Samsung

Samsung
Všetky novinky o Android zariadiach značky Samsung

80 € vs 800 €: Aký je rozdiel medzi skutočnou Galaxy S8 a klonom?

Uspieť na dnešnom trhu plnom smartfónov nie je jednoduché. Výrobcovia hľadajú rôzne techniky na to, aby zaujali. Jednou z nich je aj využitie pokrokových zobrazovacích panelov.
Galaxy Note 8

Samsung do toho ide rázne: Galaxy S9, S9+ aj Note 9 majú ponúknuť duálny fotoaparát

Trh smartfónov je od začiatku tohto roka poznamenaný novým fenoménom – duálnymi fotoaparátmi. Používajú ich azda všetci významní aj menej významní hráči na trhu. Až na Samsung.

Samsung Galaxy Note 8 bude dostupný aj vo farbe, ktorá pri S8 či S8+ nie je dostupná

Vyzerá to tak, že Galaxy Note 8 bude dostupný minimálne v jednej novej farbe. Informáciu zverejnil Roland Quandt. Tvrdí, že Note 8-čku môžeme očakávať aj v tmavo modrom prevedení.

FOTO: Pripravuje sa Samsung Galaxy S8 v odolnej verzii. U nás naň ale môžeme zabudnúť

Samsung Galaxy S8 je často označovaný ako jeden z najkrehkejších smartfónov. Veľa skla, pomerne klzký povrch a zahnuté hrany displeja len veľmi ťažko odolajú tvrdšiemu pádu na zem.

Samsung Galaxy Note 8 je za dverami: Týchto TOP 8 funkcií a vlastností očakávaj!

Samsung už v marci predstavil svoje dve nádherné novinky, Galaxy S8 a S8+. To znamená len jediné, a to príchod ich phabletového kráľa s S Pen, Galaxy Note 8.

Samsung potvrdil oficiálne predstavenie Galaxy Note 8: Konať sa bude už 23. augusta!

Po uniknutých informáciách o tom, že má Samsung predstaviť Galaxy Note 8 s týždenným predstihom než by sme normálne očakávali prichádza oficiálne stanovisko. To potvrdzuje naše predpoklady.

Toto už vyzerá lepšie: Dychberúce vizualizácie Galaxy Note 8. Je toto finálny dizajn?

V prípade Galaxy Note 8 až toľko uniknutých informácií neevidujeme. Viem, znie to možno trošku zvláštne, no v porovnaní s Galaxy S8 ich toho naozaj toľko nie je.
galaxy S5 neo

Vlastníte Samsung Galaxy S5 Neo? Chystá sa pre vás aktualizácia na Android Nougat

Ak si neviete na smartfón Samsung Galaxy S5 Neo spomenúť, pripomenieme, že išlo o akúsi skromnejšiu a samozrejme lacnejšiu verziu vlajkovej lode z augusta roku 2015. 

FOTO: Výrobca príslušenstva zverejnil render, v ktorom je Galaxy Note 8. Má až príliš veľký vrchný rámik

Samsung má svoju novú veľkú vec predstaviť už 23. augusta. Na internet už medzičasom stihlo uniknúť niekoľko vizualizácií a videí, ktoré sa nám snažili predstaviť jeho finálny dizajn, ako aj duálny fotoaparát na zadnej strane.

Samsung Galaxy S9 má ponúknuť rovnaký Infinity displej ako Galaxy S8

Samsung Galaxy S9 má vo svojej výbave niesť rovnako veľký displej ako Galaxy S8, informoval server The Bell. Podľa všetkého má ísť aj o rovnaký tvar. Budúcoročné novinky tak ponúknuť 5,8 a 6,2-palcové displeje.

Dobre vedieť: Batéria v Galaxy S8 a S8+ aj po 1 roku používania ponúkne 95 % kapacity

O batériách v Galaxy S8 a S8+ sme už čo to popísali, no ako redaktori zo SamMobile správne podotkli, dobré veci by sa mali pripomínať.

Repasovaný Galaxy Note 7 do EÚ asi nedorazí: Samsung má jeho recykláciou získať vyše 150 ton kovov

Samsung dnes v tlačovej správe informoval o plánoch recyklácie zozbieraných kusov Galaxy Note 7, teda zariadenia, ktoré musel minulý rok stiahnuť.

Analytici sa mýlili: Galaxy S8 sa predáva o 15 % lepšie, než Galaxy S7

Informácie z minulého týždňa o tom, že predaje Galaxy S8 zaostávajú za predajmi Galaxy S7 neboli pravdivé. Prišli s nimi analytici, ktorí analyzujú trh so smartfónmi.

Ešte väčší a ešte úchvatnejší: Takýto je predný panel Galaxy Note 8 vedľa S8

Každý rok sa pri Samsungu tešíme na minimálne dve vlajkové lode. Prvou z nich je vo februári alebo marci zariadenie radu Galaxy S, tou druhou vlajkovou loďou zas zariadenie radu Galaxy Note.

Aplikácia Game Live od Samsungu prináša herný stream zo smartfónu na Facebook, YouTube a Twitch

Mobilný herný priemysel je rok od roku lukratívnejší a vedia to aj rôzne technologické spoločnosti či výrobcovia spotrebnej elektroniky. To, že sa používatelia smartfónov radi hrajú, vie aj Samsung.

Samsung Galaxy S8 a S8+ získavajú júlovú aktualizáciu!

Samsung začal aktualizovať svoje najnovšie vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+. Aktualizácia posúva verziu zabezpečenia na jún 2017.

Vernee Mars Pro dokáže výrazne predĺžiť výdrž na jedno nabitie. Vďaka...

Dalo sa predpokladať, že výrobca Vernee použije špeciálny, tzv. vytrvalostný režim pre úsporu energie aj vo vyššie radných modeloch, nielen v lacnom Vernee Thor E. Už je oficiálne známe, že tento režim ponúka aj Vernee Mars Pro. 
banner