Xiaomi

Xiaomi

Najväčší výpredaj v histórii Geekbuying začína! Nepremeškajte výhodné zľavy

K magickému dátumu 11.11. a čínskym výpredajom s ním spojenými sa pridáva aj predajca Geekbuying, ktorý tohtoročný výpredaj označil za najväčší vo svojej histórii.
geekbuying

Akcie na Geekbuying pokračujú: Využi kódy so zľavou alebo výber z európskych skladov

Sviatok všetkých nezadaných berie tradične vážne aj online predajca Geekbuying. Tie najväčšie akcie síce prídu až v sobotu 11. novembra, no vyberať je z čoho aj teraz.

Obzeráte sa po vianočných darčekoch? Máme pre vás dva tipy a zľavové kódy

Hoci sa nám zdá, že leto skončilo ešte len teraz, musíme sa zmieriť s tým, že sme už popravde bližšie k Vianociam. Predajcovia nám však svoje tipy na vianočné darčeky začali predvádzať už pred niekoľkými týždňami.
mi mix 2s

Xiaomi Mi Mix 2s s výrezom v displeji v štýle iPhone X?

Čínske Xiaomi rado nachádza inšpiráciu v produktoch spoločnosti Apple. Všimnúť si to môžeme napríklad pri notebookoch Mi Air či Mi Notebook Pro, ktoré vyzerajú takmer ako prenosné počítače od Apple.

Xiaomi sa rozširuje po Európe: Oficiálna dostupnosť platí aj pre Španielsko

Nesmierne populárna čínska značka Xiaomi sa pomaly udomácňuje v Európe. Zariadenia koncepcie „veľa muziky za málo peňazí“ si budú môcť oficiálnou cestou zadovážiť obyvatelia Španielska a pridružených oblastí. 

Xiaomi telefóny a príslušenstvo za najnižšie ceny: Nové zľavy pribúdajú každým dňom!

Sviatok všetkých nezadaných a teda čínska nákupná horúčka sa už rozbieha. Tie najväčšie zľavy ponúkajú rôzni predajcovia práve v tomto období. Ázijská odnož čierneho piatku je rovnako populárna, ak nie populárnejšia.
redmi 5 plus

Prvý render pre Xiaomi Redmi 5 Plus potvrdzuje FullView displej s pomerom 18:9

Xiaomi ešte stále nepredstavilo nový a rozhodne očakávaný model z Redmi línie zariadení, ktoré patria medzi vôbec najpredávanejšie, čo sa portfólia tohto čínskeho výrobcu týka. Čakanie snáď spríjemní prvý render. 
redmi note

Xiaomi Redmi Note 5A ako základ, Mi Note 3 pre náročných: Toto sú aktuálne zľavy!

Xiaomi Redmi Note 5A bol predstavený v tomto roku v auguste a cieli na nenáročných užívateľov, pre ktorých si pripravil hneď niekoľko pamäťových verzií. My posúvame tip na tú najnižšiu, no zároveň najlacnejšiu.
miui 9

Xiaomi MIUI 9 sľubuje výkon a rýchlosť čistého Androidu + ZOZNAM zariadení!

Posledné dlhé týždne čínske Xiaomi distribuovalo beta verziu používateľského rozhrania MIUI 9, po ktorej mohli siahnuť vlastníci niektorých popredných smartfónov výrobu.
zlavy

Sviatok nezadaných sa blíži: Nepremeškajte zľavy najväčšej nákupnej horúčky!

Čierny piatok ako symbol začiatku predvianočnej nákupnej sezóny sa rozšíril z Ameriky. Tento deň je často spojený s masovými zľavovými akciami a výpredajmi. Niečo podobné majú aj v Číne. 
xiaomi

Ďalší mesiac, ďalších 10 miliónov dodaných smartfónov značky Xiaomi

Lei Jun, jeden zo zakladateľov spoločnosti Xiaomi informoval verejnosť, že sa im opäť podarilo dodať viac ako 10 miliónov smartfónov za jeden mesiac. Čerstvé údaje prislúchajú stále aktuálnemu mesiacu október.

Xiaomi Mi 6 začína získavať veľkú aktualizáciu na MIUI 9!

MIUI 9 čínsky výrobca predstavil ešte v júli, trvalo mu však až tri mesiace, kým používateľské rozhranie vyladil pre prvé z jeho zariadení.

Amerika už nie je druhým najväčším trhom so smartfónmi

Nie, americký trh neprekonal ten čínsky, ktorý je stále najväčší na svete, čo sa smartfónov týka. Americkému trhu patrilo čestné druhé miesto, ktoré už nie je aktuálne. USA tromfla India. 

Xiaomi Redmi Note 5 prešiel certifikáciou. Takéto sú parametre a dizajn

Model Xiaomi Redmi Note 4 patrí medzi vôbec najpredávanejšie smartfóny z kategórie strednej triedy. Je jasné, že nástupca, Redmi Note 5, bude chcieť nadviazať na jeho predajný úspech. 
xiaomi mi 5x

Vôbec najlepšia cena za Xiaomi Mi 5X? Za 177,92 € môžeš mať nadupaný smartfón!

Len nedávno sme vám dali vedieť o akcii, ktorá sa týkala Xiaomi Mi 5X, no teraz to vyzerá tak, že jeden z najnovších smartfónov čínskeho giganta ešte viac stratil na cene. To je pre nás, samozrejme, vynikajúca správa.
xiaomi mi 5x

Xiaomi Mi 5X je dostupný s cenou nižšou ako 180 €: Využi kód so zľavou!

Ak hľadáte nový smartfón, ktorý vás nebude stáť veľa, riešením môže byť azda dokonalá stredná trieda v podaní smartfónu Xiaomi Mi 5X. Tento model bol predstavený len nedávno, koncom leta.
banner