OnePlus

OnePlus

OnePlus 5T za menej ako 400 EUR? Dostupný je iba veľmi obmedzený počet kusov!

OnePlus 5T ako výborná vlajková loď s nevlajkovou cenou dostal nejedného technologického nadšenca. Veľký displej, batéria, najvýkonnejšie komponenty či výnimočne rýchly a stabilný systém urobili svoje.
oneplus 5T

OnePlus v novej reklame rozbije konkurenčné vlajkové lode, a to doslova

Ako by sa vám páčilo, keby niekto vzal váš smartfón a poriadnym švihom s ním treskol o zem, napríklad o chodník? Niečo podobné, aj keď možno nie úplne autentické, vykonala spoločnosť OnePlus. 
OnePlus 5T Lava Red

OnePlus 5T v limitovanej edícii Lava Red vstupuje do predaja

Ak vám padlo do oka žiarivo červené prevedenie smartfónu OnePlus 5T označené ako Lava Red, získať ho môžete už zajtra. Výrobca na svojich oficiálnych stránkach zaháji predaj 6. februára predpoludním, o desiatej hodine. 
oneplus

Nemecký ovčiak, mäso a test stabilizácie obrazu: Bizarné reklamy od OnePlus pokračujú

OnePlus zverejnila ďalšiu zo svojich reklám, ktorej zaslúžene patrí prívlastok „bizarná“. Výrobca v reklame porovnáva stabilizáciu obrazu svojho posledného modelu OnePlus 5T s hviezdou kórejského Samsungu, smartfónom Galaxy S8.
oneplus 5T

OnePlus 5T začína získavať aktualizáciu na OS Android 8.0 Oreo!

Majitelia najnovšieho kúsku z dielne OnePlus sa pomaly môžu pripravovať na inštaláciu najnovšej verzie systému OxygenOS 5.0.2, ktorá je postavená na očakávanom OS Android 8.0 Oreo. 

Smartfóny OnePlus sú čoraz obľúbenejšie. Ich predaj stúpol o viac ako polovicu!

Spoločnosť OnePlus zverejnila výročnú správu za rok 2017, ktorá prezrádza niekoľko zaujímavých čísiel. Výrobca sa výsledkami nezvykol chváliť a predošlú výročnú správu publikoval ešte v roku 2014.
oneplus

OnePlus má na konte ďalšiu bizarnú reklamu. Porovnáva sa v nej s kórejskou konkurenciou

Takmer presne po roku prichádza čínsky výrobca OnePlus s ďalšou bizarnou reklamou. Minulý rok vo februári sme sa stali svedkami olizovania smartfónov OnePlus 3T, a to pri príležitosti sviatku sv. Valentína. 
oneplus

Odcudzenie platobných údajov zo stránok OnePlus sa dotklo 40 000 zákazníkov

Zákazníci spoločnosti OnePlus začali v minulom týždni poukazovať na možné zneužitie svojich platobných kariet, čo sa nakoniec aj potvrdilo.
OnePlus 5T

OnePlus 5T za 391 € a bez DPH? Takto nízka cena tu nebola a tak skoro ani nebude!

OnePlus 5T, najnovšia vlajková loď s cenou mid-range zariadenia, bola predstavená v priebehu novembra minulého roka. Na tróne vystriedala nemenej populárneho predchodcu, OnePlus 5.

AKTUALIZÁCIA: OnePlus vypína možnosť platenia kreditkou. Hackeri ľuďom ukradli tisíce eur

Viacerí zákazníci oficiálneho online obchodu oneplus.net hlásia odcudzenie údajov zo svojich platobných kariet. Užívatelia si v bankových výpisoch všimli podozrivé transakcie, ktoré nikdy nevykonali.

OnePlus 3 a 3T získavajú veľkú aktualizáciu: Dostupné je ultra rýchle rozpoznanie tváre!

Tak ako výrobca sľúbil, smartfóny OnePlus 3 a 3T dostávajú veľkú otvorenú beta aktualizáciu, ktorá prináša do zariadení funkciu rozpoznávania tváre. Tá však nie je sama a spoločnosť jej robia ďalšie vylepšenia.

OnePlus potvrdil: Šialene rýchle odomykanie tvárou príde aj na OnePlus 3 a 3T!

Ak vlastníš OnePlus 3 alebo OnePlus 3T, máme pre teba vynikajúce správy. Čínsky výrobca totiž potvrdil, že technológia odomykania tváre z OnePlus 5T po porte na OnePlus 5 príde na ďalšie dva modely.
oneplus 5T

OnePlus 6 príde v júni, poháňať ho bude Snapdragon 845!

Koncom minulého roka sme zverejnili zoznam zariadení, ktoré by mali byť tento rok dostupné s procesorom Snapdragon 845.
oneplus 5

Aktualizácia na Android 8.0 Oreo pre OnePlus 5 sa opäť rozbehla

OnePlus 5 mal byť aktualizovaný na najnovšiu verziu operačného systému Android 8.0 Oreo do konca roka 2017, čo výrobca pred koncom starého roka prisľúbil. Aktualizácie sa skutočne rozbehli, no odstavila ich nepríjemná komplikácia.

Tieto 2 smartfóny patria medzi najobľúbenejšie: Ich cena prudko klesla!

CES 2018 je veľkou udalosťou, ktorá momentálne ovláda všetky technologické weby a nadšencov. Aktuálnej pozornosti sa rozhodol využiť aj čínsky predajca Geekbuying, ktorý v rámci trvania tejto udalosti spustil, ako inak, akciovú ponuku.
OnePlus 5T 

OnePlus 5T prichádza v novej edícii Sandstone White. Predaj začína o pár dní

Ak vyprodukujete smartfón, ktorý sa dobre predáva, je aktualizovaný a získava pozitívne hodnotenia, môžete sa sústrediť napríklad na nové farebné variácie alebo limitované edície. Presne ako OnePlus 5T Sandstone White. 
banner