Vernee

Vernee
vernee x

VIDEO: Ako obstál Vernee X vo výkone a výdrži 6200 mAh batérie?

Vernee X sa už nejaký čas nachádza v predpredaji predajcu GearBest a prvým majiteľom bude tento kúsok doručený v priebehu tohto mesiaca. Teda pokiaľ si ho stihli objednať ešte v minulom roku.
MIX 2

Vernee MIX 2 dostáva aktualizáciu: Opravuje chyby a prináša čerstvú bezpečnostnú záplatu

Vernee MIX 2 ešte v tomto roku dobehne promptná aktualizácia, ktorá síce (zatiaľ) neprináša novšiu verziu operačného systému, ale rieši rôzne problémy a vylepšuje bezpečnosť. 
vernee x

Android 8.0 Oreo dostane aj Vernee X so 6200 mAh batériou a čipsetom Helio P23

Vernee X už vstúpil do predpredaja s pomerne atraktívnou cenou a najnovšie jeho tvorca informuje o pripravovanej aktualizácii na OS Android 8.0 Oreo. Novinka zatiaľ beží pod verziou 7.1 Nougat.
vernee x

GearBest spustil predpredaj pre Vernee X, novinku s minimálnymi rámikmi a objemnou batériou!

Vernee X dostal oficiálnu podobu iba pred nedávnom a momentálne už prebieha jeho globálny predpredaj. Spustil ho jeden z najznámejších zahraničných predajcov GearBest.
vernee x

Displej takmer bez rámikov a štyri fotoaparáty: Vernee X na FOTO

Svoj druhý model s užším a vyšším displejom o pomere strán 18:9 prezentuje čínske Vernee už niekoľko dní. Po smartfóne Vernee MIX 2 prichádza model Vernee X.

Odolný Vernee Active so 4200 mAh batériou vstúpil do predpredaja, takáto je cena

Smartfón Vernee Active s odolnými vlastnosťami bol predstavený iba nedávno, aktuálne sa už ale nachádza v prvom predpredaji. Cena je vyššia ako sme pri tomto výrobcovi zvyknutí, ale na druhú stranu ponúka dokonalejšiu výbavu.
vernee mix 2

Iba tri dni: Aliexpress bude od zajtra ponúkať Vernee MIX 2 so 6 GB RAM za zníženú cenu!

Čínske Vernee vylepšilo svoj bezrámikový model MIX 2, do ktorého tento výrobca natlačil ešte viac operačnej pamäte. Celkových 6 GB RAM už musí stačiť naozaj každému.
vernee x

Vernee plánuje uvoľniť ďalší smartfón bez rámikov. Vyzerá ako OnePlus 5T

Prvým smartfónom tzv. bez rámikov výrobcu Vernee bol model MIX 2, ktorý má na trhu hneď niekoľko súrodencov z dielne mnohých ďalších výrobcov. Vernee to skúsi znovu a lepšie.
vernee active

Vernee Active kombinuje robustnosť a odolnosť s výborným dizajnom

Poriadne odolné inteligentné telefóny musia byť robustnejšie, no to neznamená, že majú vyzerať ako obrnený transportér. Vernee Active už dal o sebe vedieť aj keď sa ešte nepredáva.

Vernee Active nie je len krásny, ale aj výkonný smartfón: Toto všetko ponúka!

Minulý týždeň mladá firma z Čínskeho Šen-čenu, Vernee, predstavila nový model – Vernee Active. Novinka ponúka zaujímavé spojenie odolnosti, dizajnu a výkonu.

Vernee Active: Krásny a zároveň odolný telefón? Dá sa to!

Podľa nami overeného zdroja má sympatický výrobca z ďalekej Číny, Vernee, plánovať predstavenie nového modelu. Nejde pritom o obyčajný telefón.

Výpredaje pri príležitosti čínskeho Sviatku nezadaných sú v plnom prúde. Už ste si vybrali?

Keďže sa v Číne blíži Sviatok nezadaných, ktorý pripadá na 11.11., e-shopy z tejto krajiny akciami a výpredajovými cenami rozhodne nešetria.
vernee mix 2

Vernee MIX 2 vo verzii so 6 GB RAM? Výkonnejšia verzia na obzore

Aj keď 4 GB kapacita operačnej pamäte bohate stačí na pokrytie všetkých, aj tých náročnejších potrieb, výrobcovia smartfónov už siahajú po operačných pamätiach so 6 GB kapacitou.
vernee mix 2

Vernee MIX 2 disponuje až 4200 mAh batériou s rýchlym nabíjaním

Poriadne veľká batéria a rýchle nabíjanie nie sú tými pravými liekmi na nedostatočnú výdrž na jedno nabitie, stále je to ale viac ako nič. Veľkú batériu nájdeme aj v útrobách modelu Vernee MIX 2.
MIX 2

Nádherný displej, slušná výbava a výnimočne dobrá cena: Taký je nový Vernee Mix 2!

To, že sa výrobcovia snažia navzájom kopírovať dizajny konkurenčných zariadení, je všeobecne známe. Zákazníkov si však snažia pritiahnuť stále lepšou a lepšou cenou, ktorá je v pomere ku špecifikácii daného zariadenie naozaj veľmi nízka.
vernee M5

Vernee M5 vstúpil do predaja. Štyri dôvody, prečo stojí za zváženie

Vernee M5 v dnešných dňoch vstupuje do predaja po oficiálnej stránke, o čom nás výrobca informoval. Zároveň pridal štyri dôvody, prečo stojí za kúpu. Vernee M5 stojí zoči voči cenovo dostupným zariadeniam od Xiaomi alebo napríklad Meizu. 
banner