Aplikácie

Aplikácie
uber

UBER na Slovensku zavádza in-app chat, poplatok za čakanie a ďalšie novinky

Obľúbená alternatíva tradičným taxi službám menom Uber zavádza aj v našom regióne dôležité novinky. Tie majú zvýšiť bezpečnosť, flexibilitu a efektívnosť poskytovaných služieb. 
facebook

Zbohom pozvánky do hier: Facebook ruší niekoľko funkcií

Sociálna sieť Facebook ruší niektoré z tradičných funkcií, ktoré sú pre ňu typické. Detaily tvorcovia priblížili na vývojárskom blogu Facebooku. 
tmavy motiv

Tmavý motív YouTube neskončí pri webovom rozhraní. Zmení aj aplikáciu

Asi v polovici tohto roka prešiel video server YouTube vizuálnou obmenou. Tvorcovia viac zapracovali tzv. Material dizajn, zbavili sa zbytočných rušivých prvkov a zaviedli skvelý tmavý motív.
mapy google

Mapy Google prichádzajú s upraveným dizajnom: Dôležité miesta nájdeme jednoduchšie

Spoločnosť Google sa rozhodla upraviť vzhľad jedného zo svojich kľúčových produktov. Mapy Google sa postupne rozvíjajú tak, ako svet, ktorý nám zobrazujú.

Potvrdené: Platobná služba Android Pay dorazí na Slovensko

Len včera sme informovali o oficiálnej dostupnosti platobnej služby Android Pay v susednej Českej republike. Zatiaľ jej síce túto službu ticho závidíme, no onedlho už nebudeme musieť. 
uc browser

Google vymazal z obchodu Play prehliadač, ktorý má viac ako stomiliónovú užívateľskú základňu

Internetový gigant Google už dávno nie je pri svojich službách taký benevolentný, ako býval pred rokmi. Sprísňuje podmienky používania služieb, zameriava sa na bezpečnosť užívateľov a ich komfort. 
deezer

Deezer HiFi prichádza s bezstratovou kvalitou hudby: Zatiaľ len pre desktopy a do konca roka zadarmo

Hudobná služba Deezer možno nemá toľko zákazníkov, ako preferovaná konkurencia Spotify, no stále ide o významného hráča trhu. Deezer najnovšie posúva latku kvality, a to doslova.

SŤAHUJ platené aplikácie a hry, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

Po krátkej pauze sa v obchode Google Play opäť objavilo niekoľko zaujímavých aplikácií a hier, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo napriek tomu, že ide o prémiové tituly.
aplikacie

Google sprísňuje podmienky: Niektoré populárne aplikácie môžu z obchodu Play zmiznúť

Spoločnosť Google začala v týchto dňoch rozposielať niektorým vývojárom aplikácií elektronické avízo, ktoré hovorí o sprísnení podmienok pri využívaní služieb takzvaného zjednodušeného ovládania. 
files Go

Správca súborov Files Go od Google dorazil do obchodu Google Play!

Pred dvoma dňami sme vás informovali o novej aplikácii, správcovi súborov Files Go priamo z dielne spoločnosti Google. Správcov súborov je v Google Play neúrekom, no tento napriek tomu stojí za pozornosť. 
pribehy

Instagram Príbehy dovoľujú pridávať fotky a videá, ktoré sú staršie ako 24 hodín

Príbehy na Instagrame majú svoje čaro. Autentické fotografie a videá užívateľov často zachytávajú momenty, ktoré práve prežívajú, alebo prežívali pred niekoľkými minútami a hodinami.
chrome

Prehliadač Chrome zablokuje nevyžiadané presmerovania na iné stránky

Prehliadač Chrome kraľuje mobilným zariadeniam a kraľuje tiež počítačom. Google Chrome sa postupne stal najpoužívanejším prehliadačom internetových stránok na svete.
playstation app

Aplikácia PlayStation App dostala aktualizáciu, ktorá konečne zmenila jej vzhľad

Či už ste fanúšikom konzoly PlayStation alebo nie, musíte uznať, že aplikácia PlayStation App pre platformu Android vyzerala otrasne. Pôsobila tak, ako keby ste sa vrátili do čias Androidu Gingerbread.

Máte otázku, ktorá vám nedá spávať? Vyskúšajte Facebook ankety

Sociálna sieť Facebook pre užívateľov zavádza, resp. vracia späť obľúbenú hračku, a to možnosť vytvárania ankiet. Ankety nás nedávno dobehli aj na Instagrame, presnejšie v sekcii príbehov.
netflix

Používate Netflix? Pozor na falošný e-mail, ktorý chce vylákať osobné údaje

Falošné a zavádzajúce správy elektronickej pošty sú čoraz prepracovanejšie. Ak ste si mysleli, že falošný e-mail rozpoznáte na prvý pohľad, ten, ktorý zneužíva meno online videotéky Netflix, by vám dal zabrať.
files Go

Správca súborov priamo od Google? Nová aplikácia Files Go

Aplikácie pre správu súborov sú pomerne hojne rozmnožené. V obchode Play sa ich nachádza hneď niekoľko desiatok a každý smartfón má nejakého správcu súborov nainštalovaného už od výroby.
banner