Xiaomi

Xiaomi

TOTO je raj pre každého fanúšika Xiaomi: Vybrali sme TOP zariadenia za najnižšiu cenu!

Xiaomi je výrobca, ktorého Slováci priam zbožňujú. Dôvod je pritom veľmi jednoduchý. Kombinácia nízkej ceny, kvalitného hardvéru a vyladeného softvéru z Xiaomi zariadení robí jasným víťazom hneď v niekoľkých kategóriách.
powerbanku

NEZMEŠKAJ Xiaomi powerbanku s veľkou kapacitou, rýchlym nabíjaním a úžasnou cenou!

Xiaomi má na svedomí niekoľko modelov externých batérií pre dobíjanie, ktoré majú rôzne kapacity a veľkosti. Každá z nich je však cenovo dostupná, čo platí aj o type s kapacitou 20 000 mAh a podporou rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0.

Ďalšie podrobnosti o Xiaomi Mi Mix 2S hovoria o funkciách fotoaparátu

Deň 27. marec bude patriť dvom čínskym výrobcom. Po modeloch Samsung Galaxy S9 azda najočakávanejšie zariadenia prvého polroka 2018 spoznáme o necelé dva týždne. Jedným je rodina Huawei P20 a druhým Xiaomi Mi Mix 2S.
redmi note 5 pro

Xiaomi Redmi Note 5 Pro má doraziť aj do Európy, a to v dvoch pamäťových verziách

Pre fanúšikov zariadení značky Xiaomi máme dobré správy. Len nedávno predstavený model Redmi Note 5 Pro si nájde cestu aj do Európy. Medzinárodný typ zariadenia doplní verzie určené pre čínsky a indický trh. 

Ďalší do klubu: Xiaomi Mi Mix 2S bude disponovať bezdrôtovým nabíjaním

Už 27. marca spoznáme novú výkladnú skriňu značky Xiaomi. Model Mi Mix 2S je veľmi očakávaný a snáď nadviaže na úspech prvej generácie, ktorá bola vo svojom období dobe doslova impozantná.

Xiaomi Mi 6 v mimoriadnej zľave: Ušetri niekoľko desiatok eur!

Čínsky internetový predajca CAFAGO má v rukáve zaujímavú ponuku, o ktorú by sa s vami rád podelil. Ak ste teda fanúšikom značky Xiaomi, nasledujúcu ponuku určite neprehliadnite.
xiaomi

Xiaomi chce zaútočiť na americký trh už koncom tohto roka. Ľahké to ale nebude

Čínsky technologický drak alebo čínske Apple. Spoločnosť Xiaomi si vyslúžila rôzne prezývky, s ktorými bez komplikácií a úspešne boduje aj na niektorých európskych trhoch, vrátane toho nášho.
xiaomi

Herný smartfón od Xiaomi? Podľa benchmarku výkonnejší ako Samsung Galaxy S9

Pojem herný smartfón, poprípade smartfón určený pre hráčov hier, definitívne zaviedla spoločnosť Razer a jej Razer Phone. Populárna značka sa dlhodobo zameriava na produkty pre herný priemysel a dobre hodnotený smartfón ich skvele doplnil.
xiaomi mi 5

Xiaomi Mi6 dostáva aktualizáciu na Android Oreo

Spoločnosť Xiaomi je síce vysoko uznávaná za aktualizácie užívateľského prostredia, ktoré je schopná doručiť aj smartfónom z roku 2014, no s najnovšími verziami OS Android to až také ružové nie je.

Potvrdené: Xiaomi Mi Mix 2S bude oficiálne predstavený až koncom marca

To, o čom sa hovorilo, je teraz potvrdené. Xioami naozaj obchádza podujatie MWC 2018 a očakávaný model Mi Mix 2S predstaví na vlastnom tlačovom podujatí zrejme v domovskej Číne.
lampa xiaomi

Nočná lampa od Xiaomi hrá všetkými farbami a dá sa ovládať cez smartfón: Cena je výborná

Výrobca Xiaomi mierne vylepšil svoju nočnú lampu, ktorej zaslúžene patrí prívlastok inteligentná. Inovácie sa dočkala po roku a týka sa hlavne útrob. Vzhľad lampy a rozloženie ovládačov je prakticky takmer totožné s pôvodnou verziou. 

Xiaomi Mi Mix 2S bude delo: Známe sú všetky dôležité parametre

Xiaomi Mi Mix 2S bude bezpochyby najimpozantnejším zariadením z dielne Xiaomi, aj keď zároveň bude patriť medzi najdrahšie. Xiaomi s veľkým úspechom predáva hlavne cenovo dostupne zariadenia nižších tried.
smartfony

Analytici: Predaj smartfónov sa v roku 2018 spomalí, lídrom zostane Samsung

Analytici zo spoločnosti TrendForce odhadujú pomery na trhu so smartfónmi pre rok 2018. Významné zemetrasenie nenastane a situácia by mala byť takmer totožná, ako po uplynulý rok. 
redmi note 5

Xiaomi Redmi Note 5 a Redmi Note 5 Pro: Toto sú kľúčové parametre oboch zariadení

Čínske Xiaomi zajtra na indickej pôde predstaví dvojicu očakávaných noviniek, novú generáciu jedného z najpredávanejších smartfónov značky menom Redmi Note 5 a jeho vylepšeného súrodenca Redmi Note 5 Pro.

MIUI, alebo čistý Android One? Výrobca Xiaomi spustil anketu, ktorú následne radšej vymazal

Spoločnosť Xiaomi asi celkom dobre neodhadla svojich fanúšikov, resp. publikum, ktoré spoločnosť sleduje na sociálnej sieti Twitter. Zdanlivo jednoznačný príspevok, anketa, nedopadol podľa predstáv obľúbeného výrobcu.
snapdragon 845

To bude delo: Xiaomi so Snapdragon 845 roztrhal AnTuTu, dosiahol 270 000 bodov!

O smartfóne Xiaomi Mi Mix 2S sa hovorí ako o prvom zariadení, ktoré bude poháňať nová najvýkonnejšia procesorová sada Snapdragon 845.
banner