Tlačová správa

Úvod Tlačová správa

VSE unIT : Deň počas ktorého Košice zažijú revolúciu IT technológií

25.6.2019 sa v Kunsthalle uskutoční už druhý ročník unikátnej IT konferencie s názvom VSE unIT. Cieľom konferencie je zdieľanie IT znalostí v Košickom regióne.

Oukitel K12 vstupuje do predpredaja: Prekvapí obrovskou batériou a lákavou cenou

Spoločnosť Oukitel je známa výrobou smartfónov s obrovskými kapacitami batérií, ktoré prekonávajú hranice. Výnimkou nie je ani novinka Oukitel K12, ktorú výrobca vybavil akumulátorom s 10 000 mAh kapacitou.

Oukitel predstavil ďalšiu novinku z nižšej triedy: Oukitel C16 Pro vstupuje do predpredaja

Čínska spoločnosť Oukitel tento rok už stihla predstaviť niekoľko nových smartfónov, a to od tých najzákladnejších až po tie s poriadnym výkonom a obrovskou výdržou na jedno nabitie.

Oukitel K9: Veľký displej, obrovská batéria a neuveriteľne nízka cena

Oukitel len nedávno predstavil svoju novinku s doposiaľ najväčšou uhlopriečkou displeja vo svojom portfóliu. Obrovský displej však nie je jediným lákadlom.

Kosačka – základ dokonalého trávnika

Teplé počasie už pár týždňov pretrváva. Keďže Slováci sú národom záhradkárov, niet divu, že pri väčšine domov nájdeme aspoň malú záhradku.

VIDEO:  Ako si Ulefone Armor 6E poradil v teste odolnosti?

Armor 6E je najnovším počinom čínskej spoločnosti Ulefone, ktorý sa môže okrem iného pýšiť aj vysokou odolnosťou.

Novinka od Oukitel: K9 ponúka obrovský displej, 6 000 mAh batériu a parádnu cenovku

Výrobcovia smartfónov sa v súčasnosti zameriavajú aj na výrobu čo najväčších displejov s čo najväčším pomerom strán, čo zákazníci vítajú s otvorenou náručou.

8 dôvodov, prečo je kúpa Ulefone Armor 6E dobrou voľbou

Najnovší obrnený kúsok z dielne čínskeho výrobcu Ulefone sa aktuálne nachádza v dočasnej akciovej ponuke u predajcu Banggood.com, ktorá platí len do 20.5.2019.

Tento telefón je odolný aj výkonný: U nás ho nepoznajú, inde vo svete mizne ako teplé rožky

Dopyt po smartfónoch, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale aj čosi znesú, je čím ďalej, tým väčší. Pekným príkladom bol aj Ulefone Armor 6 zo začiatku tohto roka, ktorý nenadchol len nás, ale aj mnoho ľudí po celom svete.

Veľké displeje a batérie: Tieto novinky od Oukitel si získali najviac pozornosti

V ďalekej Číne aktuálne prebieha obrovský technologický veľtrh Global Sources Electronics Exhibition, ktorého sa opäť zúčastnil aj výrobca Oukitel. 

O2 eKasa už v predaji aj s pripojením na systém finančnej správy

Od ohlásenia vstupu operátora O2 do segmentu elektronických registračných pokladníc o riešenie O2 eKasa prejavili záujem už stovky podnikateľov.

Draci, zombíci a superhrdinovia: Top seriály môžu byť zneužívané aj na šírenie malvéru

Vynaliezavosť kyberzločincov nepozná hranice. Na šírenie malvéru zneužívajú napríklad aj obľúbené seriály ako napríklad Game of Thrones.

Huawei si ide po svojom. V roku 2018 podal najviac patentových prihlášok

Inovácie sa s čínskou spoločnosťou Huawei skloňujú hlavne v spojení s poslednými generáciami smartfónov radu P a Mate, ale aj vďaka napredovaniu v 5G technológiách. 

Značka HONOR predstavila svoje nové strategické ciele

Značka HONOR predstavila svoje globálne ciele pre nadchádzajúce obdobie. Medzi ambiciózne zámery patrí napríklad štvrté miesto vo výrobe inteligentných telefónov

Aliexpress oslavuje narodeniny, Oukitel spúšťa veľké výpredaje

S blížiacim sa koncom mesiaca sa blíži aj 9. výročie vzniku jedného z najnámejších e-shopov – Aliexpress. Ako inak osláviť narodeniny tohto typu, ako výhodnými zľavami?

Hľadáte odolný smartfón? Potom neprehliadnite túto akciovú ponuku

Jar je v plnom prúde a vonkajšie aktivity volajú. Ak ste ich veľkým priaznivcom a nepohrdnete ani náročnejším terénom, možno hľadáte zariadenie, ktoré sa nebojí rovnakých výziev.

Oukitel C13 Pro vstupuje do bleskového výpredaja za bezkonkurenčnú cenu

Oukitel C13 Pro bol síce predstavený len začiatkom tohto mesiaca, no aj za taký krátky čas si stihol získať celú kopu fanúšikov.

Xiaomi Redmi Note 7 aktuálne v ponuke: 48 Mpx a 4 GB RAM za parádnu cenovku!

Xiaomi Redmi Note 7 je stále ešte čerstvou novinkou, pretože uzrel svetlo sveta len v januári tohto roka.