Tablety

Tablety
Novinky o všetkých Android tabletoch
Galaxy Tab S3

Tablety sú na vedľajšej koľaji. Ich predaj opäť poklesol

Zdá sa, že užívateľom stačí jedna poriadna obrazovka, ktorá sa zmestí do ruky a vrecka nohavíc. Smartfón je stále výsostne primárnym zariadením, a to na úkor tabletov, ale aj inteligentných hodiniek. 
zlavy

Sviatok nezadaných sa blíži: Nepremeškajte zľavy najväčšej nákupnej horúčky!

Čierny piatok ako symbol začiatku predvianočnej nákupnej sezóny sa rozšíril z Ameriky. Tento deň je často spojený s masovými zľavovými akciami a výpredajmi. Niečo podobné majú aj v Číne. 

Samsung a LEGO spojili sily. Výsledkom je tablet určený pre najmenších

Pri príležitosti oslavy nového animovaného dobrodružstva LEGO NINJAGO, ktoré sa už premieta v kinách, oznámila spoločnosť Samsung príchod nového tabletu určeného pre deti.
razer

Šéf spoločnosti Razer: „Vyvíjame mobilné zariadenie, ktoré bude pripravené do konca roka!“

Hlavne hráčom počítačových hier netreba predstavovať spoločnosť Razer. Výrobca zariadení, doplnkov a príslušenstva určených pre pravých hráčov tiež finančne podporuje elektronický šport.

Samsung pripravuje pre Európu nový tablet. Galaxy Tab A (2017) má stáť iba okolo 200 eur

Tablety nie sú zrovna zariadeniami, ktoré by otriasali trhom. Tabletov sa predáva podstatne menej ako smartfónov a aj preto nevidíme pompézne predstavenia nových modelov, ktorých je v poslednej dobe akosi pomenej. 
Galaxy Tab S3

Celosvetový predaj tabletov opäť poklesol. Desiaty štvrťrok po sebe

Svet je v prvom štvrťroku 2017 opäť o niečo chudobnejší, čo sa predaja tabletov týka. Ich celosvetový predaj medziročne poklesol o 8,5 %.

Xiaomi Mi Pad 3 v predpredaji! + ďalšie zaujímavé tablety, ktoré by ste nemali prehliadnuť

Veľká noc klope na dvere, čo síce nepoteší mnohé dámy, no o to viac radosti budú mať páni. Veľkonočné sviatky sú podobne ako iné udalosti počas roka sprevádzané rôznymi výhodnými ponukami.

Vlaňajší high-end tablet od Samsungu dostáva aktualizáciu na Android Nougat

Samsung sa po high-end modeloch smartfónov rozhodol aktualizovať aj vlaňajší vrcholový tablet. Model Galaxy Tab S2 začal získavať aktualizáciu na OS Android Nougat.
Huawei MediaPad T3

Objavili sa ceny pre Huawei MediaPad T3. Príliš drahý nebude

Tablety sa ani zďaleka nepredávajú tak dobre ako smartfóny. Svojich fanúšikov a používateľov ale majú, a tí ich najčastejšie používajú pre sledovanie multimediálneho obsahu.

Samsung ohlásil začiatok predaja Galaxy Tab S3 na slovenskom trhu

Novinka z portfólia tabletov, ktorú Samsung predstavil na MWC v Barcelone, bude mať svojich prvých majiteľov v apríli. Tešiť sa môžu na vylepšené technológie aj novú verziu pera S Pen.

Geekbuying spustil Fan Festival. Čím viac zdieľaní, tým viac zliav!

Medzinárodný internetový predajca Geekbuying spustil od druhého marca 2017 tzv. Fan Festival, obrovskú zľavovú akciu pre široké portfólio rôznych smart produktov.

Samsung Galaxy Tab S3 oficiálne: Ukážkový high-end tablet s OS Android

Microsoft Surface s OS Windows alebo iPad Pro s iOS dostali konkurenciu. Samsung predstavil na tlačovej konferencii barcelonského MWC 2017 tablet Galaxy Tab S3.

Samsung Galaxy Tab S3 nedostane len S Pen. Objavila sa tiež magnetická klávesnica

Na podujatí MWC 2017 uvidíme okrem množstva nových smartfónov a nositeľných zariadení aj vrcholový high-end tablet. Pôjde o Samsung Galaxy Tab S3.

FOTO: Samsung Galaxy Tab S3 má prísť aj s dotykovým perom S Pen

Ak patríte medzi fanúšikov Galaxy Note línie kórejského Samsungu, určite oceňujete funkcionalitu dotykového pera S Pen. Minulý rok sme si ju ale veľmi neužili, keďže sa pri phablete Note 7 objavili už dobre známe problémy.

POTVRDENÉ: Samsung na podujatí MWC 2017 predstaví nové zariadenie

Vedeli sme, že Samsung si prestížne podujatie MWC 2017 nenechá ujsť. Nevedeli sme však aké zariadenie na ňom predstaví, keďže Galaxy S8 má do premiéry ešte ďaleko.

Samsung nechystá iba high-end smartfón, ale tiež tablet. Ponúkne aj 4 GB RAM

Aj keď je momentálne najviac na pretrase smartfón Samsung Galaxy S8, zabudnúť by sme nemali ani na zariadenia z kategórie tabletov. A Samsung to v tejto kategórii vie.
banner