Novinky

Novinky

VIDEO Unboxing BLUBOO S8+: Ako vyzerá lacný telefón z Číny zvnútra?

BLUBOO S8+ je najnovším smartfónom od sympatickej spoločnosti z Číny, ktorý bol predstavený len 11. novembra. V porovnaní s jeho „klasickou“ verziou prináša niekoľko podstatných vylepšení. Výrobca nám dnes v novom videu ukazuje, ako vyzerá zvnútra.
samsung galaxy A5

Samsung Galaxy A5 (2018): Prvé obrázky potvrdzujú luxusný dizajn a vysoký displej

Samsung Galaxy A5 pre rok 2018 sa konečne viac poodhalil. Tak ako mnoho krát predtým, aj teraz je ešte nepredstavený smartfón kórejského výrobcu vyobrazený s nasadeným krytom. 
casio G'z Eye GZE-1

Casio predstavilo vlastnú akčnú kameru: Vyzerá ako hodinky G-Shock

G-Shock je kultová značka populárneho výrobcu zápästných ukazovateľov času Casio a presne v duchu tejto značky vznikla akčná kamera. Hlavne po stránke dizajnu ide o pomerne jedinečný kus (odolnej) technológie.

Motorola pripravuje aktualizáciu na Android 8.0 Oreo pre smartfóny Moto Z a Moto Z2 Force

Pre majiteľov popredných Moto smartfónov máme vcelku pozitívne správy. Aktualizáciu na Android 8.0 Oreo síce zatiaľ nezískajú, no majú k tomu veľmi blízko. Výrobca pristúpil k beta testovaniu.

Chce dokázať, že Zem je plochá, tak si vyrobil vlastnú raketu. Američan baví celý svet

Pochybovači o tvare našej zemegule budú mať už tento víkend príležitosť dokázať svoju pravdu.

Tesla Roadster má konkurenta: Elektromobil Miss R ponúka ešte lepšiu akceleráciu!

S elektrickými super-športiakmi sa zrejme už nedlho roztrhne vrece. Po predstavení druhého Roadsteru prišiel rad aj na ešte lepší, no zároveň citeľne drahší kúsok, ktorému hovoria Miss R.
bluboo S8

Sprav si Vianoce ako pán: Tieto telefóny sú v MEGA zľavách!

Bluboo S8 skvele napodobňuje štýlový vzhľad populárneho smartfónu Galaxy S8 z dielne Samsungu. Bluboo sa však pohybuje v úplne iných cenových vodách.
Xiaomi Mi Speaker 2

Kamera do auta či Bluetooth reproduktor: TOP príslušenstvo od Xiaomi

Značku Xiaomi si ľudia nevyberajú iba kvôli smartfónom. Rovnako populárne je aj príslušenstvo, ktoré sa dotýka snáď každého segmentu spotrebnej elektroniky. 

Inteligentná váha od Xiaomi za 30 €? Perfektný vianočný darček pre milovníka technológií!

Vlny zliav naberajú každý deň na sile, a tak nie je prekvapením, že je ich každým dňom viac a viac. Predajcovia sa bijú o priazeň svojich zákazníkov, ktorých sa snažia pritiahnuť tými najvýhodnejšími a najlákavejšími ponukami.

Čierny piatok v obchode Google Play: Uchmatni si hry v zľave!

Čierny piatok, ktorý sa v posledných rokoch roztiahol na celotýždňovú seansu zliav, zavítal aj do obchodu Google Play. Tvorcovia venovali zľavnenému digitálnemu obsahu celú vlastnú sekciu.

Vedcom sa podarilo nemožné: Posilnili ľudskú pamäť pomocou mozgového implantátu

Vedcovi Dong Song z University of Southern California (USC) sa podarilo niečo, čo tu ešte nebolo. Pomocou mozgového implantátu dokázal posilniť ľudskú pamäť. Nový vynález by v budúcnosti mohol pomôcť pacientom trpiacim Alzheimerovou chorobou.

Škoda do toho ide naplno: Do roku 2025 budú mať 5 modelov s čisto elektrickým pohonom!

Česká automobilka, Škoda, má veľké plány pre elektromobily. Nedávno prezradila, že s elektrifikáciou svojich modelov začne už v roku 2019, a to uvedením hybridného Škoda Superb.
misfit command

Misfit Command sú nové hybridné smart hodinky, ktoré sa vybijú až o rok

Ak nechcete na ruke vláčiť druhý displej a prekáža vám časté nabíjanie väčšiny takýchto inteligentných hodiniek, skvelým kompromisom sú hybridné inteligentné hodinky. 

Aké výhody pre smartfóny prináša procesor vyrobený Intelom? Tu sú odpovede!

Intel počas Mobile World Congress 2017 predstavil spoluprácu so spoločnosťou Spreadtrum. Spoločne vyrobili čipset so zvučným názvom SC9853i.

Hviezda tohtoročných Vianoc? Tento telefón stojí len 76 € a ponúka 18:9 displej, veľkú batériu a 4G!

Blíži sa Black Friday, teda perfektná príležitosť kúpiť darčeky na Vianoce za čo najlepšie ceny. Jeden tip nám prišiel priamo z Číny. Ešte predtým, než nad ním ohrniete nosom si prečítajte, o čo ide. Je to naozaj zaujímavé.
oneplus 5T

OnePlus 5T je najrýchlejšie sa predávajúcim smartfónom spoločnosti

Smartfón OnePlus 5T sa začal oficiálne predávať včera, a to prostredníctvom oficiálnych stránok výrobcu, partnerských predajcov a na väčšine kľúčových trhov. Pre náš región predaj odštartoval o 15:00 hodine.
banner