Oukitel

Úvod Výrobcovia Oukitel
Oukitel U23

Oukitel predstavuje novinku: U23 má displej s výrezom a gradientovú zadnú stranu!

Oukitel nám ukázal svoju novú vlajkovú loď už v polovici októbra. Teraz tvrdí, že predávať sa začne už v novembri.

Oukitel WP1 podporuje aj bezdrôtové nabíjanie. Akciová ponuka stále trvá!

Odolný Oukitel WP1 už doposiaľ prešiel mnohými výzvami, ktoré potvrdzujú, že ide o skutočne robustné zariadenie, ktoré nečakaný pád na zem vôbec nezaskočí.

Oukitel WP1 vstupuje do predaja s výrazne zníženou cenovkou

Ak sa zvažujete kúpu odolného telefónu, rozhodnite sa pre Oukitel, radí výrobca. Ten sa teraz rozhodol spojiť sily s predajcom Banggood, prostredníctvom ktorého bude novinka Oukitel WP1 k dispozícii v akciovej ponuke.

Je toto najlacnejší telefón s veľkou batériou?

Oukitel len nedávno začal predávať svoj kúsok s názvom K7, ktorý záujemcov láka najmä obrovskou 10 000 mAh batériou a 4 GB pamäťou RAM.

Na Global Sources Electronic Show ukázal svoje novinky aj výrobca Oukitel

Súčasťou technologického veľtrhu Global Sources Electronic Show v Hongkongu sa zúčastnil aj nám dobre známy výrobca Oukitel.

Oukitel C11 Pro mieri do predpredaja. Slušné špecifikácie za slušnú cenovku

Len začiatkom tohto mesiaca predstavila spoločnosť Oukitel svoju novinku C11 Pro. V súčasnosti naň spustila akciu, v rámci ktorej si ho môžete predobjednať za zníženú cenovku 79,99 USD (70,16 EUR).

Nová vlajková loď na ceste: Oukitel U23 zaujme krásnym dizajnom a slušným výkonom

Už tento týždeň sa v Hongkongu uskutoční Global Sources Electronics Show 2018, na ktorom nebude chýbať ani nám dobre známy výrobca Oukitel.

Oukitel WP1 potrápili: 8 testov odolnosti voči vode!

Smartfóny Oukitel sú medzi ľuďmi obľúbené hlavne vďaka tomu, že sú skutočne odolné a aj kvôli tomu, že majú veľkú batériu.

Oukitel WP1 odhaľuje svoje črty: Ako vyzerá odolný telefón s bezdrôtovým nabíjaním?

Jeden výrobca má od konca leta plné ruky práce. Je nim Oukitel, ktorý stihol predstaviť už dva smartfóny – K7 Power a C11 Pro. Tento týždeň sa dozvedáme prvé informácie o chystanej novinke s označením Oukitel WP1.

Oukitel K7 Power oficiálne: Telefón s 10 000 mAh batériou čo najlacnejšie

Dnes, 1. októbra, je v Číne sviatok, čo sa obľúbený výrobca Oukitel rozhodol využiť pre predstavenie svojej novinky. Volá sa Oukitel K7 Power.

VIDEO: Ako vyzerá odolný smartfón zvnútra? Toto všetko ho chráni!

Najnovší odolný smartfón z dielne Oukitel sa nedávno začal predávať, od tohto týždňa ho výrobca začal rozposielať prvým zákazníkom.

Lacnejšie to už nejde: Telefón s 6,18“ displejom a duálnym fotoaparátom a 4G kúpiš už za 69,14 €

Technológia napreduje šialeným tempom, vďaka čomu sú komponenty čoraz lacnejšie.
oukitel WP2

Odolný Oukitel WP2 je tu: Obrnený tank stojí menej než by sa zdalo!

Spoločnosť Oukitel nedávno predstavila nový model smartfónu, ktorý nevybočuje zo zaužívaných koľají výrobcu. Zameranie na silnú odolnosť a dlhú výdrž batérie zostáva zachované.

Oukitel WP2: Poznáme kompletné špecifikácie telefónu, ktorý prežije aj prejdenie autom!

Oukitel WP2 je najnovším odolným smartfónom, ktorý konečne mieri na trh. Novinka už počas testovania prešla niekoľkými testami, ktoré poriadne otestovali jej kvality.
Oukitel C12 Pro

Oukitel C12 Pro: Najlepšie vyzerajúci lacný smartfón?

Výrobca Oukitel predstavil v rámci spolupráce s predajcom Gearbest.com svoj najnovší kúsok C12 Pro, ktorý je vybavený najväčšou uhlopriečkou displeja spomedzi všetkých Oukitel smartfónov.
Oukitel C12 Pro

Oukitel C12 Pro príde už čoskoro: Týchto 8 vecí o ňom musíš vedieť

Ani sme sa nenazdali a polovica septembra je pred nami. Deti sú v škole, ľudia nabiehajú na pracovný režim a výrobcovia smartfónov pripravujú nové produkty.