Samsung

Samsung
Všetky novinky o Android zariadiach značky Samsung
Samsung Galaxy A8

PRVÉ POCITY: Vyskúšali sme si Samsung A8 (2018)! Ak máte otázky, pýtajte sa!

Samsung Galaxy A8 pre rok 2018 vstupuje oddnes do voľného predaja aj u nás na Slovensku. Časom sa tiež objaví v ponukách operátorov Orange, Telekom a O2.

Samsung začína s výrobou GDDR6 pamätí pre grafické karty budúcnosti. Sú šialene rýchle!

Samsung začal s hromadnou výrobou GDDR6 pamäťových čipov. Je pravdepodobné, že sa objavia v budúcej generácii grafických kariet, serverov a ďalších zostavách, kde je nutný vyšší výkon.
Samsung Galaxy A8

Samsung Galaxy A8 (2018) s dual SIM sa oddnes začína predávať. Takáto je cena!

Samsung spúšťa od zajtra, 19. januára 2018, oficiálny predaj svojho najnovšieho smartfónu Galaxy A8. Novinka bude k dispozícii vo voľnom predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 499 € v troch farbách – čiernej, zlatej a šedej Orchid Gray.

Samsung zahanbí iPhone X: Všetky senzory a fotoaparát zapustí priamo do displeja!

Keď čínsky výrobca Vivo, ktorý je inak v domovskej zemi jedným z najväčších výrobcov, predstavil zariadenie so snímačom odtlačkov prstov priamo v displeji, zvyšok výrobcov ostal mierne zahanbených.

Samsung olympionikov vybaví limitovanou edíciou Galaxy Note 8!

Možno si už započul, že tento rok vo svete prebiehajú ďalšie Olympijské hry. Tentokrát ide o zimnú variáciu konajúcu sa v juhokórejskom Pchjongčangu.
Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 a S9+: Objavila sa informácia o tom, kedy sa začne predávať

Samsung Galaxy S9 a S9+ sú tak, ak ich predchodcovia očakávané zariadenia, na ktoré čakajú tisíce ľudí po celom svete.
Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+: Poznáme kapacitu batérií, nebude sa ti páčiť

Brazílsky národný telekomunikačný úrad vydal protokol z najnovšej certifikácie, ktorý má patriť dvom očakávaným novinkám z kórejskej dielne menom Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+. Dokumenty prezrádzajú dôležitý parameter. 

Samsung Galaxy X: Všetky informácie o skladacom telefóne na jednom mieste!

O tom, že Samsung pracuje na prototype skladacieho telefónu už vieme niekoľko mesiacov. Samotný výrobca si však sám nie je istý, kedy by ho mal uviesť na trh a či je v takom stave, aby to vôbec mohol spraviť.

Samsung Galaxy S6 vraj získa Android 8.0 Oreo: Toto je predbežný dátum!

Ak vlastníte Samsung Galaxy S6, vlajkovú loď z roku 2015, možno ste ani nedúfali, že dostanete aktualizáciu na najnovšiu verziu operačného systému Android 8.0 Oreo. Zrejme ju ale dostanete, a to dokonca oficiálnou cestou.

Samsung na CES 2018 ukázal skladací telefón: Za zatvorenými dverami

Samsung na CES 2018 nepriťahoval veľa pozornosti. V jeho stánku ste síce mohli stretnúť nový Galaxy A8 (2018), nové notebooky s funkciami požičanými od zariadení radu Galaxy Note a nové TV, chýbalo tomu niečo prevratné.

Samsung v EU registruje ochrannú známku Metal 12. O čo ide?

Samsung podal na Úrade Európskej únie pre duševné vlastníctvo prihlášku pre registráciu ochrannej známky Metal 12, za ktorou sa ukrýva nový konštrukčný materiál.

Samsungu ide karta: Spustil výrobu najrýchlejších 8GB pamätí HBM2 na trhu!

Samsung ešte pred pár dňami oznámil, že odštartoval hromadnú výrobu 2. generácie 8 GB širokopásmových pamätí HBM2 s najvyššou rýchlosťou prenosu dát na trhu.

Samsung Galaxy S9 a S9+: Poznáme všetky špecifikácie, fotoaparát bude šialený!

Samsung nedávno potvrdil, že ich novinky budú predstavené už budúci mesiac, počas Mobile World Congress v Barcelone. Čo všetko novinka ponúkne?

POTVRDENÉ: Samsung porušil patenty Huawei týkajúce sa 4G technológie

Súboj spoločností neprebieha len na pultoch obchodov, ale aj v súdnych sieňach. Iste si spomínaš na obrovský súdny spor medzi Apple a Samsung, z ktorého vyšiel víťazne výrobca iOS zariadení.

Samsung zarobil: Vďaka problémom s dostupnosťou iPhone X predal oveľa viac smartfónov

Samsung a Apple sú rivali len na marketingovom poli. Medzi oboma spoločnosťami sú totiž väzby, ktoré ich prepájajú viac, než by si laik dokázal predstaviť.

Balenie pre Samsung Galaxy S9 na FOTO: Prezrádza super slow-mo videá a rekordnú svetelnosť

Už vieme, že Samsung predstaví model Galaxy S9 a Galaxy S9+ na podujatí MWC 2018, ktoré sa koná koncom februára v Barcelone. Stále však celkom presne nevieme, čo môžeme očakávať.
banner