Oukitel

Úvod Výrobcovia Oukitel

Monštrum z Číny: Má 8 000 mAh batériu, vojenskú certifikáciu a nestojí ani 150 €!

Oukitel WP5 Pro je fantastickým smartfónom s cenou pod 150 €. Ponúka obrovskú odolnosť, gigantickú batériu a Android 10 pre optimálny zážitok.

Čo dokáže telefón do 100 €? Oukitel C18 Pro má šialene dobrý pomer ceny a výkonu

Oukitel ešte 20. marca 2020 predstavil svoju novinku – model WP6 určený pre ľudí, ktorí milujú prírodu. K nej je prispôsobené aj samotné zariadenie, ktoré má posilnenú konštrukciu.

Oukitel C17 Pro OFICIÁLNE: 3 foťáky, 6,17“ displej a cena, aká sa často nevidí

Vo svete smartfónov, v ktorom sa cena za zariadenie často približuje a veľakrát aj prevyšuje 1 000 € si zaslúžia našu pozornosť aj zariadenia na opačnom konci spektra.

Prichádza Oukitel C17 Pro: Tri fotoaparáty a cena pod 130 €

Čoraz viac ľudí začína dbať na kvalitný fotoaparát v smartfónoch. Pochopiteľne, tento trend si všímajú aj čínski výrobcovia.

Oukitel Y4800 vs Redmi Note 7: Ktorý z nich je výkonnejší a aký je medzi nimi rozdiel?

Oukitel ešte v máji predstavil prvý smartfón z nového produktového radu „Young“ – Oukitel U4800.

Oukitel Y4800: Telefón so 48 Mpx foťákom a 128 GB úložiskom – toto je jeho finálna cena!

Ak by ste mali na kúpu telefónu rozpočet do 200 €, ktorý by ste si vybrali? Čo ak by sme vám povedali, že za túto cenu môžete kľudne získať zariadenia so 48 Mpx fotoaparátom, 6 GB operačnou pamäťou RAM a 128 GB úložiskom?

TEST foťáku Oukitel Y4800: Čo všetko dokáže 48 Mpx senzor?

Oukitel predstavil svoj prvý smartfón zo série Young ešte v máji. Nový Y4800 ponúka 48 Mpx senzor od Samsungu, osemjadrový procesor MediaTek P70, Android 9.0 Pie a 4 000 mAh batériu.

Oukitel Y4800 vs Xiaomi Redmi Note 7 Pro: Súboj vo výdrži batérie!

Oukitel Y4800 a Xiaomi Redmi Note 7 Pro ponúkajú 48 Mpx fotoaparáty, krásny dizajn a slušný výkon. Zariadenia pritom poháňa 4 000 mAh batéria, ktorá energiou poháňa 6,3-palcový Full HD+ displej.

Oukitel K12 vstupuje do predpredaja: Prekvapí obrovskou batériou a lákavou cenou

Spoločnosť Oukitel je známa výrobou smartfónov s obrovskými kapacitami batérií, ktoré prekonávajú hranice. Výnimkou nie je ani novinka Oukitel K12, ktorú výrobca vybavil akumulátorom s 10 000 mAh kapacitou.

Oukitel predstavil ďalšiu novinku z nižšej triedy: Oukitel C16 Pro vstupuje do predpredaja

Čínska spoločnosť Oukitel tento rok už stihla predstaviť niekoľko nových smartfónov, a to od tých najzákladnejších až po tie s poriadnym výkonom a obrovskou výdržou na jedno nabitie.

Oukitel K12 s 10 000 mAh batériou je šialený. Ako dlho vydrží na 1 nabitie?

Na najnovší Oukitel K12 čakali tisíce zákazníkov. Niet sa čomu čudovať, ide o jedno z najzaujímavejších zariadení.

Oukitel K9: Veľký displej, obrovská batéria a neuveriteľne nízka cena

Oukitel len nedávno predstavil svoju novinku s doposiaľ najväčšou uhlopriečkou displeja vo svojom portfóliu. Obrovský displej však nie je jediným lákadlom.

Novinka od Oukitel: K9 ponúka obrovský displej, 6 000 mAh batériu a parádnu cenovku

Výrobcovia smartfónov sa v súčasnosti zameriavajú aj na výrobu čo najväčších displejov s čo najväčším pomerom strán, čo zákazníci vítajú s otvorenou náručou.

Oukitel K12: Vieme, čo ponúkne, príde s gigantickou 10 000 mAh batériou a viac!

Oukitel ešte v apríli avizoval príchod svojej novinky – modelu K12, ktorý so sebou prinesie gigantickú 10 000 mAh batériu.

Oukitel K9: 7,12“ displej, bohatá výbava a cena do 200 €. Oplatí sa kúpiť?

Telefóny sa zväčšujú, to je nepopierateľný trend. Svedčí o tom aj novinka z dielne spoločnosti Oukitel, ktorá ponúka až 7,12-palcový zobrazovací panel.

Deň práce prináša ovocie: Obľúbený telefón išiel cenou dole!

Ešte v novembri minulého roka sa na trhu objavilo zariadenie, z ktorého sa časom vykľul poriadne úspešný kúsok. Hovoríme, samozrejme, o Oukitel U23.

Fakt stojí len 80 €? Má 4 GB RAM aj 4 000 mAh batériu, cena dočasne klesla na minimum!

Oukitel U18 nie je novinkou na trhu. Spoločnosť ho predstavila ešte vo februári minulého roka, čo z neho v smartfónovom svete robí takmer veterána.

Keď veľa nestačí: Tento telefón má až 7“ displej, 6 000 mAh batériu a parádny výkon!

Nové telefóny sa zväčšujú rýchlejšie a rýchlejšie. Dáva to zmysel, ľudia cez smartfóny konzumujú čoraz viac a viac obsahu, čo mnohých láka hlavne k väčším uhlopriečkam.