OnePlus

OnePlus

Problémy s displejom na OnePlus 5 spôsobila ich snaha silou mocou okopírovať Apple

O probléme displeja na OnePlus 5, ktorý sa týka tzv. „jelly“ efektu pri scrollovaní už asi viete. Pri bližšom pohľade na problém vyplynulo, že tkvie v tom, ako v zariadení upevnený.

Po predstavení OnePlus 5 razantne padá cena OnePlus 3T! EÚ verzia z EÚ skladu kúpiš za šialene nízku cenu!

Mnohí z vás sú veľkými fanúšikmi OnePlus. Nečudujeme sa, my tiež patríme do tohto klubu.

Jeden z kupujúcich obdržal smartfón OnePlus 5 bez tlačidiel pre ovládanie hlasitosti

Kurióznu situáciu zažil jeden zo zákazníkov spoločnosti OnePlus v Indii. Podľa jeho slov mu bol doručený novučičký smartfón OnePlus 5 bez tlačidiel pre ovládanie hlasitosti. 

OnePlus 5 získal prvú aktualizáciu: Opravila problém s Wi-Fi a ďalšie chyby

OnePlus 5 sa na trh dostáva len teraz, no už výrobca už stihol vypustiť prvú aktualizácia, ktorá pôvodnú verziu OxygenOS 4.5.0 posúva na verziu OxygenOS 4.5.3.

OnePlus 5 je oficiálne v predaji. Objednať sa dá aj v Európe

OnePlus 5 bol oficiálne predstavený presne pred siedmimi dňami a aktuálne už zamieril do predaja. K dispozícii je online, priamo na oficiálnych stránkach predajcu.

OnePlus 3 a 3T získajú aktualizáciu na Android O do konca tohto roka

Spoločnosť OnePlus mala včera na populárnom Reddite tzv. AMA, teda „Ask Me Anything“. V tejto rubrike sa fanúšikovia predstaviteľov firiem alebo samotných celebrít pýtajú na to čo ich zaujíma najviac. V prípade OnePlus padali otázky pochopiteľne hlavne ohľadom ich smartfónov.

Testujeme OnePlus 5: Pýtaj sa na to, čo ťa zaujíma!

Do redakcie nám konečne dorazila aj novinka z dielne OnePlus. Nový OnePlus 5 bol oficiálne predstavený len minulý týždeň, do predaja sa dostal v ten istý deň. Na OnePlus 5 sme sa tešili pekne dlhú dobu, poďme sa teda aspoň v skrátenom článku pozrieť na to, čo ponúka.
oneplus 5

TIP: Stiahnite si tapety zo smartfónu OnePlus 5. Dostupné sú v 2K a 4K rozlíšení

Spoločnosť OnePlus už oficiálne predstavila smartfón OnePlus 5, ktorý okrem iného prichádza s inovovanou dávkou tapiet pre domácu obrazovku. 

Pozor, fotoaparát OnePlus 5 nemá dvojnásobné optické priblíženie

OnePlus 5 je v posledných hodinách na pretrase, no žiaľ, nie v príliš lichotivom svetle. Smartfón sa javí ako nekompromisný high-end s príťažlivou cenou, akým určite je.

OnePlus 5 sa nabíja nesmierne rýchlo. Pozrite si porovnanie s Galaxy S8

OnePlus 5 a.k.a iPhone s OS Android je už oficiálne známy nejaký ten deň a výrobca pokračuje v propagovaní jeho hlavných vlastností.

OnePlus 5 a OnePlus 3T využívajú identický displej. Vyrobil ho Samsung

Vyzerá to tak, že OnePlus si nedal ani tú námahu, aby svoj drahší a podstatne novší model vybavil vynoveným displejom.

OnePlus opäť podvádza: Pri benchmarkoch sa OnePlus 5 prepne do špeciálneho režimu

A je to tu opäť. Spoločnosť OnePlus opäť čelí obvineniam z podvádzania v umelom navyšovaní výkonu zariadenia pri detekcii benchmarkovacej aplikácie.

OnePlus 5 prešiel testom odolnosti: Pozri sa ako zvládol ohnutie, škrabanie a ďalšie testy

OnePlus 5 je od včera oficiálnou vlajkovou loďou čínskeho výrobcu OnePlus. Už pár dní ho testovala hŕstka recenzentov, ktorí ho stihli podrobiť niekoľkým testom.

OnePlus 5 oficiálne predstavený: Ponúka Snapdragon 835, 8 GB RAM a duálny fotoaparát!

Spoločnosť OnePlus práve predstavila svoj nový smartfón – OnePlus 5. Ponúka 5,5-palcový 1080p Optic AMOLED displej prekrytý sklom Corning Gorilla Glass 5.

OnePlus 5 na oficiálnych vizualizáciách: Pozri sa, ako vyzerá nový zabijak vlajkových lodí!

Od oficiálneho predstavenia OnePlus 5 nás delí už len pár minút, na internet však stihli uniknúť ešte posledné zábery potvrdzujúce všetky doterajšie špekulácie.

OnePlus 5 predstavia už dnes: Pozri sa, ako vyzerá jeho krabička a čo sa v nej ukrýva!

OnePlus je spoločnosť, ktorá neudržala, resp. nechcela udržať ich nový OnePlus 5 v tajnosti. O jej vzhľade a výbave toho vieme viac, než o akomkoľvek inom smartfóny.

Android O je za rohom. Toto je TOP 8 kľúčových vylepšení,...

Operačný systém Android o pár týždňov vstúpi do novej verzie, ktorá ponesie číselné označenie 8.0. Cukrovinkový názov zatiaľ nemá. Aktuálne sa teda nazýva ako Android O, pričom práve od písmena O má byť odvodený jeho sladký názov.
banner