Novinky

Novinky

Xiaomi Mi 7: Unikli prvé informácie, vrátane špecifikácií. Na toto sa môžeš tešiť!

Xiaomi je spoločnosť, ktorá sa preslávila kvalitnými zariadeniami za skutočne ľudové ceny. Vyzerá to však tak, že podobne, ako ostatní výrobcovia smartfónov, aj Xiaomi pristúpi k miernemu navýšeniu ceny.

Samsung má novinku: Majiteľom iPhonov na mesiac požičia Galaxy S8 alebo Note 8

Najväčší výrobca smartfónov na svete vo svojej domovskej Južnej Kórei spustil zaujímavý test. Majiteľom iPhonov dáva unikátnu možnosť vyskúšať, aké to je namiesto iPhonov využívať smartfón od Samsungu.

Facebook: Tešili ste sa predčasne, test Prieskumníka zatiaľ nekončí

Včera sme vám priniesli veľmi priaznivú správu, ktorú nám dnes Facebook výrazne pokazil.

Toyota vyvinula robota, ktorého ovládaš pohybom tvojho tela

Tretia generácia robotického asistenta z dielne japonského giganta dokáže napodobňovať to, čo robíme so svojimi končatinami.

Intel je späť: Jeho know-how prichádza v novom čipsete Spreadtrum SC9853i!

Písal sa apríl 2012 a Intel predstavil svoj prvý vlastný smartfón, Xolo X900. Od spoločnosti to bolo na tú dobu veľmi slušné dielo, ktoré jej malo pomôcť vydobyť si silnú pozíciu na mobilnom trhu.

Tvoj Android smartfón ťa sleduje: Aj keď vypneš lokalizáciu a vyberieš SIM

Google ťa sleduje. To už asi vieš, no čo možno nevieš je to, že ťa pomocou Android smartfónu sleduje aj vtedy, keď si to nepraješ.

Samsung Galaxy Note 8 začal získavať bezpečnostnú aktualizáciu pre november 2017!

Samsung začal rozposielať bezpečnostnú aktualizáciu pre november 2017. Prvými zariadeniami, ktoré aktualizáciu získali boli Galaxy A5 a Galaxy A7 (2017).
spotify

Pozor, využi Spotify Premium bez reklám a vo vysokej kvalite iba za 0,99 € na tri mesiace!

Na digitálnom trhu sa nachádza niekoľko hudobných služieb, ktoré ulahodia vašim ušiam. Nedávno zaujal napríklad Deezer s bezstratovou kvalitou skladieb a momentálne stojí za zmienku asi najviac preferovaná hudobná služba Spotify.  

Bizarný gadget sezóny: Internet Escape Pod od KFC, ktorý vás zbaví internetu

Asi všetci viete, že sa na internete dajú kúpiť vskutku netradičné produkty. Jedným z nich je aj takzvaný Internet Escape Pod, ktorý prináša reťazec rýchleho občerstvenia KFC. 

Obzeráte sa po darčekoch na Vianoce? Vďaka Black Friday na Geekbuying ich môžete nájsť rýchlo a lacno

Internetový predajca Geekbuying pokračuje v zľavách patriacich k výpredajovému sviatku známemu ako Black Friday. Ak ste medzi zlacnenými produktmi ešte nenašli to pravé pre vás, vďaka ponuke, ktorá bude nasledovať, sa to možno zmení.

Test Facebooku s Prieskumníkom vraj končí! Slováci hlásia „normálny“ newsfeed

Test Facebooku, ktorý nechal mnohých, no hlavne médiá, v pomykove, konečne končí.
rozpoznavanie tvare

Samsung má vylepšiť technológiu pre rozpoznávanie tváre pomocou softvéru, poputuje do Galaxy S9

Technológia pre rozpoznávanie tváre je v mobilnom segmente pomerne stará. Prvýkrát sa objavila v operačnom systéme Android vo verzii Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich a nestála za nič. 
OnePlus 5T

OnePlus 5T bude jediným smartfónom výrobcu na trhu, predaj začína dnes!

OnePlus 5T bude na trhu sám. Riaditeľ spoločnosti pre indický región potvrdil, že po vypredaní zásob predchádzajúcej generácie OnePlus 5 už nebude následne dostupná.
uber

UBER na Slovensku zavádza in-app chat, poplatok za čakanie a ďalšie novinky

Obľúbená alternatíva tradičným taxi službám menom Uber zavádza aj v našom regióne dôležité novinky. Tie majú zvýšiť bezpečnosť, flexibilitu a efektívnosť poskytovaných služieb. 
facebook

Zbohom pozvánky do hier: Facebook ruší niekoľko funkcií

Sociálna sieť Facebook ruší niektoré z tradičných funkcií, ktoré sú pre ňu typické. Detaily tvorcovia priblížili na vývojárskom blogu Facebooku. 

Samsung omylom potvrdil, že pracuje na ohybnom GALAXY X!

Sen Samsungu je presadiť svoje vlajkové lode radu Galaxy S natoľko, aby bez problémov prekonávali iPhone. To sa im zatiaľ v globálnom merítku nepodarilo, aj keď, s Galaxy S8 či Note 8 sú poriadne blízko.
banner