Novinky

Novinky

Takto vyzerá snímač odtlačkov pod displejom. Pozrite si promo VIDEO výrobcu Vivo

Už vieme, že spoločnosť Qualcomm ukončila dva roky čakania na snímač odtlačkov, ktorý by bol uložený pod zobrazovacím panelom. Nová a použiteľná generácia Sense ID je realitou.
samsung galaxy S8

Spúšťač smartfónov Samsung Galaxy S8 dostáva aktualizáciu. Odstraňuje lagy

Používateľské prostredie smartfónov kórejského giganta známe ako TouchWiz nemalo dobrú povesť. Problémy s výkonom a optimalizáciou sa vyskytovali často. 

Technologický klenot: Tento prsteň zvládne odomknúť auto, notebook a nakupovať veci

Spoločnosť Token včera predstavila svoj nový produkt. Volá sa Token Ring a ide o prsteň nabitý technológiami. Vďaka nim dokáže napríklad odomknúť auto, dom či váš počítač.
vernee mars pro

Vernee Mars Pro prichádza na trh. Výrobca v rámci kampane rozdá 100 kusov

Čínsky výrobca Vernee prichádza po lacnom smartfóne Vernee Thor E s inovovaným modelom Vernee Mars Pro, ktorý vyznáva podobnú cenovú politiku.
snimac odtlackov

Je to tu: Qualcomm začína vyrábať snímače odtlačkov prstov zabudované priamo do displeja!

Spoločnosť Qualcomm predstavila v marci roku 2015 technológiu Sense ID, za ktorou sa ukrýval ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. Umiestnený mohol byť priamo pod displejom.
Huawei P10 Lite

RECENZIA Huawei P10 Lite: Pekný a návykový smartfón, ktorý však nie je bez chýb

Huawei P8 Lite bol predajný hit, Huawei P9 Lite taktiež a Huawei P10 Lite...uvidíme. Pozíciu má oveľa zložitejšiu ako predchodcovia. Konkurencia rastie, nároky používateľov priamo úmerne.

Nechávate si cez noc zapojený smartfón do nabíjačky? Toto musíte vedieť!

Vinní sme všetci. Telefón nabíjame väčšinou večer, keď ideme spať a často sa stáva, že ho na nabíjačku pripojíme, keď je úplne vybitý.

OnePlus 5 získal prvú aktualizáciu: Opravila problém s Wi-Fi a ďalšie chyby

OnePlus 5 sa na trh dostáva len teraz, no už výrobca už stihol vypustiť prvú aktualizácia, ktorá pôvodnú verziu OxygenOS 4.5.0 posúva na verziu OxygenOS 4.5.3.

ESET: Ďalší masívny kybernetický útok začal zneužitím účtovného softvéru na Ukrajine

Výskumníci bezpečnostnej spoločnosti ESET identifikovali príčinu počiatku ďalšieho masívneho kybernetického útoku, ktorý začal na Ukrajine.
Facebook Messenger

Facebook Messenger vylepšuje video chat. Pribudli filtre, nálepky a reakcie

Video hovor, resp. video chat je čoraz obľúbenejším prostriedkom pre osobnejšiu komunikáciu. Ak sa vám zdali video hovory nezáživné, môžete si byť istí, že už tomu tak nebude. 

RECENZIA Sony Xperia XZ Premium: 750 € luxusu, úžasu a mierneho sklamania

Sony Xperia XZ Premium je spojením luxusného spracovania, šikovného softvéru a veľmi príjemného zážitku z jej používania. Svojou výbavou bez akýchkoľvek pochýb spadá do kategórie vlajkových lodí, aj keď s malými či väčšími zaváhaniami.
miui 9

Si fanúšik Xiaomi? Tak sa priprav, používateľské prostredie MIUI 9 bude predstavené už čoskoro!

Značku Xiaomi si spájame hlavne so smartfónmi a gadgetmi, ktoré vyznávajú koncepciu čo najlepšieho pomeru medzi cenou a výbavou. Xiaomi však produkuje aj veľmi obľúbený softvér. 

OnePlus 5 je oficiálne v predaji. Objednať sa dá aj v Európe

OnePlus 5 bol oficiálne predstavený presne pred siedmimi dňami a aktuálne už zamieril do predaja. K dispozícii je online, priamo na oficiálnych stránkach predajcu.

Google dostal v EÚ rekordnú pokutu. Ide o miliardy eur!

Pre niekoľkými dňami sme vás informovali, že spoločnosti Google hrozí enormná pokuta zo strany Európskej komisie. Európske autority sa domnievali, že Google zneužíva dominantné postavenie na trhu. 
aplikácie

SŤAHUJTE platené aplikácie a hry, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

V obchode Google Play sa opäť usídlilo niekoľko 100-percentných zliav, vďaka ktorým môžete obohatiť svoju zbierku prémiových aplikácií a hier.

OnePlus 3 a 3T získajú aktualizáciu na Android O do konca tohto roka

Spoločnosť OnePlus mala včera na populárnom Reddite tzv. AMA, teda „Ask Me Anything“. V tejto rubrike sa fanúšikovia predstaviteľov firiem alebo samotných celebrít pýtajú na to čo ich zaujíma najviac. V prípade OnePlus padali otázky pochopiteľne hlavne ohľadom ich smartfónov.
banner