Leagoo

Úvod Výrobcovia Leagoo

Spreadtrum sa spája s LEAGOO pri vývoji 5G a umelej inteligencie

Posledná dekáda sa minimálne pri mobilných technológiách nesie v znamení drastických zmien a vývoji nových technológií.

LEAGOO S9 je nadupaným fotomobilom za bezkonkurenčnú cenu

Spoločnosť LEAGOO uviedla na podujatí MWC 2018 svoj prvý smartfón s notch displejom – LEAGOO S9, ktorý púta veľkú pozornosť technologických médií, ale aj samotných spotrebiteľov.

LEAGOO reaguje na obvinenia ruského antivírusu: Vydierajú nás aj vás

Ešte v júli 2017 prišiel ruský antivírus, DR.WEB s vážnym odhalením. Podľa ich bezpečnostných technikov malo niekoľko modelov rôznych výrobcov obsahovať vírus „Android.Triada.231,“ ktorý mal byť zodpovedný za hacknutie bankových transakcií.

Tento smartfón má až 7 000 mAh batériu a poriadnu výbavu. Jeho cena je ale poriadne nízka!

Len pred týždňom sa uskutočnilo podujatie Mobile World Congress v španielskej Barcelone, ktoré hostilo množstvo výrobcov, medzi ktorými boli aj giganti ako Samsung, Huawei, HTC či LG.
LEAGOO

LEAGOO ukázalo na podujatí MWC 2018 nové smartfóny spolu s futbalovými hviezdami

Podujatie Mobile World Congress 2018 je tento rok opäť väčšie a nepostarali sa o to iba veľké spoločnosti, ale aj menší, či rovno začínajúci producenti technologických výdobytkov. Svoj stánok mal na MWC 2018 aj výrobca LEAGOO.
LEAGOO S9

LEAGOO S9 Pro dostane výrez v displeji. Predstavenie bude hostiť futbalová hviezda Harry Kane

Aj výrobca LEAGOO ukáže na barcelonskom technologickom veľtrhu MWC 2018 nové vlajkové lode. Dokonca budú mať niečo spoločné s asi najpopulárnejšími smartfónmi súčasnosti.

LEAGOO S9: Prvý Android smartfón s výrezom v displeji a Android 8.1 Oreo na palube!

Budúcnosť displejov smartfónov je od predstavenia iPhone X veľkou témou pre diskusie. Pre mnohých ľudí je dizajn výrezu na iPhone X akousi sviežou novinkou a pre mnohých možno až ikonickou záležitosťou.
leagoo

LEAGOO otvára prvé európske servisné centrum, a to hneď u našich susedov

Spoločnosť LEAGOO, ktorá vyrába zaujímavé a cenovo dostupné smartfóny, berie Európu vážne. Program starostlivosti o zákazníkov známy ako LEAGOO CARE bude mať plnohodnotné servisné zastúpenie v susednom Poľsku.

LEAGOO na MWC 2018 predstaví model S9: Disponuje rovnakým dizajnom ako iPhone X!

Rok 2017 bol rokom venovaným maximálnym displejom na celú prednú stranu zariadení.

Finálna podoba LEAGOO S9 a jeho snímača odtlačkov odhalená

Finálny dizajn chystanej novinky LEAGOO S9, ako aj konečná podoba a umiestnenie snímača odtlačkov prsta, sú odhalené vďaka Tweetu populárneho leakera @VenyaGeskin1.

Hľadáš telefón? Tieto kúsky sú momentálne za vynikajúce ceny!

So začiatkom nového roka sa vraciame späť do každodenného kolotoča. Ak ti v tomto kolotoči chýba telefón, čítaj ďalej, máme pre teba pár tipov.

UNBOXING Leagoo T5c: Mid-range zabijak s procesorom od Intelu!

Posledných pár rokov je scéna so smartfónmi poriadne zamotaná. Na trh prichádzajú noví výrobcovia, ktorí sa snažia preraziť aj na európskom trhu so zariadeniami, ktoré sú podstatne vybavenejšie než tie, ktoré tu boli doteraz.

Obrovský krok pre LEAGOO: V Európe otvára servisné centrum, oprava bude trvať len 3 dni!

Rýchly a spoľahlivý zákaznícky servis je minimálne rovnako dôležitý, ako samotné zariadenie. Svoje o tom vie napríklad Apple, ktorý sa na tomto princípe postavil celý svoj biznis.

Pozor na kapacitu batérie: Niektorí výrobcovia uvádzajú nepravdivé hodnoty

V súčasnosti sa životnosť batérie stáva čoraz dôležitejším aspektom pri výbere smartfónu.

Predstavujeme LEAGOO M9: Najlacnejší smartfón s tenkými rámikmi a 4 fotoaparátmi

PTento rok by sa dal opísať ako rok bezrámikových smartfónov. Po tom, ako ich preslávil príchod Galaxy S8 a S8+ či LG G6 sa do práce na vlastných riešeniach pustili azda všetci výrobcovia.

Je medzi nimi rozdiel 400 €: Dokáže LEAGOO T5c poraziť OnePlus 5?

LEAGOO T5c, ako prvý smartfón na svete poháňaný systémom Spreadtrum SC9853I, ponúka výborný výkon a efektivitu spotreby energie.

LEAGOO pracuje na kópii iPhone X: Príde aj s výrezom v displeji, stáť má menej ako 300 €

Čínski výrobcovia sú čoraz populárnejší aj u nás, na Slovensku. Niet sa čomu čudovať, už dávno totiž neplatí, že čo je z Číny musí byť hneď zlé.

Hľadáš nový telefón: Tu je 7 dôvodov, prečo by to mohol byť LEAGOO T5c

LEAGOO T5c je prvým telefónom na trhu vybaveným novým procesorom Spreadtrum SC9853i, ktorý je postavený na platforme Intel Airmont.