LG G7 ThinQ oficiálne: Toto všetko ponúka!

Kórejská technologická spoločnosť LG oficiálne predstavia svoj nový vlajkový smartfón pre rok 2018. O veľké prekvapenie nejde, keďže sa LG G7 ThinQ v poslednom období skloňoval v spojení s pomerne presnými informáciami.

V LG G7 si budeš môcť podobne ako v Huawei P20 Pro skryť výrez

LG G7 ThinQ ti podobne ako Huawei P20 a P20 Pro umožní schovať výrez v displeji vypnutím celého horného riadku. Vyplýva to z fotografie nastavení LG G7, ktoré spoločnosť nazvala „Nová druhá obrazovka“.
bezdrotove nabijanie

Smartfónov s bezdrôtovým nabíjaním stále nie je veľa, pár ich ale pribudlo

Bezdrôtové nabíjanie je veľmi pokrokové a javí sa ako nesmierne pohodlné, čo aj je. Prídete domov alebo do kancelárie, smartfón jednoducho položíte na podložku a hotovo. Nabíjanie začne ihneď prebiehať.
LG

LG: Úplne nový smartfón predstavíme v tomto roku, zameriame sa na štyri kľúčové vlastnosti

Divízia LG Mobile na už končiacom sa podujatí MWC 2018 nepredstavila zásadné novinky. Ani to nikto neočakával. Vedenie divízie avizovalo zmenu podnikovej stratégie ešte pred samotným podujatím.
LG G7

LG si patentoval vlastný displej bez rámikov. Namiesto výrezu má malý otvor

Displej takmer cez celú prednú stranu už používa slušný počet smartfónov. Niektoré majú výrez v hornej časti displeja, iné veľmi štíhle horizontálne rámiky, ďalšie  nesymetrickú bradu, či zaoblené vnútorné rohy. 
3,5 mm

3,5 mm audio konektor ešte nie je mŕtvy. Väčšina predstavených smartfónov ho má

V priebehu posledných dní sme na podujatí MWC 2018 videli hneď niekoľko premiér, v rámci ktorých boli predstavené nové smartfóny. Okrem hviezdneho dua z Južnej Kórey to boli napr. zariadenia od Alcatelu alebo Nokie.
LG-V30S

LG predstavilo vylepšený model V30S. Ponúka ešte viac fotografických funkcií

Kórejské LG síce na podujatí MWC 2018 nepredstaví nový vlajkový model, no s prázdnymi rukami nepricestovalo. Pre fanúšikov si výrobca pripravil vylepšenú verziu aktuálnej špičky v portfóliu s označením LG V30S ThinQ.
LG G7

Novú vlajkovú loď od LG uvidíme až v júni: Očakávať máme nový dizajn, displej a maximálny výkon

Na podujatí MWC 2018 neuvidíme novú vlajkovú loď od LG. Výrobca pozmenil stratégiu a nový vlajkový model vyvíja takpovediac od podlahy.
lg v30

Kórejské LG predstaví na podujatí MWC 2018 vylepšenú vlajkovú loď LG V30

Spoločnosť LG prehodnotila stratégiu v rámci svojej mobilnej divízie, ktorá je dlhodobo stratová. Tento rok na podujatí MWC 2018 neuvidíme nový model s logom LG, no kórejský výrobca s prázdnymi rukami nepríde.
LG

Divíza LG Mobile údajne opustí najväčší trh so smartfónmi na svete

Kórejská spoločnosť LG má podľa niektorých zdrojov prestať predávať svoje smartfóny na čínskom trhu.
LG V30

LG V30 prešiel testovaním DxOMark: Výborné fotografie, horšie video

LG V30 ako najnovší vlajkový smartfón známeho kórejského výrobcu bol predstavený na konci augusta minulého roka. Na náš trh prišiel až tri mesiace po oficiálnom predstavení. Zariadenie neušlo pozornosti expertov z DxOMark, ktorí ho podrobili testovaniu.
sony xperia

Sony začne používať ohybné OLED displeje: Nové smartfóny budú na nepoznanie

Ekonomický magazín businesskorea.co.kr informuje o rozšírení partnerstva dvoch popredných technologických spoločností. Divízia LG Display dodáva Sony OLED obrazovky pre inteligentné televízory a pustí sa aj do menších rozmerov pre smartfóny. 
Android 8.0 oreo

LG aktualizácie fláka: LG G6 má Android 8.0 Oreo dostať do konca júna!

Ak vlastníte LG G6 a čakáte na najnovšiu verziu operačného systému Android 8.0 Oreo, ešte si počkáte. Aktualizácia pre tento model príde až neskôr. Počkať si musia ako Európania, tak obyvatelia USA.
LG G7

LG G7 na MWC 2018 neuvidíme. Vlastne ho asi neuvidíme vôbec

LG G6 je výborným smartfónom, čo sa však prejavilo až niekoľko dlhých mesiacov od oficiálneho uvedenia na trh. Jeho cena totižto klesla tak, že sa stal zaujímavým aj pre užívateľov, ktorí k tejto kórejskej značke neinklinovali.
LG

LG mení stratégiu v mobilnom biznise, nový high-end spoznáme neskôr

Tento rok sa pokojne môže stať, že novú vlajkovú loď kórejskej spoločnosti LG neuvidíme v obvyklom termíne.

LG G7 nakoniec vraj bude: Môže prísť s minuloročným procesorom!

Začiatkom tohto roka sme sa dozvedeli, že LG plánuje zmenu názvoslovia svojich najvýkonnejších zariadení. To by v praxi znamenalo, že LG G7 by sa nevolal G7 ale nejak inak.