Huawei

Huawei
Huawei P10 Lite

Huawei AppStore príde do Európy. Nájdeme v ňom aplikácie, hry a video obsah

Včera sa v nemeckom meste Berlín konala konferencia Huawei Eco-Connect, počas ktorej došlo k zaujímavému oznámeniu. Huawei otvorí svoj obchod s digitálnym obsahom Európanom.
smartfon

Huawei prekonal magickú hranicu. Zákazníkom dodal obrovský počet smartfónov

Čínska spoločnosť Huawei v sobotu oznámila, že sa jej podarilo v priebehu prvých troch štvrťrokov 2017 dodať viac ako 100 miliónov kusov smartfónov. Správu počas víkendu prinieslo popredné čínske médium China Daily.

Samsung nie je jediný, kto pracuje na skladateľnom telefóne. Táto firma má už fungujúci prototyp!

Šéf Huawei to počas rozhovoru prezradil serveru CNET. Podľa jeho slov má firma fungujúci prototyp, ktorý môžu stihnúť dokončiť už budúci rok.
Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro v testovaní DxOMark: Má takmer najlepší mobilný fotoaparát

Exaktným testovaním francúzskej spoločnosti DxO prešiel ďalší vlajkový smartfón. Ním je samozrejme nedávno predstavený Huawei Mate 10 Pro, ktorý disponuje duálnym fotoaparátom s optikami Leica. 

Huawei predstavil telefón s fatálnou chybou: Opravil ju cez softvérovú aktualizáciu

Huawei začiatkom tohto týždňa predstavil dvojicu nových zariadení – Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro.
Mate 10 Pro

SŤAHUJ tapety pre domácu obrazovku zo smartfónov Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro

Čínsky gigant Huawei včera vytiahol z rukáva svoje tohtoročné esá, úplne nové vlajkové smartfóny Mate 10, Mate 10 Pro a luxusnú edíciu Porsche Design. Všetky smartfóny sú vybavené vcelku peknými pozadiami pre domácu obrazovku.
Mate 10 Pro

Huawei má tento rok predbehnúť Apple. Vďačí za to tejto stratégii!

Huawei v posledných rokoch dynamicky rastie, čo mu zabezpečilo tretie miesto v celosvetovej hre o smartfóny. Globálnym predajom kraľuje Samsung a Apple, a Huawei sa zaradil hneď za nimi.
Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro oficiálne: Stručný prehľad parametrov

Čínska technologická špička Huawei pred niekoľkými chvíľami predstavila na pôde nemeckého mesta Mníchov nové zariadenia z rodiny Huawei Mate 10. Okrem bežnej verzie prichádza aj verzia Pro.
Mate 10 Pro

Vyskúšali sme Huawei Mate 10 Pro. Ako zapôsobila nová vlajková loď s optikami Leica?

Huawei Mate 10 Pro bol síce predstavený iba pred malou chvíľou, no my sme s ním prišli do kontaktu skôr, už pred niekoľkými dňami. Nová vlajková loď je nabitá tým najlepším, čo má Huawei v talóne.
Mate 10 Pro

Žeby konečne konkurencia pre Note 8? Mate 10 Pro vraj ponúkne aj stylus!

Do predstavenia Huawei Mate 10 nás delí len pár hodín. Spoločnosť svoju novú vlajkovú loď, resp. lode predstaví už dnes o 14:00 priamo v Mníchove.
Huawei Mate 10

Huawei dnes konečne predstaví svoje nové vlajkové lode. Sledujte s nami NAŽIVO!

Jedna z najvplyvnejších čínskych spoločností, Huawei, dnes predstaví svoju najnovšiu vlajkovú loď určenú pre vianočnú sezónu.

POROVNANIE: Aké hrubé sú v skutočnosti rámiky TOP modelov?

Tento rok sa nesie v znamení zariadení s čo najtenšími rámikmi. Ešte minulý rok to odštartoval Xiaomi s ich výnimočným Mi Mix, tento rok už s podobne ladeným dizajnom prišli aj ostatní výrobcovia.
Mate 10 Pro

Huawei potvrdil: Nový Huawei Mate 10 už pobeží na Android 8.0 Oreo!

Dalo sa to očakávať, no Huawei to teraz zoficiálnil. Nová vlajková loď čínskeho giganta, Huawei Mate 10, 16. októbra, bude bežať na najnovšom Android 8.0 Oreo.

Huawei Mate 10 Lite sa objavil na stránkach európskeho predajcu. Aká bude cena?

Súčasná stredná trieda smartfónov nie je iba doplnkom trhu. Ak ste chceli ešte v nedávnej minulosti vlastniť kvalitný a dobre fungujúci smartfón bez kompromisov, jednoducho ste museli siahnuť po vlajkovej lodi. 

Je kúpa smartfónu od LG riziko? Kazia sa 8x častejšie než tie od Huawei!

Nesprávnym výberom smartfónu riskujete problémy spojené s jeho pokazením. Musíte sa pripraviť na kolotoč reklamácií, času bez svojho telefón a plno ďalších opletačiek.
Huawei Mate 10

Huawei Mate 10: Toto sú všetky špecifikácie, ktoré zatiaľ poznáme

O chystanej vlajkovej lodi, Huawei Mate 10, sme písali už niekoľkokrát. Spomínali sme aj špecifikácie, aj dátum predstavenia.
banner