OnePlus

OnePlus
oneplus 5

VIDEO: Ako pracuje stabilizácia obrazu, ktorú dostal OnePlus 5 po softvérovej aktualizácii?

OnePlus 3 aj OnePlus 3T dostali do výbavy optickú stabilizáciu obrazu. Nová generácia OnePlus 5 ňou však už vybavená nebola. K slovu tak prišla elektronická stabilizácia obrazu, ktorú ste však nemohli používať pri snímaní jemného 4K videa.

OnePlus sklamal fanúšikov modelov 3 a 3T: Toto je posledná aktualizácia!

Väčšina skalných fanúšikov výrobcu OnePlus si pravdepodobne pamätá, ako sa k nim spoločnosť zachovala pri žiadosti o aktualizáciu modelov OnePlus 2 a OnePlus X na Android 7.0 Nougat.

OnePlus 5 dostáva dôležitú aktualizáciu. Pripravte sa na nové funkcie, vylepšenia a opravy

OnePlus 5 ako nesmierne vydarený smartfón stále mladej čínskej spoločnosti OnePlus, dostáva naprieč celým svetom významnú softvérovú aktualizáciu. Výrobca povyšuje systém Oxygen OS na verziu 4.5.7.

OnePlus spamuje majiteľov smartfónu OnePlus 5 upozornením na výhru smartfónu OnePlus 5

Za nesmierne kreatívnym nadpisom sa skrýva podobne kreatívna iniciatíva spoločnosti OnePlus. Niekoľko majiteľov smartfónov sa na fóre Reddit, ktoré združuje rôzne online komunity, sťažuje na „notifikačný spam".

V DxOMark ohodnotili OnePlus 5. Nemá najlepší fotoaparát, je ale viac ako dobrý

Ešte pred predstavením smartfónu OnePlus 5 bolo približne jasné, čo všetko ponúkne. Sám výrobca lákal na vtedy ešte nepredstavené zariadenie indíciami, ktoré povyšovali jeho nadštandardné vlastnosti.

RECENZIA OnePlus 5: Úžasný zážitok zo softvéru, výborný fotoaparát a batéria, na ktorú sa môžeš spoľahnúť

OnePlus 5 je výkonnostná beštia, ktorá je aj veľmi kvalitne postavená. Podobá sa síce na jeden z najznámejších smartfónov planéty, no to nemení nič na tom, že jeho kúpou získate telefón, na ktorý sa dá spoľahnúť.

OnePlus 5 získava aktualizáciu na OxygenOS 4.5.5. Opravuje jednu z najotravnejších vecí!

OnePlus 5 získal aktualizáciu na OxygenOS 4.5.5, a to len týždeň po tom, ako ho spoločnosť aktualizovala na OxygenOS 4.5.3.

Problémy s displejom na OnePlus 5 spôsobila ich snaha silou mocou okopírovať Apple

O probléme displeja na OnePlus 5, ktorý sa týka tzv. „jelly“ efektu pri scrollovaní už asi viete. Pri bližšom pohľade na problém vyplynulo, že tkvie v tom, ako v zariadení upevnený.

Po predstavení OnePlus 5 razantne padá cena OnePlus 3T! EÚ verzia z EÚ skladu kúpiš za šialene nízku cenu!

Mnohí z vás sú veľkými fanúšikmi OnePlus. Nečudujeme sa, my tiež patríme do tohto klubu.

Jeden z kupujúcich obdržal smartfón OnePlus 5 bez tlačidiel pre ovládanie hlasitosti

Kurióznu situáciu zažil jeden zo zákazníkov spoločnosti OnePlus v Indii. Podľa jeho slov mu bol doručený novučičký smartfón OnePlus 5 bez tlačidiel pre ovládanie hlasitosti. 

OnePlus 5 získal prvú aktualizáciu: Opravila problém s Wi-Fi a ďalšie chyby

OnePlus 5 sa na trh dostáva len teraz, no už výrobca už stihol vypustiť prvú aktualizácia, ktorá pôvodnú verziu OxygenOS 4.5.0 posúva na verziu OxygenOS 4.5.3.

OnePlus 5 je oficiálne v predaji. Objednať sa dá aj v Európe

OnePlus 5 bol oficiálne predstavený presne pred siedmimi dňami a aktuálne už zamieril do predaja. K dispozícii je online, priamo na oficiálnych stránkach predajcu.

OnePlus 3 a 3T získajú aktualizáciu na Android O do konca tohto roka

Spoločnosť OnePlus mala včera na populárnom Reddite tzv. AMA, teda „Ask Me Anything“. V tejto rubrike sa fanúšikovia predstaviteľov firiem alebo samotných celebrít pýtajú na to čo ich zaujíma najviac. V prípade OnePlus padali otázky pochopiteľne hlavne ohľadom ich smartfónov.

Testujeme OnePlus 5: Pýtaj sa na to, čo ťa zaujíma!

Do redakcie nám konečne dorazila aj novinka z dielne OnePlus. Nový OnePlus 5 bol oficiálne predstavený len minulý týždeň, do predaja sa dostal v ten istý deň. Na OnePlus 5 sme sa tešili pekne dlhú dobu, poďme sa teda aspoň v skrátenom článku pozrieť na to, čo ponúka.
oneplus 5

TIP: Stiahnite si tapety zo smartfónu OnePlus 5. Dostupné sú v 2K a 4K rozlíšení

Spoločnosť OnePlus už oficiálne predstavila smartfón OnePlus 5, ktorý okrem iného prichádza s inovovanou dávkou tapiet pre domácu obrazovku. 

Pozor, fotoaparát OnePlus 5 nemá dvojnásobné optické priblíženie

OnePlus 5 je v posledných hodinách na pretrase, no žiaľ, nie v príliš lichotivom svetle. Smartfón sa javí ako nekompromisný high-end s príťažlivou cenou, akým určite je.
banner