Vivo

Vivo

OFICIÁLNE: Vivo predstavil prvý telefón so snímačom odtlačkov priamo v displeji!

V decembri minulého roka sa výrobca snímačov odtlačkov prstov, Synaptics, konečne rozhodol, že predstaví riešenie určené pre zabudovanie do displeja.
vivo

Je to tu: Prvý smartfón so snímačom odtlačkov v displeji bude predstavený zajtra!

Už vieme, že prvý smartfón, ktorý bude mať snímač odtlačkov umiestnený priamo v displeji, nevyrobí ani Samsung a ani Apple.

Prvý smartfón so snímačom odtlačkov pod displejom je tu. Nevyrobil ho ani Samsung, ani Apple

Možno ste postrehli, že spoločnosť Synaptics nedávno predstavila prvý snímač odtlačkov, ktorý môže byť umiestnený pod displejom, resp. priamo medzi vrstvy zobrazovacieho panela.
vivo xplay7

Uhni, Samsung a Apple. Snímač pod displejom má mať ako prvý Vivo Xplay7

Bitka o snímač odtlačkov prstov, ktorý by bol umiestnený priamo pod displejom, sa vyostruje. Apple na technológiu tento rok rezignoval a zvolil radšej autentifikáciu trojrozmerným rozpoznávaním tváre. 
vivo

Čínske Vivo si ide svoje. Trojitá zadná kamera a snímač odtlačkov pod displejom!

Čínsky výrobca Vivo v našich končinách príliš nerezonuje, no faktom je, že v domovskej krajine patria jeho zariadenia medzi najpredávanejšie. Kraľuje Huawei a v prvej trojke sa tiež drží konkurent Oppo.
snimac pod displejom

Snímač odtlačkov prstov pod displejom zachytený na používateľskom VIDEU

Ani Samsung, ani Apple si nepripíšu prvenstvo za implementáciu snímača odtlačkov prstov pod vrstvu displeja. Novú generáciu Sense ID od Qualcommu už používa výrobca Vivo.

Takto vyzerá snímač odtlačkov pod displejom. Pozrite si promo VIDEO výrobcu Vivo

Už vieme, že spoločnosť Qualcomm ukončila dva roky čakania na snímač odtlačkov, ktorý by bol uložený pod zobrazovacím panelom. Nová a použiteľná generácia Sense ID je realitou.

Snímač odtlačkov prstov priamo v displeji môže prísť už 28. júna. Predstaví ho čínsky výrobca!

Najväčšie spoločnosti s obrovským rozpočtom pre vývoj nových technológií sa už niekoľko mesiacov márne snažia vložiť snímač odtlačkov prstov priamo do displeja.

FOTO: Snímač odtlačkov umiestnený pod displejom môže ako prvý priniesť čínsky výrobca

O snímači odtlačkov prstov, ktorý by bol umiestnený priamo pod displejom, sa hovorí už niekoľko mesiacov. S novou technológiou sa najčastejšie spája Samsung a Apple. 

Vivo X9 a X9 Plus oficiálne: 20 Mpx + 8 Mpx duálny fotoaparát na prednej strane

Duálne fotoaparáty sa medzi smartfónmi rozmohli ako huby po daždi. Trend nevynechal ani čínsky výrobca Vivo, no poňal ho po svojom.

Vivo Xplay 6 bude predstavený už tento mesiac. Pôjde o plnohodnotný high-end

Čínsky výrobca Vivo nám utkvel v pamäti najmä vďaka zariadeniu X5 Max. To bolo predstavené koncom roka 2014 a išlo o najtenší smartfón na svete s hrúbkou tela len 3,98 mm.

Q2: Huawei má najväčšie predaje v Číne, Apple sa stále drží v TOP 5

Aj keď sa Apple dlhodobo nedarí presadiť na čínskom trhu, znovu sa mu podarilo dostať do TOP 5 najpredávanejších výrobcov. Na druhú stranu počet predaných iPhonov v 2. kvartáli klesol z 11,6 miliónov na 8,6 miliónov v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka.

Vivo X7 a X7 Plus oficiálne: iPhone vzhľad a rôzne veľkosti displejov

Čínsky výrobca Vivo je pre nás možno neznámy, v domovskej Číne však patrí do prvej päťky výrobcov smartfónov s najlepšími predajmi. Aktuálne na domácej pôde predstavil dve novinky.

Vivo X7 bude predstavený 30. júna. Ponúkne napríklad aj 16 Mpx predný fotoaparát

Čínsky telekomunikačný úrad nedávno certifikoval nové smatfóny čínskeho výrobcu Vivo. Konkrétne ide o modely X7 ale aj väčší X7 Plus. Certifikácia odhalila kľúčové parametre smartfónu X7.

Dohady: Vivo X7 príde so Snapdragonom 652, 4 GB RAM a 16 Mpx selfie kamerou

Predstavenie Vivo X7 sa blíži. Firma začala vo veľkom odhalovať oficiálne teasery a my každým dňom máme lepšiu a lepšiu predstavu o tejto horúcej novinke.

Mobil Tonyho Starka čoskoro realitou! Vivo láka na transparentný smartfón

Budúcnosť sa blíži a prinesie nám ju brazílska firma Vivo. Vo svojom oficiálnom teaseri láka na smartfón s transparentným telom.
banner