Tablety

Úvod Zariadenia Tablety
Novinky o všetkých Android tabletoch
Teclast T20

Tento tablet má 2.5K displej a 10-jadrový procesor. Stojí smiešne málo!

Teclast je ázijským producentom prenosných počítačov a tabletov, ktorý vie užívateľom ponúknuť nadštandardnú výbavu za rozumnú cenu.

Toto je Samsung Galaxy Tab S4 oficiálne: Čo všetko ponúkne?

Tak, ako sa predpokladalo, známy kórejský výrobca včera predstavil novú generáciu svojho vrcholového tabletu nazvanú ako Samsung Galaxy Tab S4.
xiaomi mi pad 4

Bleskový predaj pre tablet Xiaomi Mi Pad 4 spustený: Cena je famózna

Jeden z najlepších cenovo dostupných tabletov bol predstavený už vo 4. generácii. Xiaomi Mi Pad 4 bol oficiálne uvedený takmer presne pred mesiacom, 24. júna 2018. Veľmi slušnú výbavu očakávane dopĺňa nízka cena.

Xiaomi Mi Pad 4 oficiálne predstavený: Toto ponúka!

Spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila novú generáciu tabletu Mi Pad 4. Na novinku výrobca poukazoval už niekoľko dní vopred.
tablety

Xiaomi potvrdzuje: Tablet Mi Pad 4 poženie čipset Qualcomm Snapdragon

Aj keď záujem o smartfóny ďaleko predbehol záujem o tablety, stále majú dostatočne veľkú klientelu. Šancu na úspech majú skôr lacnejšie tablety, ktoré v mnohých prípadoch dopĺňajú vlajkový, resp. hodnotnejší smartfón.

Chuwi Hi9 Air: Unikli špecifikácie jedného z najzaujímavejších Android tabletov

Na internet sa dostali špecifikácie jedného z najzaujímavejších Android tabletov, ktorý si pomaly ale isto razí cestu na trh.
Huawei MediaPad M5

Huawei MediaPad M5 oficiálne: Kov, 2K displej, audio Harman Kardon a spravodlivá cena

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší výrobca smartfónov na svete, predstavila v rámci veľtrhu MWC v Barcelone notebook Huawei MateBook X Pro a rad tabletov Huawei MediaPad M5.
Galaxy Tab S3

Samsung by nemal zabudnúť ani na novú generáciu high-end tabletu Galaxy Tab S4

Jeden z najlepších tabletov s OS Android, ak nie najlepší, vyrába Samsung. Model Galaxy Tab S3 je nekompromisným high-endom s prémiovou konštrukciou a veľkým, ultra jemným AMOLED displejom, ktorý môžete ovládať dotykovým perom S Pen.
Chuwi Hi8 Air

Tablet Chuwi Hi8 Air sa už začal predávať, novinka teraz stojí necelú stovku

Lacný tablet s operačným systémom Android a Windows (dual boot) výrobca Chuwi predstavil ešte v januári. Chuwi Hi8 Air vzhľadom na svoju cenu predstavuje veľmi dostupnú voľbu multimediálneho zariadenia. 
Huawei mediapad m5

Tablety ešte nie sú mŕtve: Nový high-end kúsok pripravuje Huawei!

Vlajkových smartfónov je na trhu neúrekom, no tabletov už pomenej. Tých vlajkových je dokonca ešte menej. Aj keď sú tablety výborným nástrojom pre prácu a zábavu, stále ide o sekundárne zariadenie, ktoré užívatelia vo všeobecnosti tak často nekupujú.
chuwi hi8

Chuwi predstavuje Hi8 Air: Lacný tablet s Androidom a Windows zároveň!

Výrobca prenosných počítačov a tabletov Chuwi zaujal ešte v roku 2015 podareným tabletom s označením Hi8. Výrobca na dobrú povesť nadväzuje s takmer rovnomennou novinkou, tabletom Hi8 Air.

Tieto zariadenia lámu rebríčky predajnosti: Tu sú ich hlavné výhody!

Hoci sú oslavy nového roka už relatívne dávno za nami, ešte stále sa nachádzame v eufórii z ďalšieho roka, prepisovania posledného čísla v dátume a tak podobne.
Chuwi Hi9

CoreBook vyzbieral viac ako 100 000 dolárov, výrobca uvedie na trh aj nový herný tablet Chuwi Hi9

Čínsky výrobca Chuwi uspel na platforme kolektívneho financovania Idiegogo s hybridným zariadením, notebookom 2v1, pre ktorý sa mu podarilo vyzbierať 100 000 dolárov. Čoskoro príde na trh aj s novým tabletom s OS Android.
Alcatel A3 10 LTE

Alcatel A3 10 LTE: Na slovenský trh dorazil nový tablet s veľkou obrazovkou

Celosvetový predaj tabletov síce v poslednom štvrťroku opäť poklesol a výrobcovia im už nevenujú toľko pozornosti, no stále majú na trhu svoje miesto. Obzvlášť, ak sú cenovo dostupné.
geekbuying

Akcie na Geekbuying pokračujú: Využi kódy so zľavou alebo výber z európskych skladov

Sviatok všetkých nezadaných berie tradične vážne aj online predajca Geekbuying. Tie najväčšie akcie síce prídu až v sobotu 11. novembra, no vyberať je z čoho aj teraz.
Galaxy Tab S3

Tablety sú na vedľajšej koľaji. Ich predaj opäť poklesol

Zdá sa, že užívateľom stačí jedna poriadna obrazovka, ktorá sa zmestí do ruky a vrecka nohavíc. Smartfón je stále výsostne primárnym zariadením, a to na úkor tabletov, ale aj inteligentných hodiniek. 
zlavy

Sviatok nezadaných sa blíži: Nepremeškajte zľavy najväčšej nákupnej horúčky!

Čierny piatok ako symbol začiatku predvianočnej nákupnej sezóny sa rozšíril z Ameriky. Tento deň je často spojený s masovými zľavovými akciami a výpredajmi. Niečo podobné majú aj v Číne. 

Samsung a LEGO spojili sily. Výsledkom je tablet určený pre najmenších

Pri príležitosti oslavy nového animovaného dobrodružstva LEGO NINJAGO, ktoré sa už premieta v kinách, oznámila spoločnosť Samsung príchod nového tabletu určeného pre deti.