Huawei

Huawei

Huawei P20 bude prvým smartfónom na svete s tromi kamerami na zadnej strane

To, o čom sa už nejakú dobu špekuluje, je čoraz istejšie a istejšie. Huawei P20 a zrejme aj model P20 Plus budú prvými smartfónmi na svete, ktoré užívateľom prinesú rovno tri primárne fotoaparáty na svojej zadnej strane.

Huawei P20 lite bude trhák predajov: Toto všetko ponúkne!

Huawei má svoj nový vlajkový model, P20, predstaviť už budúci mesiac v Paríži. O P20 toho vieme vďaka uniknutým informáciám vieme celkom dosť.
mate 10 pro

Huawei Mate 10 Pro získa obrovskú aktualizáciu: Tu je zoznam zmien!

Huawei zariadenia sú na Slovensku mimoriadne populárne, čoho príkladom je aj novinka spoločnosti, model Mate 10 Pro. Ak si si ho kúpil alebo si ho kúpiť plánuješ, možno by si rád vedel o tom, aká aktualizácia sa naň momentálne rúti.

Huawei P20 bude hi-tech delo: Ponúkne až trojitý fotoaparát a výrez v štýle iPhone X!

Nadchádzajúca pýcha čínskeho giganta nám podľa všetkého predviedla svoj prototyp v ochrannom puzdre.

Takto vyzerajú 3 fotoaparáty: Huawei P20 na prvých záberoch!

Nová rodina smartfónov Huawei P20 bude predstavená 27. marca na tlačovej udalosti vo francúzskom Paríži. Výrobcovi sa inovovaný modelový rad darí tajiť.

Minulý rok sa predal šialený počet telefónov: Samsung opäť dominoval, nestíhal mu nikto!

Smartfóny sú vo svete čoraz populárnejšie. Používajú ich nielen „mladí“ ale doslova všetky vekové kategórie, vrátane dôchodcov.

Huawei P smart oficiálne: Štýlová novinka určená hlavne pre mladých

HUAWEI predstavil na Slovensku 1. februára 2018 úplne nový smartfón P smart, ktorý prepája technológie s módnym dizajnom.

Potvrdené: Huawei predstaví nové vlajkové lode koncom marca v Paríži!

Huawei P20 alebo Huawei P11...finálne označenie nových vlajkových lodí z P línie zariadení čínskeho technologického lídra stále nie je známe. Najnovšie správy síce hovoria o modeloch P20, P20 Plus a P20 Lite, no nie oficiálne. 
Huawei mediapad m5

Tablety ešte nie sú mŕtve: Nový high-end kúsok pripravuje Huawei!

Vlajkových smartfónov je na trhu neúrekom, no tabletov už pomenej. Tých vlajkových je dokonca ešte menej. Aj keď sú tablety výborným nástrojom pre prácu a zábavu, stále ide o sekundárne zariadenie, ktoré užívatelia vo všeobecnosti tak často nekupujú.

VIDEO Aký je Huawei Mate 10 Pro po vyše 2 mesiacoch používania?

Keď som sa s Mate 10 Pro stretol prvýkrát, okamžite ma oslovil tým, ako je parádne poskladaný a ako prémiovo pôsobí v ruke.

Huawei P11 na MWC vraj neuvidíme: Predstaviť ho má až v apríli

Približne pred rokom sme boli svedkami toho, ako Huawei na MWC 2018 v Barcelone predstavil vtedy nový model P10, z ktorého sa okamžite stal hit.

Huawei P11 a nie P20: Spoločnosť má pokračovať v označovaní telefónov tak, ako doteraz

Pred niekoľkými týždňami sa objavila informácia o tom, že Huawei mierne zmení to, ako pomenováva svoje zariadenia.

Huawei Mate 10 Pro trhá konkurenciu: V teste rýchlosti rozdrvil Note 8 aj iPhone X

Kontroverzné porovnávanie v rýchlosti spúšťania mobilných aplikácií pokračuje. Tentokrát si zmerali sily až tri najlepšie smartfóny na trhu – jeden je od Applu, druhý od Samsungu a tretí pre zmenu od čínskeho giganta Huawei.
rychle nabijanie

HUAWEI: Z 0 % na 48 % telefón nabijete za 5 minút. Máme novú technológiu!

Divízia Huawei Watt Lab pracuje na novej generácii technológie pre rýchle nabíjanie batérií, ktorá je podľa doterajšej prezentácie skutočne rýchla. Predstavte si, že za päť minút nabíjania získate 48 percent kapacity batérie. 

Huawei P10 a P10 Plus získavajú aktualizáciu Android 8.0 Oreo, zatiaľ v BETA verzii

Huawei začal s beta testom minuloročných vlajkových lodí, Huawei P10 a P10 Plus, ešte minulý týždeň. Teraz možnosť otestovať najnovšiu verziu operačného systému rozširuje aj pre medzinárodné modely.

HUAWEI: Naša nová vlajková loď bude fotiť ako zrkadlovka!

Huawei už niekoľkokrát v minulosti celkom nepresne informoval o vlastnostiach fotoaparátu svojho smartfónu. Písal sa ešte rok 2016, keď sa spoločnosť snažila čo najlepšie odprezentovať svoju novinku – Huawei P9.
banner