Huawei

Úvod Výrobcovia Huawei

Huawei si verí: Tento rok sa chce dostať na dostrel Apple

Bitka o najväčšieho výrobcu smartfónov pokračuje aj v roku 2018. Na prvých troch pozíciách si to rozdáva Samsung, Apple a Huawei. Práve tretí menovaný má však podľa najnovších informácií najväčšiu chuť predrať sa minimálne o priečku vyššie. Najsilnejším výrobcom...

Huawei sa chystá predstaviť herný aj skladací model smartfónu!

Najväčší výrobca smartfónov z Číny, Huawei, plánuje úplne ovládnuť trh. Jeho cieľom nie je len vyrobenie vlajkových lodí s najlepším fotoaparátom a výkonom, ale aj zariadení určených pre špecifickejšie skupiny.
Huawei P20 Pro

Veľká aktualizácia pre Huawei P20 Pro prinesie vylepšené natáčanie videí

Huawei P20 Pro dokáže vďaka svojmu unikátnemu prevedeniu trojitého fotoaparátu vyhotoviť výnimočné fotografie, no videá až tak vyzdvihované nie sú.

Huawei P20 Pro získava aktualizáciu, ktorá vylepšuje fotoaparát aj systém

Vyzerá to tak, že Huawei P20 Pro je aspoň v Európe väčším hitom, než sme čakali. Len nedávno sa totiž výrobca pochválil, že sa mu podarilo predať 6 miliónov kusov novinky, čo je pre firmu obrovským úspechom.

Huawei chce tento rok predať rekordný počet smartfónov

To, že Huawei chce v predajoch predbehnúť svojich úhlavných konkurentov, je známe už dlhšie. Zatiaľ sa mu to nepodarilo a v súčasnosti je stále tretím najväčším výrobcov smartfónov na svete.

Huawei a Leica: Pohľad do fabriky, ktorá pomohla navrhnúť fotomobil roka, Huawei P20 Pro

Huawei sa tento rok zaradil na špic smartfónov s kvalitným fotoaparátom. Spravil to naozaj grandiózne, keď Huawei P20 Pro najbližšiu konkurenciu v testoch DxOMark predbehol o neuveriteľných 109 bodov. Ako sa mu to však podarilo?

Huawei ide do toho tvrdo: Chystá skladací smartfón, vieme kedy má prísť!

Huawei sa nezdá. Po tom ako v marci predstavili jeden z najlepších smartfónov na trhu sa pripravujú na ďalší veľký krok.

Huawei pracuje na novinke. Skladací smartfón vraj predstaví už v novembri!

Netradične prevedený mobilný telefón z dielne Huawei je bližšie, ako si mnohí z nás možno myslia. Čerstvo zverejnené informácie totiž tvrdia, že predstavenie môže prebehnúť už koncom tohto roka. A aj to, že gigant začal spolupracovať s čínskym výrobcom displejov.

VIDEO: Huawei P20 Pro nie je nič pre domácich kutilov

Huawei P20 Pro je bez akýchkoľvek pochýb jeden z najlepších smartfónov tohto roka. Presnejšie, najlepší po technologickej stránke. Čo sa spracovania týka, tam by som pár výhrad predsa len mal.

Na Huawei P20 Pro dorazila aktualizácia. Toto všetko prináša!

Najnovšia vlajková loď z rúk najväčšieho čínskeho výrobcu, Huawei P20 Pro, v týchto dňoch získava veľkú aktualizáciu.
video

Boli sme sa v Číne pozrieť, ako Huawei vyrába a testuje TOP modely!

Keď nás Huawei oslovil, aby sme sa spolu s ním vybrali pozrieť sa na miesto, kde vyrába a testuje svoje smartfóny, nezaváhali sme.

Huawei sa pripravuje na najhoršie: Vyvíja vlastný operačný systém

Ak by si bol vo vedení Huawei, určite by to nebola prechádzka ružovým sadom.

Huawei: Telefón s výrezom sme mali roky pred uvedením iPhone X

Huawei o možnosti implementácie výrezu v displeji do smartfónu vedel poriadne dávno. Čínska spoločnosť sa k tomuto ťahu odhodlala až pri tohtoročnej vlajkovej lodi.

Huawei P20 Pro je obrovským úspechom: Za prvých desať sekúnd zarobil milióny

Novinky z dielne Huawei, P20 a P20 Pro, sú pre čínskeho výrobcu mimoriadne úspešnými zariadeniami.

Vlajková loď Huawei Mate 9 Pro ide s cenou dole, stojí ako stredná trieda

Huawei Mate 9 Pro je vlajkovou loďou z konca roka 2016, ktorá sa na väčšine trhov objavila začiatkom roka 2017. Lákadlom vtedajšej novinky bol prémiový vzhľad a samozrejme duálny fotoaparát s logom spoločnosti Leica. 
Huawei Nova 2i

Huawei Nova 2i: Na Slovensku sa nepredáva, o toto prichádzame!

Populárny GearBest spustil predaj modelu Huawei Nova 2i, vylepšenej strednej triedy z apríla minulého roka. Inovovaný model dostal podstatne väčší displej s trendovým pomerom strán 18:9 a nové kamery.