Sharp

Úvod Výrobcovia Sharp

Toto už hej: Novinka od Sharp je šialená – za takýto displej by sa nehanbil ani Samsung a Xiaomi!

Sharp len pred niečo vyše týždňom predstavil ich nový mid-range model, Aquos S2. Pýši sa nádherne tenkými rámikmi, ktoré kazí možno len brada, v ktorej je uložené domovské tlačidlo, senzory a kamera.
sharp aquos s2

Displej takmer cez celú prednú stranu. Sharp Aquos S2 oficiálne!

Nový prírastok do rodiny smartfónov s minimálnymi rámikmi okolo displeja nesie pomenovanie Sharp Aquos S2. Výrobca ho predstavil len čerstvo, pred niekoľkými hodinami. 
Sharp

Sharp budúci týždeň predstaví dva smartfóny s displejmi cez celú prednú stranu

Spoločnosť Sharp nie je úplne najpopulárnejšou, čo sa segmentu smartfónov týka. Teda aspoň v našich končinách. Sharp ale dokázal v minulosti zaujať a budúci týždeň sa mu to môže podariť znovu. 

Toto je smartfón budúcnosti: Displej bez rámikov zaberá až 90% plochy!

Spoločnosť Sharp má bezpochyby talent na vytváranie inteligentných mobilných telefónov, ktoré pútajú pozornosť hlavne vďaka displeju. V minulom roku to bol napríklad model Aquos Crystal.

Sharp Aquos Zate: Snapdragon 820, vodeodolnosť a kamera certifikovaná spoločnosťou Ricoh

Partnerstvo medzi Leica a Huawei nebude jediné spojenie síl medzi výrobcom smartfónom a výrobcom fotoaparátov. Spoločnú reč si našli aj japonské firmy Sharp a Ricoh.

Sharp začal s produkciou nových displejov, ktoré znížia hrúbku smartfónov

Spoločnosť Sharp oznámila, že začala s masovou produkciou svojich inovatívnych "in-cell" displejov, ktoré vďaka novému konštrukčnému dizajnu znížia hrúbku budúcich smartfónov.

Sharp Aquos Crystal 2 a AQUOS Xx- novinky bez rámikov okolo displeja na troch stranách

Páčia sa vám nové smartfóny s extrémne malými, alebo nulovými rámikmi po bokoch displeja? A čo tak telefou bez rámikov po troch stranách?

Sharp posúva hranice – 5,5 palcový displej s neuveriteľnou hustotou 806 ppi

Len nedávno sa objavili informácie, že nadchádzajúci phablet z dielne Samsungu, Galaxy Note 5 by mal byť vybavený displejom s až 4K rozlíšením, pričom ide len o dohad a žiadnu nepotvrdenú informáciu.

Sharp na CES 2015 ukázal displeje rôznych tvarov

Minulý rok si pre nás Motorola pripravila zaujímavú novinku. Na svoje hodinky Moto 360 totiž namontovala okrúhly displej. Sharp teraz na CES ukázal, že vie vyrobiť aj exotickejšie tvary. Držal sa pritom témy áut.  Na takzvaných...

Sharp má displej s hustotou pixelov až 736 ppi

QuadHD displeje sa pomaly ale isto začali usídľovať vo väčšine vlajkových lodí, pričom prvé zariadenie na našom trhu s takýmto displejom bolo LG G3.

Telefón ako zo sci-fi: Sharp Aquos Crystal nemá reproduktor pre hovory, namiesto toho využíva inovatívnu technológiu

Tí z vás, ktorých už pri predstavení prekvapil najkompaktnejší 5-palcový telefón Sharp Aquos Crystal, držte si klobúky.

Sharp pripravuje displeje pre smartfóny a tablety s 600 PPI

Japonský technologický gigant Sharp začal pripravovať svoje fabriky na masovú výrobu novej generácie mobilných displejov, ktoré budú disponovať najvyšším rozlíšením vôbec a určené budú pre smartfóny a tablety.

Samsung představil Galaxy Grand 2 s 5.25palcovým displejem

Jihokorejský Samsung dnes představil druhou generaci smartphonu Galaxy Grand, která přináší pár vylepšení a jemnou změnu designu ve stylu Galaxy Note 3. Podobnost s prémiovým phabletem od Samsungu můžeme spatřit jak na hranách přístroje, kde...

AQUOS SH930W: nový fullHD high-end smartphone predstavený v Hong Kongu

Sharp sa chystá zamútiť vody Android smartphonov s ich novou kreáciou AQUOS SH930W. Ide o zariadenie, ktoré sa prvý krát objavilo pred pár týždňami v Rusku a ktoré sa pýši 5 palcovým fullHD displejom....

Displeje IGZO od Sharp prídu už v druhom kvartáli 2013

Technológia displejov IGZO od Sharp-u je inovatívna tým, že nevyužíva až toľko baterky ako displeje, ktoré používame teraz. Hlavnými výrobcami displejov iPad mini sú LG, ktorý vyrába väčšinu displejov a AU Optronics. Stoja za...

Sharp Aquos Phone SH930W: 5 palcový 1080p fullHD smartphone pre ruský trh

Sharp Aquos Phone SH930W je jedno z tých zariadení, ktoré sú výkonné, no nikto o nich poriadne nevie. Nesie 5 palcový 1080p FullHD displej s Sharp IGZO technológiou pre lepšiu kvalitu a spotrebu. Nedávno...