Oukitel

Úvod Výrobcovia Oukitel

Oukitel Y4800: Telefón so 48 Mpx foťákom a 128 GB úložiskom – toto je jeho finálna cena!

Ak by ste mali na kúpu telefónu rozpočet do 200 €, ktorý by ste si vybrali? Čo ak by sme vám povedali, že za túto cenu môžete kľudne získať zariadenia so 48 Mpx fotoaparátom, 6 GB operačnou pamäťou RAM a 128 GB úložiskom?

TEST foťáku Oukitel Y4800: Čo všetko dokáže 48 Mpx senzor?

Oukitel predstavil svoj prvý smartfón zo série Young ešte v máji. Nový Y4800 ponúka 48 Mpx senzor od Samsungu, osemjadrový procesor MediaTek P70, Android 9.0 Pie a 4 000 mAh batériu.

Oukitel Y4800 vs Xiaomi Redmi Note 7 Pro: Súboj vo výdrži batérie!

Oukitel Y4800 a Xiaomi Redmi Note 7 Pro ponúkajú 48 Mpx fotoaparáty, krásny dizajn a slušný výkon. Zariadenia pritom poháňa 4 000 mAh batéria, ktorá energiou poháňa 6,3-palcový Full HD+ displej.

Oukitel K12 vstupuje do predpredaja: Prekvapí obrovskou batériou a lákavou cenou

Spoločnosť Oukitel je známa výrobou smartfónov s obrovskými kapacitami batérií, ktoré prekonávajú hranice. Výnimkou nie je ani novinka Oukitel K12, ktorú výrobca vybavil akumulátorom s 10 000 mAh kapacitou.

Oukitel predstavil ďalšiu novinku z nižšej triedy: Oukitel C16 Pro vstupuje do predpredaja

Čínska spoločnosť Oukitel tento rok už stihla predstaviť niekoľko nových smartfónov, a to od tých najzákladnejších až po tie s poriadnym výkonom a obrovskou výdržou na jedno nabitie.

Oukitel K12 s 10 000 mAh batériou je šialený. Ako dlho vydrží na 1 nabitie?

Na najnovší Oukitel K12 čakali tisíce zákazníkov. Niet sa čomu čudovať, ide o jedno z najzaujímavejších zariadení.

Oukitel K9: Veľký displej, obrovská batéria a neuveriteľne nízka cena

Oukitel len nedávno predstavil svoju novinku s doposiaľ najväčšou uhlopriečkou displeja vo svojom portfóliu. Obrovský displej však nie je jediným lákadlom.

Novinka od Oukitel: K9 ponúka obrovský displej, 6 000 mAh batériu a parádnu cenovku

Výrobcovia smartfónov sa v súčasnosti zameriavajú aj na výrobu čo najväčších displejov s čo najväčším pomerom strán, čo zákazníci vítajú s otvorenou náručou.

Oukitel K12: Vieme, čo ponúkne, príde s gigantickou 10 000 mAh batériou a viac!

Oukitel ešte v apríli avizoval príchod svojej novinky – modelu K12, ktorý so sebou prinesie gigantickú 10 000 mAh batériu.

Oukitel K9: 7,12“ displej, bohatá výbava a cena do 200 €. Oplatí sa kúpiť?

Telefóny sa zväčšujú, to je nepopierateľný trend. Svedčí o tom aj novinka z dielne spoločnosti Oukitel, ktorá ponúka až 7,12-palcový zobrazovací panel.

Deň práce prináša ovocie: Obľúbený telefón išiel cenou dole!

Ešte v novembri minulého roka sa na trhu objavilo zariadenie, z ktorého sa časom vykľul poriadne úspešný kúsok. Hovoríme, samozrejme, o Oukitel U23.

Fakt stojí len 80 €? Má 4 GB RAM aj 4 000 mAh batériu, cena dočasne klesla na minimum!

Oukitel U18 nie je novinkou na trhu. Spoločnosť ho predstavila ešte vo februári minulého roka, čo z neho v smartfónovom svete robí takmer veterána.

Keď veľa nestačí: Tento telefón má až 7“ displej, 6 000 mAh batériu a parádny výkon!

Nové telefóny sa zväčšujú rýchlejšie a rýchlejšie. Dáva to zmysel, ľudia cez smartfóny konzumujú čoraz viac a viac obsahu, čo mnohých láka hlavne k väčším uhlopriečkam.

TEST 6 000 mAh batérie: Ako dlho vydrží na 1 nabitie?

Oukitel je firma, ktorá sa preslávila tým, že vyrába smartfóny s extrémne dlhou výdržou batérie. Takéto smartfóny výrobca spadajú do modelového radu Oukitel K.

Veľké displeje a batérie: Tieto novinky od Oukitel si získali najviac pozornosti

V ďalekej Číne aktuálne prebieha obrovský technologický veľtrh Global Sources Electronics Exhibition, ktorého sa opäť zúčastnil aj výrobca Oukitel. 

Sú krásne: Inteligentné hodinky majú fantastický dizajn, sú odolné a stoja len 27,86 €!

Inteligentné hodinky sú niečo, čo sa k smartfónu jednoducho hodí. Dokážu zobraziť notifikácie bez toho, aby ste museli vyberať telefón, upozorňujú na prichádzajúci hovor alebo merajú kroky.

Aliexpress oslavuje narodeniny, Oukitel spúšťa veľké výpredaje

S blížiacim sa koncom mesiaca sa blíži aj 9. výročie vzniku jedného z najnámejších e-shopov – Aliexpress. Ako inak osláviť narodeniny tohto typu, ako výhodnými zľavami?

Oukitel C13 Pro vstupuje do bleskového výpredaja za bezkonkurenčnú cenu

Oukitel C13 Pro bol síce predstavený len začiatkom tohto mesiaca, no aj za taký krátky čas si stihol získať celú kopu fanúšikov.