Xiaomi

Úvod Výrobcovia Xiaomi

Minimum rámikov a maximálny displej: Objavil sa dátum predstavenia Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix spustil v roku 2016 trend prevedení s extra štíhlymi rámikmi okolo obrazovky, čo užívatelia ocenili. Žiadaná vlajková loď sa čoskoro objaví už v tretej generácii ako Xiaomi Mi Mix 3.

Už si videl všetko: Xiaomi má inteligentný kôš, ktorý automatický zabalí odpadky

Xiaomi je síce známy hlavne vďaka svojim lacným, no výborným smartfónom, pomedzi to však vyrába aj iné smart zariadenia.

Xiaomi Mi A2 a A2 Lite dorazia aj na Slovensko. Takáto je cena!

Obľúbený čínsky výrobca len čerstvo predstavil dva nové a cenovo veľmi príťažlivé smartfóny s čistým operačným systémom Android.
xiaomi mi pad 4

Bleskový predaj pre tablet Xiaomi Mi Pad 4 spustený: Cena je famózna

Jeden z najlepších cenovo dostupných tabletov bol predstavený už vo 4. generácii. Xiaomi Mi Pad 4 bol oficiálne uvedený takmer presne pred mesiacom, 24. júna 2018. Veľmi slušnú výbavu očakávane dopĺňa nízka cena.
xiaomi-mi-max-3

Xiaomi Mi Max 3 predstavený: Neprevetrá peňaženku a má až 6,9″ displej!

Poriadne veľký a poriadne lacný. Tak by sa dal v stručnosti charakterizovať Xiaomi Mi Max 3, ktorý bol oficiálne predstavený pred niekoľkými hodinami na domácej pôde v Číne. Väčšina avizovaných vlastností sa potvrdila, no je dobré si ich pripomenúť.
xiaomi amplifier pro

Slabá WiFi? Rozšír pokrytie zosilňovačom Xiaomi Amplifier Pro!

Nedostatočné pokrytie WiFi signálom je pomerne bežným problémom rozsiahlejších domácností a kancelárií. Bežný domáci router nedokáže pokryť dostatočne silným signálom vzdialené miestnosti alebo napríklad terasu pred rodinným domom.
xiaomi mijia

Robotický vysávač Xiaomi Mijia 2. generácie skladom v Nemecku. Cena je výborná!

Inteligentný poloautomatický vysávač má v portfóliu čínske Xiaomi už dlhšie. Prvá generácia zožala úspech a preto nikoho neprekvapuje, že sa na trh dostala aj druhá generácia, ktorá je ešte výkonnejšia. 
Xiaomi Jessis

TIP: Aj za málo peňazí sa dá vylepšiť výbava! Tieto Xiaomi gadgety ti nemôžu chýbať

Xiaomi pokračuje v navrhovaní zariadení, ktoré so sebou prinášajú zaujímavý dizajn, šikovnú funkcionalitu a veľmi príjemnú cenu. Taký je aj príbeh dnešných dvoch gadgetov, na ktoré sme narazili.

VIDEO: Toto je gigantický Xiaomi Mi Max 3!

Od predstavenia Xiaomi Mi Max 3, nového phabletu obľúbeného čínskeho výrobcu, nás delí už len pár týždňov.

ZOZNAM: Tieto Xiaomi smartfóny získajú aktualizáciu na MIUI 10 beta

Čínsky výrobca Xiaomi len nedávno oznámil príchod čínskej alfaverzie používateľského rozhrania MIUI 10.
Xiaomi Mi Mix 2s

Kúpa týchto Xiaomi smartfónov môže byť najlepším rozhodnutím, aké spravíš

Je tu leto, výletov, zážitkov čas, a tak by bolo super mať so sebou šikovného pomocníka, vďaka ktorému ho budeš môcť zaznamenať tak ako sa patrí.
Xiaomi Mi Mix 2S

Toto je Xiaomi Mi MIX 3: Novinka nebude mať takmer žiadne rámiky

Xiaomi krvopotne pracuje na novej generácii prémiového smartfónu radu Mi MIX. Séria zariadení s týmto označením sa už niekoľko rokov chváli hlavne tenučkými rámikmi (skoro) po celom obvode.
Xiaomi Mijia Deerma

Ultraľahký mop od Xiaomi za 19 €? Toto je Xiaomi Mijia Deerma!

Ak si na tom podobne ako ja a umývanie podláh nie je tvojou silnou stránkou, možno by to zmenilo šikovné zariadenie z dielne Xiaomi.

Koniec nudnému vysávaniu: Xiaomi tyčový vysávač je výkonný aj elegantný

Inteligentnú domácnosť nemusia tvoriť len smartfóny, tablety či svetlá. Práve naopak, oveľa viac komfortu človeku prinesú aj tak bežné veci ako vysávač.

Toto ti nemôže chýbať: Nová power banka Xiaomi s 10 000 mAh kapacitou stojí smiešne málo!

Ak by ste sa nás opýtali aké príslušenstvo by sme si vybrali k dnešným smartfónom, takmer určite by sme spomenuli power banku, teda externú batériu.

Xiaomi Mi Pad 4 oficiálne predstavený: Toto ponúka!

Spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila novú generáciu tabletu Mi Pad 4. Na novinku výrobca poukazoval už niekoľko dní vopred.