Vernee

Úvod Výrobcovia Vernee
vernee M6

VIDEO: Cenovo dostupný Vernee M6 vyzval do súboja iPhone 8 Plus

Výrobca Vernee v rámci marketingu rád napáda veľké značky, čo sme už neraz videli. Tentokrát mu neunikol iPhone 8 Plus, ktorého niektoré vlastnosti porovnal s cenovo atraktívnym inovovaným modelom Vernee M6. 
vernee M6

Nové video pre Vernee M6 odhaľuje štíhly profil a veľkú obrazovku

Spoločnosť Vernee na podujatí Mobile World Congress 2018 odhalila nového nástupcu smartfónu Vernee M5, ktorý má väčšiu obrazovku a rovnako štíhle telo.
vernee m6

Vernee M6 nadväzuje na jednoduchý elegantný dizajn kombinovaný s užším displejom

Čínsky výrobca Vernee vylepšuje v rámci medzigeneračnej obmeny model M5, ktorý nahrádza ešte elegantnejší model Vernee M6. Priestor dostala štíhlosť a samozrejme moderný displej s užším pomerom strán 18:9.

Vernee chystá novinku: Model M6 príde s 18:9 displejom!

Na podujatí Mobile World Congress 2018 sme sa okrem množstva noviniek od rôznych výrobcov dozvedeli aj o chystanom nováčikovi do rodiny Vernee s názvom M6.
vernee-x-

Tento telefón má 6 GB RAM a 128 GB úložisko: Aj napriek tomu stojí len niečo vyše 200 €!

Bohatá výbava už dávno nie je len výsadou drahých modelov. Poriadny výkon ponúkajú zariadenia všetkých cenových kategórií.
vernee apollo 2

Vernee Apollo 2: Novú vlajkovú loď spoznáme už zajtra!

Mobile World Congress 2018 sa rozbieha dnešným dňom a už zajtra uvidíme predstavenie nového vlajkového modelu z dielne mladého čínskeho výrobcu Vernee. Vernee Apollo 2 staví na osvedčený koncept nadštandardnej výbavy voči prijateľnej cene.
vernee

Podujatia MWC 2018 sa zúčastní aj výrobca Vernee. Aké novinky ukáže?

Podujatie MWC 2018, teda Mobile World Congress, nebude hostiť iba tie najväčšie technologické spoločnosti. Brány majú koncom tohto mesiaca otvorené aj menšie, malé alebo dokonca úplne začínajúce spoločnosti, ktoré chcú svoje zariadenia ukázať publiku z celého sveta.
MIX 2

Z ceny tohto telefónu odpadneš: TOP výbava za smiešnu cenu!

Čínski predajcovia už veľmi dobre vedia, že medzi nami v Európe sa čínske produkty tešia veľkej obľube.
vernee x

Vernee X ako najlepšia voľba? Toto je TOP 5 dôvodov výrobcu, prečo stojí za to

Vernee X je najnovším smartfónom stále mladého čínskeho výrobcu, ktorý chce byť zaujímavý aj kvôli technológiám, nie iba vďaka klasicky nízkej cene. Výrobca najnovšie rozposlal TOP 5 dôvodov, prečo Vernee X stojí za kúpu.
Vernee Active

Vernee Active: Vlajková loď s čipsetom Helio P25, 6 GB RAM a odolnosťou IP68

Zatiaľ najdokonalejší smartfón výrobcu Vernee stelesňuje model Vernee Active, ktorý kombinuje odolnosť s nadštandardnou výbavou a sympatickým dizajnom.
vernee x

VIDEO Vernee X: Pozri sa, čo všetko sa nachádza v balení spolu so smartfónom

Vernee pokračuje vo video šnúre a na oficiálnom YouTube účte tohto výrobcu pribudlo ďalšie video, ktoré nás prevedie unboxingom, teda otvorením balenia so zariadením a jeho príslušenstvom. 
vernee x

VIDEO: Takto funguje technológia pre rozpoznávanie tváre v smartfóne Vernee X

Po displejoch s pomerom strán 18:9 sa výrobcovia začali zaoberať dokonalejšou technológiou pre rozpoznávanie tváre. Intuitívne a rýchle Face ID zaviedol výrobca Apple a ešte rýchlejšie rozpoznanie tváre ponúka OnePlus 5T.
vernee x

VIDEO: Ako obstál Vernee X vo výkone a výdrži 6200 mAh batérie?

Vernee X sa už nejaký čas nachádza v predpredaji predajcu GearBest a prvým majiteľom bude tento kúsok doručený v priebehu tohto mesiaca. Teda pokiaľ si ho stihli objednať ešte v minulom roku.
MIX 2

Vernee MIX 2 dostáva aktualizáciu: Opravuje chyby a prináša čerstvú bezpečnostnú záplatu

Vernee MIX 2 ešte v tomto roku dobehne promptná aktualizácia, ktorá síce (zatiaľ) neprináša novšiu verziu operačného systému, ale rieši rôzne problémy a vylepšuje bezpečnosť. 
vernee x

Android 8.0 Oreo dostane aj Vernee X so 6200 mAh batériou a čipsetom Helio P23

Vernee X už vstúpil do predpredaja s pomerne atraktívnou cenou a najnovšie jeho tvorca informuje o pripravovanej aktualizácii na OS Android 8.0 Oreo. Novinka zatiaľ beží pod verziou 7.1 Nougat.
vernee x

GearBest spustil predpredaj pre Vernee X, novinku s minimálnymi rámikmi a objemnou batériou!

Vernee X dostal oficiálnu podobu iba pred nedávnom a momentálne už prebieha jeho globálny predpredaj. Spustil ho jeden z najznámejších zahraničných predajcov GearBest.
vernee x

Displej takmer bez rámikov a štyri fotoaparáty: Vernee X na FOTO

Svoj druhý model s užším a vyšším displejom o pomere strán 18:9 prezentuje čínske Vernee už niekoľko dní. Po smartfóne Vernee MIX 2 prichádza model Vernee X.

Odolný Vernee Active so 4200 mAh batériou vstúpil do predpredaja, takáto je cena

Smartfón Vernee Active s odolnými vlastnosťami bol predstavený iba nedávno, aktuálne sa už ale nachádza v prvom predpredaji. Cena je vyššia ako sme pri tomto výrobcovi zvyknutí, ale na druhú stranu ponúka dokonalejšiu výbavu.