Oukitel

Oukitel

TOTO neprehliadni: Nadupaný OUKITEL MIX 2 s krásnym displejom a veľkou batériou za najnižšiu cenu!

OUKITEL spúšťa globálny predaj svojej novej vlajkovej lode, OUKITEL MIX 2.

OUKITEL Mix 2 vs Xiaomi Mix 2: Ktorý z nich ponúka lepšiu výdrž batérie?

O chystanom modeli OUKITEL MIX 2 vieme už dlhšiu dobu, no až doteraz sme čakali na vyjadrenie spoločnosti, kedy si ho budeme môcť reálne zakúpiť.

OUKITEL K8000: Test, ktorý dokázal, že ho za jeden deň reálne nedokážeš vybiť

OUKITEL začiatkom októbra predstavil prvý smartfón na svete s gigantickou 8 000 mAh batériou. Ambiciózny výrobca si zaumienil, že vytvorí smartfón, ktorý reálne nebudeš schopný vybiť počas jedného dňa.

OUKITEL C8 do najlacnejšieho bezrámikového smartfónu pridáva 4G konektivitu

Sympatický výrobca, Oukitel, v októbri predstavil vôbec prvé low-end zariadenie s bezrámikovým displejom. Volá sa OUKITEL C8 a od vstupu na trh sa predáva ako teplé rožky.

OUKITEL predstavil nádhernú striebornú verziu ich bezrámikového MIX 2

OUKITEL ešte v septembri informoval o tom, že tento rok predstaví ich novinku podobajúcu sa na Xiaomi Mi Mix 2. Volá sa tiež podobne, OUKITEL MIX 2 a podľa najnovších informácií sa má začať predávať až koncom novembra.

OUKITEL K5000 vs Xiaomi Mi Mix 2 vs iPhone 7 Plus: Ktorý z nich vydrží nabitý najdlhšie?

Predpredaj novinky Oukitel K5000 začal len minulý týždeň a i za tak krátky čas si stihol získať množstvo fanúšikov. Okrem skvelých špecifikácií je však najväčším lákadlom najmä obrovská 5000 mAh batéria.
oukitel K5000

Tento smartfón vydrží na jedno nabitie dlhšie, než všetky vlajkové lode. Stojí zlomok ich ceny!

Oukitel ako výrobca lacných smartfónov ponúka aj v nižšej triede vysoký displej so štíhlymi rámikmi, pod ktorým sa navyše nachádza objemný 5000 mAh akumulátor. Oukitel K5000 je v predpredaji od 24. októbra.

OUKITEL K5000 je smartfón, ktorý ti nabitý hravo vydrží aj 3 dni. Takáto je jeho cena!

Oukitel nám dnes dal vedieť, že ich najnovší model, K5000, vstupuje do fáze predpredaja už 24. októbra. Ponúka kombináciu krásneho 5,7-palcového displeja s pomerom strán 18:9 a dvojicu fotoaparátov tvorených senzormi od Samsungu a Sony.

OUKITEL K5000: Perfektné spojenie malého a veľkého!

Mobilný svet tento rok prechádza poriadnymi zmenami. Smartfóny akoby prešli pubertou, čo malo najväčší dopad na ich telá, resp. konštrukciu.

Oukitel K5000 vyzval Galaxy S8 na zmeranie špecifikácií: Ako to dopadlo?

Spoločnosť Oukitel minulý týždeň oznámila, že sa chystá uvoľniť ďalšiu novinku s veľkou kapacitou batérie s názvom Oukitel K5000. Výrobca smartfón označil ako zariadenie s nekonečnou obrazovkou, ktoré sa veľmi nápadne chce podobať na špičkový Samsung Galaxy S8.

TOP 8 dôvodov, prečo je možno dobré investovať do telefónu, ktorý stojí 60 €

Súčasný preferovaný pomer strán 18:9, robí aj z telefónu aj napriek veľkej uhlopriečke displeja zariadenia, ktoré je možné udržať a ovládať jednou rukou. Navyše vyzerá naozaj elegantne.

Oukitel K8000 oficiálne: 8 000 mAh batéria a AMOLED displej od Samsungu!

Výrobca Oukitel vo svojej úspešnej výrobe smartfónov v nadpriemernými výdržami nepoľavuje a predstavuje ďalšie zariadenie s obrovskou kapacitou batérie s názvom Oukitel K8000.

Oukitel vypúšťa do sveta dve novinky. Obidve s nekonečným displejom

Smartfóny s obrovskými displejmi v súčasnosti zaplavujú trh vo veľkom a tešia sa výbornému úspechu. Výrobca Oukitel teda nasleduje trend a rozhodol sa uvoľniť dva smartfóny s nekonečnou obrazovkou.

Oukitel K3 dizajnom pripomína Xperia XZ Premium. Skrýva v sebe niečo čo by sme chceli v každom smartfóne

Oukitel K3 je smartfónom, ktorý spája inteligenciu, eleganciu i výkon do jedného zariadenia. Do predpredaja sa dostal len minulý týždeň.

VIDEO: Ako si s Full HD filmom poradí batéria Oukitel K10000 MAX?

Dátum uvoľnenia outdoorovej verzie s názvom Oukitel K10000 MAX sa nezadržiteľne blíži. Má už potvrdený softvér a presnú spotrebu batérie. Keďže výrobca batérie je v tomto prípade iný, ako pri Oukitel K10000 Pro, je nutné počítať s mierne odlišnou spotrebou akumulátora.

Oukitel K3 je batériové monštrum, ktoré teraz môže získať s poriadnou zľavou!

Pri príležitosti Čínskeho Dňa svätého Valentína sa predajca AliExpress rozhodol obdariť všetkých svojich milovaných zákazníkov akciovým týždňom, v rámci ktorého si môžete predobjednať novinku Oukitel K3 za zníženú cenu.
banner