Vernee

Vernee

Nádherný displej, slušná výbava a výnimočne dobrá cena: Taký je nový Vernee Mix 2!

To, že sa výrobcovia snažia navzájom kopírovať dizajny konkurenčných zariadení, je všeobecne známe. Zákazníkov si však snažia pritiahnuť stále lepšou a lepšou cenou, ktorá je v pomere ku špecifikácii daného zariadenie naozaj veľmi nízka.
vernee M5

Vernee M5 vstúpil do predaja. Štyri dôvody, prečo stojí za zváženie

Vernee M5 v dnešných dňoch vstupuje do predaja po oficiálnej stránke, o čom nás výrobca informoval. Zároveň pridal štyri dôvody, prečo stojí za kúpu. Vernee M5 stojí zoči voči cenovo dostupným zariadeniam od Xiaomi alebo napríklad Meizu. 
vernee mix 2

Vernee MIX 2 s displejom takmer bez rámikov príde aj v žiarivej modrej farbe

Vernee MIX 2 je prvým modelom čínskeho výrobcu, ktorý prichádza s displejom takmer cez celú prednú stranu zariadenia. Tak ako Xiaomi Mi Mix 2, aj model od Vernee je bez rámikov iba po troch troch stranách displeja.
vernee mix 2

Vernee MIX 2 bude poháňať výkonný 10nm čipset Helio X30

Vernee MIX 2 je stále zatiaľ pomerne neznámym smartfónom aj napriek tomu, že sa už nachádza na oficiálnej stránke výrobcu. Dnes z Číny prichádza správa, že ho bude poháňať čipset Helio X30.

Vernee MIX 2 už figuruje na webe výrobcu. Uvádzacia cena prekvapí

Čínsky výrobca Vernee chce taktiež svojim zákazníkom ponúknuť smartfón s minimálnym orámovaním okolo displeja. Túto pozíciu zastane Vernee MIX 2 a ako sme si pre tejto spoločnosti už zvykli, cena bude posadená poriadne nízko.
vernee thor plus

Vernee Thor Plus s obrovskou 6200 mAh batériou za najnižšiu cenu iba na AliExpress!

V jednom z najpopulárnejších internetových obchodov AliExpress môžete natrafiť na nesmierne prívetivú predajnú cenu, ktorá sa týka smartfónu Vernee Thor Plus. Za necelých 110 eur dostanete napríklad 6200 mAh batériu. 

Ktorý je krajší? Lacný Vernee M5 a prémiový iPhone 7 na spoločných fotografiách

Čínskemu výrobcovi Vernee vždy išlo o to, aby jeho zariadenia dobre vyzerali. Elegantné línie, štíhle telo a kvalitné materiály už dávno nie sú určené iba výkonným vlajkovým lodiam.
vernee-mix-2

Ďalší do klubu. Smartfón s displejom bez rámikov predstaví aj Vernee!

Čínsky výrobca Vernee sa nečakane vrhá do skupiny medzi smartfóny s takmer nulovými rámikmi okolo displeja. Novinka od Vernee toho bude mať veľa spoločného s očakávaným kúskom Xiaomi Mi Mix 2.
vernee M5

VIDEO: Sympatický Vernee M5 so 4 GB RAM a 64 GB ROM v predpredaji!

V segmente smartfónov, ktoré cielia na prísne obmedzené rodinné rozpočty, je veľa konkurencie. Popri množstve čínskych výrobcov ich produkujú aj prestížnejšie značky, no kompromisom sa zväčša nevyhnú.
vernee thor plus

VIDEO: Vernee Thor Plus a jeho snímač odtlačkov v porovnaní s iPhone 7 Plus

Snímač odtlačkov prstov je skvelým prvkom biometrickej ochrany, ktorú už nájdeme aj v tých najlacnejších smartfónoch. Snímač je však užitočný iba vtedy, ak reaguje rýchlo a presne. 
Vernee M5

Vernee M5 prichádza s menším displejom, štíhlym telom a stále schopnými parametrami

Na trhu stále existuje dostatočný dopyt po zariadeniach s kompaktnou obrazovkou, ktorú skvele symbolizuje napríklad 5,2" uhlopriečka displeja. Práve s takou prichádza Vernee M5, nesmierne lacná novinka mladého výrobcu.
Vernee Thor E

Vernee Thor E dostáva aktualizáciu. Prináša niekoľko vylepšení a dokonalejšiu bezpečnosť

Čínsky výrobca Vernee momentálne vypúšťa do sveta aktualizáciu pre smartfón s označením Thor E, ktorá prináša náležité vylepšenia. Aktualizácia by sa už mala šíriť prostredníctvom OTA rozhrania, no nainštalovať si ju môžete aj manuálne. 
vernee thor plus

Vernee Thor Plus sľubuje týždňovú výdrž na jedno nabitie. Trikom nie je iba veľká batéria

Oficiálnu podobu a vlastnosti smartfónu Vernee Thor Plus sme spoznali pred niekoľkými týždňami. Výrobca sa prísne zameral na dlhú výdrž batérie, ktorej musel prispôsobiť hneď niekoľko prvkov.
vernee thor plus

Vernee Thor Plus je napriek 6200 mAh batérii hrubý iba 7,9 mm. Pomohli nové komponenty

Čínsky výrobca Vernee pokračuje v uvoľňovaní svojich kľúčových modelov, z ktorých v poslednej dobe rezonuje model Thor Plus s obrovskou, až 6200 mAh batériou. Zameranie na maximálnu výdrž sa smartfónu nedá uprieť. 
Vernee Thor Plus

Super AMOLED displej a 6 200 mAh batéria? Nič nie je nemožné, tu je dôkaz!

Začiatkom roka 2017 sa na poduajtí MWC 2017 nevynímal iba smartfón Vernee Thor E s už bez tak veľkou batériou. Spoločnosť mu robil Vernee Thor Plus, ktorý dostal ešte väčší akumulátor. 
vernee mars pro

Vernee Mars Pro prichádza so snímačom odtlačkov, ktorý je umiestnený na boku zariadenia

Užívatelia sa pri snímači odtlačkov delia na dva tábory. Jednému vyhovuje poloha pod displejom, vďaka ktorej môžu odblokovať smartfón aj vtedy, keď je položený na stole. 
banner