Huawei

Huawei
Huawei Y3 2017

Huawei Y3 2017: Nenápadne predstavená novinka, po ktorej asi túžiť nebudete

Čínsky gigant Huawei predstavil bez akýkoľvek ovácií nový model smartfónu, ktorý bude hlavne lacný. Pri pohľade na jeho parametre by si ho chcel zadovážiť len málokto.
Galaxy Tab S3

Celosvetový predaj tabletov opäť poklesol. Desiaty štvrťrok po sebe

Svet je v prvom štvrťroku 2017 opäť o niečo chudobnejší, čo sa predaja tabletov týka. Ich celosvetový predaj medziročne poklesol o 8,5 %.

SLEPÝ TEST: Víťazom sa stáva Huawei P10 Plus. Porazil aj prémiový Galaxy S8.

Pred pár dňami sme do lučeneckého parku zobrali štyri rôzne vlajkové lode.

SLEPÝ TEST: Porovnali sme 4 vlajkové lode s cenou od 200 do 900 €. Ktorá z nich najkrajšie fotí?

Fotoaparáty na smartfónoch sú perfektná vec. Telefón pri sebe nosí asi každý z nás a preto je super mať pri sebe taký model, ktorý môžeme použiť aj na iné záležitosti, napríklad na občasné cvaknutie momentky. VÝSLEDKY TESTU...

VÝSLEDKY: Slováci začiatkom tohto roka preferujú túto vlajkovú loď!

Pred dvoma dňami sme sa vás opýtali jednoduchú otázku. Ktorá vlajková loď vás tento rok oslovila najviac? Výsledky už máme, tak sa na to poďme pozrieť.
Galaxy S8

HLASOVANIE: Ktorej vlajkovej lodi za jar 2017 dáte svoj hlas?

Najväčší výrobcovia predstavili svoje vlajkové lode pre prvý polrok 2017. Ktoré zo zariadení ale zaujalo najviac?

Plánujete si kúpiť Huawei P10? Pozor na odlišné typy hardvéru

Fakt, že jeden konkrétny model smartfónu sa môže predávať s rozdielnou hardvérovou výbavou nie je úplne výnimočný. Výrobcovia smartfóny prispôsobujú rôznym trhom a používateľským požiadavkám.

Huawei v minulom roku predal veľké množstvo telefónov, no napriek tomu mu klesá zisk

Čínsky gigant Huawei je na tretej priečke výrobcov smartfónov na svete. Čo sa týka predaja, len nedávno vydal svoju finančnú správu z minulého roka 2016.

Huawei nečaká: Začína s testovaním Android O na Mate 9

Vyzerá o tak, že z Huawei smartfóny môžu byť po zariadeniach, na ktorých výrobe sa podieľal Google prvými, ktoré prinesú novú verziu Androidu, Android O.
video

RECENZIA Huawei P10: Budúci líder rebríčkov predajnosti ukazuje svoje sily

Huawei na MWC 2017 ukázal, ako by podľa nich mala vyzerať vlajková loď pre rok 2017. Hlavnými bodmi ich prezentácie bolo spracovanie, fotografovanie a ďalšie aspekty, ktoré by mal zvládať každý smartfón.
Huawei MediaPad T3

Objavili sa ceny pre Huawei MediaPad T3. Príliš drahý nebude

Tablety sa ani zďaleka nepredávajú tak dobre ako smartfóny. Svojich fanúšikov a používateľov ale majú, a tí ich najčastejšie používajú pre sledovanie multimediálneho obsahu.
Huawei P10

Huawei P10 vstupuje do predaja aj na Slovensku! Nechýbajú 4 farebné prevedenia

Od dnešného dňa je na Slovensku dostupný nový prémiový smartfón Huawei P10. Vlajkový model od Huawei prichádza vo farebných prevedeniach Graphite Black, Mystic Silver, Prestige Gold a Dazzling Blue.
Honor 8 Pro

Honor 8 Pro bude predstavený už 5. apríla. Čo ponúkne?

Značka Honor sa stala behom krátkej existencie veľmi obľúbenou. Smartfóny tejto značky ponúkajú obstojnú výbavu, za ktorú nemusíte zaplatiť hypotékou. K popularite určite prispela aj materská spoločnosť, ktorou je Huawei.
Huawei P10

Huawei P10 dostal exkluzívnu edíciu. 8 kusov s drakom z 24-karátového zlata

Huawei P10 je stále veľmi čerstvým zariadením, ktoré bolo predstavené len nedávno. O jeho funkciách a hlavne pokrokovom fotoaparáte sa už čo to popísalo a diskusiu tiež rozvírila odvážna cenovka.

Prvá aktualizácia pre Huawei P10: Výrobca narýchlo opravuje posledné problémy s fotoaparátom

Huawei P10 si zatiaľ môžete len predobjednať, no čínsky výrobca mu už posiela prvú veľkú aktualizáciu určenú hlavne pre vycibrenie fotoaparátu.

Huawei má dôvod na veľkú oslavu: Vyexpedoval 12 miliónov kusov modelov P9 a P9 Plus

Huawei sa s nami podelil o veľmi zaujímavú informáciu. Jeho minuloročné vlajkové lode, Huawei P9 a Huawei P9 Plus totiž oslavujú okrúhle číslo.