Päť konceptov, jeden víťaz. ZTE vyrobí smartfón, o ktorom rozhodli fanúšikovia v hlasovaní

Čínska spoločnosť ZTE na podujatí CES 2016 oznámila spustenie tzv. projektu CSX. V rámci neho mala široká technologická verejnosť rozhodnúť o výrobe jedného z piatich konceptov smartfónov.

Nubia Z11 prichádza v septembri do Európy. Najbližšie ju nájdeme u susedov

Nubia, dcérska spoločnosť ZTE, v júni predstavila veľmi krásny a výkonný kúsok, ktorý dostal názov Nubia Z11. Odvtedy ubehli 2 mesiace a ZTE dnes oznámilo oficiálnu dostupnosť tejto vlajkovej lodi.
ZTE Axon 7 Mini

ZTE Axon 7 Mini: Neoficiálne parametre a cenovka 299€

Štandartný ZTE Axon 7 bol predstavený len pred nedávnom a prišiel ako prvý smartfón s podporou Daydream. Ešte sa u nás ani nezačal predávať a už tu máme info o jeho zmenšenej verzii - ZTE Axon 7 Mini.

TIP: Skvelé smartfóny ZTE Nubia Z11 vstúpili do medzinárodného predaja

Čínska spoločnosť ZTE len nedávno predstavila pod svojím sub-brandom Nubia trojicu zariadení. Išlo o model Z11 Max, Z11 a Z11 Mini. Práve zlatá stredná cesta sa v očiach záujemcov ukázala ako najlepšia.

ZTE predstavilo smartfón Zmax Pro: 6,0-palcový displej a Snapdragon 617 za stovku

Čínsky výrobca ZTE sa rozhodol posunúť latku v segmente lacných smartfónov. Jeho nový model s označením Zmax Pro ponúka nadštandardnú výbavu za veľmi nízku cenu.

ZTE Small Fresh 4: Novinka s priaznivou cenou a očakávanou dostupnosťou v Európe

Spoločnosť ZTE aktuálne predstavila nový smartfón, ktorý bude bojovať o priazeň vo vysoko konkurenčnej strednej triede. Príťažlivý dizajn dopĺňajú schopné parametre a ešte schopnejšia cena.

ZTE Nubia Z11: Jeden milión registrácií len deň po predstavení

Len včera čínsky výroba ZTE predstavil tretieho člena rodiny svojich nových smartfónov, model Nubia Z11, ktorý doplnil veľký Z11 Max a menší Z11 Mini. Výrobca krátko po predstavení zaznamenal poriadny úspech.

ZTE Nubia Z11 oficiálne: Elegantný dizajn, displej bez rámikov a cena 340 eur

Rodinku Z11, ktorých členov zahŕňa Nubia Z11 mini a Nubia Z11 Max, doplní hlavný predstaviteľ, na ktorého sme museli najdlhšie čakať. ZTE včera predstavilo elegantnú a krásnu Nubiu Z11.

Neznámy model Nubia NX541J s 4900 mAh batériou prešiel TENAA kontrolou

Vlajková loď Nubia Z11 bude predstavená už 28. júna, ZTE však nezaspáva a pod svojím Nubia brandingom predstaví v blízkej dobe smartfón, ktorý ponúkne obrovskú kapacitu batérie.

Predstavenie ZTE Nubia Z11 sa koná 28. júna

ZTE ide na to opačne. Oproti ostatným výrobcom najprv predstaví "mini" a "Max" verzie a až ako posledný uzrie svetlo sveta základný model rodiny - Nubia Z11.

ZTE Nubia Z11 Max oficiálne: 6″ FHD displej za zaujímavú cenu

Čínska spoločnosť ZTE dnes oficiálne predstavila druhého člena rodiny Nubia Z11. Prvým bol model Z11 Mini, aktuálne poznáme veľkého súrodenca Z11 Max a ešte nám zostáva počkať na uvedenie zlatej strednej cesty v podobe zariadenia ZTE Nubia Z11.

Nadupaný ZTE Axon 7 mieri do Európy: Poznáme jeho cenu!

Len pred pár dňami sme mali možnosť zoznámiť sa so ZTE Axon 7, ktorý konkuruje súčasným vlajkovým lodiam. Hovorilo sa o nízkej cene, avšak takto nízku cenu sme nečakali.

Prvý headset pre virtuálnu realitu Daydream od Google predstavený

Daydream, softvérovo-hardvérová platforma pre virtuálnu realitu od spoločnosti Google sa dočká prvého koncového zariadenia. Headset aj kompatibilný smartfón však nepredstavil Samsung, LG ani HTC, ako by sa očakávalo.

Nadupaný ZTE Axon 7 oficiálne predstavený: Smartfón, ktorý hrá prvú ligu

Čínsky výrobca ZTE aktuálne predstavil svoj nový top model, ktorý sa natlačil medzi high-end elitu ostrieľaných výrobcov. Výrobca ZTE zvolil namiesto medzigeneračného označenia Axon 2, pomenovanie Axon 7.

Nubia Z11 Max bude predstavená 7. júna

Nubia Z11 Max pred nedávnom prešla TENAA certifikáciou a preto sa očakáva, že jej predstavenie je už za dverami. Dnes už ale vieme oficiálne potvrdiť, že Z11 Max bude predstavená 7. júna.

Dizajn očakávaného smartfónu Nubia Z11 Max. 83,27 % plochy prednej strany pokrýva displej

Nubia je sub-brand čínskeho výrobcu ZTE podobne, ako napríklad značka Honor od spoločnosti Huawei. Približne v polovici apríla výrobca ZTE pod značkou Nubia predstavil šikovný smartfón s názvom Z11 mini. Išlo o prvého "člena rodiny" Z11.