OnePlus

OnePlus

FOTO: Unikli nákresy OnePlus 5. Takto vyzerá nový zabijak vlajkových lodí

Máme to tu opäť. Čakáme na chystaný smartfón z dielne OnePlus a opäť, ako zázrakom, nám ho predstaví pár nákresov nakreslených rukou.

OnePlus potvrdil detaily o novom smartfóne: Toto je jeho oficiálny názov, príde už toto leto

OnePlus práve teraz zverejnil prvú reklamu na svoj pripravovaný smartfón Spoločnosť predstavila prvý obrázok na čínskej sociálnej sieti Weibo. Potvrdili tým dve veci, ktoré sme už vedeli, a to názov a dátum dostupnosti.
OnePlus

OnePlus 5 figuruje na stránkach medzinárodného predajcu. Prezradil cenu a parametre

Fanúšikovia spoločnosti OnePlus sa majú určite na čo tešiť. Nová generácia smartfónu OnePlus 5 sa pomaly blíži a do informačnej skladačky pribudli v dnešných dňoch nové časti.

Toto je OnePlus 5: Duálny fotoaparát a snímač odtlačkov prstov, ktorý nie je vzadu?

OnePlus 5 je momentálne jedno z najrozoberanejších zariadení. Ide totiž o jednu z mála vlajkových lodí, ktoré tento rok ešte neboli predstavené.
OnePlus

Nové informácie o smartfóne OnePlus 5. Snapdragon 835 a 8 GB RAM

Stále mladej čínskej spoločnosti OnePlus sa podarilo niečo, po čom túžia aj iní podobní čínski výrobcovia. Vďaka svojim kvalitným smartfónom, ktoré sa nepredávajú za astronomické sumy, sa dostala do povedomia celého sveta.

OnePlus 5 má ponúknuť šialené špecifikácie: Snapdragon 835, 8 GB RAM a 2K displej!

Posledný týždeň sa nehovorí o ničom inom, ako o Galaxy S8 či S8+ z dielne Samsungu. Teraz je však čas priblížiť jeden z ďalších chystaných smartfónov, ktorý sa nás snaží ohúriť jeho nekompromisnou výbavou.
OnePlus-3T

Predaj limitovanej edície smartfónu OnePlus 3T začne po dnešnej polnoci

Spoločnosť OnePlus sa rozhodla sprístupniť limitovanú edíciu smartfónu OnePlus 3T aj širšej verejnosti. Pôvodný náklad 250-tich kusov bol určený pre predaj v módnych butikoch francúzskej značky Collete.
OnePlus 3T

OnePlus 3T v limitovanej edícii si budeme môcť kúpiť aj v Európe

Spoločnosť OnePlus pomaly ale isto smeruje medzi renomovaných výrobcov smartfónov. Ich posledný model smartfónu s označením OnePlus 3T sa teší nesmierne dobrým hodnoteniam a ešte lepšiemu dopytu.

OnePlus 3 a OnePlus 3T dostávajú aktualizáciu na OS Android 7.1.1 Nougat

Pokiaľ vlastníte jeden z veľmi dobre hodnotených smartfónov OnePlus 3 alebo OnePlus 3T, očakávajte aktualizáciu. Verzia softvéru OxygenOS 4.1.0 so sebou prináša Android Nougat vo verzii 7.1.1.

OnePlus 4 nebude: Namiesto toho príde OnePlus 5 s 256GB úložiskom, dual-edge displejom a 23 Mpx foťákom!

Najnovšie informácie z Kórey naznačujú, že novou vlajkovou loďou spoločnosti OnePlus bude model OnePlus 5. Možno sa pýtate, kam sa podel OnePlus 4, keďže najnovší aktuálne predávaný model je OnePlus 3T.

Výrobca OnePlus prišiel s netradičnou valentínskou reklamou. Zlacnel aj príslušenstvo

Spojiť sviatok svätého Valentína s technológiami nie je jednoduché a ak chcete v tomto období promovať, potrebujete poriadne kreatívnu hlavu. V OnePlus zrejme takú majú.

Súboj rýchlych nabíjaní: Vyhrá ekonomickejší OnePlus 3T alebo prémiový Google Pixel XL?

Pri smartfóne OnePlus 3T jeho výrobca okrem iných vlastností neustále vyzdvihuje vlastnú technológiu rýchleho nabíjania zvanú DASH Charge.

OnePlus 3T sa k vám dostane rýchlejšie. Výrobca pristúpi k okamžitému odosielaniu objednávok

Smartfón OnePlus 3 a jeho vylepšený súrodenec OnePlus 3T sa v roku 2016 predávali nad očakávania. Zariadenia boli a stále sú mnohými oceňované za ich pomer vysokej kvality voči cene.

VIDEO: Ako veľmi sa po dizajnovej stránke podobajú Vernee Apollo a OnePlus 3T?

Ak by sme na trhu hľadali dva veľmi podobné čínske smartfóny z rovnakej triedy, istotne by sme vedľa seba postavili Vernee Apollo a OnePlus 3T.

OnePlus 3 získava aktualizáciu na OxygenOS 4.0.1, založený je na Android 7.0 Nougat

OnePlus konečne začal rozposielať veľkú aktualizáciu aj pre svoju minuloročnú vlajkovú loď, OnePlus 3.

OnePlus 3 a OnePlus 3T dostávajú veľkú aktualizáciu na Android Nougat

Majitelia skvelých smartfónov OnePlus 3 a OnePlus 3T sa dočkali. Po dlhom procese beta testovania výrobca najnovšie oznámil, že spoločnosť začala s uvoľňovaním novej stabilnej verzie OS.