Zaujímavosti

Zaujímavosti
Zaujímavé články, novinky a dianie okolo Androidu

Nepremeškaj obrovskú Black Friday ponuku plnú zariadení a výborných cien od e-shopu TomTop

Na blížiaci sa obrovský výpredajový sviatok známy ako Black Friday sa svedomito pripravuje snáď každý predajca. Čínske e-shopy tak majú plné ruky práce, aby sa postarali o množstvo zlacneného tovaru, ktorý vám bude k dispozícii za naozaj bezkonkurenčné ceny.
Lineage 2 Revolution

Masívna MMO hra Lineage 2: Revolution je už dostupná aj v Európe a v USA

Hráči mobilných online hier v Amerike, Kanade a u nás v Európe majú dôvod na oslavu. Do obchodov s aplikáciami pre platformy iOS a Android dorazil titul Lineage 2: Revolution, ktorý sa vezie na vlne popularity. 
qualcomm snapdragon

Qualcomm Snapdragon oslavuje desiate výročie: Spomínate si na úplne prvý čipset?

Spoločnosť Qualcomm ako ako taká existuje od roku 1985. Zameriavala sa výlučne na komunikačné technológie a vývoj sieťových modemov, čo platilo do roku 2007.

Predaj LEAGOO T5c bude spustený už čoskoro. Teraz však máte šancu rezervovať si ho za symbolickú cenu

Len minulý týždeň bola vydaná správa, že novinka produkcie LEAGOO s názvom T5c sa chystá vstúpiť na trh. Fanúšikovia tejto značky sú teda zvedaví, čo všetko novinka ponúkne.

Potvrdené: Platobná služba Android Pay dorazí na Slovensko

Len včera sme informovali o oficiálnej dostupnosti platobnej služby Android Pay v susednej Českej republike. Zatiaľ jej síce túto službu ticho závidíme, no onedlho už nebudeme musieť. 

Hľadáš inšpiráciu na Vianoce? Tieto dve novinky teraz môžeš kúpiť za akciovú cenu

Do obdobia zľavového ošiaľu sa pridáva aj čínsky internetový predajca CAFAGO, ktorý tentokrát upozornil na dve výborné zariadenia, ktoré sú aktuálne v ponuke za akciovú cenu.
uc browser

Google vymazal z obchodu Play prehliadač, ktorý má viac ako stomiliónovú užívateľskú základňu

Internetový gigant Google už dávno nie je pri svojich službách taký benevolentný, ako býval pred rokmi. Sprísňuje podmienky používania služieb, zameriava sa na bezpečnosť užívateľov a ich komfort. 

Black Friday je už za dverami! V akciovej ponuke teraz nájdete aj novinku Honor 9

Jeden obrovský výpredaj ešte len skončil a druhý už pomaly začína. Obdobie venované zľavám s názvom Black Friday nás čaká už o pár dní, a tak sa aj obľúbené čínske e-shopy pomaly pripravujú a poskytujú náhľad na to, čo nás čaká.

Q-TON 2.0: Prihlás sa aj ty a zabojuj o finančnú výhru

Už budúci víkend, teda od 24. do 26. novembra 2016 sa v hlavnom meste susedov Čechov uskutoční podujatie Q-TON 2.0 – Hackathon organizované spoločnosťou QEST, ktoré sa bude orientovať na témy Smart City a Internet of Things.

VIDEO: Unboxing novinky BLUBOO S8+. Na čo sa môžeme tešiť?

BLUBOO S+ je najnovším zariadením v portfóliu čínskeho výrobcu, ktorý bol len nedávno (11.11.) vypustený do sveta so značnou zľavou. V porovnaní s jeho predchodcom bolo vylepšených niekoľko aspektov.
Alibaba

Kráľ (nielen) online obchodu: Predajca Alibaba zaznamenal počas Dňa nezadaných obrovské tržby

Nedávny víkend bol v našich končinách možno pokojný, no pravý opak sa týkal Číny a ázijských regiónov. V sobotu v tejto oblasti totižto vypukol nákupný ošiaľ, ktorý je tradične spojený so štyrmi jednotkami. 

LEAGOO T5c je prvým smartfónom s procesorom Spreadtrum SC9853i

Len minulý týždeň výrobca oznámil príchod nového zariadenia LEAGOO T5c a fanúšikovia sú už veľmi zvedaví, s akými špecifikáciami novinka príde.

Práve dnes! Nepremeškaj hromadné znižovanie cien na Geekbuying

Práve dnes, 11. novembra, prebieha v Číne obrovský sviatok plný rôznych zliav a akciových ponúk. Internetoví predajcovia sú plní najrôznejšieho zlacneného tovaru za veľmi lákavé ceny.

Nová funkcia v OS Android Oreo presne ukáže, ktoré aplikácie nadmerne vybíjajú batériu a prečo

Vo vývojárskom náhľade operačného systému Android vo verzii 8.1 Oreo sa objavila užitočná funkcionalita, ktorá je typická pre niektoré aplikácie tretích strán. Novinka odhalí, ktoré aplikácie nadmerne vybíjajú batériu a prečo. 
projekt loon

Projekt Loon zabezpečil dátovú konektivitu pre 100 000 ľudí v spustošenej oblasti Portorika

Projekt Loon je stále experimentálnou iniciatívou spoločnosti Alphabet, materskej firmy online lídra Google. Napriek tomu, že je projekt v experimentálnom štádiu, zaznamenal veľký úspech.

Najväčší výpredaj v histórii Geekbuying začína! Nepremeškajte výhodné zľavy

K magickému dátumu 11.11. a čínskym výpredajom s ním spojenými sa pridáva aj predajca Geekbuying, ktorý tohtoročný výpredaj označil za najväčší vo svojej histórii.
banner