Motorola

Úvod Výrobcovia Motorola

Legendárna Motorola RAZR sa môže dočkať reinkarnácie. Naznačil to šéf Lenova

Kto by si nepamätal na jeden z najznámejších mobilných telefónov technologickej histórie. Motorolu RAZR ako výnimočne tenký (na tú dobu) mobilný telefón si zadovážilo až 50 miliónov zákazníkov (2004 - 2006).
moto z2 force

Vlastníci Moto Z2 Force hlásia problém s nerozbitným displejom. Odlupuje sa

Smartfón Moto Z2 Force, ktorý v minulom roku vyšiel ešte pod značkou Lenovo, je unikátny nerozbitným displejom. Takzvaný ShatterShield displej je zložený z piatich vrstiev, ktoré tvoria veľmi odolný celok.
moto

ZOZNAM: Motorola na Android 8.0 Oreo aktualizuje 8 smartfónov. Je medzi nimi aj ten tvoj?

Aktualizácie na najnovšiu verziu operačného systému Android 8.0 Oreo sa pekne rozbehli.
moto G4

Už aj Motorola? Moto G4 Plus sa vznietil počas nabíjania

Z ďalekej Brazílie prichádza informácia o nepríjemnom incidente so smartfónom Motorola Moto G4 Plus, ktorý sa majiteľovi vznietil počas nabíjania.
moto mod

Motorola začala predávať vôbec najlacnejší Moto Mod. U nás si ho zatiaľ nekúpite

Motorola začala tento týždeň predávať na americkej pôde nové príslušenstvo, ktoré je kompatibilné so všetkými generáciami smartfónov Moto Z.
moto G

Tento rok spoznáme aj novinky Motorola Moto G6, Moto G6 Plus a Moto G6 Play

Fanúšikovia legendárnej značky Motorola sa môžu radovať. Dnes nielenže dostali prvé informácie o pripravovaných vlajkových modeloch Moto Z3, ale pribudli k nim tiež podrobnosti o obľúbených kúskoch zo strednej triedy. Budú rovno tri.
Moto Z3

Motorola Moto Z3 a Z3 Play na FOTO. Nový dizajn a zachovaná kompatibilita s Moto Mods?

Spoločnosť Lenovo v minulom roku vrátila značku Motorola späť na výslnie. Pod touto značkou v tomto roku vzniknú nové generácie smartfónov s očakávanými označeniami Moto Z3 a Moto Z3 Play. 
moto E5

Motorola Moto E5 na prvých renderoch: Plast nahrádza kov!

Aj keď sa stále rozpráva o drahých vlajkových lodiach, prehliadať netreba ani opačné spektrum v triede inteligentných mobilných telefónov. Motorola pripravuje novú generáciu smartfónu zo vstupnej kategórie s nadväzujúcim označením Moto E5.

Smartfón Moto G4 Play konečne dostáva aktualizáciu. Na starý Android 7.1.1 Nougat

Smartfón Moto G4 Plus stihol obdržať aktualizáciu na novšiu verziu operačného systému Android ešte v minulom roku. Výrobca po rozporoch prisľúbil aj ďalšiu aktualizáciu, a to na verziu Oreo. 
nokia 3310

TOP 10 najzaujímavejších smartfónov, ktoré budú predstavené v priebehu budúceho roka 2018

Rok 2017 sa blíži ku koncu a je namieste sa pomaly zamerať na budúci rok 2018. Väčšina výrobcov smartfónov predstaví nových nasledovníkov kľúčových zariadení v rámci jednoročnej medzigeneračnej obmeny. 
kodak ektra

Spomínate si na Kodak Ektra? Cena zaujímavého foto mobilu rapídne klesla o 400 EUR!

Na to, aby ste sa mohli nazvať spokojným užívateľom, nepotrebujete najnovšie a logicky najdrahšie vlajkové lode. Skvele postačia aj tie skôr vydané, pričom ušetríte nemalé prostriedky. 
moto z play

Motorola už testuje Android Oreo pre smartfón Moto Z Play

Len nedávno sme informovali o tom, že Motorola spúšťa Beta testovanie najnovšej verzie operačného systému Android pre vlajkové zariadenia Moto Z a Moto Z2 Force. 
moto z play

Motorola pripravuje aktualizáciu na Android 8.0 Oreo pre smartfóny Moto Z a Moto Z2 Force

Pre majiteľov popredných Moto smartfónov máme vcelku pozitívne správy. Aktualizáciu na Android 8.0 Oreo síce zatiaľ nezískajú, no majú k tomu veľmi blízko. Výrobca pristúpil k beta testovaniu.
motomods

Mini tlačiareň priamo v smartfóne: Toto je nový člen rodiny Motorola MotoMods

Už bez tak veľká rodina modulárneho príslušenstva Motorola MotoMods sa rozrástla o ďalšieho člena. Volá sa Polaroid Insta-Share Printer a ide o malú mobilnú tlačiareň.

Dôverovať sa nedá ani Lenovu: Moto E4 Plus mužovi vybuchol v priamo vo vrecku!

Posledný rok sa niesol v znamení „čím bezpečnejšie, tým lepšie“. Platí to hlavne pri Samsungu, ktorý doslova hasil problém s povestným Galaxy Note 7.
Moto Z2 Force

Motorola Moto Z2 Force vo výnimočnej a drahej špeciálnej edícii Kingsman VIP

Pokiaľ patríte medzi fanúšikov akčných dobrodružných filmov Kingsman, objednajte si letenku do Číny. Iba na tomto trhu môžete totižto získať high-end Moto Z2 Force v špeciálnej edícii Kingsman VIP.