Oukitel

Oukitel

OUKITEL U18 s výrezom v displeji: Toto sú jeho finálne špecifikácie, príde aj so 4GB RAM a 4 000 mAh batériou!

Unikátny displej iPhone X láka nielen mnohých ľudí, ale aj výrobcov. Do svojich plánov telefón s podobným displejom zaradili mnohí výrobcovia, ani jeden ho však nezačal predávať.

Kombinácia iPhone X a Huawei Mate 10 Pro? Toto je nový Oukitel U18!

S predstavením novinky iPhone X sa spustila vlna diskusií o jeho jedinečnom dizajne a inom pohľade na to, ako má vyzerať maximálny displej.
OUKITEL K10

VIDEO z rozbaľovania OUKITEL K10 s masívnou 11 000 mAh batériou

OUKITEL K10 je prvým smartfónom na svete, ktorý disponuje až 11 000 mAh batériou. Ide zatiaľ o najlepšie vybavený model výrobcu, ktorému nechýba moderný užší a vyšší displej či dostatok výkonu. 

Slabá výdrž batérie? Tento telefón taký problém nepozná!

Mobilné telefóny sú v dnešnej dobe pre mnohých nenahraditeľnou záležitosťou. Tí, ktorí na nich trávia najviac času by určite ocenili, ak by sa zlepšila jedna kľúčová vlastnosť – výdrž batérie.

SÚŤAŽ: Zapoj sa do súťaže o 11 000 mAh smartfón – OUKITEL K10!

Oukitel K10 je novinka z dielne ambiciózneho výrobcu, ktorý sa na všetky trhy sveta snaží preraziť vďaka svojmu unikátnemu prístupu k telefónom.

Ďalší čínsky výrobca napodobní iPhone X: Toto je OUKITEL U18

Obľúbený čínsky výrobca špecializujúci sa hlavne na zariadenia s extrémne veľkými batériami tento mesiac predstaví nové zariadenie.

TEST Obrovskej 11 000 mAh batérie v OUKITEL K10: Koľko skutočne vydrží?

Oukitel už pred pár týždňami predstavil ich novinku, model K10, ktorý sa začne predávať ešte tento mesiac. Jeho najsilnejšou stránkou je jednoznačne jeho 11 000 mAh batéria.

Ako rýchlo sa dokáže nabiť gigantická 11 000 mAh batéria? Odpoveď ťa možno prekvapí

Oukitel K10, smartfón, ktorý je vybavený jedinečným dizajnom s cieľom zaujať a ktorý dokáže na jedno nabitie pracovať viac ako týždeň vďaka 10 000 mAh batérii, dostane novú technológiu nabíjania, rýchlejšiu než kedykoľvek predtým – 5V/5A.

VIDEO OUKITEL K6 príde vo vynovenej krabičke: Toto všetko sa nachádza vnútri!

Oukitel na prvý sviatok vianočný spustil predpredaj svojej novinky – modelu K6, ktorý je určený pre ľudí bažiacich po dobrej výdrži batérie.
OUKITEL K6

Nový Oukitel K6 so 4 foťákmi a 6 300 mAh batériou je tu: Cena príjemne prekvapí

Výrobca Oukitel predstavil svoje najnovšie zariadenie s názvom Oukitel K6 len pred pár dňami, teda konkrétne na Vianoce, ako darček pre svojich fanúšikov.
OUKITEL K6

OUKITEL K6: Diabol s 6 300 mAh batériou príde už o pár dní!

OUKITEL K6 je nové zariadenie od výrobcu, ktorý je priam posadnutý výdržou batérie. Novinka sa na trh dostane už čoskoro, presne 25. decembra. Ak si myslíš, že ide o telefón, ktorý ponúka len veľkú batériu a nič iné, mýliš sa.

OUKITEL K10 ponúkne slušnú výbavu: Helio P23, 6 GB RAM a 64 GB úložisko!

Oukitel, výrobca preslávený smartfónmi s poriadne dlhou výdržou batérie, nám práve zaslal tlačovú správu o novom modeli, ktorý vylepšuje azda všetko, s čím začali jeho predchodcovia.
Oukitel K6

Vyhraj OUKITEL K6 so 6300 mAh batériou alebo zľavu z polovice jeho ceny!

Novinka, smartfón OUKITEL K6 sa nachádza v predpredaji asi od 11. decembra, čo už možno viete. Výrobca ale spustil pomerne jednoduchú súťaž, v ktorej sa usmeje šťastie na troch výhercov.

Toto je OUKITEL K6: Telefón so 6 300 mAh batériou môžeš mať za polovicu! Ukážeme ti, ako

Čínsky výrobca, OUKITEL, si k včerajšiemu zaujímavému dátumu 12.12. pripravil veľmi príjemnú vecičku.

Predstavujeme OUKITEL K10: Batériové monštrum s 11 000 mAh akumulátorom!

Do nového roka nám ostáva už len niečo menej ako tri týždne. OUKITEL prechod medzi starým a novým rokom už roky oslavuje predstavením tzv. batériového monštra, teda telefónu, ktorý ponúka obrovskú kapacitu batérie pre tých najnáročnejších zákazníkov.

OUKITEL MIX 2 rúca „čínsky stereotyp“: Takto krásny smartfón budeš chcieť!

Novinka zo stajne čínskeho výrobcu OUKITEL, model MIX 2, sa začal predávať len minulý týždeň, teraz sa jeho dostupnosť rozširuje.
banner