CUBOT

Úvod Výrobcovia CUBOT

Chcete poriadne veľký displej? Tento smartfón má 6″ panel a stojí len pár drobných!

O zľave na dnešný deň nás informoval naši kamaráti z e-shopu GearBest.com, ktorý do svojej akciovej ponuky zaradil zariadenie z portfólia čínskeho výrobcu Cubot, teda konkrétne kúsok s označením Cubot Max.

Cubot Manito. Lacný 4G smartfón v obmedzenej várke za zníženú cenu

Pokiaľ hľadáte lacný smartfón, ktorý disponuje 4G konektivitou aj v rámci nášho 800 MHz pásma, vaše požiadavky môže uspokojiť model Cubot Manito.

Cubot Max: 6,0-palcový displej a výkonná 4100 mAh batéria za bezkonkurenčnú cenu

Popularita zariadení čínskej produkcie neustále stúpa. Vedomí sú si toho aj e-shopy, ktoré sa snažia tieto produkty z ich domovskej Číny propagovať naozaj všade, dokonca aj u nás.

Toto všetko za €120? Na Slovensku takúto výbavu nekúpite ani zďaleka

Blíži sa nový školský rok, blíži sa návrat do práce, blíži sa cesta späť k stereotypu. Ak ale nechcete, vôbec to tak nemusí byť. Stačí si bežný týždeň či mesiac okoreniť novou „hračkou,“ ktorá vás zabaví na niekoľko týždňov a spríjemní vám to prichádzajúce jesenné počasie.

Čo sa dá zohnať do 115€? Porovnanie dvoch telefónov s nízkou cenou a veľkým potenciálom

Prichádza leto a s ním aj viaceré príležitosti, pri ktorých by sa vám možno hodil nový telefón. Nie je však úplne jednoduché vysoliť 400, 500, 600 alebo dokonca viac eur za úplnú novinku z dielne najznámejších výrobcov. Práve kvôli tomu vznikli čínski výrobcovia, ktorí vyrábajú smartfóny za naozaj ľudové ceny.