Elephone

Elephone

Štýlový Elephone S7 v 64 GB verzii so 4 GB RAM. Využite zľavový kód platný do januára

Elephone S7 by ste si na prvý pohľad mohli pomýliť s Galaxy S7 od Samsungu. Štýlový a príťažlivý dizajn výrobca premietol na svoje zariadenie až prekvapivo dobre.

Vianočná ponuka smart zariadení sa rozbehla. EU sklad, zaujímavé ceny a limitované počty kusov

Medzinárodný predajca GearBest si nenechá ujsť žiadny sviatok a dnešný svätý Mikuláš nie je výnimkou. Pre svojich zákazníkov si pri tejto príležitosti pripravil vianočnú ponuku.

Elephone chce prekonať Xiaomi a ohúriť svet: Toto je jeho futuristický bezrámikový model!

Z dizajnového hľadiska sú najviac žiadané smartfóny, ktoré ponúkajú čo najtenšie rámiky. Tento trend je najviac viditeľný pri novinke od Xiaomi, modeli Mi MIX, ktorý zaujal státisíce ľudí po celom svete.

Elephone chystá poriadne delo: Vyzerá ako Note 7 a ponúka 8GB RAM a Helio X30!

Galaxy Note 7 je možno mŕtvy, to však neznamená, že jeho legenda umrela tiež. Jeho displejom sa už tradične inšpirovali niektorí menší výrobcovia smartfónov, ako napríklad Elephone.

Elephone S7 a Elephone S7 Mini. Porovnanie parametrov a rozmerov

Ešte nedávno bolo zvykom, že tradiční výrobcovia pri svojich vlajkových smartfónoch časom predstavili aj ich mini verzie. Tie však mali často z ich väčšími súrodencami málo čo spoločného.

Štýlový Elephone S7 v najvyššej konfigurácii a rôznych farbách. Zvýhodnená cena a poštovné

Čínsky výrobca Elephone sa so svojím modelom Elephone S7 inšpiroval populárnou vlajkovou loďou výrobcu Samsung a vôbec sa tým netají. Práve naopak.

Čistá kópia Galaxy S7 edge? Elephone sa za to nehanbí, svoj S7 predáva za €180!

Aj keď sa to nezdá, čas do Vianoc ubieha naozaj rýchlo. Preto je už možno čas rozmýšľať, čo prichystáte pod stromček svojim najbližším. Túto situáciu si veľmi dobre uvedomujú aj rôzne internetové obchody, ktoré sa rôznymi lákavými akciami a ponukami snažia získať našu pozornosť.

Elephone C1: Elegantný kovový kúsok s cenou pod €100!

Z ponúk v čínskych e-shopoch sme dnes vybrali akciu na zaujímavý kúsok z dielne Elephone. Hovoríme konkrétne o Elephone C1, ktorý je v ponuke v zlatej a skvostnej kráľovskej modrej farbe.

Najkvalitnejšie smartfóny od Elephone práve výrazne zlacneli. Kúpite ich o desiatky eur lacnejšie!

Známy čínsky e-shop Everbuying.net v týchto dňoch spúšťa akciu na dva šikovné smartfóny z dielne výrobcu Elephone za akciové ceny.

Nepremeškajte: Letný výpredaj zariadení z dielne Elephone za bezkonkurenčné ceny!

Populárny čínsky e-shop Everbuying.net aktuálne spúšťa letnú akciu pre smartfóny od známeho výrobcu Elephone.

Obľúbený Elephone P9000 a bezrámikový Elephone S3 v letnej zľave!

Internetový predajca GearBest najnovšie spustil letnú akciu pre vybrané zariadenia výrobcu Elephone. Za pozornosť stoja hlavne modely P9000 a dizajnom zaujímavý S3.

Elephone M2 dočasne v zľave: Podpora našich LTE sietí, príslušenstvo aj skladom v EU

Internetový predajca geekbuying.com si pre svojich zákazníkov pripravil zaujímavú akciu, ktorá sa týka cenového zvýhodnenia smartfónu Elephone M2. Zľava potrvá už len 6 dní.
Elephone S7

Nemáte peniaze na Galaxy S7 edge? Táto kópia bude možno stáť len 90 eur

Pred pár týždňami nás hongkongský výrobca Elephone pomocou renderov nižšie navnádzal zaobleným kovovo-skleneným smartfónom. Cena Elephone S7 by mala byť medzi 90 až 170 eurami.

Toto si nenechajte ujsť: Skvelý Elephone P9000 za takto nízku cenu!

Elephone P9000 je jeden z najlepších smartfónov od menej známeho výrobcu, aké sme mali možnosť vyskúšať. Čo by teda mohlo potešiť viac, ako akcia, ktorá zníži jeho cenu o desiatky eur?

Elephone, Xiaomi, Meizu alebo Asus. Aktuálne zľavy rôznych smartfónov známych značiek

Elephone, Xioami, Leago, ASUS, Meizu alebo Ulefone. Títo výrobcovia majú vo v talóne niekoľko zaujímavých smartfónov, ale aj inteligentné hodinky či rôzne príslušenstvo. Ak uvažujete, že si spríjemníte leto novým smart zariadením, spozornite.

Elephone S3: Unikátny dizajn a displej bez akýchkoľvek rámikov

Ak sa pozrite na zakrivený Galaxy S7 edge, aj ten najzaritejší odporca Samsung smartfónov musí uznať, že vyzerá skvele. Niečo podobné sa podarilo tiež čínskemu výrobcovi Elephone.

Xiaomi Mi Max 2 len teraz predstavili a už sa dá...

Xiaomi dnes po dlhom čakaní predstavil nástupcu obľúbeného obra, Mi Max. Novinka s názvom Mi Max 2 pritom ponúka lákavé špecifikácie, no hlavne obrovský displej a gigantickú batériu. Ak máš o nový výtvor z dielne Xiaomi záujem, čítaj ďalej.