Samsung

Úvod Výrobcovia Samsung
Všetky novinky o Android zariadiach značky Samsung

Jedna z najlepších ponúk na trhu: Ako získať nový Samsung Galaxy S20 FE o 200 € lacnejšie?

Len minulý týždeň sa začala predávať novinka Samsung Galaxy S20 FE a už je tu skvelá príležitosť, ako ho získať výhodnejšie a zároveň odpredať svoje staré zariadenie.

Samsung Galaxy S30 môže podporovať až 65 W nabíjanie

Aj keď je od nás predstavenie radu Galaxy S30 stále pomerne ďaleko, už teraz sa ohľadom neho začínajú objavovať prvé informácie.

Samsung Galaxy Tab Active 3: Obrnený tablet do všetkých podmienok

Je určený pre vášnivých dobrodruhov alebo kohokoľvek, kto preferuje odolnosť pred špičkovými špecifikáciami či najmodernejšími technológiami.

Chcete Samsung Galaxy S20 FE s darčekom? Na predobjednanie máte už len 2 dni!

Samsung minulý týždeň predstavil svoju novinku Galaxy S20 FE, ktorú môžeme považovať za vstupnú bránu pre mladých do radu Galaxy S.

Samsung Galaxy S20 FE OFICIÁLNE: Top výbava a dizajn za 649 €!

Samsung predstavil v rámci druhého tohtoročného Unpacked podujatia niekoľko nových produktov. Nimi to však neskončilo. Pripravil si ešte jeden.

Samsung Galaxy S30 má byť vybavený masívnou 5 000 mAh batériou

Dá sa povedať, že Samsung pre tento rok už s vlajkovými loďami skončil. Aktuálne sú teda v plnom prúde prípravy na budúci rok, ktorý výrobca otvorí radom Galaxy S30.
video

MEGA súťaž: Pozri si s nami predstavenie Samsungu, vyhraj 2x zariadenie!

Samsung si na dnes, t.j. 23. septembra o 16:00 nášho času pripravil ďalšiu udalosť s označením Unpacked. Predstaví na nej novinky, ktoré môžete vyhrať.

Máš tieto hodinky? Prichádza extrémne užitočná funkcia!

Športovo ladené hodinky Galaxy Watch Active2 dostávajú softvérovú aktualizáciu, vďaka ktorej obdržia niekoľko funkcií z najnovšieho modelu Galaxy Watch 3.

Koľko Samsung zarobí na každej vlajkovej lodi? Málo to teda nie je!

Nie je žiadnym tajomstvom, že Samsung na každej predanej vlajkovej lodi zarobí nemalé množstvo peňazí. Inak tomu nie je ani v prípade Galaxy Note20 Ultra.

Samsung má šialený projektor: The Premiere má 4K obraz a 130″ uhlopriečku!

Samsung Electronics dnes na virtuálnej konferencii Life Unstoppable predstavil nový laserový projektor s krátkou projekčnou vzdialenosťou a rozlíšením 4K.

Ako kúpiť Galaxy Note20 len za 319 €? Samsung má MEGA akciu!

Samsung spustil od 21. augusta 2020 špeciálnu bonusovú akciu, v rámci ktorej môžu záujemcovia získať modely zo série Galaxy Note20 so zvýhodnením až 630 €.

Samsung predstavil Galaxy Z Fold2: Má obrovský displej, lepšiu odolnosť a funkcie ako žiaden iný telefón

Samsung dnes oficiálne predstavil najdrahší a technologicky najpokrokovejší smartfón tohto roka - Samsung Galaxy Z Fold2 5G.

Samsung Galaxy Note20 a Note20 Ultra vstúpili do predaja: Ak doma máte starý telefón, získate ho lacnejšie

Samsung k dnešnému dňu, t.j. 21. augusta, spúšťa predaj najnovšej vlajkovej lode, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G. Dostupná je aj lacnejšia verzia Galaxy Note20.

Výrazné zlacnenie: Samsung chystá skladačku, ktorá nebude stáť toľko ako auto

Tak ako každá nová, revolučná technológia, aj skladacie smartfóny nepatria medzi najlacnejšie zariadenia.

RECENZIA Samsung Galaxy Watch 3: Najlepšia voľba pre Android!

Samsung má s nositeľnými technológiami dlhú tradíciu. Pred mnohými rokmi vyrábal inteligentné hodinky, ktoré v tom čase poháňal ešte operačný systém Wear OS.

Samsung posúva latku čoraz vyššie: Má obrovské zľavy a súťaž o Galaxy Note20 Ultra 5G za 1 300 €!

Populárne Samsung víkendy, počas ktorých môžete získať obľúbené mobilné zariadenia za zvýhodnené ceny, pokračujú aj počas augusta.
video

RECENZIA Samsung Galaxy Note20 Ultra: Za kvalitu sa platí

Samsung Galaxy Note20 Ultra je tu. V redakcii AndroidPortal.sk sme ho za uplynulých 7 dní preverili tak, ako sa patrí. Oplatí sa kúpiť? Čítajte!

Bezdrôtové slúchadlá sú veľkým hitom: Ako začínali a čo ponúkajú dnes?

Posledné roky sme sa stali svedkami malej-veľkej revolúcie. Nemáme pritom na mysli obrovský pokrok vo výkone smartfónov, ani v kvalite fotoaparátov.