Asus

Asus
Všetky novinky o Android zariadiach značky Asus
asus zenfone

ASUS ZenFone 4 Max oficiálne: Obrovská batéria a duálny fotoaparát

Smartfóny s logom ASUS zrovna netrhajú rebríčky predaja, no určite majú čo ponúknuť. Dôkazom toho je už oficiálne predstavený model ZenFone 4 Max.

ASUS oznámil dostupnosť ZenFone Live na Slovensku

ASUS predstavil ZenFone Live, prvý smartfón na svete s hardvérovo optimalizovanou technológiou pre skrášľovanie v reálnom čase.

Asus ZenFone 3 Zoom vstupuje na trh. Láka na duálny fotoaparát a obrovskú batériu

Asus zrovna nepatrí medzi najpreferovanejších výrobcov smartfónov, no na jeho nový ZenFone 3 Zoom sa určite oplatí pozrieť.

TOP 4 tipy, ako maximalizovať životnosť batérie

Hlavným nepriateľom každého používateľa mobilných zariadení je vybitá batéria. Tá má pevne danú kapacitu, ktorá sľubuje určitú výdrž.

Asus má veľkú konkurenciu pre Raspberry Pi: Dokáže prehrať 4K video

Raspberry Pi sú vynikajúce zariadenia pre ľudí, ktorí si chcú vyskúšať programovanie alebo inštaláciu softvéru pre rôzne využitia. Len málokedy však majú dosť výkonu na to, aby zvládli náročnejšie úlohy. Túto medzeru sa snaží vyplniť...

Vlastníci smartfónu ASUS ZenFone 3 pozor, blíži sa veľká aktualizácia

ASUS nikdy nepatril medzi aktualizačných rýchlikov, no aj on sa v poslednej dobe polepšil. Dôkazom toho je čerstvá aktualizácia pre model ZenFone 3.

ASUS Zenfone 3 Zoom oficiálne: Dve oči, veľká batéria a štíhly dizajn

ASUS na podujatí CES 2017 určite zapôsobil. Okrem prvého smartfónu s 8 GB RAM a implementovaným systémom projektu Tango predstavil tiež smartfón pre foto nadšencov.

Asus predstavil prvý smartfón s 8GB RAM. Skrýva však ešte niečo zaujímavejšie

Len si to predstavte. Vytiahnete z vrecka telefón, namierite ho na stenu a hneď vidíte, ako vám tam bude sedieť tá nová skriňa, o ktorej už niekoľko týždňov premýšľate. Obliekate sa? Čo tak namieriť na seba telefón a pozrieť sa, ako by vám sedel nový outfit.

VIDEO: ASUS pozýva na podujatie CES 2017. Zrejme predstaví dvojicu smartfónov

Januárové podujatie CES 2017 si nenechá ujsť ani ASUS. Tento etablovaný výrobca možno nepredáva toľko smartfónov ako Samsung alebo Huawei, určite má však v tomto segmente čo povedať.
video

RECENZIA: Je toto skutočný zabijak vlajkových lodí, ktorého by ste si mali kúpiť?

Vianoce sa blížia a s nimi aj záujem o darčeky, ktorých chceme obdarovať svojich najbližších. Čoraz viac a viac ľudí namiesto ponožiek siahne po technologickej hračke, ktorá poteší nielen chlapcov, ale aj dievčatá.

ASUS chystá prémiový Chromebook. Jeho úspech predčasne zabila očakávaná cena

Zdá sa, že Chromebooky budú novým segmentom, v ktorom si budú rôzni výrobcovia porovnávať svoje „technologické svaly". Niečo podobné sme už videli pri rastúcej popularite smartfónov pred niekoľkými rokmi.

Ste stále na nabíjačke? Toto je TOP 5 smartfónov s najväčšou kapacitou batérie

Výdrž na jedno nabitie je stále najväčším problémom pri moderných smartfónoch. Výrobcovia dávajú často prednosť štíhlej konštrukcii pred väčšou kapacitou batérie.

3 TOP vlajkové lode za mimoriadne výhodnú cenu!

Náš ďalší partnerský e-shop v týchto dňoch spúšťa zaujímavú akciu, o ktorej nás samozrejme nezabudol informovať. Týka sa troch vlajkových lodí rôznych výrobcov, ktoré sú pre vás v ponuke za zníženú cenu a s bonusom v podobe zľavového kupónu.

ASUS ZenFone 3 prichádza na slovenský trh. Poznáme všetky detaily!

Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť dlho očakávaných smartfónov ASUS ZenFone 3 na slovenskom trhu. ZenFone 3 je funkciami nabitý smartfón s prémiovým dizajnom, ktorý posúva mobilnú fotografiu na ďalšiu úroveň.

ASUS predstavil extrémnu power banku. 28600 mAh kapacita dobije všetko a všade

Taiwanský výrobca počítačov a smartfónov ASUS predstavil veľmi zaujímavý externý zdroj energie. Ich novú power banku síce nevložíte do vrecka nohavíc, no jej kapacita je na nezaplatenie.

ASUS ZenPad 3S 10 oficiálne: Tablet v znamení obrazu a zvuku

Konzumácia multimediálneho obsahu je vždy podmienená obrazom a zvukom. Čím kvalitnejší obraz a zvuk, tým lepšie. Práve na tieto atribúty sa zameral ASUS pri novom tablete.
banner