Zaujímavosti

Zaujímavosti
Zaujímavé články, novinky a dianie okolo Androidu
LeEco Le2

Neprehliadni smartfón LeEco Le 2 za menej ako stovku a s doručením z Nemecka!

V nemeckom sklade predajcu Cafago sa nachádza zaujímavý smartfón strednej triedy, ktorého cena sa bežne pohybuje okolo 150-tich EUR. LeEco Le 2 je však možné vďaka zľave získať za podstatne menšiu čiastku.  

VIDEO: Ako sa Oukitel WP5000 popasoval s krutým testom odolnosti?

Spoločnosť Oukitel len nedávno oznámila príchod svojho nového zariadenia WP5000. Tento odolný kúsok v sebe skrýva množstvo prémiových špecifikácií, ktoré môžete mať za prijateľnú sumu

Ulefone Power 3S ukazuje svoje schopnosti: Ako si poradí s reverzným nabíjaním?

Je naozaj hrozný pocit, keď percentuálny stav batérie vášho smartfónu klesne pod 20% práve vtedy, keď ho najviac potrebujete. Ulefone Power 3S je však smartfónom, pri ktorom takáto situácia nenastane.

BLUBOO S2 kombinuje moderný dizajn a unikátny vyklápací fotoaparát

Na nedávno MWC 2018 sme mohli vidieť množstvo smartfónov s tzv. notch displejom, čo označuje zárez typický pre iPhone X. Hoci mal tento výrez praktickú funkciu, množstvo výrobcov Android zariadení ho do svojich noviniek aplikuje z dekoračného hľadiska.

Ak sa ti páči dizajn iPhone X, toto neprehliadni! Zlatá verzia Android smartfónu išla s cenou dole!

Dizajn iPhone X zamotal hlavu nejednému výrobcovi. Od jeho vydania sme mohli vidieť už obrovské množstvo zariadení, ktoré svojím vzhľadom až príliš pripomínali najnovší počin od Apple.

Hľadáš lacný telefón? Tieto kúsky nemôžeš prehliadnuť!

Ak ste fanúšikom smartfónov od výrobcu Ulefone, určite nepremeškajte akciovú ponuku, ktorá aktuálne prebieha prostredníctvom internetového predajcu Aliexpress.

Takto odolný smartfón chce nejeden z nás: Prežil peklo a stále fungoval!

Spoločnosť Oukitel sa rozhodla otestovať svoj odolný smartfón WP5000 v tých najdrsnejších podmienkach. Zariadenie prešlo testom v ľade, horúcej vode a tiež v kalnej vode, čo dokazuje jeho certifikáciu odolnosti IP68.

Tento telefón má 6 GB RAM, 128 GB úložisko a poriadny výkon. Aj napriek tomu ho takmer nikto nepozná

Do akciovej ponuky internetového predajcu sa dostalo ďalšie krásne zariadenie z portfólia čínskeho výrobcu Elephone. Za nízku cenu tak môžete získať elegantný vzhľad po vzore Samsung Galaxy S8.

Hľadáš peknú tapetu? Stiahnu si niektorú z ešte nepredstaveného smartfónu Huawei P20

Ešte asi dva týždne musíme čakať na oficiálne odhalenie nových vlajkových lodí Huawei P20, P20 Lite a P20 Pro, resp. Plus. Napriek tomu si ale už teraz môžeme stiahnuť vkusné tapety, ktorými budú novinky vybavené. 
ziarenie

Je rádiové žiarenie z mobilov nebezpečné? Odpoveď majú vedci v čerstvej štúdii

Aj keď rádiové žiarenie niektorí povyšujú na neviditeľného zabijaka, hlavne v spojení s mobilnými telefónmi a napr. tiež mikrovlnými rúrami, vedci majú iný názor. Aspoň tí, ktorí realizovali najnovšiu štúdiu v rámci Národného toxikologického programu.

Ulefone Power 3 a Power 3S s obrovskými batériami už v oficiálnom predaji

Ak ste fanúšikom veľkých batérií rovnako ako aj veľkých obrazoviek, sú pre vás zariadenia od Ulefone ako stvorené. Dvojica Power 3 a Power 3S totiž disponuje veľkým displejom s pomerom strán 18:9, ako aj veľkou kapacitou batérie.

Ďalší do klubu: Xiaomi Mi Mix 2S bude disponovať bezdrôtovým nabíjaním

Už 27. marca spoznáme novú výkladnú skriňu značky Xiaomi. Model Mi Mix 2S je veľmi očakávaný a snáď nadviaže na úspech prvej generácie, ktorá bola vo svojom období dobe doslova impozantná.
super mario run

Hra Super Mario Run od Nintenda prichádza s polovičnou cenou

Jedna z najznámejších postavičiek herného priemyslu, ktorá vznikla ešte v roku 1981, zavítala do obchodu Google Play takmer presne pred rokom, v rámci hry Super Mario Run. Hru pritom nevydal nikto iný ako populárne Nintendo.

Xiaomi Mi 6 v mimoriadnej zľave: Ušetri niekoľko desiatok eur!

Čínsky internetový predajca CAFAGO má v rukáve zaujímavú ponuku, o ktorú by sa s vami rád podelil. Ak ste teda fanúšikom značky Xiaomi, nasledujúcu ponuku určite neprehliadnite.

Tento smartfón má až 7 000 mAh batériu a poriadnu výbavu. Jeho cena je ale poriadne nízka!

Len pred týždňom sa uskutočnilo podujatie Mobile World Congress v španielskej Barcelone, ktoré hostilo množstvo výrobcov, medzi ktorými boli aj giganti ako Samsung, Huawei, HTC či LG.
google duo

Aplikácia Google Duo prichádza s praktickými a zábavnými video správami

Hlasové správy sú vcelku obľúbeným komunikačným nástrojom, ktorý dokážete využiť v mnohých aplikáciách. Ak sa vám nechce písať text napr. v appke WhatsApp, jednoducho nahráte hlasovú správu, ktorú ihneď odošlete. 
banner