Asus

Úvod Výrobcovia Asus
Všetky novinky o Android zariadiach značky Asus

ASUS ROG Phone 2 je tu! Ponúkne Snapdragon 855 Plus, 120 Hz a 6 000 mAh batériu!

ASUS vyrukoval s avizovanou novinkou pre náruživých hráčov, ktorú pomenoval ROG Phone 2. Nasledovník minuloročnej generácie dostal podstatne pokročilejšie útroby vrátane displeja.

Skvelá novinka pre hráčov mobilných hier: Asus ROG Phone dostane svojho nástupcu

Trh s hráčskymi smartfónmi sa v poslednom období rozrástol a rozrastať sa bude. Asus plánuje na trh uviesť druhú generáciu výkonného smartfónu ROG Phone.

Asus ROG Phone sa objavil v ponuke fínskeho operátora. Lacný rozhodne nie je

Asus ROG Phone doplnil novo vzniknutú kategóriu hráčskych smartfónov len začiatkom júna. Zariadenie má extravagantný dizajn, 90Hz OLED panel s vysokým rozlíšením a výkonu na rozdávanie.
asus zenfone 5

ASUS ZenFone 5 imituje vzhľad iPhone X, nie jeho cenu

ASUS predstavil na podujatí Mobile World Congress rovno celú rodinu smartfónov ZenFone 5, ktoré si osvojili vzhľad typický pre iPhone X. Devízou je tak zárez v obrazovke, ktorá sa snaží zaberať celú prednú plochu zariadenia a vertikálne uložený duálny fotoaparát. 

ASUS chystá hráčsky telefón: Fanúšikovia ROG sa môžu začať tešiť!

Výrobcovia smartfónov veľmi radi skúšajú nové veci a chcú svoje zariadenia niečím okoreniť. Tým niečím má byť segment telefónov určených špecificky pre hráčov.
ASUS ZenFone 5Z

ASUS ZenFone 5Z pripomína iPhone X, má Snapdragon 845 a stojí menej ako 500 EUR

ASUS včera vo večerných hodinách predstavil inovovaných členov rodiny ZenFone. Najviac zaujala vlajková loď ZenFone 5Z, ktorá asi každému od prvého pohľadu pripomenie iPhone X.
zenfone 5

FOTO: ASUS ZenFone 5 bude mať výrez v displeji ako iPhone X

Na podujatí Mobile World Congress 2018 uvidíme premiéry aj menej zvučných hráčov trhu so smartfónmi. Asus si pre tento rok pripravil nové generácie smartfónov ZenFone 5 a ZenFone 5 Lite.
zen UI

ASUS v novom ZenUI 4.0 spraví radikálnu zmenu, ktorou poteší mnohých záujemcov

Prostredie ZenUI, ktorým sú vybavené smartfóny a tablety výrobcu ASUS, zrovna nepatrí k tým najobľúbenejším a najlepším prostrediam. Nemáme ani tak namysli dizajn, na ktorý sa predsa len každý pozerá subjektívnejším pohľadom. 
asus zenfone 4

ASUS predstavil až 6 smartfónov z novej ZenFone 4 línie

Známe porekadlo menej je niekedy viac v spoločnosti ASUS zrejme neuznávajú. Výrobca, ktorý je známy skôr prenosnými počítačmi ako smartfónmi, predstavil šesticu nových smartfónov. 
asus zenfone 4

ASUS ZenFone 4 Pro bude cenou a parametrami konkurovať smartfónu OnePlus 5

Spoločnosť ASUS čoskoro obohatí trh so smartfónmi o štyri nové kúsky. Predstavenie je naplánované na 17. augusta, no už teraz sme získali pohľad na parametre najvyššie položeného modelu z avizovaného kvarteta.
asus zenfone

ASUS ZenFone 4 Max oficiálne: Obrovská batéria a duálny fotoaparát

Smartfóny s logom ASUS zrovna netrhajú rebríčky predaja, no určite majú čo ponúknuť. Dôkazom toho je už oficiálne predstavený model ZenFone 4 Max.

ASUS oznámil dostupnosť ZenFone Live na Slovensku

ASUS predstavil ZenFone Live, prvý smartfón na svete s hardvérovo optimalizovanou technológiou pre skrášľovanie v reálnom čase.

Asus ZenFone 3 Zoom vstupuje na trh. Láka na duálny fotoaparát a obrovskú batériu

Asus zrovna nepatrí medzi najpreferovanejších výrobcov smartfónov, no na jeho nový ZenFone 3 Zoom sa určite oplatí pozrieť.

TOP 4 tipy, ako maximalizovať životnosť batérie

Hlavným nepriateľom každého používateľa mobilných zariadení je vybitá batéria. Tá má pevne danú kapacitu, ktorá sľubuje určitú výdrž.

Asus má veľkú konkurenciu pre Raspberry Pi: Dokáže prehrať 4K video

Raspberry Pi sú vynikajúce zariadenia pre ľudí, ktorí si chcú vyskúšať programovanie alebo inštaláciu softvéru pre rôzne využitia. Len málokedy však majú dosť výkonu na to, aby zvládli náročnejšie úlohy. Túto medzeru sa snaží vyplniť...

Vlastníci smartfónu ASUS ZenFone 3 pozor, blíži sa veľká aktualizácia

ASUS nikdy nepatril medzi aktualizačných rýchlikov, no aj on sa v poslednej dobe polepšil. Dôkazom toho je čerstvá aktualizácia pre model ZenFone 3.

ASUS Zenfone 3 Zoom oficiálne: Dve oči, veľká batéria a štíhly dizajn

ASUS na podujatí CES 2017 určite zapôsobil. Okrem prvého smartfónu s 8 GB RAM a implementovaným systémom projektu Tango predstavil tiež smartfón pre foto nadšencov.

Asus predstavil prvý smartfón s 8GB RAM. Skrýva však ešte niečo zaujímavejšie

Len si to predstavte. Vytiahnete z vrecka telefón, namierite ho na stenu a hneď vidíte, ako vám tam bude sedieť tá nová skriňa, o ktorej už niekoľko týždňov premýšľate. Obliekate sa? Čo tak namieriť na seba telefón a pozrieť sa, ako by vám sedel nový outfit.