Anketa

Anketa
Ankety týkajúce sa Androidu
Bixby

ANKETA: Čo hovoríte na Samsung Bixby? Budete ho používať?

Samsung s príchodom Galaxy S8 a S8+ uviedol aj nového digitálneho asistenta, ktorý má konkurovať už známym asistentom ako Siri (Apple) či Google asistentovi (predtým Google Now).

VÝSLEDKY: Kúpili by ste si novú Nokia 3310?

Hneď po zverejnení prvých špekulácií o tom, že Nokia môže znovu predstaviť svoju ikonickú 3310-tku sa spustila debata o tom, kto si ju kúpi a kto nie.

LG G6 alebo Samsung Galaxy S8. Ktorá vlajková loď bude lepšia? HLASUJTE a rozhodnite!

Už o pár týždňov uvidíme predstavenie dvoch vlajkových smartfónov z dielní dvoch kórejských rivalov. Samsung aj LG pri nich zúročia svoje technologické možnosti, a tak všetkých zaujíma, ktorý z nich to zvládne lepšie.

Toto si myslíte o tom, že Samsung Galaxy S8 neponúkne 3,5mm jack

Včera sme sa vás opýtali na váš názor ohľadom veľkej novinky týkajúcej sa chystaného Galaxy S8.

HLASOVANIE: Je chýbajúci 3.5mm jack na Galaxy S8 dobré rozhodnutie?

Technologický svet včera ostal v miernom šoku. Na svetlo sveta sa totiž prebojovala informácia o tom, že po iPhone 7, ako aj ďalších modeloch, 3.5mm jack pre slúchadlá neponúkne ani Samsung Galaxy S8.

ANKETA: Sklo alebo kov? Ktorý z týchto materiálov preferujete?

Ako ste si mohli všimnúť, z prémiových smartfónov sa s príchodom minuloročných vlajkových lodí takmer úplne vytratil plast.

HLASOVANIE: Vrátite/vrátili by ste svoj Note 7?

Zo Samsung Galaxy Note 7 prešiel obrovskou krivkou. Z telefónu, ktorý nemal konkurenciu až po telefón, ktorému sa konkurencia smeje. Chudák Note.

Samsung Galaxy Note 7: Koľko budú stáť opatrenia spojené s výmenou zariadení a aké budú dôsledky?

Napriek technologickému veľtrhu IFA 2016, vo svete moderných technológií v minulom týždni rezonoval hlavne kórejský gigant Samsung a ich horúci phablet Galaxy Note 7.

POROVNANIE: Vernee Apollo Lite vs. Xiaomi Redmi Pro. Kto je lepší?

Čínska spoločnosť Xiaomi len pred nedávnom predstavila nový smartfón s označením Redmi Pro. Asi najbližšie k nemu má model Vernee Apollo Lite, keďže zdieľajú podobné parametre a cenu.

DISKUSIA: Očaril vás Samsung Galaxy Note 7?

Od predstavenia ďalšej veľkej veci Samsungu uplynuli už takmer dva týždne. Všetci sme teda mali dosť času prejsť si podrobnosti a zhodnotiť, či sa nám telefón páči alebo nie. Teraz je čas zistiť, ako sa novinka páči vám, našim cteným čitateľom.

VÝSLEDKY: Slovákom najviac učaril Galaxy S7/edge, bodoval aj Huawei P9 a Xiaomi Mi5!

Pred dvoma týždňami sme sa vás opýtali na jednoduchú otázku. Ktorý telefón z prvej polovice tohto roka vám učaroval najviac? Ktorý vás ohromil tak, že by ste mu dali svoj hlas?

ANKETA: Galaxy Note 7 pravdepodobne príde len v „edge“ verzii. Vadí vám to?

Informácie zozbierané z posledných pár týždňov naznačujú, že Samsung chystá len jednu verziu jeho populárneho phabletu – Galaxy Note 7.

HLASOVANIE: Aký je váš obľúbený smartfón z prvej polovice roka 2016?

Prvý polrok roka 2016 je za nami. To bola rýchlosť, že? Nestihli sme sa poriadne ani nadýchnuť a už sme bližšie k roku 2017 než k roku 2015.

Report: 43% používateľov Generácie Y sa bez svojho smartfónu cíti znudene

Zaujímalo vás niekedy ako sú na tom ostatní, keď nemajú pri sebe ich chytrého miláčika? A ako je na tom Generácia Y (ľudia narodení v rokoch 1975-2000) v porovnaní so starším obyvateľstvom?

DISKUSIA: Ste spokojní s výdržou batérie vášho smartfónu?

Jednou z najväčších problémov dnešných smartfón nie je zlý displej ani malý výkon. Práve naopak, tieto aspekty výrobcovia vyriešili už veľmi dávno.

HLASOVANIE: Edge vs klasika – ktorý typ displeja preferujete?

Vyzerá to tak, že Samsung bude so zakriveným displejom pokračovať aj v rade Galaxy Note. Momentálne však nie je jasné či budú podobne ako pri sérii Galaxy S dostupné obe verzie, teda klasická s rovným displejom, aj edge verzia.