Razer

Úvod Výrobcovia Razer
Razer Phone

Razer Phone: Ktoré mobilné hry sú optimalizované pre 120 Hz displej?

Razer Phone je asi najväčším prekvapením minulého roka 2017 v segmente smartfónov, pričom logicky cieli na hráčov mobilných hier. Esom v rukáve ultimátneho smartfónu je displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz.
razer phone

Razer Phone čelí kritike: Užívatelia nahlasujú problémy so snímačom odtlačkov, fotoaparátom a displejom

Razer Phone je vôbec prvým smartfónom spoločnosti Razer, ktorý doposiaľ zbieral samú chválu. Pomerne neočakávane sa však objavila spŕška kritiky, ktorou vlastníci zariadenia nešetria.
iphone X

Zdrvujúca porážka: Smartfóny OnePlus 5T a Razer Phone zničili iPhone X v teste rýchlosti

Operačný systém iOS a jeho rival Android si opäť zmerali sily. A to prostredníctvom troch smartfónov, ktoré momentálne patria na úplnú špičku mobilného priemyslu. Ako tento zaujímavý súboj teda dopadol?
nokia 3310

TOP 10 najzaujímavejších smartfónov, ktoré budú predstavené v priebehu budúceho roka 2018

Rok 2017 sa blíži ku koncu a je namieste sa pomaly zamerať na budúci rok 2018. Väčšina výrobcov smartfónov predstaví nových nasledovníkov kľúčových zariadení v rámci jednoročnej medzigeneračnej obmeny. 
Razer Hammerhead

Šéf Razeru vysvetlil, prečo nevybavili Razer Phone bežným konektorom pre slúchadlá

Vyzerá to, že zaužívaný 3,5 mm audio konektor, ktorý slúži v prevažnej miere pre pripojenie slúchadiel, stojí v ceste inováciám. Jeho absenciu už obhajoval Google pri nových Pixel 2 smartfónoch a pridáva sa k nemu aj Razer.
Razer Hammerhead

K smartfónu Razer aj poriadne slúchadlá: Výrobca predstavil Razer Hammerhead

Smartfón Razer, resp. Razer Phone sme spoznali hneď v začiatku mesiaca november. Herná mašina zaujala napríklad extra plynulým 120 Hz displejom, vysokým výkonom či objemnou batériou.

Razer Phone oficiálne: Šialený 120 Hz displej, 8 GB RAM a 4 000 mAh batéria!

Naše informácie sa potvrdili. Razer skutočne potvrdil nový smartfón, ktorý so sebou prináša veľa výkonu priamo smerovaného na všetkých hráčov v našej komunite. Ide o výsledok spojenia dvoch spoločností – Nextbit a Razer.

Razer Phone bude monštrum: Ponúkne 120 Hz displej, duálny fotoaparát a 4 000 mAh batériu!

Razer je spoločnosť, ktorú zatiaľ nepoznáme vďaka ich smartfónom. Ich nedávna akvizícia spoločnosti Nextbit im však dáva všetky potrebné technológie pre vytvorenie perfektného herného stroja, ktorý bude dostatočne výkonný a mobilný.

EXKLUZÍVNE: Získali sme fotografiu telefónu od Razer! Takto vyzerá ich vlajková loď

Získali sme exkluzívny záber pripravovaného smartfónu Razer Phone! Pozri sa, ako bude vyzerať ich nová vlajková loď určená pre všetkých hráčov!

Smartfón od Razeru bude delo: Takúto výbavu ponúkne!

Chystaný smartfón od Razeru má byť predstavený už 1. novembra. Až doteraz sme o ňom veľa nevedeli.