Leagoo

Leagoo

Chceš bezrámikový telefón no nechceš míňať kopu peňazí? Tento stojí historicky najmenej!

Éra bezrámikových smartfónov je oficiálne tu. Po príchode Xiaomi Mi Mix sme na takmer neexistujúce rámiky pozerali s otvorenými ústami no a po roku už máme z čoho vyberať.

FOTO Takto vyzerá namakaný smartfón s bezrámikovým displejom, ktorý ťa finančne nezničí

Dnešný trh so smartfónmi je plný zariadení, ktoré sa nás snažia zaujať všelijakými spôsobmi. Od výbornej výdrže batérie, cez veľké uhlopriečky displejov či odolnosť až po, uhádli ste, pokrokové technológie zabezpečujúce čo najtenšie rámiky.

Tento krásny bezrámikový telefón je hitom: Teraz ho získaš s poriadnou zľavou!

Éra bezrámikových smartfónov je konečne tu. Na pulty predajní sa dostávajú smartfóny, ktoré ohromia nie len svojou výbavou, ale aj nádherným dizajnom.
leagoo kiicaa mix

Bezrámikový Leagoo Kiicaa MIX zachytený na živých fotografiách. Pôsobí prémiovo

Aj menej významný hráči na trhu so smartfónmi sa chytajú trendu konštrukcií s minimálnymi rámikmi. Najnovší počin výrobcu Leagoo nesie exotické pomenovanie Kiicaa Mix. 

Bezrámikové smartfóny sú zrazu extrémne lacné: Cena začína pod 80 €!

Ako je možné, že sú bezrámikové smartfóny zrazu tak lacné? Tento výrobca cenu a kvalitu posúva na úplne novú hranicu.

Chceš fakt lacný telefón? Tento môžeš získať za smiešny 1 dolár!

Čínsky výrobca LEAGOO je v súčasnosti dosť známy aj v našich končinách. Na svojom konte má niekoľko úspešných smartfónov. Jednou z nich je aj novinka LEAGOO KIICAA Power.

Chceš nový telefón? Uhádni týchto dvoch futbalistov a môže byť tvoj!

Smartfón LEAGOO T5 je vlajkovou loďou spoločnosti z prvej polovice roka 2017. Ponúka 4 GB RAM, 64 GB úložisko a duálnu zadnú kameru.

FOTO: Monštrum z Číny so 4 GB pamäťou RAM za smiešnu cenu na prvých záberoch!

Leagoo T5 je prvou vlajkovou loďou spoločnosti pre tento rok. Telefón ponúka 4 GB operačnej pamäte RAM, 64 GB úložisko a duálny fotoaparát na zadnej strane.

Tento telefón ponúka úžasnú kameru a nebude ťa stáť mesačnú výplatu!

Leagoo T5 je najnovšou vlajkovou loďou spoločnosti. Hneď na prvý pohľad je jasné, že sa výrobca snažil optimalizovať všetko tak, aby vám nový smartfón ponúkol čo najlepší zážitok z fotoaparátu.

Tento telefón je lepšie vybavený než väčšina oveľa drahších. Poradíme ti ako ho získať o 40 € lacnejšie!

Čínsky výrobca LEAGOO v týchto dňoch spustil naozaj krátku akciovú ponuku, vďaka ktorej môžete získať 50 dolárový zľavový kupón alebo novinku z portfólia výrobcu s názvom Leagoo T5 úplne zadarmo.

Novinka od Leagoo bude foto monštrum: 13 Mpx + 5 Mpx kamery vzadu, 13 Mpx foťák vpredu

Leagoo T5 je najnovšou vlajkovou loďou spoločnosti. Hneď na prvý pohľad je jasné, že sa výrobca snažil optimalizovať všetko tak, aby vám nový smartfón ponúkol čo najlepší zážitok z fotoaparátu.

Na obzore je ďalšia kópia Galaxy S8: Ponúka 18:9 displej, 6GB RAM a 128GB úložisko!

Vyzerá to tak, že  dizajn Galaxy S8 skutočne zaujal nie len ľudí, ale aj ostatné (hlavne čínske) firmy, ktoré sa snažia dizajn napodobiť a možno ho trošku vylepšiť.

Chceš štýlový Leagoo M5 Edge? Tvoj môže byť za 9,99 dolárov, tu je návod, ako to spraviť

Leagoo M5 je novým smartfónom čínskeho výrobcu s veľkými ambíciami. Dôkazom toho je aj M5 Edge, novinka s bezrámikovým displejom, 4G konektivitou a fotoaparátom, na ktorom si výrobca dal skutočne záležať.

Leagoo T5 bude delo za rozumnú cenu: 4 GB RAM, duálny fotoaparát a solídna batéria!

Výrobca Leagoo nás informoval o ich chystanom smartfóne s veľmi, veľmi zaujímavou výbavou. Volá sa Leagoo T5 a vzhľadom na svoju cenu, ktorá sa má pohybovať do 200 dolárov by sme čakali, že bude patriť medzi tie najmenej výkonné smartfóny.

Supertenké rámiky za rozumnú cenu? Tento telefón je teraz v zľave a ešte k nemu dostaneš darček!

Dizajn smartfónov sa deň čo deň zlepšuje natoľko, že sa z nudných kvádrov stávajú skutočné umelecké diela. Len sa pozrite na Galaxy S8, dizajn tohto smartfónu ma vždy dostane, a to aj napriek tomu, že som ho prvýkrát videl už pred pár mesiacmi.

LEAGOO M5 Edge je podľa slov výrobcu odborníkom na nočné fotenie

LEAGOO M5 Edge je najnovším modelom tohto výrobcu, ktorý ponúka bezrámikový dizajn s 2.5D zaoblením displeja. Okrem toho, že hovoríme o 4G smartfóne, ponúka M5 Edge aj 13 Mpx senzor s clonou f/2.0, ktorý si bez problémov poradí vo vytváraní fotiek aj v nepriaznivých svetelných podmienkach.
banner