OnePlus

OnePlus

OnePlus potvrdil: Šialene rýchle odomykanie tvárou príde aj na OnePlus 3 a 3T!

Ak vlastníš OnePlus 3 alebo OnePlus 3T, máme pre teba vynikajúce správy. Čínsky výrobca totiž potvrdil, že technológia odomykania tváre z OnePlus 5T po porte na OnePlus 5 príde na ďalšie dva modely.
oneplus 5T

OnePlus 6 príde v júni, poháňať ho bude Snapdragon 845!

Koncom minulého roka sme zverejnili zoznam zariadení, ktoré by mali byť tento rok dostupné s procesorom Snapdragon 845.
oneplus 5

Aktualizácia na Android 8.0 Oreo pre OnePlus 5 sa opäť rozbehla

OnePlus 5 mal byť aktualizovaný na najnovšiu verziu operačného systému Android 8.0 Oreo do konca roka 2017, čo výrobca pred koncom starého roka prisľúbil. Aktualizácie sa skutočne rozbehli, no odstavila ich nepríjemná komplikácia.

Tieto 2 smartfóny patria medzi najobľúbenejšie: Ich cena prudko klesla!

CES 2018 je veľkou udalosťou, ktorá momentálne ovláda všetky technologické weby a nadšencov. Aktuálnej pozornosti sa rozhodol využiť aj čínsky predajca Geekbuying, ktorý v rámci trvania tejto udalosti spustil, ako inak, akciovú ponuku.
OnePlus 5T 

OnePlus 5T prichádza v novej edícii Sandstone White. Predaj začína o pár dní

Ak vyprodukujete smartfón, ktorý sa dobre predáva, je aktualizovaný a získava pozitívne hodnotenia, môžete sa sústrediť napríklad na nové farebné variácie alebo limitované edície. Presne ako OnePlus 5T Sandstone White. 

OnePlus ruší aktualizáciu OnePlus 5 na Android 8.0 Oreo! Príde náhradná verzia

Aktualizácia OnePlus 3 a 3T na Android 8.0 Oreo nebola po sťažnostiach majiteľov dvakrát úspešná a vyzerá to tak, že podobne je na tom aj aktualizácia pre OnePlus 5.
android oreo

OnePlus 5 získava aktualizáciu na Android 8.0 Oreo!

Smartfón OnePlus 5 už obdržal dve verejné beta verzie operačného systému Android a do tretice ho dobieha očakávaná stabilná iterácia určená širokému publiku. Aktualizácia sa šíri od 25. decembra.

OnePlus 6 má prísť už začiatkom 2018: Prinesie vraj snímač odtlačkov priamo v displeji!

Spoločnosť OnePlus v novembri predstavila svoju novú vlajkovú loď, OnePlus 5T. Dalo sa to čakať, keďže to isté spravila aj rok predtým.

Slepý FOTO test: Huawei Mate 10 Pro je najlepšie fotiacou vlajkovou loďou!

Proti sebe sme postavili TOP fotomobily tohto roka. Ktorý z nich dokázal najviac zaujať?
iphone X

Zdrvujúca porážka: Smartfóny OnePlus 5T a Razer Phone zničili iPhone X v teste rýchlosti

Operačný systém iOS a jeho rival Android si opäť zmerali sily. A to prostredníctvom troch smartfónov, ktoré momentálne patria na úplnú špičku mobilného priemyslu. Ako tento zaujímavý súboj teda dopadol?

OnePlus neklamal: Nový OnePlus 5T je skutočne najrýchlejšie nabíjajúcim sa smartfónom na trhu

Keď si výrobcovia robia vlastné testy, berieme ich skepticky. Predsa len mohli upraviť podmienky tak, aby vyhovovali práve ich modelu.

OnePlus 5 a OnePlus 5T pod ostrou kritikou: Nevedia spustiť HD video zo streamovacích služieb!

Ak vlastníš OnePlus 5 alebo 5T, máme pre teba zlé správy. Podľa informácií publikovaných používateľom whatthefunk z oficiálneho diskusného fóra výrobcu vlajkové lode čínskeho výrobcu nedisponujú certifikáciou Widevine Level 1.

OnePlus 5T získava aktualizáciu na OxygenOS 4.7.4: Vylepšuje systém a kvalitu fotografií!

OnePlus 5T sa na trh oficiálne dostal ešte minulý mesiac. Krátko na to spoločnosť oznámila, že pracuje na aktualizácii, ktorá do zariadenia prinesie niekoľko vylepšení fotoaparátu a používateľského rozhrania.

Kúpil si si OnePlus 5T? Na doručenie môžeš čakať dlhšie, toto je dôvod!

Spoločnosť OnePlus krátko po spustení predaja svojho posledného vlajkového modelu informovala, že ide o vôbec najrýchlejšie sa predávajúci smartfón z vlastnej produkcie.

OnePlus 5T vieš kúpiť za podstatne lacnejšie: 6GB verzia stojí len 427 €!

Očakávané zariadenie nesúce názov OnePlus 5T bolo predstavené len nedávno, 17. novembra, preto ide o naozaj horúcu novinku. Vylepšený kúsok vystriedal svojho predchodcu – One Plus 5.
oneplus 5T

OnePlus 5T sa prezliekol do žiarivého červeného prevedenia

OnePlus 5T nebude k dispozícii iba vo fádnych farbách. Čoraz viac výrobcov si osvojuje žiarivejšie povrchové úpravy, medzi ktorými sa vyníma červená.
banner