Smartphony

Smartphony
Články týkajúce sa všetkých Android smartphonov.
xioami mi 5X

Xiaomi Mi 5X oficiálne: Osvedčený recept na dokonalú strednú triedu

Tak ako bolo avizované už skôr, spoločnosť Xiaomi predstavila na domácej pôde v Pekingu svoju novú hviezdu strednej triedy. Vyzerá to, že model Xiaomi Mi 5X má všetko, čo bežný používateľ v roku 2017 potrebuje. 

RECENZIA Elephone P8 mini: „Mini“ smartfón s mini cenou, ktorý nesklame ani neohúri

Oukitel nedávno predstavil model P8 mini, ktorý láka na vynikajúcu výbavu v malom prevedení. Aký však je v skutočnosti?

Moto Z2 Force oficiálne: Odolný ShatterShield displej a duálny fotoaparát

Čínsky gigant Lenovo predstavil nový vlajkový smartfón pre rok 2017, ktorým je samozrejme očakávaný Moto Z2 Force. Tak ako bolo známe už skôr, novinka ponúka niekoľko príťažlivých vlastností. 

OnePlus spamuje majiteľov smartfónu OnePlus 5 upozornením na výhru smartfónu OnePlus 5

Za nesmierne kreatívnym nadpisom sa skrýva podobne kreatívna iniciatíva spoločnosti OnePlus. Niekoľko majiteľov smartfónov sa na fóre Reddit, ktoré združuje rôzne online komunity, sťažuje na „notifikačný spam".

Huawei a jeho Kirin 970: Obrovský výkon, 10nm technológia a hromadná výroba už v septembri

Kirin 970 je najnovší čip od Huawei vyrobený 10 nm výrobným procesom. Do hromadnej výroby sa má dostať už v septembri. Aspoň to napovedajú najnovšie informácie. Čip vyrobí firma TSMC, ktorú si Huawei vybral ako svojho hlavného partnera.

Ako veľmi ti chýba starý Samsung a jeho odnímateľné zadné kryty, IR blaster či konštrukcia z plastu?

Smartfónová komunita (ak také niečo vôbec môžeme definovať) sa často delí na dve skupiny. Jedna chce vo vrecku nosiť priam dizajnový kúsok, ktorý je od hlavy po päty nabitý tým najlepším čo sa dá zohnať.

HLASOVANIE: Kúpil by si si radšej Samsung Galaxy S8+ alebo HTC U11?

HTC sa tento rok opäť snaží vyhrabať z nepriaznivej finančnej situácie. Po minuloročnom solídnom HTC 10, ktorý sa nám veľmi páčil tento rok prichádza iný smer zamerania.

Apple chce zobrať vietor z plachiet Samsungu: Kúpil vybavenie na výrobu OLED panelov

Samsung je aktuálne jediným dodávateľom OLED displejov pre Apple a jeho iPhone 8. Americký gigant má však túto situáciu aktívne riešiť. Nechce totiž, aby bol závislý výlučne na juhokórejskej firme.

80 € vs 800 €: Aký je rozdiel medzi skutočnou Galaxy S8 a klonom?

Uspieť na dnešnom trhu plnom smartfónov nie je jednoduché. Výrobcovia hľadajú rôzne techniky na to, aby zaujali. Jednou z nich je aj využitie pokrokových zobrazovacích panelov.

Potvrdené: Vlajková loď NOKIA 8 bude predstavená 16. augusta 2017

Značka Nokia, ktorú zastrešuje konzorcium HMD Global, sa nevrátila na trh v pompéznom štýle, ktorý by zabezpečil vlajkový model. Práve naopak. Nokia začala reinkarnovanú trhovú púť cenovo dostupnými zariadeniami. 
meizu pro 7

Duálny fotoaparát aj sekundárny displej. Meizu Pro 7 bude predstavený už zajtra!

Už zajtra predstaví čínska spoločnosť Meizu svoju novú vlajkovú loď, model Meizu Pro 7. Dokonca nebude jediná. Hovorí sa, že uvidíme aj verziu s prívlastkom Plus. 
Galaxy Note 8

Samsung do toho ide rázne: Galaxy S9, S9+ aj Note 9 majú ponúknuť duálny fotoaparát

Trh smartfónov je od začiatku tohto roka poznamenaný novým fenoménom – duálnymi fotoaparátmi. Používajú ich azda všetci významní aj menej významní hráči na trhu. Až na Samsung.
OUKITEL K6000 Plus

Oukitel sa snaží: K6000 Plus dostáva novú farbu a opravnú aktualizáciu

Oukitel K6000 Plus už na trhu pôsobí niekoľko mesiacov. Aktuálne je dostupný v dvoch farebných prevedeniach – sivá a zlatá. U spotrebiteľov sa stal veľmi obľúbeným najmä vďaka veľkej kapacite batérie, rýchlemu nabíjaniu, vysokej kvalite a hlavne priaznivej cene.
miui

Poznáme nové detaily o UI Xiaomi MIUI 9. Výrobca si pripravil niekoľko inovácií

Presne 26. júla 2017, čiže o dva dni, spoznáme novú podobu jedného z najobľúbenejších používateľských prostredí pre smartfóny. Xiaomi MIUI 9 spoznáme premiérovo v čínskom Pekingu. 
xiaomi 5x

Pozrite si VIDEO reklamu pre Xiaomi 5X. Potvrdzuje dizajn aj duálny fotoaparát

Už o dva dni spoznáme novú hviezdu čínskeho výrobcu Xiaomi, dostupný a dobre vybavený model Xiaomi 5X. Takmer isté informácie o dizajne a duálnom fotoaparáte dnes nadobro potvrdilo reklamné video.

Samsung Galaxy Note 8 bude dostupný aj vo farbe, ktorá pri S8 či S8+ nie je dostupná

Vyzerá to tak, že Galaxy Note 8 bude dostupný minimálne v jednej novej farbe. Informáciu zverejnil Roland Quandt. Tvrdí, že Note 8-čku môžeme očakávať aj v tmavo modrom prevedení.
banner