TIP: UMIDIGI One Pro ponúka krásny dizajn, slušný výkon a prekvapivo nízku cenu!

UMIDIGI Umi One Pro ponúka slušný výkon za naozaj zaujímavú cenu.

Kríženec Huawei P20 Pro a iPhone X stojí zlomok ceny. Toto všetko ponúka!

Pripraviť pekný dizajn smartfónu vôbec nie je jednoduché. Výrobcovia to skúšajú rôznymi spôsobmi, od rôzneho umiestnenia fotoaparátu, cez tenké rámčeky až po rôzne farebné spracovania.
UMIDIGI Z2

UMIDIGI Z2: Nádherný smartfón so skvelou výbavou a vynikajúcou cenou! + SÚŤAŽ

Nestáva sa často, že by boli telefóny pochádzajúce od menších čínskych výrobcov tak atraktívne ako ten, ktorý práve predstavila spoločnosť UMIDIGI.
UMIDIGI A1 Pro

UMIDIGI A1 Pro: Vstupná trieda s prémiovým vzhľadom za dvojcifernú sumu

GearBest spustil predpredaj nového modelu UMIDIGI A1 Pro, ktorý je určený nenáročným používateľom. Smartfón reprezentuje tzv. entry-level kategóriu zariadení, no to neplatí o vzhľade.

Ďalší telefón s výrezom v displeji ako iPhone X: Toto je UMIDIGI Z2!

Tento, ako aj minulý rok by sa dal opísať ako rok bezrámikových smartfónov. Čínski výrobcovia chcú zájsť ešte o krôčik ďalej a zákazníkom ponúknuť možnosť vlastniť telefón, ktorý vyzerá ako iPhone X, no beží na Androide.
UMIDIGI S2 Lite

UMIDIGI S2 Lite: Máme plnú špecifikáciu priamo od výrobcu!

UMIDIGI S2 Lite je novinkou v portfóliu výrobcu známych inteligentných mobilných telefónov, ktoré na seba upozorňujú hlavne nízkou cenou. Výnimkou nie je ani elegantný model strednej triedy.

Prichádza UMIDIGI S2 Lite: Ponúkne 18:9 displej a Android 8.1 Oreo!

Nový rok odštartoval najväčší technologický veľtrh, CES 2018, ktorý so sebou priniesol množstvo zaujímavých noviniek.

Tento telefón neustále priťahuje tisíce ľudí: Dizajn a cena z neho robia neodolateľnú voľbu!

Minimálne rámiky a maximálny displej – to je v súčasnosti trend vo svete smartfónov. K tomu prihoďme pomer strán 18:9 a získame tie najžiadanejšie zariadenia tohto roka.

FOTO Je toto prvý smartfón so snímačom odtlačkov prstov priamo v displeji?

Jedným z najviac nedocenených výrobcov z Číny určite patrí aj UMIDIGI. Je to ambiciózna firma, ktorá sa snaží držať krok aj s tými najväčšími výrobcami. Príkladom je chystaný UMIDIGI, o ktorom sme v AndroidPortal.sk získali nové informácie.

UMIDIGI Z2: Bezrámikový telefón so 7 000 mAh batériou a telom hrubým len 7 mm?

Z predchádzajúcich informácií vieme, že UMIDIGI Z2 bude jednej z najlepšie vyzerajúcich zariadení s bezrámikovým displejom.

FOTO + VIDEO: UMIDIGI prekonáva hranice čínskych výrobcov. Chystá skutočne bezrámikový smartfón!

Displeje tiahnuce sa cez celý predný panel smartfónov sú hitom tohto roka. Zdá sa však, že boj o najkrajšie vyhotovenie tento rok získa iPhone X.

UMIDIGI S2: Predaj začína už dnes, získať môžeš poriadnu zľavu!

Ak si jeden z tých, ktorým sa zapáčil nový UMIDIGI S2, máme pre teba jednu dôležitú novinku. V prípade, ak si zmeškal predobjednávky, nezúfaj. UMIDIGI S2 prichádza na trh s dočasne zníženou cenou.

Ako obstál UMIDIGI S2 v teste životnosti batérie?

Výrobca UMIDIGI zverejnil video o tom, čo môžete očakávať od vášho smartfónu s kapacitou batérie 2900 mAh, 3300 mAh alebo 5100 mAh po 4 hodinách používania.

Ako dopadol UMIDIGI S2 v AnTuTu, GeekBench a teste batérie?

Výrobca UMIDIGI sleduje trendy, ktoré sú u používateľov v súčasnosti najviac obľúbené, a tak UMIDIGI S2 vybavil 6,0-palcovým displejom s pomerom strán 18:9, HD rozlíšením, procesorom Helio P20 s taktom 2,3 GHz či kapacitou RAM 4 GB.

To najlepšie mimo Xiaomi? UMIDIGI S2 stojí 167 € a ponúka TOP dizajn aj výbavu!

Čínsky predajca GearBest aktuálne dáva do povedomia výhodnú ponuku, v rámci ktorej si môžete predobjednať krásny kúsok s názvom UMIDIGI S2.

Monštrum z Číny: 6″ bezrámikový displej, nádherný dizajn a cena 150 €!

UMIDIGI dnes spúšťa predaj svojej novej vlajkovej lodi, UMIDIGI S2.

UMIDIGI predstavuje namakané vlajkové lode: Toto je nový S2 a S2 Pro!

Podujatie IFA 2017 sa nieslo, ako vždy, v znamení najnovších technológií. LG uviedol na trh model V30, Samsung zas Galaxy Note 8 a onedlho k nim pribudne aj konkurenčný Apple iPhone 8.