Sony

Sony

SLEPÝ TEST: Fotí krajšie LG G6, Galaxy S8 alebo nová Xperia XZ Premium?

Slepý test je azda jediný spôsob, ako skutočne zistiť, ktorý smartfón fotí krajšie. Posudzujete totiž bez predsudkov, resp. bez toho, aby ste vedeli, na ktorú značku sa máte sústrediť. Ako sú na tom najnovšie vlajkové lode, ktoré práve vstúpili na trh?
Xperia_XZ_Premium

Ultimátna Sony Xperia XZ Premium je dostupná už aj na Slovensku. Poznáme ceny!

High-end smartfón Sony Xperia XZ Premium sa už nachádza v ponukách rôznych európskych predajcov a Slovensko nie je výnimkou. Predpredaj už je zahájený aj u nás.
Xperia XZ premium

VIDEO: Pozrite sa na úžasné spomalené zábery zhotovené smartfónom Sony Xperia XZ Premium

Smartfón Sony Xperia XZ Premium čoskoro dorazí na hlavné svetové trhy a pri tejto príležitosti sa výrobca rozhodol poukázať na jednu, rozhodne jedinečnú funkcionalitu.

Bezpečnosť aj nová verzia OS. Najnovšie aktualizácie pre Xperia smartfóny a tablet od Samsungu

Aktualizácie neutíchajú ani v aktuálnom mesiaci máj a tie najčerstvejšie sa začali šíriť hneď pre niekoľko populárnych zariadení.

Toto je nové delo od Sony: X Ultra má 6,4-palcový displej s pomerom strán 21:9!

Ak ste už videli, ako vyzerá LG G6 či Galaxy S8/S8+ tak iste viete, že ponúkajú svojim spôsobom zvláštny displej. Ako to myslím?

VÝSLEDKY: Slováci začiatkom tohto roka preferujú túto vlajkovú loď!

Pred dvoma dňami sme sa vás opýtali jednoduchú otázku. Ktorá vlajková loď vás tento rok oslovila najviac? Výsledky už máme, tak sa na to poďme pozrieť.
xperia xz

Sony spúšťa aktualizáciu na Android 7.1.1 Nougat pre svoje dva vlaňajšie smartfóny

Ak máte v rukách smartfón Sony Xperia XZ alebo Xperia X Performance, čakajte v blízkej dobe notifikáciu, ktorá vás upozorní na dostupnosť čerstvej aktualizácie. Obsahovať bude OS Android vo verzii 7.1.1 Nougat.
Galaxy S8

HLASOVANIE: Ktorej vlajkovej lodi za jar 2017 dáte svoj hlas?

Najväčší výrobcovia predstavili svoje vlajkové lode pre prvý polrok 2017. Ktoré zo zariadení ale zaujalo najviac?

SONY: Neplánujeme vyhrať vojnu o najviac predaných smartfónov. Prinesieme niečo revolučné!

Sony je jedna z tých zvláštnejších spoločností. Aj napriek tomu, že ich zariadenia nie sú až tak populárne, ako povedzme smartfóny Samsungu či Apple ich ľudia milujú.

OS Android O príde s oveľa kvalitnejším zvukom. Na audio novinkách sa podieľalo Sony

Bluetooth slúchadlá a reproduktory sú obľúbenými doplnkami smartfónov. Predsa len ide o pohodlnejší audio zážitok, pri ktorom nie sme obmedzovaní káblami a vodičmi. Kvalita zvuku ale môže utrpieť.
Sony Xperia L1

Sony má ďalšiu novinku. Cenovo dostupný smartfón Xperia L1 príde aj do Európy

Sony Mobile, divízia populárneho japonského výrobcu, sa v poslednom období rozbehla. Na MWC 2017 sme videli premiéry hneď niekoľkých smartfónov a aktuálne ich doplnil ďalší s názvom Xperia L1.

Novinky LG G6 a Sony Xperia XZs v ponukách EU predajcov. Ceny mieria vyššie

Ak si brúsite zuby na jeden z dvoch popredných smartfónov, ktoré boli predstavené na podujatí MWC 2017, zrejme budete musieť siahnuť hlbšie do vrecka. LG G6 aj Xperia XZs nebudú lacné.
Sony Xperia Z5

Vlastníte Sony Xperia Z5? Očakávajte aktualizáciu, ktorá odstráni nepríjemný problém

Spoločnosť Sony Mobile začala v minulom mesiaci aktualizovať niekoľko svojich zariadení na najnovší Android 7.0 Nougat. Medzi nimi bola aj Xperia Z5, pričom aktualizácia nepriniesla iba vylepšenia, ale aj problémy.
Xperia XA1

Sony Xperia XA1 mieri do Európy. Bude lacnejšia ako sa očakávalo

Spoločnosť Sony Mobile predstavila na podujatí Mobile World Congress 2017 hneď niekoľko smartfónov. Popri high-end zariadení Xperia XZ Premium sme videli premiéru aj dvoch noviniek zo strednej triedy.

Sony Xperia XZ Premium je najlepším novým smartfónom z MWC 2017!

GSMA (GSM Asociácia) reprezentujúca záujmy operátorov po celom svete počas MWC 2017 udeľovala niekoľko cien. Ako sme už informovali, jedna z nich bol najlepší smartfón za rok 2016, ktorý vyhral Samsung Galaxy S7 edge.

VIDEO: Super slow-mo zábery zo Sony Xperia XZ Premium

LG G6 aj Huawei P10 na podujatí MWC 2017 zaujali. Najväčším prekvapením podujatia bol ale smartfón Sony Xperia XZ Premium, ktorý je maximálnym stelesnením high-end kategórie.