Samsung

Samsung
Všetky novinky o Android zariadiach značky Samsung
gear sport

Samsung Gear Sport a Gear IconX (2018) vstupujú do predaja!

Spoločnosť Samsung odštartovala predaj elegantných a univerzálnych vodeodolných inteligentných hodiniek so zameraním na fitnes – Gear Sport, a druhej generácie revolučných bezdrôtových slúchadiel Gear IconX (2018).
exynos 9810

Samsung predstavil nový čipset Exynos 9810: Bude poháňať Galaxy S9?

Kórejská spoločnosť Samsung oficiálne odhalila nový high-end čipset Exynos 9810, ktorý môže poputovať do útrob budúcoročných vlajkových lodí Galaxy S9. Samsung bol stručný.
Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 v burgundskej červenej vyzerá úžasne

Smartfóny už dávno nie sú iba čierne alebo biele. Výrobcovia začali zákazníkov vábiť aj na extravagantnejšie farebné prevedenia, ktoré na zariadenie lepšie upozornia. Ak sa výrobca trafí navyše trafí do vašej obľúbenej farby, máte vyhraté. 

Samsung Galaxy Note 8 už nemá najlepší displej na trhu

Asi pred dvoma mesiacmi experti z DisplayMate ohodnotili zobrazovací AMOLED panel smartfónu Galaxy Note 8 ako najlepší na svete. Displej to je vskutku úchvatný, no dá sa ísť ešte trochu ďalej. 
Galaxy Tab S3

Tablety sú na vedľajšej koľaji. Ich predaj opäť poklesol

Zdá sa, že užívateľom stačí jedna poriadna obrazovka, ktorá sa zmestí do ruky a vrecka nohavíc. Smartfón je stále výsostne primárnym zariadením, a to na úkor tabletov, ale aj inteligentných hodiniek. 
Galaxy Note 9

Kódové označenie Galaxy Note 9 je „Crown“: Prvý prototyp bude dokončený už o pár mesiacov!

S dobre rozbehnutými predajmi Galaxy Note 8 pre Samsung nastal čas sústrediť sa na vývoj budúcoročnej verzie. Okrem chystaných vlajkových lodí, Galaxy S9 a S9+ sa jeho inžinieri naplno venujú aj novému kráľovi phabletov.
samsung

VIDEO: Samsung si v novej reklame opäť doberá smartfóny iPhone

Smartfón iPhone X absolvoval zahájenie predaja s veľkým úspechom, čo nenechalo chladného najväčšieho konkurenta, spoločnosť Samsung. Ten vypálil najnovšiu marketingovú strelu prostredníctvom videa. 

Maj sa, Bixby: Aktualizáciou môžeš úplne vypnúť tlačidlo Bixby

Ak máš doma Galaxy S8, S8+ alebo Note 8, určite si sa stretol s digitálnym asistentom zvaným Bixby. Asistenta sa Samsung rozhodol podporiť natoľko, že mu priradil vlastné hardvérové tlačidlo, ktoré mnohým, vrátane nás, po čase začalo prekážať.

Samsung má dôvod na oslavu: Galaxy Note 8 sa stále predáva ako teplé rožky

Samsung Galaxy Note 8 sa začal predávať už pred pár týždňami, no vyzerá to tak, že je ešte stále horúcou komoditou, o ktorú má záujem veľa ľudí.

Stále vynikajúce smartfóny Galaxy S7 a S7 edge sú lacnejšie. Samsung rapídne znížil cenu

Pred Vianocami príde vhod každá výhodná ponuka, vďaka ktorej sa prémiový produkt stane dostupnejším pre širokú verejnosť.

Samsungu ide karta: Firma vykazuje rekordný príjem aj zisk!

Samsung práve zverejnil svoje hospodárske výsledky za tretí štvrťrok tohto roka a veru, nemá sa za čo hanbiť. Obrovský nárast firma eviduje pri tržbách, tak aj pri zisku.

Bluetooth 5.0 v strednej triede? Samsung Galaxy A5 (2018) opäť na pretrase

Certifikáciou organizácie Bluetooth SIG prešiel čipset Exynos 7885, ktorý pochádza z produkcie kórejského Samsungu. Sada strednej triedy má poháňať smartfóny Galaxy A5 a Galaxy A7 pre rok 2018.
Samsung Galaxy S9 koncept

Samsung Galaxy S9 má podľa všetkého „zmeniť veľa“: Čo prinesie?

Novinky o chystanej vlajkovej lodi Samsungu už tradične pokračujú aj tento týždeň.

Android Oreo Beta pre Samsung Galaxy S8: Dve fázy, deväť krajín

Ak vlastníte Samsung Galaxy S8 a neviete sa dočkať najnovšej verzie operačného systému Android Oreo, nasledujúce správy vás budú zaujímať. Vyzerá to, že testovací beta program pre Android Oreo bude obmedzenejší.
prehliadac

Internetový prehliadač od Samsungu dostáva aktualizáciu, ktorá prináša očakávaný nočný režim

Začiatkom augusta sme vám priniesli tip na nový mobilný internetový prehliadač, ktorý vzišiel z dielne kórejského Samsungu. Od augusta ho je možné používať na akomkoľvek zariadení s OS Android 5.0 Lollipop a vyšším.

Samsung postavil šialenú zostavu z Galaxy S5 na ťaženie Bitcoinu: Je efektívnejšia než počítač

Inžinieri Samsungu sa v práci pravdepodobne celkom slušne nudili, a tak prišli s celkom zaujímavým konceptom. Vo svete, v ktorom sú kryptomeny, ako napríklad Bitcoin, čoraz populárnejšie sa objavuje nová zostava určená na ich ťaženie.
banner