Coolpad

Úvod Výrobcovia Coolpad

LeEco, najväčší poskytovateľ obsahu v Číne, sa stal majoritným akcionárom skupiny Coolpad

Spoločnosť LeEco, predtým známa ako LeTV, sa stala majoritným vlastníkom akcií Coolpad Group. Čínsky internetový konglomerát zakúpil ďalších 11 percent akcií výrobcu telekomunikačných zariadení.

Coolpad Torino prichádza na Slovensko

Horúca novinka Coolpad Torino prichádza na Slovensko. Dostupná bude od dnešného dňa u operátora O2, kde si zákazníci budú môcť novinku kúpiť už za 2 eurá v kombinácií so Zlatým O2 Paušálom.

Coolpad MAX: Maximum z duálneho sveta vďaka najbezpečnejšiemu telefónu na svete už za 299 EUR

Globálne ocenenie na CES v Las Vegas za najbezpečnejší telefón na svete. Prémiový vzhľad. Zabezpečené zdvojené miesto. Programovateľná čítačka odtlačkov prstov. Obrovská pamäť.

Prichádza jeden z najkrajších smartfónov s čítačkou odtlačkov prsta. Privítajte Coolpad Torino S

Coolpad pravidelne prichádza so smartfónmi, ktoré v sebe spájajú inovatívny dizajn a vynikajúcu kvalitu za prijateľnú cenu. Novým modelom Torino S ukazuje, že opäť dokázal spojiť bohatú funkčnú výbavu, zahŕňajúcu 4G/LTE, infraport a čítačku odtlačkov prsta, do elegantného tela s dostupnou cenou.

Coolpad Porto S prichádza na slovenský trh. Vieme, koľko bude stáť

Po oficiálnom vstupe na trhy západnej Európy a po predstavení dvojice noviniek, Coolpad oznamuje dostupnosť svojho nového modelu Coolpad Porto S.