Oukitel

Oukitel
Oukitel

Ohlásený OUKITEL WP5000 vstupuje na trh v znamení silnej odolnosti a dobrej výdrže

Začiatkom marca spoločnosť OUKITEL ohlásila príchod nového modelu smartfónu, ktorý mal byť určený do tých najnáročnejších podmienok.

Monštrum z Číny: Poriadna odolnosť a batéria, ktorá ťa nenechá v štichu

Svet Android smartfónov je nádherný v tom, že si môžeme vybrať presne to, čo sa nám páči. Niekomu sa páčia tenučké žiletky, niekomu zas výkonné monštrá a niekto zas uprednostňuje poriadne odolných pracantov.

Oukitel WP5000 je viac než len odolný smartfón. Toto všetko ponúka

Oukitel WP5000 je novým obrneným smartfónom tejto čínskej spoločnosti. Hoci robustné smartfóny zväčša nie sú dizajnovo atraktívne, výrobca sa snaží o opak.

Obrnený OUKITEL WP5000 je perfektná voľba pre všetky povolania: Toto všetko ponúka!

Poriadne odolné smartfóny sú čoraz populárnejšie aj u nás, na Slovensku. Niet sa čomu čudovať, ponúkajú skvelú odolnosť voči pádom, ponoreniam do vody, prachu a ďalším podmienkam, ktoré ťa môžu stretnúť deň čo deň.

Poriadne odolný OUKITEL WP5000 sa nezdá: V AnTuTu dosiahol 73 119 bodov + plná špecifikácia

Jeden z najsympatickejších čínskych výrobcov začiatkom tohto roka predstavil svoju novinku – odolný smartfón WP5000.

VIDEO: Ako sa Oukitel WP5000 popasoval s krutým testom odolnosti?

Spoločnosť Oukitel len nedávno oznámila príchod svojho nového zariadenia WP5000. Tento odolný kúsok v sebe skrýva množstvo prémiových špecifikácií, ktoré môžete mať za prijateľnú sumu

Ak sa ti páči dizajn iPhone X, toto neprehliadni! Zlatá verzia Android smartfónu išla s cenou dole!

Dizajn iPhone X zamotal hlavu nejednému výrobcovi. Od jeho vydania sme mohli vidieť už obrovské množstvo zariadení, ktoré svojím vzhľadom až príliš pripomínali najnovší počin od Apple.

Takto odolný smartfón chce nejeden z nás: Prežil peklo a stále fungoval!

Spoločnosť Oukitel sa rozhodla otestovať svoj odolný smartfón WP5000 v tých najdrsnejších podmienkach. Zariadenie prešlo testom v ľade, horúcej vode a tiež v kalnej vode, čo dokazuje jeho certifikáciu odolnosti IP68.

Nový OUKITEL WP5000: Čo vlastne zvládne? Ľad, oheň, blato alebo všetko?

Ak si našim pravidelným čitateľom, určite si si všimol, že obľúbený čínsky výrobca, Oukitel, nedávno predstavil svoju novinku.

OUKITEL WP5000 je poriadne monštrum: Ponúka 5 000 mAh batériu, IP68 aj 6GB RAM!

Po predstavení odolného smartfónu s mimoriadne veľkou batériou, K10000 MAX sa Oukitel počas minulotýždňového MWC odhodlal k predstaveniu ďalšieho zaujímavého kúsku – OUKITEL WP5000.

VIDEO Oukitel U18 na prvom unboxing videu! Takto vyzerá Android telefón s dizajnom iPhone X

Minulý týždeň začal predpredaj prvého smartfónu s dizajnom iPhone X. Samotný výrobca ho nazýva „klonom“ iPhone X, čo svedčí o tom, že im je jedno, čo si o ňom Apple (ne)myslí.
oukitel mix 2

OUKITEL MIX 2 so 6 GB RAM a super displejom snáď lacnejší ešte ani nebol!

OUKITEL MIX 2 má rovno niekoľko súperov z identickej kategórie, s ktorými má veľa spoločného. Viac, ako inokedy, preto rozhoduje cena, ktorá je v aktuálnom prípade výborná. Tak ako lacnejú drahé vlajkové lode udomácnených značiek, lacnejú aj tie popredné od známych výrobcov.

OUKITEL U18 je dieťaťom iPhone X a Mate 10 Pro. Čo všetko ponúka?

Oukitel sa už niekoľko rokov snaží na trh priniesť unikátne a kvalitné smartfóny, čo sa mu z väčšej časti darí. V prvom mesiaci 2018 spoločnosť nielenže predstavila prvý a jediný smartfón s 11 000 mAh batériou, ale aj model U18 – klon iPhone X.

OUKITEL U18 s výrezom v displeji: Toto sú jeho finálne špecifikácie, príde aj so 4GB RAM a 4 000 mAh batériou!

Unikátny displej iPhone X láka nielen mnohých ľudí, ale aj výrobcov. Do svojich plánov telefón s podobným displejom zaradili mnohí výrobcovia, ani jeden ho však nezačal predávať.

Kombinácia iPhone X a Huawei Mate 10 Pro? Toto je nový Oukitel U18!

S predstavením novinky iPhone X sa spustila vlna diskusií o jeho jedinečnom dizajne a inom pohľade na to, ako má vyzerať maximálny displej.
OUKITEL K10

VIDEO z rozbaľovania OUKITEL K10 s masívnou 11 000 mAh batériou

OUKITEL K10 je prvým smartfónom na svete, ktorý disponuje až 11 000 mAh batériou. Ide zatiaľ o najlepšie vybavený model výrobcu, ktorému nechýba moderný užší a vyšší displej či dostatok výkonu. 
banner