Xiaomi

Úvod Výrobcovia Xiaomi

Xiaomi Mi 8 je veľmi obľúbený: Vypredal sa za 37 sekúnd!

Nová vlajková loď od obľúbeného čínskeho výrobcu, Xiaomi Mi 8, je tak, ako sa očakávalo, extrémne populárna. Dnes sa spustilo prvé kolo objednávok a môžeme povedať, že bolo jedno z najrýchlejších. Po telefóne sa zaprášilo za 37 sekúnd.

Xiaomi projektor je brutálny: Spraví ti 150“ obraz a vyzerá fantasticky!

Xiaomi a jeho dcérske spoločnosti na trh prinášajú jedno lepšie zariadenie za druhým. Minulý rok sa na trh dostal projektor s označením Xiaomi Laser Projector.

Toto musíš mať: Xiaomi Mi Band 3 je jeden z najlepších fitness náramkov!

Čínsky výrobca Xiaomi nedávno predstavil hneď niekoľko nových produktov, medzi ktorými nechýbali nové vlajkové lode Xiaomi Mi 8 a Mi 8 SE, ako ani vynovený fitness náramok Xiaomi Mi Band 3.
Xiaomi Mi Mix 2s

Xiaomi Mi Mix 2s v zľave, ktorá potrvá iba pár dní!

Xiaomi Mi Mix 2s ako zatiaľ najlepší smartfón z produkcie Xiaomi doplnil rovnako vlajkový model Mi 8. Aj keď majú mnoho mnoho spoločného, Mi Mix 2s sa od neho predsa len odlišuje. 

Poisti sa pred špekulantmi: Túto kameru do auta od Xiaomi teraz môžeš kúpiť ešte lacnejšie!

Kamery do auta zažívajú poriadny boom. Sú perfektným nástrojom, ktorý vás chráni pred prípadnými špekulantami a môže slúžiť ako dôkazový materiál pri dopravných nehodách alebo malých ťukancoch.

Xiaomi Mi 8 dostane podporu pre Quick Charge 4.0+

Netrpezlivo očakávaná vlajková loď Xiaomi Mi 8 nám opäť odhalila ďalšiu časť svojej výbavy. Nedávno sme sa dozvedeli o biometrickom snímači v displeji, potom prišiel rad na výrez aj technické špecifikácie a teraz bude reč o ďalšej veľmi užitočnej technológii. 

Nová generácia Xiaomi Mi Band je za rohom! Toto všetko ponúkne

Tento štvrtok, teda 31. máj, bude veľkým dňom pre spoločnosť Xiaomi. To, o čom sa špekulovalo, sa konečne potvrdilo. V tento deň nebude predstavený iba vlajkový smartfón, Mi 8.
xiaomi mi router

Xiaomi Mi WiFi Router pokryje svojimi 4 anténami akúkoľvek domácnosť. Nestojí veľa

Xiaomi má na konte niekoľko skvelých inteligentných zariadení určených do domácností a kancelárií. Popri kamerách, senzoroch, múdrom osvetlení a ďalších zariadeniach vyrába aj vysoko výkonný router.
Mi mIX 2s

Získaj zľavový kód pre všetky populárne smartfóny od Xiaomi!

Online shop Geekbuying spustil čerstvú kampaň, ktorú venoval všetkým populárnym smartfónom značky Xiaomi. Tá oslavuje 8. výročie a koncom tohto mesiaca predstaví novú vlajkovú loď.
Xiaomi Mi Mix 2S

Chceš poriadnu vlajkovú loď? Xiaomi Mi Mix 2S môže byť tvoj za takúto fantastickú cenu!

Lezú ti na nervy súčasné high-end smartfóny, ktoré dostali do svojej výbavy vyrezaný zobrazovací panel? Nevadí, pretože ešte stále existuje viacero schopných alternatív bez tohto kontroverzného trendu z mobilného priemyslu.

Xiaomi kolobežka je opäť lacnejšia: Teraz stojí 357 € aj s poštovným a daňou!

Xiaomi je známy výrobca smartfónov a tabletov, ktorý pred pár rokmi priniesol jedno z najzaujímavejších zariadení, resp. dopravných prostriedkov.
Xiaomi Mi Mix 2s

Zaujala ťa vlajková loď Xiaomi Mi Mix 2s? Cena je opäť o niečo nižšia

Spoločnosť Xiaomi neopúšťa koncepciu vysokej pridanej hodnoty za vynaložené peniaze ani vo výkonnej triede vlajkových zariadení. Xiaomi Mi Mix 2s už pri predstavení zaujal (nielen) cenou.
nokia 6 2018

Nokia 6 (2018) aktuálne s cenou hlboko pod 200 EUR, Xiaomi Mi A1 je na tom podobne

Druhá generácia smartfónu Nokia 6 bola predstavená začiatkom tohto roka a do predaja sa dostala v priebehu apríla. Oproti predošlej generácii má viac výkonu, lepšiu grafiku a zaznamená napríklad video v 2K rozlíšení.

Xiaomi Mi 7 je blízko: Takéto sú špecifikácie!

Len pár týždňov pred jeho predstavením sa na internete objavila cena novinky, ktorá bude po vzore iných Xiaomi zariadení taktiež veľmi príjemná.
xiaomi yeelight

Inteligentné osvetlenie Xiaomi Yeelight navodí tú správnu atmosféru

Xiaomi má nový prírastok v kategórii smart zariadení pre domácnosti, presnejšie v kategórii inteligentných svietidiel Yeelight. Novinka svojou funkcionalitou simuluje príjemné svetlo sviečky.

Priprav sa na leto: Xiaomi kolobežka stojí len 383 €, pri doprave neplatíš DPH!

Ak ste si mysleli, že Xiaomi ponúka len smartfóny a príslušenstvo k nim, mýlili by ste sa.