Xiaomi

Xiaomi
xiaomi

Xiaomi má hodnotu 100 miliárd dolárov: Dokázal to bez západného trhu

Čínsky gigant sa podľa najnovších informácií pripravuje na spustenie verejnej ponuky akcií (Initial Public Offering alebo IPO).

Xiaomi opäť spúšťa aktualizáciu na Android 8.0 Oreo pre Mi A1. Toto všetko opravili!

S aktualizáciou modelu Mi A1 na najnovší Android 8.0 Oreo sa Xiaomi trošku poponáhľal. Hneď, ako si ľudia nainštalovali aktualizačný balíček sa začali sťažovať na rôzne chyby, ktoré patrili medzi tie vážnejšie.

Xiaomi Mi 6 získava Android 8.0 Oreo v globálnej beta ROM!

V Xiaomi sa pochlapili a pre minuloročnú vlajkovú loď, Xiaomi Mi 6, konečne uvoľnili Global Beta ROM vo verzii 8.1.11, ktorá so sebou prináša nie len predinštalované Google služby, ale aj najnovší Android 8.0 Oreo.
xiaomi mi A1

Xiaomi zastavil aktualizáciu Xiaomi Mi A1: Príliš spomaľovala telefón

Koniec 2017 bol pre majiteľov obľúbeného Xiaomi Mi A1 veľmi príjemný. Čínsky výrobca totiž začal rozposielať aktualizáciu na najnovší Android 8.0 Oreo.

Chceš nadupaný Xiaomi? Toto je tvoja príležitosť, všetky modely išli s cenou dole!

Xiaomi patrí aj u nás, na Slovensku, medzi jedného z najvyhľadávanejších výrobcov. Prečo?
xiaomi

Xiaomi na indickom trhu nepoľavuje, čoskoro môže predbehnúť Samsung

Viceprezident Xiaomi pre indický trh sa na sociálnej sieti Twitter pochválil čerstvým úspechom. Dynamickej čínskej spoločnosti sa podarilo na tomto trhu predať viac ako jeden milión smartfónov Redmi 5A, a to iba za necelý mesiac od jeho trhového uvedenia.

Do tohto nádherného teplomeru od Xiaomi sa jednoducho zamiluješ

Ako už určite mnohí vedia, čínske jabĺčko sa neangažuje iba v mobilnom priemysle.

Tieto 2 smartfóny patria medzi najobľúbenejšie: Ich cena prudko klesla!

CES 2018 je veľkou udalosťou, ktorá momentálne ovláda všetky technologické weby a nadšencov. Aktuálnej pozornosti sa rozhodol využiť aj čínsky predajca Geekbuying, ktorý v rámci trvania tejto udalosti spustil, ako inak, akciovú ponuku.

Oculus a Xiaomi spojili sily: Ich nový VR headset nepotrebuje telefón, vyrobí ho Xiaomi!

CES 2018 je plný zaujímavých noviniek, medzi ktoré patrí aj virtuálna realita. Hugo Barra, ktorý bol donedávna súčasťou Xiaomi, momentálne vedie VR tím Facebooku – Oculus.

TOP 3 smartfóny v EÚ sklade, ktoré sú lacnejšie, než kedykoľvek predtým!

Sviatočná nálada a oslavy sú za nami a nás opäť čaká realita, avšak už v novom roku 2018. Čínski predajcovia na nás samozrejme nezabudli a pripravili si pre nás ďalšiu výpredajovú akciu venovanú rozlúčke starého roka a vítanie toho nového.
android oreo

Xiaomi Mi A1 získava aktualizáciu na Android 8.0 Oreo!

Čínske Xiaomi plní sľuby na poslednú chvíľu a vydáva aktualizáciu na Android 8.0 Oreo pre svoj vôbec prvý model z kategórie Android One zariadení.
xiaomi mi A1

Tieto 2 smartfóny sú teraz v EÚ sklade dostupné za cenu, ktorá sa oplatí!

Výpredaje venované sviatkom pokoja sú za nami, a tak je na rade ďalšia vlna zliav a akcií, ktoré nás čakajú pri príležitosti osláv nadchádzajúceho roka.

Xiaomi do Mi MIX a Redmi 5 pridá ovládanie gestami podobné iPhone X

Xiaomi má na niekoľkých svojich modeloch testovať nové ovládanie gestami. Ovládanie s názvom „full display gestures“ sa už objavilo v najnovšej beta verzii MIUI 9.
mi max 3

Phablet Xiaomi Mi Max 3 na obzore: Má byť veľký, veľmi veľký

Phablet, teda akýsi hybrid medzi smartfónom a tabletom, má v portfóliu nejeden výrobca inteligentných mobilných telefónov. Medzi nimi sa nachádza aj Xiaomi so svojim modelom Mi Max. 
Xiaomi Notebook Air 13.3

Čekuj Xiaomi Notebook Air 13.3 s 8 GB RAM a 256 GB SSD za skvelú cenu

Výborne spracovaný ultrabook čínskeho producenta Xiaomi sa ocitol v bleskovom predaji predajcu GearBest v obmedzenom počte kusov za skvelú cenu. Xiaomi Notebook Air 13.3 láka nielen konfiguráciou. 

Elektrická kefka Xiaomi s parádnou cenou! Umývaj si zuby vo veľkom štýle

Čínske jabĺčko neponúka iba smartfóny, tablety alebo inteligentné televízory, ale aj množstvo rôznorodých gadgetov. A jedným z tých, ktoré sú v súčasnosti dostupné, je šikovná zubná kefka so špeciálnym elektrickým motorčekom.
banner