Google

Google
Všetky novinky o Android zariadiach značky Google
youtube

Aplikácia YouTube s novinkou. Zdieľanie videí a chat priamo v aplikácii!

Spoločnosť Google je v poslednej dobe poriadne zaneprázdnená aplikáciou YouTube, ktorú neustále vylepšuje. Aktuálne sa zaoberá uvoľnením významnej novinky, ktorá urobí z YouTube sociálnejšiu aplikáciu.
google pribehy

Niečo ako Snapchat. Google pracuje na novom systéme zobrazovania správ

Google si zrejme všimol úspech funkcie tzv. príbehov, s ktorou prišiel Snapchat a ktorú neskôr okopíroval Facebook a aj dcérsky Instagram. Google príbehy zatiaľ nemá, no to sa vo vzdialenejšej budúcnosti môže zmeniť.

Google Pixel 2 na prvom snímku. Ponúkne hrubé rámiky a fádny vzhľad

V priebehu júla sme získali pohľad na novú generáciu referenčného smartfónu spoločnosti Google, väčšieho modelu Pixel XL. Ten vyzeral úchvatne, no zároveň prišiel s informáciou, že menší Google Pixel až taký skvostný nebude. 

To chce odvahu: Pixel 2 a Pixel XL 2 nemajú ponúknuť 3,5mm výstup pre slúchadlá

Google finalizuje prípravu svojich nových vlajkových lodí, Pixel 2 a Pixel XL 2.

Nová verzia Android O príde s indikátorom batérie pre pripojené zariadenia

Android O je doslova za rohom a jeho oficiálne uvedenie sa očakáva niekedy koncom augusta, poprípade začiatkom septembra. Nová verzia najpoužívanejšieho mobilného operačného systému príde s drobnou, no užitočnou novinkou.

Android O v takmer finálnej verzii je už dostupný. Stiahnuť si ho môžu užívatelia programu Android Beta

Spoločnosť Google aktuálne uvoľnila štvrtý a zároveň posledný vývojársky náhľad novej verzie operačného systému Android 8.0, alebo ak chcete Android O.
play protect

Zbraň na malvér a škodlivé aplikácie. Google rozširuje bezpečnostnú funkciu Play Protect

Nie je žiadnym tajomstvom, že operačný systém Android je náchylnejší na bezpečnostné hrozby. Už neraz sme videli, ako softvérové spoločnosti odhalili infikované aplikácie, ktoré sa nachádzali priamo v obchode Google Play.

VIDEO render pre Google Pixel XL 2. Vyzerá absolútne úchvatne

Minulý týždeň sme vám priniesli render pre nadchádzajúcu vlajkovú loď, referenčný smartfón spoločnosti Google. Model Pixel XL bude tento rok podstatne úchvatnejší.

Automatické zálohovanie dát z počítača na Google Disk príde neskôr. Google novinku odložil

V polovici júna prišiel internetový gigant s novinkou, ktorá by nám umožnila zálohovať údaje z počítača priamo do cloudu Google Disk.
google triangle

Google Triangle: Nová aplikácia, ktorá ušetrí mobilné dáta

Ak vám chodia SMS správy o prečerpaných mobilných dátach so železnou pravidelnosťou, možno je namieste porozmýšľať nad navýšením dátového balíka alebo nad úsporou pri tom súčasnom.

Touchpad na zadnej strane smartfónu? Google si ho patentoval už pred rokom!

Spoločnosť Google vlastní zaujímavý patent, vďaka ktorému by sme mohli získať nové možnosti pri ovládaní smartfónu. Týka sa rozšíreného dotykového rozhrania.

Google Pixel 2: Opäť dve verzie, OLED displej od LG a viac!

Spoločnosť Google v minulom roku pochovala Nexus líniu smartfónov a nahradila ich zariadeniami, ktoré nesú príznačnejšie označenie Pixel.
google disk

Google Disk prichádza s automatickým zálohovaním dát z pevného disku počítača

Online úložisko Google Disk je bezpochyby skvelým nástrojom pre ukladanie a zálohovanie dát do cloudu. K svojim súborom tak môžete pristupovať prakticky odkiaľkoľvek. 

Google pripravuje vlastný mobilný čipset. Najal špičkového experta, ktorý pracoval pre Apple

Nové generácie referenčných Pixel smartfónov spoločnosti Google bude zrejme poháňať procesorová sada, ktorú si Google navrhne sám.

Google Pixel 2 pravdepodobne vyrobí LG: Nesie označenie „Taimen“

O chystaných vlajkových sa včera vynorili nové informácie. Tvrdia, že minuloročný Pixel XL tento rok nebude mať priameho nástupcu.

Google Pixel XL 2: Snapdragon 835, vysoký displej a 4 GB RAM?

Nové vlajkové modely od Google tak skoro neočakávame, no to neznamená, že už nie sú vo fázy finálneho vývoja a testovania.

Toto už hej: Novinka od Sharp je šialená – za takýto...

Sharp len pred niečo vyše týždňom predstavil ich nový mid-range model, Aquos S2. Pýši sa nádherne tenkými rámikmi, ktoré kazí možno len brada, v ktorej je uložené domovské tlačidlo, senzory a kamera.
banner