Huawei

Huawei

Huawei vyrobil špičkový čipset: Kirin 970 dosiahol 1.2 Gbps rýchlosť sťahovania

Kirin 970 je nový čipset od spoločnosti Huawei, ktorý ako vôbec prvý ponúka Category 18 pri rýchlosti sťahovania a Category 13 pri rýchlosti uploadu.

Fotoaparát LG V30 nebude jediným s najlepšou svetelnosťou. Z Číny sa blíži konkurencia

LG V30 sa síce zatiaľ na trhu ešte nenachádza, no jeho oficiálnu podobu a vlastnosti už poznáme. Smartfón je silne zameraný na tvorbu a konzumáciu multimédií, o čom svedčí okrem iného jeho fotoaparát s doposiaľ najnižšou svetelnosťou zo všetkých smartfónov.
Mate 10

FOTO: Minimum rámikov, maximum displeja. Predný panel pre Huawei Mate 10 bez zaoblení?

Spoločnosť Huawei predstaví 16. októbra nový vrcholový model pod označením Huawei Mate 10. Tak ako konkurencia, aj Huawei Mate 10 príde s obrovským displejom s minimálnym orámovaním.

VIDEO Toto je vlajkový Huawei Mate 10! Pozri si uniknutý 3D render

Huawei sa usilovne pripravuje na predstavenie svojej novej vlajkovej lodi, Huawei Mate 10. Animácia, ktorú pripravil Steve Hemmerstoffer z @OnLeaks a CompareRaja vyobrazujú zariadenie, ktoré meria 150,2 x 77,5 x 8,4 mm a ponúka duálny fotoaparát.

Technológia rýchleho nabíjania Huawei SuperCharge obdrží certifikáciu od TÜV

S nedostatočnou výdržou na jedno nabitie bojujú výrobcovia smartfónov doslova roky. Technológie, ktoré sľubujú podstatne dlhšiu výdrž na jedno nabitie, majú stále status konceptov alebo funkčnosti v kontrolovaných laboratórnych podmienkach.
Huawei P10 Lite

Huawei predbehol Apple. Je z neho druhý najväčší výrobca smartfónov na svete!

Čínsky gigant Huawei sa už dlhšie netají tým, že sa chce stať najväčším výrobcom smartfónov na svete. Na mušku si zobral renomovanú spoločnosť Apple a samozrejme tiež kórejský Samsung. 
huawei mate 10

OFICIÁLNE: Huawei svoju vlajkovú loď, Mate 10, predstaví 16. októbra

Čínsky výrobca Huawei minulý mesiac zverejnil obrázok zatiaľ nepredstaveného zariadenia s dátumom 16. október.
huawei mate 10

Prvý smartfón s Android 8.0 Oreo by mohol prísť z Číny ako súčasť EMUI 6.0!

Novú verziu najpoužívanejšieho mobilného operačného systému už poznáme. Android Oreo síce oficiálne existuje, no užíva si ho len málokto. Ak opomenieme zariadenia Google Pixel a Nexus, ešte pár týždňov potrvá, kým výrobcovia pripravia pre svoje popredné smartfóny dôležité aktualizácie.

Huawei si uťahuje zo Samsungu. Víta ho do spoločnej rodiny

Huawei Mobile je obrovský výrobca, ktorý produkuje jedny z najkvalitnejších smartfónov na trhu.
huawei mate 10

Prvé oficiálne promo video pre Huawei Mate 10 poukazuje na ultimátny fotoaparát

Nemecká pobočka spoločnosti Huawei zverejnila čerstvé propagačné video, ktorým si tento výrobca pomaly začína pýtať pozornosť pre jeho nadchádzajúcu vlajkovú loď. Pochopiteľne ide o model Mate 10, ktorý bude predstavený 16. októbra. 
huawei-Kirin

Kirin 970 odhalený. Výkonná procesorová sada pre Huawei Mate 10

Už vieme, že čínsky gigant Huawei predstaví svoj vrcholový phablet 16. októbra 2017 na pôde nemeckého mesta Mníchov. Dokonca vieme, aká motorizácia ho bude poháňať.
Mate 10

Oficiálny dátum predstavenia smartfónu Huawei Mate 10 potvrdený

V dobe, kedy bude predstavený Huawei Mate 10, už budú na pultoch predajní žiariť úhlavní konkurenti menom Galaxy Note 10 a LG V30. To ale vadiť nemusí. Fanúšikovia značky Huawei si radi počkajú a nemusia byť sami.
huawei mate

Render pre Huawei Mate 10. Ďalšie monštrum takmer bez rámikov a s očakávanou vysokou cenou

Samsung Galaxy Note 8 už z podstatnej časti poznáme, tajomstvom nie je ani LG V30 a do partie nám zatiaľ chýbal tretí veľký hráč s vysokými ambíciami. Huawei Mate 10 istotne nebude za kórejským duom zaostávať.

Huawei to má namierené dobrým smerom: Do konca leta môže tromfnúť Apple!

Čínsky výrobca, Huawei, to má namierené tým najlepším smerom. Nová správa, publikovaná len včera, totiž hovorí o tom, že Huawei do konca septembra (Q3) môže predať viac zariadení než Apple.
Huawei P10 Lite

Lacný smartfón od Huawei si čoskoro už nekúpite. Výrobca sa zameria na prémiovú triedu

Spoločnosť Huawei sa rozhodla pozmeniť trhovú stratégiu. Čínsky gigant už neplánuje produkovať smartfóny z nízkych tried, ktoré zákazníkov lákali hlavne na cenu. Výraznejšie obmedzeným rozpočtom budú musieť vyhovieť iní výrobcovia.

Šéf Huawei: Mate 10 bude bezrámiková beštia, s low-endami končíme

Nová vlajková loď spoločnosti Huawei sa bude tak, ako sme očakávali, volať Mate 10.
banner