FOTO + VIDEO: UMIDIGI prekonáva hranice čínskych výrobcov. Chystá skutočne bezrámikový smartfón!

Displeje tiahnuce sa cez celý predný panel smartfónov sú hitom tohto roka. Zdá sa však, že boj o najkrajšie vyhotovenie tento rok získa iPhone X.

UMIDIGI S2: Predaj začína už dnes, získať môžeš poriadnu zľavu!

Ak si jeden z tých, ktorým sa zapáčil nový UMIDIGI S2, máme pre teba jednu dôležitú novinku. V prípade, ak si zmeškal predobjednávky, nezúfaj. UMIDIGI S2 prichádza na trh s dočasne zníženou cenou.

Ako obstál UMIDIGI S2 v teste životnosti batérie?

Výrobca UMIDIGI zverejnil video o tom, čo môžete očakávať od vášho smartfónu s kapacitou batérie 2900 mAh, 3300 mAh alebo 5100 mAh po 4 hodinách používania.

Ako dopadol UMIDIGI S2 v AnTuTu, GeekBench a teste batérie?

Výrobca UMIDIGI sleduje trendy, ktoré sú u používateľov v súčasnosti najviac obľúbené, a tak UMIDIGI S2 vybavil 6,0-palcovým displejom s pomerom strán 18:9, HD rozlíšením, procesorom Helio P20 s taktom 2,3 GHz či kapacitou RAM 4 GB.

To najlepšie mimo Xiaomi? UMIDIGI S2 stojí 167 € a ponúka TOP dizajn aj výbavu!

Čínsky predajca GearBest aktuálne dáva do povedomia výhodnú ponuku, v rámci ktorej si môžete predobjednať krásny kúsok s názvom UMIDIGI S2.

Monštrum z Číny: 6″ bezrámikový displej, nádherný dizajn a cena 150 €!

UMIDIGI dnes spúšťa predaj svojej novej vlajkovej lodi, UMIDIGI S2.

UMIDIGI predstavuje namakané vlajkové lode: Toto je nový S2 a S2 Pro!

Podujatie IFA 2017 sa nieslo, ako vždy, v znamení najnovších technológií. LG uviedol na trh model V30, Samsung zas Galaxy Note 8 a onedlho k nim pribudne aj konkurenčný Apple iPhone 8.

Test rýchleho nabíjania UMIDIGI S2 a S2 Pro: Ako dlho trvá nabitie 5 100 mAh batérie?

Odhliadnuc od 5,99-palcového Full HD displeja s pomerom strán 18:9, UMIDIGI S2 a S2 Pro toho dokáže ponúknuť oveľa viac. Je to dokonca niečo, čo je tak pôsobivé ako nádherný displej cez celú obrazovku. Myslíme tým kapacitu batérie, ktorá sa vyšplhala na kapacitu 5100 mAh.

Čo všetko dokáže obrovská batéria nadchádzajúcej novinky UMIDIGI S2 Pro?

Obrazovka UMIDIGI S2 Pro nie je len o vzhľade, ale tiež o skvelej kombinácii špecifikácií a výdrže batérie. Zariadenie má decentnú, 8,7 milimetrovú hrúbku tela a hmotnosť 148,5 gramov.
S2 Pro mercury silver

UMIDIGI S2 Pro dostane limitovanú edíciu: Prevedenie Mercury Silver vyzerá ako zrkadlo!

UMIDIGI S2 Pro sa síce bude dať kúpiť až niekedy v októbri, no už teraz sa môžeme pokochať limitovanou edíciou, ktorú bude charakterizovať farebné prevedenie Mercury Silver. 

UMIDIGI S2 Pro vs Galaxy S8+: Podobne veľký displej, rovnaká veľkosť a jeden veľký rozdiel

Ťahúňom predajov smartfónov za posledné roky je jednoznačne displej. Rok čo rok sa výrobcovia snažia ponúkať čo najväčší displej vo veľkosti telefónu, ktorý by sa nám hravo zmestil do vrecka.

Toto sa podarilo: UMIDIGI S2 Pro je nádherný bezrámikový telefón s 2-dňovou výdržou!

Tento rok je plný smartfónov, ktoré sa pýšia nádhernými displejmi cez celú prednú stranu. Čo však z toho, ak vám ten pekný displej zhasne po pol dni používania.

VIDEO: Špecifikácia nádherného UMIDIGI Crystal je tu!

Nádherný UMIDIGI Crystal sa blíži rýchlejšie, než sme očakávali. Výrobca po dlhom naťahovaní konečne zverejnil špecifikácie.
video

VIDEO Ako fotí UMIDIGI Crystal? Bezrámikový smartfón dokáže divy!

Pod krehkým ale pevným 2.5D sklom na prednej a zadnej strane sa nachádza dvojica kvalitných snímačov.
umidigi crystal

UMIDIGI Crystal na čerstvom VIDEU. Viac ako len veľká obrazovka bez rámikov

Efektné promo videá už dávno nedokážu vytvoriť iba veľkí hráči trhu. V najnovšom snímku sa ocitol smartfón UMIDIGI Crystal, ktorý stelesňuje predstavu výrobcu o veľkom smartfóne bez rámikov.

Bezrámiková krása dostupná pre každého: Toto je UMIDIGI Crystal!

Spoločnosť UMIDIGI sa snaží vytvoriť dokonalý bezrámikový smartfón už veľmi dlho, no cestou musela prekonať niekoľko nečakaných problémov s produkciou.
banner