OnePlus

OnePlus
oneplus 5T

Oficiálne predstavenie OnePlus 5T potvrdené: Predaj začne iba pár dní po predstavení

Čínska spoločnosť OnePlus potvrdila to, o čom sa doteraz iba hovorilo. Vylepšenú verziu svojho smartfónu OnePlus 5T výrobca predstaví v New Yorku vo štvrtok, 16. novembra 2017.
oneplus 5T

OnePlus 5T bude predstavený v New Yorku. Padla aj informácia o cene

Oficiálne predstavenie smartfónu OnePlus 5T sa pomaly ale isto blíži a spolu s ním sa tiež vynára čoraz viac potvrdených informácií. Už poznáme niekoľko dôležitých detailov.
oneplus 5T

OnePlus 5T nebude vybavený bezdrôtovým nabíjaním. Podľa šéfa spoločnosti je príliš pomalé

Už vieme, že smartfón OnePlus 5T bude mať 3,5 mm audio konektor, čo potvrdil sám šéf spoločnosti Pete Lau. Najnovšie sa na sociálnej sieti Weibo vyjadril k technológii bezdrôtového nabíjania. 
oneplus

OnePlus aktualizuje OnePlus 5: Prináša opravu zraniteľnosti KRACK

Spoločnosť OnePlus začala s aktualizáciou jej stále novej vlajkovej lode, OnePlus 5.

Dobrá správa: OnePlus 5T ponúkne 3,5mm výstup pre slúchadlá!

OnePlus 5T predsa len príde s 3,5mm jackom na slúchadlá presne tak, ako jeho predchodcovia.
oneplus 5T

OnePlus 5T by mal stihnúť Čierny piatok. Predstavený bude v predstihu

Takzvaný Čierny piatok každoročne štartuje predvianočnú nákupnú horúčku, pričom tento deň pripadá na prvý piatok po americkom sviatku Dňa vďakyvzdania (23. november 2017). Vyzerá to, že OnePlus 5T dovtedy stihne prísť na trh.
oneplus 5T

FOTO: Unikli zábery OnePlus 5T! Šéf spoločnosti zdieľal, ako zariadenie fotí

Okolo vylepšenej generácie smartfónu OnePlus 5 začína byť rušno. Oficiálny zatiaľ nie je ani jej názov, OnePlus 5T, parametre, či akákoľvek fotografia. Indícií je ale k dispozícii viac ako dosť.
oneplus 5T

OnePlus 5T: Unikla jeho výbava, toto všetko ponúkne!

OnePlus 5 je jedno z najlepších zariadení tohto roka. Je rýchle, plné výkonu a vďaka pravidelným aktualizáciám aj dobre optimalizované. Len pár mesiacov po jeho uvedení na trh sa však vytratilo z oficiálneho obchodu. Prečo? Kvôli chystanému OnePlus 5T.

FOTO: OnePlus 5T bude nasledovať súčasný trend obrazoviek s pomerom strán 18:9

Pokiaľ vám padol do oka súčasný model OnePlus 5, ktorý je mimochodom veľmi dobre hodnotený, z oficiálnych stránok si ho nekúpite. Web oneplus.net hlási vypredané zásoby všetkých verzií a prevedení.

OnePlus reaguje na zbieranie osobných údajov. K spokojnosti užívateľov

V priebehu minulého týždňa sme vás informovali o praktikách spoločnosti OnePlus, predmetom ktorých je zbieranie a odosielanie citlivých údajov zo zariadení ich zákazníkov. Na problematiku upozornil bezpečnostný expert Chris Moore.

Smartfóny OnePlus odosielajú citlivé dáta o užívateľoch. Výrobcovi majú pomáhať pri vývoji

Chris Moore je bezpečnostným expertom, ktorý odhalil celkom nepríjemnú vec. Podľa jeho skúmania odosielajú smartfóny OnePlus príliš veľa osobných údajov na server výrobcu.
OnePlus 5T

FOTO: Toto má byť OnePlus 5T! Ponúka 6-palcový displej s pomerom strán 18:9

OnePlus 5 je azda najpopulárnejšou vlajkovou loďou sympatického čínskeho výrobcu. Takto však vyzerá jeho nástupca, OnePlus 5T!

OnePlus 5 dostáva neohlásenú aktualizáciu. Rieši problémy s YouTube a 4G pripojením

Pokiaľ vlastníte jeden z najlepších smartfónov v pomere cena-výkon, skontrolujete si v nastaveniach dostupnosť aktualizácií. OnePlus 5 dostáva upgrade systému OxygenOS na verziu 4.5.11.

OnePlus 5 s Oreo sa už testuje! Zbadali ho v benchmarkovej databáze

OnePlus je mladá spoločnosť, ktorá má relatívne progresívnych zákazníkov, ktorí chcú len to najlepšie a najnovšie či už z hardvérového alebo softvérového sveta.
OnePlus 3T

Smartfóny OnePlus 3/3T dostávajú aktualizáciu. Pripravte sa na nové funkcie!

To, že nevlastníte tohtoročnú vlajkovú loď ešte neznamená, že si nemôžete užívať jej vymoženosti. Smartfóny OnePlus 3 a 3T dostávajú v týchto dňoch aktualizáciu, ktorá prináša niekoľko funkcií z tohtoročného modelu OnePlus 5.

Toto je TOP 10 aktuálne najvýkonnejších smartfónov podľa meraní AnTuTu

Používateľov smartfónov by sme mohli rozdeliť na dve skupiny. Prvej skupine záleží na výsledkoch aplikácií a platforiem, ktoré testujú a hodnotia výkon smartfónov. Druhá skupina na tieto výsledky kašle.
banner