Vernee

Vernee
vernee thor E

Lacný Vernee Thor E s extrémne dlhou výdržou skladom aj v EU!

Pokiaľ vás odrádzajú nákupy z Číny kvôli colnej byrokracii, máme pre vás zaujímavý tip. V nemeckom sklade predajcu TomTop sa nachádza jeden z čerstvých modelov čínskeho výrobcu Vernee.

Nedostatok energie? Vernee tvrdí, že ich smartfón vydrží na jedno nabitie až tri dni

Čínsky výrobca Vernee sa opäť chváli novou generáciou svojho smartfónu Vernee Thor E, ktorý nemá veľa konkurencie. Aspoň pri pohľade na parametre.

Veľká zľava na Aliexpress. Vernee Thor E s cenou necelých 91 eur v obmedzenom počte kusov

Za asi 90 eur toho v segmente smartfónov nedostanete veľa, čo sa však netýka novej generácie smartfónu Vernee Thor E. Oproti vlaňajšiemu modelu si polepšila väčšina parametrov, no cena zostala rovnaká.
vernee thor E

Lacný Vernee Thor E vstúpil do predpredaja s ešte nižšou cenou!

Vernee Thor E ako reprezentant motta „veľa muziky za málo peňazí" už vstúpil do oficiálneho predpredaja, ktorý výrobca spojil so zaujímavým benefitom.
Vernee Thor E

Vernee Thor E dostane viac RAM a lepší procesor. Cena však nestúpne!

Čínska spoločnosť Vernee opäť poodhalila niekoľko vlastností, ktoré patria novej generácii smartfónu Vernee Thor E. Tento smartfón reprezentuje základný segment hlavne cenovo príťažlivých smartfónov.
Vernee Thor E

Vernee Thor E ponúkne až trojdňovú výdrž na jedno nabitie!

Čínsky výrobca Vernee plánuje uvieseť tento rok na trh hneď niekoľko modelov smartfónov, medzi ktorými nebude chýbať ani Thor E. Predošlá generácia bola veľmi lacná a ani súčasná zrejme nebude výnimkou.
Vernee-Apollo-X

VIDEO: Vernee Apollo X oddnes v predaji. Láka aj na displej od Sharp

Vernee Apollo X je tohtoročným modelom, ktorý však beží pod hlavičkou minuloročného čipsetu. To isté platí napríklad o fotoaparáte alebo displeji. Napriek tomu nemusí ísť o zlú voľbu.

Kým neuvidíš tento telefón, tak neuveríš, aká kvalita sa dá kúpiť za dobrý peniaz!

Novinka od čínskeho obľúbenca Vernee Apollo X už začína putovať na pulty internetových obchodov a chystať sa na svojich nových majiteľov. Tí si ho však môžu zatiaľ len predobjednať.
Vernee Apollo X

VIDEO: Rýchlosť a multitasking smartfónu Vernee Apollo X so 4 GB RAM

Vernee Apollo X sa začne predávať už tento týždeň, presnejšie od zajtra. Výrobca naň láka bohatou pamäťovou výbavou. Okrem 4 GB RAM pribalí aj 64 GB úložisko
Vernee Apollo X

Vernee Apollo X s čipsetom Helio X20 sa blíži. Aký výkon ponúkne?

Vernee Apollo X bude vybavený okrem 5,5 palcového IGZO displeja alebo 13 Mpx fotoaparátu Sony IMX258, aj čipsetom Helio X20. Ten výrobca spojil so 4 GB operačnou pamäťou a 64 GB úložiskom.
Vernee Apollo X

Zaujal vás Vernee Apollo X? Výrobca už spustil rezervácie, ktoré spojil so zľavou a súťažou

Čínsky výrobca Vernee aktuálne spustil systém rezervácií pre ich vylepšený popredný model Apollo X. Výrobca ho mal pripraviť tak, aby uspokojil potreby väčšiny bežných používateľov.

Toto je „Číňan“ bez kompromisov: 5,5“ 2K displej, 10-jadrový Helio X25 a 4 GB RAM za 233€!

Nie je to tak dávno, čo sme sa s „Číňanmi,“ ako smartfóny pochádzajúce z rúk čínskych výrobcov ľudia radi nazývajú, zoznamovali prvýkrát.

Vernee Apollo X je tu: Všetko čo o tomto čínskom zázraku potrebujete vedieť!

Najnovší počin výrobcu Vernee s názvom Apollo X bol predstavený len nedávno, no v súčastnosti sa už začína objavovať v e-shopoch formou predobjednávok. V e-shope Tomtop.com boli spustené 16. marca a pokračovať budú až do 19. apríla 2017. Poďme si však zosumarizovať, čím všetkým ho výrobca obdaroval.
Vernee Apollo X

Vernee Apollo X príde s podporou pre správcu okien OXI Desktop

Inteligentný tefefón alebo tablet dnes vie byť viac ako len mobilné zariadenie. Vďaka ich súčasným výkonom a prepracovaným aplikáciam dokážu čiastočne nahradiť aj počítače. To sa bude týkať tiež pripravovaného Vernee Apollo X.

Smartfón Vernee Apollo Lite v doteraz najvyššej zľave! Počet kusov je však obmedzený

Čínsky výrobca Vernee má v talóne niekoľko nových modelov smartfónov, ktoré začne postupne predávať v priebehu najbližších dvoch mesiacov. Staré modely môžu byť tým pádom pre niekoho menej zaujímavé, no budú lacnejšie.
Thor E

Vernee Thor E a Thor E Plus oficiálne: V znamení veľkej batérie

Spoločnosť Vernee predstavila na podujatí MWC 2017 niekoľko noviniek, medzi ktorými nechýbali inovované modely smartfónov Thor E a Thor E Plus. Ich zameranie je zrejmé. Dlhá výdrž batérie.
banner