Výrobcovia

Úvod Novinky Výrobcovia
honor 8

Aktualizáciu na EMUI 9 získava aj Honor 8 Pro z roku 2017

Začiatkom roka 2017 predstavila spoločnosť Huawei vlajkové smartfóny radu P10 a o pár mesiacov neskôr, koncom apríla toho roku, sa predviedla aj dcérska značka modelom Honor 8 Pro. 

Xiaomi AirDots sú nádherné bezdrôtové slúchadlá. Ich cena ťa zaskočí!

Xiaomi je výrobca, ktorého už určite nemusíme predstavovať. V jeho portfóliu nájdeme extrémne kvalitné smartfóny, tablety, notebooky či kolobežky.
google play

Aktualizácie aplikácií budú rýchlejšie: Začnú sa sťahovať súčasne

Spoločnosť Google vylepšuje obchod Play v podstate neustále. Zlepšuje bezpečnosť, službu Play Protect či dokonca vylepšuje vzhľad.

ZOZNAM: Toto sú zariadenia, ktoré získajú aktualizáciu na Android 10 Q

Android 10 Q momentálne existuje len ako beta verzia, ktorú využívajú vývojári pre optimalizáciu svojich aplikácií. Google však usilovne pracuje na jeho dokončení.
vysokotlaky cistic

Vysokotlakový čistič od Xiaomi alebo výkonný TV Box: Uchmatni si kupón so zľavou!

Medzi domácimi spotrebičmi od Xiaomi môžete nájsť aj praktický vysokotlakový čistič, tzv. vapku, ktorý sa rýchlym a efektívnym spôsobom zbaví akejkoľvek nečistoty či už doma alebo na záhrade.

Najlepší smartfón, o ktorom si nepočul: Ľudia ho kupujú ako na bežiacom páse!

Kúpa smartfónu je pre veľa ľudí náročná. Mnohí z nás totiž porovnávajú hardvérovú výbavu s cenou, čo pri veľkých a známych výrobcoch vyúsťuje do teritória vlajkových lodí.

Ulefone Note 7 oficiálne: 4 fotoaparáty a nízka cenovka!

V súčasnosti to vyzerá tak, že smartfóny, ktoré disponujú len dvoma fotoaparátmi (predným a zadným) sú dávnou minulosťou.

Huawei P30: Prvé dojmy z menšieho súrodenca vlajkového modelu!

Zatiaľ čo Huawei P30 Pro (recenzia čoskoro) je jednoznačne hlavnou hviezdou portfólia vlajkových lodí spoločnosti, zabudnúť netreba ani na menší Huawei P30, ktorý sa predáva aj v našich končinách.

Samsung Galaxy S10 získava dôležitú aplikáciu. Výrazne vylepšuje snímač odtlačkov prstov

Ultrazvukový snímač odtlačkov prstov smartfónov Samsung Galaxy S10 a Galaxy S10+ nepracoval úplne ideálne, ako sa minulý mesiac ukázalo. 

Ešte lepší skladací displej? Sharp ukazuje, ako môže vyzerať budúcnosť

Segmente malých OLED panelov stále kraľuje Samsung, za sebou má rovnako kórejské LG a postupne sa do tohto klubu pridáva čoraz viac výrobcov.

Samsung Galaxy Tab S4 získava aktualizáciu na Android 9 Pie a One UI

Vlajkový tablet spoločnosti Samsung menom Galaxy Tab S4 začína dostávať dôležitú aktualizáciu na operačný systém Android 9 Pie.

Skladací Huawei Mate X u prvého predajcu: Vieme dátum dostupnosti!

O Huawei Mate X, prvom skladacom a zároveň najdrahšom zariadení výrobcu, toho zatiaľ veľa nevieme.

Google Pixel 3a: Lacnejší telefón hneď v 2 verziách!

Špekulácie ohľadom existencie strednej triedy od Google sú zrejme ukončené. Tento rok by sme sa teda mali dočkať mid-range zariadenia Google Pixel 3a.

Skype zdvojnásobuje počet účastníkov v skupinovom hovore. Je to reakcia na FaceTime?

Skype sa opäť rozhodol, že je čas znovu osviežiť funkcionalitu. Preto zvyšuje počet účastníkov konferenčného hovoru až dvojnásobne.

Je to potvrdené: Xiaomi Redmi s výkonným čipsetom Snapdragon 855 príde čoskoro

Aj keď už je Redmi samostatnou značkou, stále je úzko spojená s materskou spoločnosťou Xiaomi.

Ulefone Power 3L: Dlhá výdrž batérie a parádne fotografie za veľmi atraktívnu cenu

Mobilné telefóny v súčasnosti tvoria neoddeliteľnú súčasť nášho každodenného života. Pri výbere nového zariadenia sa sústreďujeme na viacero aspektov.

Maximálne pohodlie bez obmedzení: Toto sú nové slúchadlá HONOR FlyPods Lite

Značka HONOR uviedla na náš trh model bezdrôtových slúchadiel HONOR FlyPods Lite. Slúchadlá disponujú technológiou Bluetooth 4.2.

Galaxy A je tu: Samsung predstavil rovno celú sériu zariadení

Juhokórejský Samsung dnes v talianskom Miláne nepredstavil len jedno zariadenie, ale rovno celú sériu. Celé portfólio radu Galaxy A tvorí dokopy až päť modelov.