016, HTC 10. Stalo sa tak len krátko po tom, ako ju minulý týždeň spustil.

HTC 10 začal získavať aktualizáciu na Android 8.0 Oreo!

Ešte v auguste nám HTC potvrdilo, že aktualizáciu na Android 8.0 Oreo získajú modely U11, U Ultra a HTC 10. Modely U11 a U11 life už aktualizáciu získali, je tak čas posunúť sa ďalej.
HTC U11 EYE

HTC to skúsi s ďalším smartfónom strednej triedy. Už budúci týždeň

Rad smartfónov HTC U11 sa rozšíri o nového člena strednej triedy. HTC U11+ a HTC U11 Life doplní čoskoro predstavený model HTC U11 EYE.
htc u11

HTC U11 dostáva v Európe aktualizáciu na Android 8.0 Oreo

HTC U11 konečne dostáva aktualizáciu na OS Android 8.0 Oreo aj u nás v Európe. V starom roku sa stihla rozšíriť po ázijských krajinách a USA, no Európu kvôli bližšie nepopísaným problémom obchádzala.
oreo

HTC: Je nám ľúto, že aktualizácia pre HTC U11 na Oreo mešká

HTC spustil aktualizáciu na Android 8.0 Oreo pre model HTC U11 ešte v polovici minulého novembra. Najskôr si ju užili majitelia U11 v domácom Taiwane, neskôr majitelia v USA.
HTC U11

Finančné výsledky HTC sú stále zlé, ďalší pokles si výrobca pripísal v novembri

Spoločnosti HTC sa po ekonomickej stránke príliš nedarí, čo je nakoniec badateľné v posledných mesiacoch a aj rokoch. Nové modely smartfónov a kooperácia s gigantom Google zatiaľ nepomohla. 
htc

HTC v budúcom roku predstaví päť až šesť smartfónov. Duálny fotoaparát je istotou

Spoločnosť HTC možno nie je v najlepšej kondícii, no stále ide o výrobcu smartfónov z prvej ligy. Taiwanský tvorca spolupracoval so spoločnosťou Google na smartfóne Pixel 2 a v minulom týždni predstavil dve nové mobilné zariadenia.
htc

HTC U11 Life oficiálne: Stlačiteľný, s čistým systémom a hi-res zvukom

Vlajková a drahá novinka HTC U11+ bokom. Ekonomicky prijateľnejšiu voľbu reprezentuje HTC U11 Life zo strednej triedy, no so závanom prémiových vlastností a vzhľadu. 
htc u11+

HTC U11+ oficiálne: Ten, na ktorý všetci čakali

Fanúšikovia zariadení značky HTC budú jasať. Populárny výrobca dnes predstavil svoj vôbec najvybavenejší smartfón v histórii a nejde o úplne nový model. HTC U11+ je vylepšenou verziou súčasnej vlajkovej lode. 
htc u11

HTC U11 Life s čistým OS Android Oreo spoznáme 2. novembra. Čo ponúkne a koľko bude stáť?

Spoločnosť HTC si na 2. novembra naplánovala tlačové podujatie, na ktorom nám s najväčšou pravdepodobnosťou ukáže dva nové smartfóny. HTC U11 Plus doplní cenovo zaujímavejší a kompaktnejší HTC U11 Life. 

HTC U11 Plus je blízko: Firma ho predstaví už 2. novembra, takto vyzerá!

Tí z vás, ktorí sa počas predvianočného obdobia chystajú kúpiť si smartfón môžu jasať. Najväčší výrobcovia po celom svete totiž predstavujú svoje nové vlajkové lode. Vyzerá to tak, že ukrátení o novinku nebudeme ani v novembri.

HTC U11 Plus – väčší displej, úzke rámiky a predstavenie v novembri?

Spoločnosť HTC zatiaľ podľa neoficiálnych správ taktiež vstúpi do elitného klubu zariadení s minimálnym orámovaním okolo displeja. Reprezentantom má byť HTC U 11 Plus, ktorý uvidíme možno už v novembri.

AKTUÁLNE: Google kupuje smartfónovú divíziu HTC zodpovednú za Pixel. Zaplatí za ňu 1,1 miliardy dolárov!

Google práve oznámil, že od HTC odkúpil tím zodpovedný za hardvérové produkty (smartfóny). Spravil tak preto, aby posilnil svoju snahu vyrábať čo najkvalitnejšie smartfóny.
oneplus 5

Toto je TOP 10 aktuálne najvýkonnejších smartfónov podľa meraní AnTuTu

Používateľov smartfónov by sme mohli rozdeliť na dve skupiny. Prvej skupine záleží na výsledkoch aplikácií a platforiem, ktoré testujú a hodnotia výkon smartfónov. Druhá skupina na tieto výsledky kašle.
banner