Zaujímavosti

Zaujímavosti
Zaujímavé články, novinky a dianie okolo Androidu

Bezrámikové delo Xiaomi Mi Mix 2 už stihlo zlacnieť: Stojí polovicu toho čo nový iPhone!

Čerstvá novinka z dielne Xiaomi sa už dostala do ponuky čínskeho predajcu GearBest. Reč je o krásnom kúsku Xiaomi Mi Mix 2.

Xiaomi Mi Note 3 je nádherná novinka, ktorá neprekvapí len výbavou, ale aj cenou!

Jeden z najnovších zariadení obľúbeného čínskeho výrobcu Xiaomi sa už objavil v čínskom e-shope Geekbuying s možnosťou predobjednávky. Samozrejme, pre našich čitateľov nesmie chýbať ani zľavový kód.
cat S41

CAT hľadá ambasádora. Najzaujímavejší projekt podporí sumou až 5 000 eur

Slovenské zastúpenie značky CAT hľadá zaujímavý projekt, ktorý podporí sumou až 5 000 eur. Dnešným dňom tak štartuje projekt CATAPULTUJ SVOJ SEN, ktorého úlohou je nájsť, pomôcť zrealizovať a podporiť vybraný projekt.

Toto nepremeškaj: Rozšír si pamäť telefónu o 64 GB SanDisk Ultra kartou a ušetríš slušnú čiastku!

Mať nedostatok miesta v smartfóne musia trpieť mnohí z nás. Niekto viac, niekto menej. Tak či onak sa tento nedostatok v mnohých prípadoch dá liečiť. Riešením môže byť nová ponuka na 16, 32 alebo 64 GB microSD kartu od spoločnosti SanDisk, ktorá môže byť vaša už od 6,55 €.

Android zariadenia počas Q2 2017 zlyhávali 2x častejšie než iPhony

Najnovší report spoločnosti Blancco Technology Group zaoberajúcou sa – okrem iného - aj študovaním spoľahlivosti zariadení zverejnila najnovšie výsledky za obdobie medzi aprílom a júnom 2017.

Najdrahší ohňostroj, aký ste kedy videli. Neúspešné pristátia rakiet Space X na jednom videu

Aerokozmická spoločnosť Space X uznávaného inovátora Elona Muska sa zapísala do histórie. Ako jedinej sa jej podarilo recyklovať nosné rakety, ktoré sa po splnení misie autonómne vracajú späť na zem a následne tak môžu byť opakovane použité pre ďalšiu misu.  

Švajčiarskym vedcom sa podarilo vyvinúť takmer dokonale čisté zelené svetlo

Nie je zelená ako zelená a pre chemických inžinierov zo švajčiarskeho inštitútu ETH Zurich to platí obzvlášť. Podarilo sa im totižto vyvinúť najzelenšie zelené svetlo na svete. Doslova takmer čistá zelená pomôže v budúcnosti vylepšiť kvalitu farieb na displejoch s ultra vysokým rozlíšením.
android

ŠTATISTIKA: Android Nougat stále rastie. Verzia Oreo zatiaľ v nedohľadne

Spoločnosť Google v novom mesiaci opäť zverejnila trhové podiely jednotlivých verzií operačného systému Android. Žiadny neočakávaný vývin sa nekoná. Staršie verzie strácajú podiel na úkor tých najnovších.

Samsung uvádza na trh aplikáciu „Relúmĭno“ pomáhajúcu osobám so zrakovým postihnutím

Spoločnosť Samsung Electronics oznámila, že sa chystá na trh uviesť aplikáciu „Relúmĭno“, ktorá je určená ako zraková pomôcka pre osoby so zrakovým postihnutím. „Relúmĭno“ funguje v spojení s okuliarmi Gear VR a pomáha lepšie vidieť.

Mladého Slováka si všimli svetové médiá: V Dobšinej schováva skutočný poklad!

Len 26-ročný Štefan Polgári svojou zbierkou telefónov v Dobšinej zaujal svetové médiá. Agentúra Reuters o jeho zbierke vydala tlačovú správu, ktorú následne publikovali ďalšie médiá, vrátane renomovaného The New York Times. Múzeum starých mobilov vznikalo...

Vlastníci inteligentných hodiniek, pozor! Facer dostal veľkú aktualizáciu

Ak vlastníte inteligentné hodinky a nepoznáte aplikáciu Facer, čo najrýchlejšie by ste ju spoznať mali. Facer je na trhu prakticky od začiatku éry inteligentných náramkových ukazovateľov času s displejom.
weather live

SŤAHUJTE skvelú aplikáciu počasia, ktorá je momentálne k dispozícii zadarmo!

Aplikácie, ktoré zobrazujú počasie a rôzne meteorologické údaje sú medzi užívateľmi veľmi obľúbené, o čom nakoniec svedčí aj ich veľký počet v obchode Google Play. Jednu z tých lepších si môžete aktuálne stiahnuť zadarmo.

AKTUÁLNE: Google na Slovensku spúšťa 2 nové služby. Vyskúšaj ich Letenky a Destinácie!

V dnešnej dobe sa proces plánovania dovolenky začína na webe. Google Slovákom sprístupňuje svoje dve cestovateľské služby, takže odteraz môže byť dovolenkový plán realitou opäť o niečo jednoduchší a rýchlejší.

5 znamení, že ste závislí na svojom telefóne. Otestujte sa!

Experti varujú, že fóbia z toho, že pri sebe nemáte svoj telefón, nomofóbia, medzi ľuďmi po celom svete narastá. Ľudia trpiaci touto formou fóbie pri odlúčení od svojho telefónu trpia úzkosťou.
Xiaomi Mi6

Niet čudo že je Xiaomi také populárne! Vlajkový Xiaomi Mi 6 si teraz kúpiš za 329 € bez poplatkov navyše!

Už o pár dní sa dočkáme futuristickej novinky od čínskej špičky Xiaomi s názvom Mi Mix 2. Je preto načase uvoľniť miesta v sklade a sprístupniť fanúšikom predchádzajúcu novinku ešte viac.

Slovenské mestá plánujú veľké zmeny: Chcú zakázať naftové autá!

Ak si si zvykol na to, že so svojim dieslovým autom môžeš jazdiť kamkoľvek, je čas na krutú realitu. Mestá po celej Európe totiž začínajú uvažovať viac ekologicky a zavádzajú rôzne opatrenia na to, aby čo najviac obmedzili splodiny.
banner