3,5 mm

3,5 mm audio konektor ešte nie je mŕtvy. Väčšina predstavených smartfónov ho má

V priebehu posledných dní sme na podujatí MWC 2018 videli hneď niekoľko premiér, v rámci ktorých boli predstavené nové smartfóny. Okrem hviezdneho dua z Južnej Kórey to boli napr. zariadenia od Alcatelu alebo Nokie.
Nubia Z17 Lite

Tento balíček ľudia milujú: Kvalitný smartfón + príslušenstvo za cenu, aká tu ešte nebola!

Skvele vyzerajúci smartfón Nubia Z17 Lite z produkcie spoločnosti ZTE svojimi vlastnosťami zapadá do ideálnej strednej triedy. Kompromisy hľadať nemusíte. Vlastnosti sú viac ako dobré a pripísať si môžete zľavu.
Nubia Z17 lite

Tento telefón si kupujú tisícky ľudí, no na Slovensku ho takmer nepoznajú. Čo je zač?

Vianoce sú úspešne za nami a množstvo predajcov pomaly upozorňuje na veľké povianočné výpredaje. Predajca Geekbuying aktuálne spustil akciovú ponuku na výborný kúsok technológie s názvom ZTE Nubia Z17 Lite.
zte axon 7

Aktualizáciu na Android 8.0 Oreo dostane aj ZTE Axon 7

ZTE Axon 7 možno nepatrí zrovna medzi najpredávanejšie smartfóny, určite ale má veľa spokojných užívateľov. Tí budú dokonca ešte spokojnejší. Výrobca im prisľúbil aktualizáciu.
ZTE Axon M

ZTE Axon M oficiálne: Skladací smartfón, ktorý si asi nekúpite

ZTE Axon M prichádza s unikátnou skladacou konštrukciou, ktorej súčasťou sú dva plnohodnotné farebné displeje s FHD rozlíšením. Znie to možno skvele, no vyzerá to podstatne horšie.
zte axon M

Skladací smartfón od ZTE prešiel certifikáciou. Predstavený bude onedlho

Čínska spoločnosť ZTE sa chystá predstaviť smartfón netradičnej skladacej konštrukcie, a to už tento mesiac. Zariadenie prešlo posledným povinným krokom, certifikáciou amerických telekomunikačných úradov. 
zte axon M

ZTE Axon M ako skladací smartfón? Predstavený bude na budúci mesiac

Sedemnásty deň v mesiaci október bude pre výrobcu ZTE rušný. Predstaví nové smatfóny línie Nubia a okrem toho svetu ponúkne skladací smartfón. Volá sa Axon M a jeho prevedenie bude unikátne.
zte small fresh 5

ZTE predstavilo smartfón Small Fresh 5. Je malý, lacný a má duálny foťák

Čínska spoločnosť ZTE predstavila na domácej pôde nový smartfón, ktorého úlohou je zaujať používateľov s prísnym rozpočtom. 
aktualizacie

Čerstvé aktualizácie pre duo Samsung Galaxy S7, Xiaomi Redmi Note 4X a ZTE Axon 7 Mini

V dnešných dňoch sa na verejnosti objavilo hneď niekoľko aktualizácií, ktoré patria populárnym modelom smartfónov z dielne rôznych výrobcov. 
quick charge

Nubia Z17 je prvým smartfónom s nabíjaním Quick Charge 4.0+, ktoré však nie je možné používať

Spoločnosť Qualcomm v priebehu minulého týždňa predstavila vylepšenú technológiu rýchleho nabíjania Quick Charge 4.0+, ktorá už stihla poputovať do prvého smartfónu.

ZTE chystá nový odolný smartfón. Parametrami a vzhľadom zrovna neohúri

Kvalitné odolné smartfóny by sme mohli spočítať na prstoch jednej ruky. Ak opomenieme rôznych čínskych výrobcov, v našich končinách si vieme zadovážiť jeden z modelov Caterpillar alebo napríklad Samsung X Cover 4.
video

Tento smartfón nás zaskočil: Tak dobrý telefón sme už dávno netestovali!

Nestáva sa často, že by som tak milo prekvapený, ako v prípade ZTE Axon 7, svojou cenou mid-range smartfónu, ktorý ponúka všetko, čo by mal každý poriadny telefón ponúkať.

FOTO: Toto je prvý smartfón od ZTE, ktorý je vybavený duálnym fotoaprátom

Duálne fotoaparáty sa v segmente smartfónov rozmohli v roku 2016 a v nadchádzajúcom roku 2017 budú hrať pri smartfónoch hlavnú rolu.

Päť konceptov, jeden víťaz. ZTE vyrobí smartfón, o ktorom rozhodli fanúšikovia v hlasovaní

Čínska spoločnosť ZTE na podujatí CES 2016 oznámila spustenie tzv. projektu CSX. V rámci neho mala široká technologická verejnosť rozhodnúť o výrobe jedného z piatich konceptov smartfónov.

Nubia Z11 prichádza v septembri do Európy. Najbližšie ju nájdeme u susedov

Nubia, dcérska spoločnosť ZTE, v júni predstavila veľmi krásny a výkonný kúsok, ktorý dostal názov Nubia Z11. Odvtedy ubehli 2 mesiace a ZTE dnes oznámilo oficiálnu dostupnosť tejto vlajkovej lodi.
ZTE Axon 7 Mini

ZTE Axon 7 Mini: Neoficiálne parametre a cenovka 299€

Štandartný ZTE Axon 7 bol predstavený len pred nedávnom a prišiel ako prvý smartfón s podporou Daydream. Ešte sa u nás ani nezačal predávať a už tu máme info o jeho zmenšenej verzii - ZTE Axon 7 Mini.

TIP: Skvelé smartfóny ZTE Nubia Z11 vstúpili do medzinárodného predaja

Čínska spoločnosť ZTE len nedávno predstavila pod svojím sub-brandom Nubia trojicu zariadení. Išlo o model Z11 Max, Z11 a Z11 Mini. Práve zlatá stredná cesta sa v očiach záujemcov ukázala ako najlepšia.

ZTE predstavilo smartfón Zmax Pro: 6,0-palcový displej a Snapdragon 617 za stovku

Čínsky výrobca ZTE sa rozhodol posunúť latku v segmente lacných smartfónov. Jeho nový model s označením Zmax Pro ponúka nadštandardnú výbavu za veľmi nízku cenu.