Zaujímavosti

Zaujímavosti
Zaujímavé články, novinky a dianie okolo Androidu

Vysávače Roomba majú presnú mapu vášho bytu: Firma to bude predávať

Inteligentné vysávače sú skvelá vec. Sami sa vedia zapnúť, povysávajú a ešte sa aj vrátia tam, kde začali. Vy pritom nemusíte pohnúť ani prstom.

Táto spoločnosť začína čipovať svojich zamestnancov. Toto budú sledovať!

Ak si myslíte, že vás váš zamestnávateľ priveľmi kontroluje, po prečítaní tohto článku možno zmeníte názor. Spoločnosť z amerického Wisconsinu totiž  oznámila plány o čipovaní svojich zamestnancov.

POZOR: Na Slovákov opäť útočia. Prezváňajú tieto čísla, neodpovedajte na ne!

Slovákov opäť ohrozujú zahraničné čísla, ktoré vo vidine rýchleho zárobku prezváňajú a čakajú, kto zavolá späť. Podobný prípad sme tu mali pred pár mesiacmi, keď zahraničné čísla volali zákazníkom operátora Orange. Tentokrát je pod paľbou O2.

Xiaomi predstavuje ďalšiu šialenosť: Inteligentný dáždnik, ktorý sa otvára automaticky

Xiaomi včera predstavil už druhý (prvý nám unikol) dáždnik za posledné tri týždne.

Plyšový tiger a uškriekaný Dan Nekonečný: 4ka predstavila letné reklamy

Najmenší a najmladší slovenský operátor, 4ka, dnes na svojom YouTube kanáli zverejnil nové spoty.

Svet oslavuje 48. výročie pristátia na mesiaci. Google oslavu posúva na úplne nový level!

Pri príležitosti historicky prvého pristátia človeka na mesiaci (20. júla 1969) môžu používatelia služby Street View navštíviť Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) a objavovať zákutia všetkých 15 modulov v 360-stupňových pohľadoch.

Mimoriadne obľúbený CCleaner má nového majiteľa. Kúpil ho český Avast

Jeden z najpopulárnejších programov, CCleaner určený pre čistenie operačných systémov (primárne Windows) zmenil majiteľa.

Čo všetko ponúka telefón za „stovku“? Novinka od Gretel poteší dizajnom aj výbavou

Pred týždňom unikli informácie o niektorých funkciách nového smartfónu čínskeho výrobcu Gretel s názvom S55. Výrobca sa teda rozhodol vypustiť do sveta niekoľko fotografií pre predstavu toho, ako S55 vyzerá a tiež niekoľko špecifikácií.

Tohto by sa mali báť aj najväčší výrobcovia: UMIDIGI predstavuje nadupaný UMIDIGI S!

Čínsky výrobca inteligentných telefónov UMIDIGI neúnavne inovuje svoje produkty už od začiatku tohto roka. Dnes však konečne odhalil úplne prvý produkt z novej S série s jednoduchým názvom UMIDIGI S.

Toto ukážte svojim deťom alebo súrodencom: Polícia SR varuje pred hrozbami online!

Online svet je plný hrozieb, nástrah, vírusov a čohokoľvek iného. Do tohto toxického mixu bohužiaľ musíme primiešať aj ľudí, ktorí sa snažia zneužiť mladícku nerozvážnosť tínedžerov a vymámiť od nich zábery, ktoré do online svetu nepatria.

VIDEO: V galérii si chcela odfotiť selfie. Pozri si moment, pri ktorom zničila umenie za 200 000 dolárov

Fotenie selfie je už celkom iste samostatnou podskupinou fotografie. Svedkami tohto trendu sme všetci za azda všetkých podmienok. Či je to na ulici, v reštaurácii alebo aj pri umení či pamiatkach, selfie nadšencov vidieť všade.
game of thrones

Game of Thrones: Preskúmajte lokality hviezdneho seriálu v službe Google Street View

Game of Thrones je seriálom z produkcie HBO, ktorý dnešným dňom vstúpil premiérovo už do 7. série. Extrémne vysoko hodnotený seriál je zaujímavý v mnohých ohľadoch, a to aj lokalitami, kde sa odohráva. 
wifi

Za Wi-Fi čokoľvek! 22 000 ľudí nevedomky súhlasilo, že za Wi-Fi pripojenie vyčistia záchody

Podmienky použitia produktu či služby už automaticky mnohí z nás (no dobre, snáď všetci, až na Sheldona) prescrollujú a odkliknú, že s nimi súhlasia.

Chceš fakt lacný telefón? Tento môžeš získať za smiešny 1 dolár!

Čínsky výrobca LEAGOO je v súčasnosti dosť známy aj v našich končinách. Na svojom konte má niekoľko úspešných smartfónov. Jednou z nich je aj novinka LEAGOO KIICAA Power.

Nová messenger aplikácia na obzore. Nestojí za ňou žiadny nováčik ale gigant Amazon

Ak si myslíte, že WhatsApp, Facebook Messenger a ďalšie podobné aplikácie už nemôžu dostať konkurenciu, ste na omyle. Pripravuje ju rovno ostrieľaný online hráč, gigant Amazon. 
banner