Novinky

Novinky
oled svetla

LG ukázalo ohybné OLED svetlá pre domácnosti, ktoré vydržia svietiť roky

Kórejský výrobcovia Samsung a LG sa dlhodobo snažia vyvinúť ohybné OLED obrazovky, ktoré by sme napríklad zrolovali ako papier alebo zložili na polovicu. LG najnovšie ukázalo niečo ohybné a s nálepkou OLED, no o displeje nejde.
Vivo X20

Vivo X20 a X20 Plus oficiálne: Atraktívna vyššia stredná trieda z Číny

Čínske Vivo na našom trhu takmer nerezonuje, čo je možno škoda. Smartfóny spoločností Vivo a taktiež Oppo patria medzi najpredávanejšie na čínskom trhu. Predávajú sa tam lepšie ako zariadenia od Xiaomi, Huawei alebo Samsungu.

HTC U11 Plus – väčší displej, úzke rámiky a predstavenie v novembri?

Spoločnosť HTC zatiaľ podľa neoficiálnych správ taktiež vstúpi do elitného klubu zariadení s minimálnym orámovaním okolo displeja. Reprezentantom má byť HTC U 11 Plus, ktorý uvidíme možno už v novembri.
bezdrotove nabijanie

Aj Xiaomi vidí budúcnosť v bezdrôtovom nabíjaní. Výrobca sa pripojil k LG, Apple a Samsungu

Xiaomi zatiaľ nemá v portfóliu smartfón, ktorý by sme dokázali nabiť bezdrôtovo. Dlho to ale platiť nebude. Bezdrôtové nabíjanie zatiaľ nie je plošne rozšírené, no pomaly k tomu smeruje.
dron

Zháňaš lacný dron? Využi zľavové kódy k týmto trom modelom

Pokiaľ sa na vašich sociálnych sieťach ešte nevynímajú fotografie a videá z vtáčej perspektívy, pomôcť vám s nimi môže internetový obchod rcmoment.com, ktorý sa sústreďuje na diaľkovo ovládané zariadenia.

Facebook opäť experimentuje. Tlačidlo WhatsApp priamo v aplikácii Facebook?

Tvorcovia sociálnej siete Facebook sa nevyhýbajú experimentovaniu s novými funkciami, čo už dokázali neraz. Užívateľská základňa rastie, príjmy z reklamy detto a nové užívateľské možnosti tento rast iba podržia. 
razer

Šéf spoločnosti Razer: „Vyvíjame mobilné zariadenie, ktoré bude pripravené do konca roka!“

Hlavne hráčom počítačových hier netreba predstavovať spoločnosť Razer. Výrobca zariadení, doplnkov a príslušenstva určených pre pravých hráčov tiež finančne podporuje elektronický šport.
Meizu M20

Meizu M20 je nová power banka, ktorá podporuje rýchle nabíjanie v oboch smeroch

Čínsky výrobca Meizu sa rozhodol aktualizovať svoju power banku, ktorú predstavil ešte v roku 2015. Nový model Meizu M20 ponúka dostatočnú kapacitu 10 000 mAh, ktorú navyše naplníte svižnejšie.

Pomer strán displeja 18:9 a štyri kamery. Huawei Mate 10 v cenovo dostupnej verzii Lite

Už vieme, že Huawei predstaví 16. októbra novú vlajkovú loď, ktorou bude smartfón s označením Mate 10. Huawei Mate 10 dobehne ostatné konkurenčné hviezdy ako Galaxy Note 8 či LG V30.

Oukitel vypúšťa do sveta dve novinky. Obidve s nekonečným displejom

Smartfóny s obrovskými displejmi v súčasnosti zaplavujú trh vo veľkom a tešia sa výbornému úspechu. Výrobca Oukitel teda nasleduje trend a rozhodol sa uvoľniť dva smartfóny s nekonečnou obrazovkou.

Vernee MIX 2 už figuruje na webe výrobcu. Uvádzacia cena prekvapí

Čínsky výrobca Vernee chce taktiež svojim zákazníkom ponúknuť smartfón s minimálnym orámovaním okolo displeja. Túto pozíciu zastane Vernee MIX 2 a ako sme si pre tejto spoločnosti už zvykli, cena bude posadená poriadne nízko.

Túto cenu neprekoná nikto: Herný počítač z Číny ponúka slušnú výbavu a dodajú ti ho zadarmo!

Herný svet je každým dňom zaujímavejší. Či už sleduješ e-sports scénu alebo nie, hranie na PC má nepochybne svoje výhody (*ahem* Steam *ahem*). Stovky titulov, pohodlná myška a klávesnica a ide sa.

Nažhav svoj Galaxy S8/S8+: Samsung vraj chystá beta test Android 8.0 Oreo!

O tom, že Samsung spustil práce na novom Android 8.0 Oreo pre Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sme sa dozvedeli už pred pár týždňami.

Majitelia iPhonov sú zmätení: Vypnutie a Bluetooth Wi-Fi v kontrolnom centre iOS 11 nefunguje

K miliónom majiteľov iPhonov sa pred pár dňami dostala nová verzia iOS s poradovým číslom 11. Nová verzia prináša niekoľko vylepšení a zároveň, povedzme, zaujímavých riešení.
aplikácie

SŤAHUJ tri skvelé platené hry, ktoré sú dočasne k dispozícii zadarmo!

Aktuálne chladné a sychravé počasie sa dá skvele prečkať v spoločnosti mobilných hier, ktorých zbierku si môžete aktuálne rozšíriť o nové prémiové tituly.

Šéf Apple: 1 200 € za iPhone X je veľmi dobrá cena, pomáha ľuďom

iPhone X je najnovším a zároveň najdrahším iPhonom v histórii Apple. Na Slovensku sa predáva od 1 199 € čo z neho robí skutočne prémiové (minimálne cenou) zariadenia.
banner