Výrobcovia

Výrobcovia
Všetky novinky od výrobcov Android zariadení

Nový UMi Z1 a Z1 Pro môžu byť tvoje s poriadnou zľavou! Poradíme ti, ako ju získať

UMIDIGI, čínska spoločnosť, ktorá je zodpovedná za jedny z najlepších telefónov čo sa pomeru ceny a výkonu týka, nedávno predstavila svoje nové vlajkové lode.

UMi vie ako zaujať! Šialene výkonný Z1 a Z1 Pro svojim pomerom ceny a výkonu vyráža dych!

UMi je spoločnosť, ktorá je dobre známa zariadeniami preslávenými vynikajúcim pomerom ceny, kvality spracovania a výkonu. Ich najnovšie vlajkové lode, Z1 a Z1 Pro sú toho jasným dôkazom.

Ide to aj „za pár drobných“. Tento telefón má bezrámikový displej, ktorý ťa ohromí!

Spoločnosť Bluboo zahájila globálnu rezerváciu svojho modelu S1 20. júna 2017 a bude pokračovať ešte 7 dní, čiže do 30. júna 2017. Záujemcom určite ulahodí dostupnou cenou, osemjadrovým procesorom Helio P25 a duálnou kamerou na zadnej strane.

Číňania majú klon Galaxy S8. Má 18:9 Infinity displej, 6 GB RAM a slušný výkon!

Výrobca Bluboo vypustil do sveta informáciu, ktorá potvrdzuje, že aj najnovší model produkcie čínskeho výrobcu s názvom Bluboo S8 bude založený na platforme MediaTek.

Apple stále nevie, ako vložiť snímač odtlačkov prstov do displeja na iPhone 8. Do prestavenia ostávajú len 3 mesiace

Možno to znie divne, no podľa slov analytika Timothyho Arcuri z obchodnej spoločnosti Cowen and Company sa Apple ešte stále nerozhodol, kam na iPhone 8 umiestni snímač odtlačkov prstov známy ako Touch ID.

Desať tipov ako odfotiť perfektný portrét (napríklad smartfónom)

Portrét je jedna z najdôležitejších, ale aj najťažších foriem fotografie. Pri jeho vzniku je dôležitá nielen práca so samotným fotografickým zariadením a so svetlom, ale aj s osobou, ktorá je vaším modelom.
oneplus 5

TIP: Stiahnite si tapety zo smartfónu OnePlus 5. Dostupné sú v 2K a 4K rozlíšení

Spoločnosť OnePlus už oficiálne predstavila smartfón OnePlus 5, ktorý okrem iného prichádza s inovovanou dávkou tapiet pre domácu obrazovku. 

VIDEO: Bluboo D1 ponúka viac režimov bezchybného snímania obrazovky ako iPhone

Vytvorenie snímky obrazovky je užitočné, ak si chcete uložiť dôležitú poznámku online, pomôcť kamarátovi s návodom či usmernením alebo keď len chcete niečo zdieľať so svojimi priateľmi. Niekedy je vytvorenie screenshotu náročné aj na zariadeniach ako je napríklad iPhone, preto výrobca Bluboo našiel spôsob, ako to spraviť jednoduchšie a zábavnejšie.

Pozor, fotoaparát OnePlus 5 nemá dvojnásobné optické priblíženie

OnePlus 5 je v posledných hodinách na pretrase, no žiaľ, nie v príliš lichotivom svetle. Smartfón sa javí ako nekompromisný high-end s príťažlivou cenou, akým určite je.

Batériové monštrum, K6000 Plus, má doposiaľ najnižšiu cenu! Keď ju uvidíš, budeš ho chcieť tiež

Ani sme sa nenazdali a prvý polrok 2017 sa blíži ku koncu. Pri tejto príležitosti chystá predajca Aliexpress veľký polročný výpredaj rôznych zariadení, vrátane smartfónov. Medzi ne bude patriť aj Oukitel K6000 Plus.

LG V30 bude najlepším telefónom od LG: Za 700 € sa postaví konkurencii zo strany Note 8 a iPhone 8

LG sa už horlivo pripravuje na predstavenie svojej novej vlajkovej lodi, modelu V30.
zte small fresh 5

ZTE predstavilo smartfón Small Fresh 5. Je malý, lacný a má duálny foťák

Čínska spoločnosť ZTE predstavila na domácej pôde nový smartfón, ktorého úlohou je zaujať používateľov s prísnym rozpočtom. 

Sony Xperia X a X Compact získavajú aktualizáciu na Android 7.1.1 Nougat!

Sony Mobile práve spustil aktualizáciu na najnovšiu, resp. najaktuálnejšiu verziu Androidu pre dva zo svojich smartfónov, Xperia X a Xperia X Compact. Verziu Androidu na týchto dvoch zariadeniach tak povyšuje z Android 7.0 na 7.1.1. Téme sa...

Aj ty si Xiaomi pozitívny? Tieto telefóny sa predávajú ako teplé rožky, keď zbadáš cenu, nebudeš sa čudovať!

Xiaomi je v našich končinách nesmierne populárny výrobca, a to aj napriek tomu, že tu svoje zariadenia oficiálne nepredáva.

OnePlus 5 sa nabíja nesmierne rýchlo. Pozrite si porovnanie s Galaxy S8

OnePlus 5 a.k.a iPhone s OS Android je už oficiálne známy nejaký ten deň a výrobca pokračuje v propagovaní jeho hlavných vlastností.

Snímač odtlačkov prstov priamo v displeji môže prísť už 28. júna. Predstaví ho čínsky výrobca!

Najväčšie spoločnosti s obrovským rozpočtom pre vývoj nových technológií sa už niekoľko mesiacov márne snažia vložiť snímač odtlačkov prstov priamo do displeja.
banner