Vivo

Vivo

Takto vyzerá snímač odtlačkov pod displejom. Pozrite si promo VIDEO výrobcu Vivo

Už vieme, že spoločnosť Qualcomm ukončila dva roky čakania na snímač odtlačkov, ktorý by bol uložený pod zobrazovacím panelom. Nová a použiteľná generácia Sense ID je realitou.

Snímač odtlačkov prstov priamo v displeji môže prísť už 28. júna. Predstaví ho čínsky výrobca!

Najväčšie spoločnosti s obrovským rozpočtom pre vývoj nových technológií sa už niekoľko mesiacov márne snažia vložiť snímač odtlačkov prstov priamo do displeja.

FOTO: Snímač odtlačkov umiestnený pod displejom môže ako prvý priniesť čínsky výrobca

O snímači odtlačkov prstov, ktorý by bol umiestnený priamo pod displejom, sa hovorí už niekoľko mesiacov. S novou technológiou sa najčastejšie spája Samsung a Apple. 

Vivo X9 a X9 Plus oficiálne: 20 Mpx + 8 Mpx duálny fotoaparát na prednej strane

Duálne fotoaparáty sa medzi smartfónmi rozmohli ako huby po daždi. Trend nevynechal ani čínsky výrobca Vivo, no poňal ho po svojom.

Vivo Xplay 6 bude predstavený už tento mesiac. Pôjde o plnohodnotný high-end

Čínsky výrobca Vivo nám utkvel v pamäti najmä vďaka zariadeniu X5 Max. To bolo predstavené koncom roka 2014 a išlo o najtenší smartfón na svete s hrúbkou tela len 3,98 mm.

Q2: Huawei má najväčšie predaje v Číne, Apple sa stále drží v TOP 5

Aj keď sa Apple dlhodobo nedarí presadiť na čínskom trhu, znovu sa mu podarilo dostať do TOP 5 najpredávanejších výrobcov. Na druhú stranu počet predaných iPhonov v 2. kvartáli klesol z 11,6 miliónov na 8,6 miliónov v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka.

Vivo X7 a X7 Plus oficiálne: iPhone vzhľad a rôzne veľkosti displejov

Čínsky výrobca Vivo je pre nás možno neznámy, v domovskej Číne však patrí do prvej päťky výrobcov smartfónov s najlepšími predajmi. Aktuálne na domácej pôde predstavil dve novinky.

Vivo X7 bude predstavený 30. júna. Ponúkne napríklad aj 16 Mpx predný fotoaparát

Čínsky telekomunikačný úrad nedávno certifikoval nové smatfóny čínskeho výrobcu Vivo. Konkrétne ide o modely X7 ale aj väčší X7 Plus. Certifikácia odhalila kľúčové parametre smartfónu X7.

Dohady: Vivo X7 príde so Snapdragonom 652, 4 GB RAM a 16 Mpx selfie kamerou

Predstavenie Vivo X7 sa blíži. Firma začala vo veľkom odhalovať oficiálne teasery a my každým dňom máme lepšiu a lepšiu predstavu o tejto horúcej novinke.

Mobil Tonyho Starka čoskoro realitou! Vivo láka na transparentný smartfón

Budúcnosť sa blíži a prinesie nám ju brazílska firma Vivo. Vo svojom oficiálnom teaseri láka na smartfón s transparentným telom.

Rýchle a kovové smartfóny Vivo V3 a V3 Max boli dnes predstavené

Je to len pár dní dozadu, keď sme vás informovali o neúplných špecifikáciách smartfónov Vivo V3 a V3 Max. Brazílska firma Vivo dnes oficiálne na indickom trhu predstavila týchto kovových krásavcov. Pozrime sa, čo ponúkajú.

Vivo zverejnil teasery V3 a V3 Max. Pripravte sa na veľmi rýchly zážitok

Dnes Vivo zverejnil teasery ich novej dvojice Vivo V3 a Vivo V3 Max. Smartfóny majú byť podľa brazílskeho výrobcu „rýchlejšie, ako rýchlejšie“.

Milovníci hudby pozor. Vivo predstavil X6S a X6S Plus s vylepšeným zvukom

Čínsky výrobca Vivo včera predstavil mierne vylepšených nástupcov minuloročných modelov X6 a X6 Plus. Najväčšie zmeny sa udiali vo zvukovej výbave.

Vivo Xplay 5 oficiálne: Prvý smartfón so 6 GB pamäťou RAM

Dnešný deň je v segmente smartfónov výnimočný. Dnes totižto uzrel svetlo sveta vôbec prvý smartfón na svete, ktorý vo svojich útrobách ukrýva 6 GB kapacitu operačnej pamäte RAM. Zariadenie však nepredstavil žiadny ostrieľaný hráč trhu, ale menej známy čínsky výrobca Vivo.

Vivo Xplay 5 so 6 GB RAM na prvých fotografiách. Predstavený bude už zajtra

Pred nejakým časom sme vás informovali, že pokroková výroba pamätí kórejského Samsungu umožní, aby mohli byť smartfóny budúcnosti vybavené až 6 GB operačnou pamäťou RAM. Priekopníkom pritom mal byť Samsung Galaxy Note6, ktorý bude predstavený až niekedy v septembri.

Snapdragon 820 a až 6 GB RAM. Čínske Vivo predstaví 1. marca nadupaný smartfón

Spoločnosť Vivo nie je mimo ázijských krajín veľmi známa. V týchto krajinách ale patrí medzi popredných výrobcov smartfónov, pričom si toto miesto vydobyla hlavne kvalitou svojich produktov so zaujímavým dizajnom a príťažlivou cenou.
banner