Novinky

Novinky
tapeta

VIDEO: Ako sa vytvára jedinečná tapeta pre smartfón? Nie tak jednoducho, ako si myslíš

Ak vlastníte smartfón s lepším fotoaparátom, určite sa vám s ním podarilo zachytiť skvelú snímku, ktorá by sa dala použiť ako efektná tapeta pre domácu obrazovku. Za profesionálne vytvorenou tapetou je ale snahy viac. 
Nokia 8

Nokia 8 dostane ďalšieho súrodenca. Šéf marketingu hovorí o smartfóne s ešte väčším displejom

Konzorcium HMD Global zvládlo trhový reštart značky Nokia veľmi dobre. Slušne vybavené a cenovo zaujímavé modely nižších tried doplnila nostalgická Nokia 3310 (2017).
oneplus 5

VIDEO: Ako pracuje stabilizácia obrazu, ktorú dostal OnePlus 5 po softvérovej aktualizácii?

OnePlus 3 aj OnePlus 3T dostali do výbavy optickú stabilizáciu obrazu. Nová generácia OnePlus 5 ňou však už vybavená nebola. K slovu tak prišla elektronická stabilizácia obrazu, ktorú ste však nemohli používať pri snímaní jemného 4K videa.

18 bizarných fotografií z ruských sociálnych sietí

Rusi si na internete vybudovali zaujímavú povesť, o tom niet pochýb.

Samsung Galaxy Note 8 nevybuchne: Tu sú 2 dôvody, prečo sa nezopakuje katastrofa s Note 7!

Predstavenie novej vlajkovej lode Samsungu, Galaxy Note 8 sa nezadržateľne blíži. Spoločnosť ho predstaví už 23. augusta na čo nečakáme len my nadšenci, ale aj tisíce fanúšikov po celom svete.
huawei-Kirin

Kirin 970 odhalený. Výkonná procesorová sada pre Huawei Mate 10

Už vieme, že čínsky gigant Huawei predstaví svoj vrcholový phablet 16. októbra 2017 na pôde nemeckého mesta Mníchov. Dokonca vieme, aká motorizácia ho bude poháňať.

Orange je na smiech: Slováci upozorňujú na šialený cenník dlhý takmer 500 strán

Je len málo vecí komplikovanejších než ženské srdce. Jednou z nich je určite cenník rôznych inštitúcií. Na ich čele je nepochybne Orange. Na jeho cenník s odvolaním na článok servera Živé nás upozornil náš čitateľ.

Samsung Galaxy S8 je najpredávanejší Android smartfón tohto roka

Samsung Galaxy S8 je obrovským úspechom. Svedčia o tom nové informácie z rúk analytickej spoločnosti Strategy Analytics.
asus zenfone 4

ASUS predstavil až 6 smartfónov z novej ZenFone 4 línie

Známe porekadlo menej je niekedy viac v spoločnosti ASUS zrejme neuznávajú. Výrobca, ktorý je známy skôr prenosnými počítačmi ako smartfónmi, predstavil šesticu nových smartfónov. 
google

Google experimentuje s novou aplikáciou pre vyhľadávanie. Je jednoduchšia, krajšia a nedostupná

Aplikácia Google je prirodzenou súčasťou vlajkového produktu internetového giganta, ktorým je operačný systém Android. Vďaka nej získavame okamžitý prehľad o doprave, počasí a vlastne o všetkom, čo nás zaujíma.
LG V30

LG V30 na novej snímke. Render opäť potvrdzuje obrovský displej a prémiové spracovanie

Vo vodách sociálnej siete Twitter sa objavil čerstvý render pre LG V30, ktorý je ešte zaujímavejší ako snímok z minulého týždňa. Okrem prednej strany zobrazuje aj stranu zadnú a boky zariadenia. 
Iron marines

Tvorcovia skvelých vežičkoviek Kingdom Rush predstavia novú hru!

Ironhide Games je názov vývojárskeho herného štúdia, ktoré má na svedomí trilógiu špičkových tower defense hier. V obchode Play tešia veľkej obľube a v súčasnosti sa vývojári pripravujú na uvoľnenie novej hry.
Nokia 8

NOKIA 8 oficiálne: ZEISS optika, čistý Android a férová cena

Vlajková loď reštartovanej značky Nokia sa stala predmetom niekoľkotýždňových dohadov, ktoré postupne odkrývali jej vlastnosti. Už sa na ne nemusíme spoliehať. Nokia 8 je oficiálne vonku a je takáto.
ufs 3.0

Rozhranie UFS 3.0 na obzore. Zabezpečí ešte rýchlejšie čítanie a zápis dát v smartfónoch

Technológia, resp. rozhranie UFS (Universal Flash Storage) je výsadou množstva nových popredných smartfónov. V útrobách vlajkových lodí väťčinou nájdeme poslednú verziu UFS 2.1.
Mate 10

Oficiálny dátum predstavenia smartfónu Huawei Mate 10 potvrdený

V dobe, kedy bude predstavený Huawei Mate 10, už budú na pultoch predajní žiariť úhlavní konkurenti menom Galaxy Note 10 a LG V30. To ale vadiť nemusí. Fanúšikovia značky Huawei si radi počkajú a nemusia byť sami.
riptide GP2

Jednu z najlepších závodných hier pre Android a iOS si môžete stiahnuť zadarmo!

Včera sme vám priniesli tip na päť zľavnených aplikácií, z ktorých dve patrili popredným titulom s vyššou cenou. Dnes prihodíme jednu 100-percentnú zľavu, ktorá sa týka jednej z najlepších závodných hier pre smartfóny. 
banner