Aplikácie

Úvod Aplikácie

Apple mení podmienky: Do obchodu s aplikáciami púšťa aj tie, ktoré predávajú marihuanu

Postoj k marihuane sa medzi jednotlivými krajinami sveta líši. Niekde vám hrozí poriadna basa, inde si môžete marihuanu slobodne kúpiť.

WhatsApp čakajú OBROVSKÉ zmeny. Na toto všetko sa pripravte!

Komunikačná aplikácia WhatsApp stále neodkáže fungovať na viacerých zariadeniach, čo prácu s ňou znepríjemňuje v tom prípade, ak používateľ vlastní napríklad smartfón a tablet.

Certifikát k zaočkovaniu proti Covidu: Kontrolovať ho bude polícia, takto to bude fungovať!

Certifikáty pre zaočkovaných ľudí proti COVID-19 budú dostupné už čoskoro. Vyplýva to z informácií poskytnutých ministrom zdravotníctva, Vladimírom Lengvarským.

Používate WhatsApp? POZOR na tento odkaz, skrýva sa v ňom vírus!

Komunikačnou aplikáciou sa začala šíriť škodlivá aplikácia, ktorá vám po inštalácii veľmi jednoducho ukradne dáta a útočníkom umožní prístup k celému zariadeniu.

Slovenský klenot: Sygic získal prestížne ocenenie už 4x po sebe!

Slovenská spoločnosť Sygic sa zaradila do skupiny elitných značiek, ktoré oceňujú spotrebitelia aj uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.
netflix

Netflix oslavuje obrovský úspech: Pripravuje novinky

Najznámejšia a najväčšia streamovacia služba Netflix zverejnila hospodárske výsledky za 4. štvrťrok 2020, ktoré sú viac ako len pozitívne. Netflix v posledných troch mesiacoch roka 2020 zaknihoval 8,5 milióna nových členov, ktorí využívajú niektorú z...

Slovenský Sygic má šialenú akciu: Doživotná licencia na navigáciu je v 82 % zľave

Slovenská spoločnosť Sygic odštartovala predaj doživotných licencií pre svoju navigačnú aplikáciu (Android a iOS) so zľavou až 82 %.

Bolo to zadarmo, teraz za to musíte platiť: POZOR na túto službu!

Zálohovanie fotografií a videí v službe Fotky Google prebieha od roku 2015 v dvoch režimoch. Zvoliť si môžete zálohovanie v pôvodnej, alebo vysokej kvalite.

VEĽKÁ ZMENA: Messenger a Instagram sa spájajú. Pribudnú nové funkcie

Facebook dnes ohlásil veľkú zmenu pre aplikáciu Instagram. Priame správy, ktoré slúžia pre osobnú komunikáciu medzi používateľmi, nahradí Messenger.

Google mapy už hodnoty COVID-19 ukazujú aj na Slovensku

Pred pár dňami spoločnosť Google informovala, že do svojej mapovej aplikácie dostupnej po celom svete pridáva novú grafickú vrstvu COVID-19 info. 

Google mapy idú s dobou: Začali ukazovať výskyt ochorenia COVID-19

V aplikácii Mapy od Google pribudne v priebehu tohto týždňa nová vrstva, ktorá zobrazí výskyt nákazy novým koronavírusom v konkrétnych oblastiach po celom svete.

Ako presunúť WhatsApp z iOS na Android a opačne? Táto aplikácia je najlepšia!

Wondershare MobileTrans je šikovná aplikácia pre desktopové počítače, ktorá celosvetovo pomáha viac než 50 miliónov používateľov prenášať dáta z jedného telefónu do druhého. Týka sa to napríklad informácií z WhatsApp a ďalších sociálnych sietí či obnovovať dáta...

Chystáte sa do hôr? Nezabudnite si nainštalovať túto aplikáciu!

Množstvo ľudí sa kvôli pandémii nového koronavírusu rozhodlo dovolenkovať doma, čo je určite správne. Medzi obľúbené dovolenkové destinácie patria naše hory, či už tie menšie alebo rovno Vysoké Tatry.

Polícia SR varuje: Na toto si dajte veľký pozor!

TikTok je v súčasnosti často skloňovanou sociálnou sieťou, ktorú hojne používajú hlavne mladiství, ale aj deti.

Chystáte sa na výlety po Slovensku? Táto aplikácia vám nesmie chýbať!

Spoločnosť Starbug vytvorila v spolupráci s mestom Nitra a jeho Turistickým informačným centrom aplikáciu Cesty mladého Corgoňa.

Messenger a WhatsApp sa zmenia: Facebook má nový plán!

Facebook plánuje integrovať WhatsApp do svojich ďalších aplikácií. Vyplýva to z pátrania reverzného inžiniera @Alex193a, informoval server WABetaInfo.

Špeciálne pre slovenské deti: Aplikácia Readmio ponúka tradičné rozprávky reagujúce na váš hlas!

Každý rodič by sa mal svojmu dieťaťu či deťom venovať čo najviac. Readmio prináša tradičné rozprávky s moderným nádychom. Unikátny projekt stojí za to!

AKTUÁLNE: Messenger už reklamy začal zobrazovať aj pre Slovákov

Do aplikácie Facebook Messenger prichádzajú reklamy. Facebook tak po niekoľkých rokoch plní sľub a monetizovať začína aj svoju hlavnú komunikačnú platformu.