Tlačová správa

Úvod Tlačová správa

Oukitel WP2 mieri do predaja. Jeho odolnosť bola kruto otestovaná!

Koncom júla predstavil čínsky výrobca Oukitel svoju odolnú novinku WP2 s obrovskou 10 000 mAh batériou, ktorá okamžite zožala obrovský úspech. WP2 totiž kombinuje všetko, čo od poriadneho smartfónu potrebujete.

Najkrajší telefón za najmenej peňazí? Tento kúsok ohromil stovky ľudí!

Dizajn smartfónu je niečo, s čím sa trápia aj tie najväčšie spoločnosti. Keď teda na trh jeden z nich príde so zaujímavým dizajnom, ostatné spoločnosti sa radi inšpirujú.

GearBest oslavuje koniec leta vo veľkom: Tieto zľavy neprehliadni!

Obľúbený čínsky eshop, GearBest, ku koncu leta spúšťa obrovskú akciu, do ktorej zaradil desiatky zaujímavých, často značkových výrobkov.

VIDEO: Takto prebieha testovania Ulefone Armor 5

S príchodom smartfónov veľmi rýchlo stúpol aj počet rozbitých obrazoviek. A nielen to. Už ste niekedy utopili svoj smartfón? Mnohí z vás už takúto skúsenosť určite majú. A možno nie jednu.

Ako si správne vybrať mobilný telefón do 400 €?

Mobilný telefón, dnes už „smartphone“ je zariadenie bez ktorého by sme si každodenný život predstaviť nevedeli.

Tesco Mobile prináša výborné správy: Dátové balíčky budú lacnejšie!

Značkový mobilný operátor, Tesco Mobile, sa rozhodol, že dnešným dňom zníži cenu troch mesačných balíčkov dát až o 25 %. Vyplýva to z tlačovej správy operátora.

Ulefone spúšťa veľké zľavy k majstrovstvám vo futbale

Majstrovstvá sveta vo futbale sú vo svete veľkou vecou. Každé štyri roky sa stretnú nielen skalní fanúšikovia, ale aj ľudia, ktorí fandia príležitostne.

Samsung predstavuje úžasný nový smartfón Galaxy J6

Spoločnosť Samsung Electronics Co. Ltd. včera predstavila najnovší prírastok do rodiny smartfónov Galaxy – Samsung Galaxy J6.

Recenzie.sme.sk odovzdali 51 certifikátov Ocenený expertmi

Agregátor odborných recenzií Recenzie.sme.sk v spolupráci s Tech.sme.sk partnermi.

Odborníci varujú: ľudí nad 55 na internete pribúda, o ich bezpečnosť sa však veľmi nestaráme

Internet už dávno nie je priestorom iba pre mladšie generácie. Čoraz viac ľudí vo veku na 55 rokov sa stáva digitálne aktívnymi a dokážu si vychutnávať naplno výhody internetu rovnako ako ich mladší príbuzní.

Girl’s Day 2018: Žena 21. storočia patrí za počítač!

Oblasť informačných technológií je dlhodobo doménou mužov, ale vďaka unikátnemu programu sa dvere do tejto sféry otvárajú aj ženám.

Telefón s 13 000 mAh batériou alebo obrovskou odolnosťou? Tieto telefóny musíš vidieť!

Pre fanúšikov čínskeho výrobcu Ulefone máme výborné správy. Novinky Ulefone Power 5 a odolný Ulefone Armor X sú konečne tu.

Bluboo S3 mieri do predaja. Získať ho môžeš za vynikajúcu cenu

Novinka od Bluboo s označením S3 odhalil svoje úplné špecifikácie len pred pár dňami. Výrobca teraz štartuje úvodný akciový výpredaj, v rámci ktorého si môžete novinku zakúpiť za veľmi atraktívnu cenovku.

Bluboo predstavuje svoju novinku za naozaj smiešnu cenu

Po uvedení smartfónu Xiaomi Mi MIX 2S, smartfónu s minimálnym orámovaním po troch stranách, sa na trh chystá zaútočiť aj Bluboo D5 Pro. Konečné špecifikácie a cena už boli odhalené.

LEAGOO Power 5 ponúkne okrem veľkej kapacity batérie aj bezdrôtové nabíjanie!

V súčasnosti sa na trhu objavuje čoraz väčšie množstvo smartfónov s veľkými kapacitami batérií. Zdá sa teda, že dlhá výdrž a rýchle nabíjanie sa v mobilnom svete stávajú novým štandardom.

Obrovská batéria, úžasné snímky a nízka cena! Taký je LEAGOO Power 5

Pripravovaná novinka čínskeho výrobcu LEAGOO s názvom Power 5 a obrovskou 7000 mAh batériou bude predstavená už tento mesiac. Ponúkne toho však oveľa viac.