Leagoo

Leagoo

Tento telefón ponúka úžasnú kameru a nebude ťa stáť mesačnú výplatu!

Leagoo T5 je najnovšou vlajkovou loďou spoločnosti. Hneď na prvý pohľad je jasné, že sa výrobca snažil optimalizovať všetko tak, aby vám nový smartfón ponúkol čo najlepší zážitok z fotoaparátu.

Tento telefón je lepšie vybavený než väčšina oveľa drahších. Poradíme ti ako ho získať o 40 € lacnejšie!

Čínsky výrobca LEAGOO v týchto dňoch spustil naozaj krátku akciovú ponuku, vďaka ktorej môžete získať 50 dolárový zľavový kupón alebo novinku z portfólia výrobcu s názvom Leagoo T5 úplne zadarmo.

Novinka od Leagoo bude foto monštrum: 13 Mpx + 5 Mpx kamery vzadu, 13 Mpx foťák vpredu

Leagoo T5 je najnovšou vlajkovou loďou spoločnosti. Hneď na prvý pohľad je jasné, že sa výrobca snažil optimalizovať všetko tak, aby vám nový smartfón ponúkol čo najlepší zážitok z fotoaparátu.

Na obzore je ďalšia kópia Galaxy S8: Ponúka 18:9 displej, 6GB RAM a 128GB úložisko!

Vyzerá to tak, že  dizajn Galaxy S8 skutočne zaujal nie len ľudí, ale aj ostatné (hlavne čínske) firmy, ktoré sa snažia dizajn napodobiť a možno ho trošku vylepšiť.

Chceš štýlový Leagoo M5 Edge? Tvoj môže byť za 9,99 dolárov, tu je návod, ako to spraviť

Leagoo M5 je novým smartfónom čínskeho výrobcu s veľkými ambíciami. Dôkazom toho je aj M5 Edge, novinka s bezrámikovým displejom, 4G konektivitou a fotoaparátom, na ktorom si výrobca dal skutočne záležať.

Leagoo T5 bude delo za rozumnú cenu: 4 GB RAM, duálny fotoaparát a solídna batéria!

Výrobca Leagoo nás informoval o ich chystanom smartfóne s veľmi, veľmi zaujímavou výbavou. Volá sa Leagoo T5 a vzhľadom na svoju cenu, ktorá sa má pohybovať do 200 dolárov by sme čakali, že bude patriť medzi tie najmenej výkonné smartfóny.

Supertenké rámiky za rozumnú cenu? Tento telefón je teraz v zľave a ešte k nemu dostaneš darček!

Dizajn smartfónov sa deň čo deň zlepšuje natoľko, že sa z nudných kvádrov stávajú skutočné umelecké diela. Len sa pozrite na Galaxy S8, dizajn tohto smartfónu ma vždy dostane, a to aj napriek tomu, že som ho prvýkrát videl už pred pár mesiacmi.

LEAGOO M5 Edge je podľa slov výrobcu odborníkom na nočné fotenie

LEAGOO M5 Edge je najnovším modelom tohto výrobcu, ktorý ponúka bezrámikový dizajn s 2.5D zaoblením displeja. Okrem toho, že hovoríme o 4G smartfóne, ponúka M5 Edge aj 13 Mpx senzor s clonou f/2.0, ktorý si bez problémov poradí vo vytváraní fotiek aj v nepriaznivých svetelných podmienkach.

LEAGOO M5 Edge sa snaží byť najmenším 5“ smartfónom. Pozri sa, ako vyzerá!

LEAGOO M5 Edge je novinka z dielne výrobcu s veľkým cieľom. Chce sa stať výrobcom relatívne lacných zariadení, ktorých výbava a kvalita ohúri aj toho najväčšieho skeptika.

Ako to len robia? Číňania v júni predstavia smartfón so zakriveným displejom. Jeho cena je šialená!

Čína je krajina zázrakov. Tamojší výrobcovia sa snažia cenu svojich zariadení snažia zraziť čo najnižšie.

Takto to dopadne, keď do dizajnu iPhone 7 nahodíš Android

Čínska spoločnosť LEAGOO nedávno vydala svoj nový model LEAGOO M7, smartfón najnižšej triedy, ale dizajnom iPhone 7 Plus s duálnou kamerou.

Páči sa vám dizajn iPhone 7 Plus? Tento čínsky výrobca vyrobil jeho podobizeň s Android 7.0 Nougat!

Leagoo v našich končinách nie je veľmi známym výrobcom. Jeho hlavnou špecialitou sú lacné (low-end) až mierne drahšie (mid-range) zariadenia.
banner