Hry

Hry
nintendo switch

Herný hit z úspešnej konzoly Nintendo Switch zrejme poputuje aj do smartfónov!

Minulý rok sa medzi ostrieľaných konzolových hráčov trhu nenápadne vtlačila novinka s názvom Nintendo Switch. Nová konzola kultového japonského výrobcu okamžite oslavovala úspech.
aplikácie

SŤAHUJTE platené aplikácie a hry, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

Ani tento týždeň vás neukrátime o tipy na zaujímavé aplikácie a hry. Tentokrát nájdete v zozname platený obsah, čo však nie je problém. Stiahnuť si ho môžete zadarmo.

Mladý Rus hral Pokémon GO na nesprávnom mieste. Súd ho odsúdil na 3,5 roka

Tento mladík si nabudúce pravdepodobne rozmyslí, kde si pustí svoju obľúbenú smartfónovú hru Pokémon GO.
the sims

EA prichádza s novou mobilnou hrou The Sims na platformy Android a iOS

The Sims sa dá s pokojným svedomím označiť za legendu herného priemyslu. Ide o veľmi obľúbený a asi najlepšie spracovaný „simulátor bežného života".
gta v

Len 11-ročný chlapec objavil v balení hry GTA V balíček pervitínu

V americkej Floride sa minulý víkend odohral pozoruhodný incident, ktorý bol ako vystrihnutý zo seriálu Breaking Bad. Hlavnú úlohu v ňom ale zohral 11-ročný chlapec, jeho matka a kópia hry GTA V.
aplikácie

SŤAHUJTE platené aplikácie a hry, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

Nový týždeň je tu a spolu s ním si okrem aktuálneho sviatku môžete vychutnať niekoľko prémiových aplikácií a hier, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie bezplatne.
aplikácie

TIP: Štyri platené hry a tri aplikácie, ktoré si teraz môžete stiahnuť úplne zadarmo!

Hráči mobilných hier by mali upriamiť pozornosť na obchod Google Play, v ktorom sa objavilo hneď niekoľko prémiových titulov s obmedzenou bezplatnou dostupnosťou.

Facebook pridáva do aplikácie Messenger nové hry. Dostupné budú po celom svete!

Presne 1. decembra 2016 sme informovali o novinke internetového giganta Facebook, ktorý obohatil aplikáciu Messenger o 17 hier v rámci vtedy novej funkcionality Instant Games.

GTA V aj po takmer 4 rokoch vyzerá neuveriteľne: Nový mód má fotorealistickú kvalitu

Aj napriek tomu, že GTA V už čoskoro oslávi 4 roky (verili by ste tomu?) vyzerá úžasne.
aplikácie

SŤAHUJTE platené aplikácie, hry a ikony, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

Víkend vám spríjemníme ďalšou dávkou platených aplikácií, hier a ikon, ktoré si môžete stiahnuť úplne zadarmo. Aplikácie a hry sú to určite zaujímavé, preto si na svoje príde každý.

Zahrajte sa na herného vývojára. Game Studio Tycoon 2 si môžete stiahnuť dočasne zadarmo!

Upršaný piatok (teda aspoň u nás) nie je nič príjemného. Našťastie si ho môžete skrátiť napríklad novou mobilnou hrou, ktorá sa dá stiahnuť zadarmo napriek tomu, že stojí 3,39 €.

Nintendo Switch hlási obrovský úspech: Do konca marca predali 2,74 miliónov konzol

Konzola Nintendo Switch je pre spoločnosť obrovským úspechom. Do 31. marca sa Nintendo podarilo predať celkom 2,74 miliónov konzol.

VIDEO: Detaily otvoreného sveta v hre GTA V vs. Mapy Google

Herné štúdio Rockstar Games sa s ich poriadne slávnym titulom Grand Theft Auto V vyhralo do detailov. Úžasný otvorený a detailný herný svet len tak za jeden večer nepreskúmate.

Najlepšie aplikácie a hry roka 2017. Toto sú nominácie na cenu Google Play Awards

Vývojárska konferencia Google I/O sa pomaly blíži a okrem očakávaných softvérových/hardvérových noviniek uvidíme aj veľa ďalších zaujímavých vecí. Patriť medzi nich budú tiež ceny Google Play Awards.
angry birds island

Hra Angry Birds Islands mení koncept. Nebudete v nej ničiť ale budovať

Hlavne prvé hry zo série Angry Birds sa stali nesmierne populárnymi. Vo svojom smartfóne mal nainštalovanú minimálne jednu z nich snáď každý z nás.
aplikácie

Sťahujte platené aplikácie a hry, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

Nový týždeň opäť odštartujeme výberom, v ktorom nájdete platené aplikácie a hry s možnosťou bezplatného stiahnutia. Daný obsah si môžete stiahnuť zadarmo len počas krátkej obmedzenej doby.

Ako je možné, že test rýchlosti vyhral 2-ročný iPhone 6s a...

Testy rýchlosti medzi jednotlivými zariadeniami sa na internete objavia ako huby po daždi hneď, ako niektorý z veľkých výrobcov predstaví svoju novinku.