Huawei

Huawei

Huawei to má namierené dobrým smerom: Do konca leta môže tromfnúť Apple!

Čínsky výrobca, Huawei, to má namierené tým najlepším smerom. Nová správa, publikovaná len včera, totiž hovorí o tom, že Huawei do konca septembra (Q3) môže predať viac zariadení než Apple.
Huawei P10 Lite

Lacný smartfón od Huawei si čoskoro už nekúpite. Výrobca sa zameria na prémiovú triedu

Spoločnosť Huawei sa rozhodla pozmeniť trhovú stratégiu. Čínsky gigant už neplánuje produkovať smartfóny z nízkych tried, ktoré zákazníkov lákali hlavne na cenu. Výraznejšie obmedzeným rozpočtom budú musieť vyhovieť iní výrobcovia.

Šéf Huawei: Mate 10 bude bezrámiková beštia, s low-endami končíme

Nová vlajková loď spoločnosti Huawei sa bude tak, ako sme očakávali, volať Mate 10.

Huawei a jeho Kirin 970: Obrovský výkon, 10nm technológia a hromadná výroba už v septembri

Kirin 970 je najnovší čip od Huawei vyrobený 10 nm výrobným procesom. Do hromadnej výroby sa má dostať už v septembri. Aspoň to napovedajú najnovšie informácie. Čip vyrobí firma TSMC, ktorú si Huawei vybral ako svojho hlavného partnera.

Hodinky Huawei Watch v edícii Porsche Design útočia na naše zápästia. Dizajnom a cenou

Inteligentné hodinky s operačným systémom Android Wear produkuje aj čínsky Huawei, no nepatria zrovna do druhej ligy. Nositeľný kus elektroniky je patrične vybavený po funkčnej aj dizajnovej stránke. 

Huawei Band 2 oficiálne: Inteligentný náramok pre každého športovca

Spoločnosť Huawei dnes bez väčších ovácií predstavila novú generáciu fitness náramku Huawei Band 2, ktorú doplnil ešte jeden model s prívlastkom Pro. 
Huawei P10 Lite

Namiesto kľúča od auta smartfón a strojové učenie. Huawei plánuje produkciu pokrokových čipsetov

V Pekingu tento týždeň začalo podujatie China Internet Conference 2017, na ktorom padli slová o zaujímavých plánoch do blízkej budúcnosti. Rozhovoril sa Richard Yu, riaditeľ konzorcia Huawei Consumer Business Group.

KFC nebude mať len vlastné burgre a hranolky. Pribudne smartfón

Reťazec rýchleho občerstvenia známy ako KFC môžeme navštíviť aj v našich končinách. Populárny je tiež v Číne, kde si budete môcť čoskoro zadovážiť smartfón s logom KFC.

Huawei si práve zakúpil ochrannú známku na označenie P20. Čo chystá?

V súvislosti s Huawei sa pred pár dňami začalo hovoriť o novej ochrannej známke. Konkrétne ide o označenie „P20,“ ktoré perfektne spadá do rodiny zariadení začínajúcich na „P“.
Huawei P10 Lite

RECENZIA Huawei P10 Lite: Pekný a návykový smartfón, ktorý však nie je bez chýb

Huawei P8 Lite bol predajný hit, Huawei P9 Lite taktiež a Huawei P10 Lite...uvidíme. Pozíciu má oveľa zložitejšiu ako predchodcovia. Konkurencia rastie, nároky používateľov priamo úmerne.

Desať tipov ako odfotiť perfektný portrét (napríklad smartfónom)

Portrét je jedna z najdôležitejších, ale aj najťažších foriem fotografie. Pri jeho vzniku je dôležitá nielen práca so samotným fotografickým zariadením a so svetlom, ale aj s osobou, ktorá je vaším modelom.

Ako Apple zničil výkon Huawei P10 a ďalších Android modelov

Silnejší vyhráva alebo ako medzi sebou súperia firmy aj pri nakupovaní komponentov.

Huawei: Minulý december sme predbehli Apple v počte predaných smartfónov

Čínsky obor Huawei je vo svete technológií poriadne veľké zviera. Aké veľké, pýtate sa? Podľa ich slov počas decembra 2016 predbehli v počte predaných smartfónov veľký Apple.

Huawei spustil odvážnejšiu marketingovú kampaň. Nepriamo si doberá Samsung

V našich končinách nie sme zvyknutí na priamejšie marketingové kampane technologických spoločností. Ukázať prstom na konkurenciu je zvykom skôr v USA.
video

VÝSLEDKY: Slepý test medzi Galaxy A3 2017 a Huawei P9 lite 2017 vyhráva…

Pred pár dňami sme na AndroidPortal.sk umiestnili presne desať približne rovnakých fotografií.
huawei nova 2

Huawei Nova 2 a Nova 2 Plus oficiálne: Každý s 12 Mpx, 8 Mpx a 20 Mpx fotoaparátom

Čínsky gigant Huawei predstavil nové generácie elegantných smartfónov strednej triedy, ktoré sú označené ako Huawei Nova 2 a Huawei Nova 2 Plus.
banner