IFA 2016

Úvod Udalosti IFA 2016

Lenovo predstavilo trojicu nových smartfónov K6, K6 Power a K6 Note

Lenovo zaútočilo na návštevníkov podujatia IFA 2016 rovno triom nových smartfónov nižšej strednej a strednej triedy. Všetky majú kovové jednoliate telá.

Sony Xperia XZ a Xperia X Compact oficiálne. Vlajková loď a konečne menší smartfón

Tlačovú konferenciu má za sebou aj spoločnosť Sony Mobile. Predstavila na nej rôzne príslušenstvo, ale aj dva nové smartfóny. Jeden z nich bol veľmi očakávaný.

Nový tablet Huawei MediaPad M3 ponúka 2K displej, kov a reproduktory od Harman/Kardon

8,4-palcová čínska novinka zaujme kvalitnou konštrukciou z prémiového materiálu, kvalitným zvukom a kvalitným zobrazovacím panelom.

Fossil prináša štvoricu hybridných smartwatch, ktoré očaria milovníkov elegancie

Populárny výrobca náramkových hodiniek nezabúda ani na technologické inovácie a preto majú jeho štyri čerstvé kúsky s tradičným analógovým ciferníkom.

HTC predstavilo vynovenú kópiu iPhonu, smartfón One A9s

Na IFA 2016 nechýba ani taiwanský HTC, ktorý nám dnes naservíroval očakávané pokračovanie kvalitného mid-range kúska z minulého roka.

Smartfóny Huawei Nova a Nova Plus predstavené

Veľtrh IFA 2016 je v plnom prúde a aktuálne sa na pódiu prezentoval čínsky gigant Huawei. Tento etablovaný výrobca predstavil dva smartfóny z novej línie strednej triedy.

Lenovo Yoga Tab 3 Plus: Veľká batéria, 2K displej a štyri JBL reproduktory

Na podujatí IFA 2016 spoločnosť Lenovo predstavila inovovaný tablet Yoga Tab 3 Plus, ktorý je priamo určený na sledovanie multimediálneho obsahu. Svedčia o tom jeho vlastnosti.

Moto Z Play oficiálne: Celosvetová dostupnosť, zaujímavá cena aj parametre

Spoločnosť Lenovo na podujatí IFA 2016 predstavila tretieho člena rodiny Moto Z smartfónov. Po Moto Z a Moto Z Force prichádza smartfón Moto Z Play.

IFA 2016: Inteligentné hodinky Samsung Gear S3 oficiálne

Samsung Electronics Co., Ltd., líder v kategórii nositeľných zariadení, dnes predstavil nový model inteligentných hodiniek Gear S3, ktorý ešte viac upevní vedúce postavenie spoločnosti Samsung na trhu v kategórii nositeľných zariadení.

ASUS ZenPad 3S 10 oficiálne: Tablet v znamení obrazu a zvuku

Konzumácia multimediálneho obsahu je vždy podmienená obrazom a zvukom. Čím kvalitnejší obraz a zvuk, tým lepšie. Práve na tieto atribúty sa zameral ASUS pri novom tablete.

ASUS ZenWatch 3 oficiálne: Okrúhly ciferník a cena 229 eur

Tak ako naznačovali neoficiálne špekulácie, ASUS sa s novými inteligentnými hodinkami konečne priklonil k okrúhlemu prevedeniu ciferníka.

Acer R13: Konvertibilný Chromebook s 13″ dotykovou obrazovkou

Chromebooky sú čoraz viac zaujímavejšie. Postarala sa o to hlavne posledná aktualizácia Chrome OS, ktorá do Chromebookov priniesla obchod Google Play.

Acer na IFA 2016: Smartfóny Liquid Z6 a Z6 Plus oficiálne

Technologický veľtrh IFA 2016 odštartoval prezentáciou výrobcu Acer. Ten okrem nového notebooku tenšieho ako jeden centimeter predstavil pre nás zaujímavejšiu dvojicu smartfónov.

Potvrdené: Huawei 1. septembra predstaví prvý smartfón z úplne novej línie

Ani spoločnosť Huawei nebude chýbať na technologickom veľtrhu IFA 2016, ktorý odštartuje už onedlho, začiatkom septembra. Spoločnosť na veľtrhu predstaví nový smartfón.

Podujatie IFA 2016. Čo nás čaká na technologickom veľtrhu v nemeckom Berlíne?

CES v Las Vegas v januári, MWC vo februári v španielskej Barcelone a teraz IFA 2016 v nemeckom Berlíne. Trojica najlepších svetových výstav mobilných, ale samozrejme aj iných smart technológií.

ASUS ZenWatch 3 na prvých fotografiách. Konečne okrúhly ciferník

Inteligentné hodinky Asus ZenWatch a ZenWatch 2 mali jednu spoločnú vec, a to štvorcové, či skôr obdĺžnikové prevedenie ciferníka. Hodinky nevyzerali zle, no okrúhly tvar by im svedčal viac.

Nový Sony Xperia smartfón na čerstvých snímkach. Označenie XR a 5 palcový displej

V posledných dňoch na verejnosti objavili zmienky o zariadení s kódovým označením Xperia F8331. Spoločnosti Sony sa darí tajiť detaily, no predsa len nejaké poznáme.

Inteligentné hodinky Gear S3: Samsung ich predstaví na IFA 2016, toto o nich vieme!

Samsung minulý rok predstavil okrúhle inteligentné hodinky, ktoré ponúkali otáčajúci sa rámik. Pomocou neho ste veľmi rýchlo a intuitívne mohli celé hodinky ovládať a zároveň to vyzeralo veľmi dobre.