Aplikácie

Úvod Aplikácie

Je toto normálne? Google vypína absolútne KĽÚČOVÚ časť YouTube. Musíte mu dovoliť, aby vás špehoval

AKTUÁLNE: Google výrazne obmedzí YouTube. Vypína absolútne kľúčovú časť služby, ktorú používajú státisíce Slovákov.

POZOR: Okamžite si skontrolujte telefón. Ak v ňom nájdete jednu z týchto aplikácií, rýchlo ju odinštalujte. Kradne peniaze!

Viac ako 100 aplikácií v Google Play Store malo obsahovať malvér, ktorý kradol súbory, citlivé dáta a dokonca aj kryptomeny.

Úradníci EÚ sa boja: Zakázali TikTok, majú na to dobrý dôvod!

TikTok zakazuje ďalší európsky orgán. Po Európskom parlamente a Rade Európskej únie sa k tomuto rozhodnutiu uchýlil aj europarlament.

VEĽKÝ POZOR: Používate tieto 2 aplikácie? WhatsApp vám s okamžitou platnosťou vymaže účet!

Používanie neoficiálnych aplikácií sa nevyplatí. WhatsApp varuje pred tým, že vám môže zablokovať alebo vymazať celý účet s kontaktmi.

Google Mapy aj na Slovensku pridávajú fantastickú funkciu: Toto doteraz chýbalo, tešiť sa môžu tisíce vodičov!

Google Mapy vylepšujú svoju aplikáciu pre mobilné zariadenia. Čoskoro majú pridať funkciu, ktorá uľahčí plánovanie mnohým vodičom.
facebook

Facebook Slovákom úmyselne vybíja batérie. Riskuje tak životy v krízových situáciách

Už dlhšiu dobu sa hovorí o tom, že aplikácie Facebook a Facebook Messenger vybíjajú smartfóny viac, než by v skutočnosti mali. Vyplýva to nielen z domnienok, resp. špekulácií, ale aj zo slov...

POZOR: Nekontrolovateľne sa šíri podvodná verzia mimoriadne obľúbenej aplikácie!

Internetom sa šíri ďalší zákerný podvod. Skupina hackerov známa ako StrongPity vyvinula presvedčivú kópiu obľúbenej četovacej aplikácie, ktorú dodatočne okorenila nebezpečným malvérom. V prípade, že si ju osoba nainštaluje a udelí jej...

Míňať peniaze môžete aj pred výplatou: Táto služba vám sprístupní peniaze odpracovaných dní

Česká služba PalmApp rozširuje svoju pôsobnosť na slovenský trh. Ľuďom umožňuje kedykoľvek čerpať výplatu na základe odpracovaných hodín.

Používate túto aplikáciu? Pribudne nová funkcia, ktorá vám môže zachrániť život!

Do Waze čoskoro pribudne funkcia, ktorá môže zachrániť nejeden ľudský život. Aplikácia začne varovať pred úsekmi s častým výskytom nehôd.

POZOR: Používaš WhatsApp? Na týchto telefón prestal fungovať!

Komunikačná platforma WhatsApp na konci tohto roka obmedzí kompatibilitu mobilnej aplikácie. Prestane fungovať na 49 zariadeniach.

Je to tu! Mapy Google pridávajú 2 dôležité funkcie, na ktoré sme čakali dlhé roky!

Mapy Google sa neustále zlepšujú a pri novej aktualizácii pridali rovno dve ďalšie praktické funkcie. Potešia viacerých šoférov.

Netflix na Slovensku spustil novú funkciu: Toto doteraz nebolo možné!

Netflix sa netají tým, že chce bojovať proti zdieľaniu účtov a hesiel. Nedávno zaviedol funkciu, vďaka ktorej si môžete preniesť profil a vytvoriť vlastný účet. Teraz prekvapuje ešte viac a predstavuje novinku,...
whatsapp tit

Používaš WhatsApp? Zmení sa najzákladnejšia funkcia. Toto všetko je nové!

WhatsApp v jednej z budúcich aktualizácii uvedie funkciu, ktorú si používatelia pýtajú už celé roky. Prinesie predovšetkým komfort.

Sú to teroristi, tvrdí Putin: Zuckerberg musí z Ruska stiahnuť WhatsApp aj Instagram

Rusko okolo seba kope tak silno, ako sa len dá. Svoje pohŕdanie Západom ktovieako neskrýva, a zrejme sa o to v dohľadnej dobe ani nepokúsi. Do hľadáčika si od začiatku vojny (a...

MIMORIADNE: Máte v telefóne jednu z týchto aplikácií? Okamžite ich odinštalujte a zmeňte si heslá!

Meta na svojom webe informuje o viac ako 400 podozrivých aplikáciách, ktoré mohli mať prístup k vašim údajom v mobile. Ak máte niektorú z nich nainštalovanú, čo najskôr si zmeňte svoje heslo...

Toto je najmenej bezpečný internetový prehliadač

Google Chrome je najpoužívanejší internetový prehliadač, no súbežne je aj najzraniteľnejší. Ktorý má najmenej bezpečnostných hrozieb?

YouTube šokuje: Za toto bude chcieť peniaze!

Po nepreskočiteľných reklamách ide o ďalší krok, ktorý ľudí nepoteší.