Samsung

Samsung
Všetky novinky o Android zariadiach značky Samsung
gear fit 2 pro

Samsung má spolu s Galaxy Note 8 predstaviť aj nový inteligentný náramok

Samsung Galaxy Note 8 zrejme nebude jediným zariadením, ktoré uvidíme na pódiu tradičného Unpacked podujatia. 23. augustový deň absolvuje spolu so smartfónom GN 8 premiéru nový inteligentný náramok Gear Fit 2 Pro. 
prehliadac

Omrzel ťa prehliadač Chrome pre Android? Novinka od Samsungu je lepšia než si myslíš!

Chrome pre Android je dominantne najpoužívanejší internetový prehliadač pre smartfóny, ktorý používa väčšina z nás. Zmena je však život a možno je namieste vyskúšať aj nejaký iný, ktorý môže viac vyhovieť užívateľským návykom.
samsung u flex

Nové slúchadlá Samsung U Flex prichádzajú na slovenský trh. Takáto je cena

Spoločnosť Samsung predstavila v priebehu včerajšieho dňa nové Bluetooth slúchadlá Samsung U Flex, ktoré vynikajú ohybnou konštrukciou a vysoko kvalitným zvukom.
samsung u flex

Samsung U Flex oficiálne: Prémiové Bluetooth slúchadlá, ktoré doslova ohnete

Kórejský gigant Samsung dnes bez väčších ovácií predstavil prostredníctvom svojich oficiálnych stránok nový produkt, Bluetooth slúchadlá Samsung U Flex. Jedinečnosť sa im nedá uprieť. 
note 8

Samsung Galaxy Note 8 a pero S Pen na prvých živých FOTO!

Zatiaľ ide všetko podľa plánu a doteraz známe informácie o smartfóne Samsung Galaxy Note 8 konečne doplnili živé fotografie zariadenia. Tie síce za veľa nestoja, aspoň však potvrdzujú doteraz známe údaje. 

Bixby tlačidlo na Galaxy S8 opäť prekonané. Pomocou novej aplikácie mu priradíte akúkoľvek funkciu

Dvojica vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 bola predstavená aj s digitálnym asistentom Bixby, ktorému výrobca dokonca venoval vlastné hardvérové tlačidlo. Krátko po uvedení sa objavili triky, ako toto tlačidlo používať aj pre iné funkcie. 

FOTO Toto sú 3 300 mAh batérie určené pre Samsung Galaxy Note 8!

Minuloročné fiasko zvané Note 7 spôsobili jeho batérie. S takýmto záverom prišiel výrobca, ako aj nezávislé testy.
note 8

Samsung Galaxy Note 8 opäť poodhaľuje krásny dizajn. Tentokrát v marketingových materiáloch

S blížiacim sa dátumom predstavenia nového Galaxy Note 8 prichádza čoraz viac a viac uniknutých materiálov. Posledné dva dni sme vám ukázali detailné rendery zariadenia, ako aj príslušenstva (S Penu).

Priemerná cena Samsung smartfónu vďaka Galaxy S8 prudko stúpla

To, ako ktorá firma záleží od toho, aké marže si nastavia. Na drahších zariadeniach sú tieto marže zväčša väčšie a aj preto je pre výrobcov dôležité predávať veľa vlajkových lodí.
samsung vyklapacka

Neobvyklý smartfón roku 2017. Toto je štýlové „véčko“ od Samsungu, ktoré si však u nás nekúpime

Už je to pár rokov, čo na trhu rezonovali štýlové vyklápacie konštrukcie mobilných telefónov. V pamäti máme stále tú neuveriteľnú Motorolu RAZR V3, ktorá bola tiež prezývaná ako žiletka. 
galaxy S8

Android 7.1 Nougat pre duo Samsung Galaxy S8 sa blíži. + ďalšie zariadenia

Pre majiteľov vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ máme dobré správy. V blízkej budúcnosti obdržia aktualizáciu na novšiu verziu operačného systému Android 7.1 Nougat. 

Stiahnite si pekné QHD+ pozadie, ktoré patrí ešte nepredstavenému Samsungu Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 už nemá status tajomnosti. Poznáme (pravdepodobne) konečný vzhľad zariadenia, dátum predstavenia a dokonca aj približné parametre. Všetko hrá prvú ligu a to aj avizovaná cena.

Samsung pripravuje nové nositeľné zariadenie. Niečo medzi hodinkami a náramkom

Samsung už niekoľko mesiacov predáva inteligentné hodinky Samsung Gear S3, ktoré patria k tomu najlepšiemu zo segmentu smart hodiniek. O ich novej generácii zatiaľ nepočuť, no chystá sa niečo iné. 
note 8

Opäť rovnaká chyba: Galaxy Note 8 bude mať snímač odtlačkov napravo od foťáku

Samsung svoju novú vlajkovú loď síce predstaví až 23. augusta, už teraz máme vďaka najnovšie uniknutým informáciám presnú predstavu o tom, ako bude vyzerať.

POROVNANIE: O toľkoto bude Samsung Galaxy Note 8 väčší od iPhone 8

Ak sa túto jeseň chystáte vybaviť sa jednou z noviniek, či už od Samsungu alebo Apple, majte na pamäti, že veľkosť displeja môže vo vašom rozhodovaní hrať väčšiu rolu, než si myslíte.

FOTO Unikla finálna podoba Samsung Galaxy Note 8. Toto si pre nás pripravil Samsung!

Samsung má 23. augusta predstaviť novinku, ktorú zaradí do radu zariadení Galaxy Note 8. Doteraz sa špekulovalo, ako bude presne vyzerať.

Vyhraj úžasný prémiový smartfón ASUS ZenFone 3!

V každom ročnom období môžeš zažiť úžasné chvíle, ktoré ti poskytne prémiový smartfón ASUS ZenFone 3.
banner