Bluboo

Bluboo

BLUBOO D2 môže byť najlepším nízkorozpočtovým telefónom pre rok 2017

BLUBOO D2 bol celosvetovo spustený len nedávno, 12. decembra 2017. Prekvapil však nízkou predajnou cenou a výbavou, ktorá tak nízkej cene rozhodne neodpovedá.

Infinity displej, Face ID, 6GB RAM a Android 8.0 Oreo: Čínsky výrobca posúva hranice!

Rok 2017 bol venovaný nekonečným displejom s minimálnym orámovaním. Samsung však v tomto smere nepochybne zaujal vedúcu pozíciu, čo inšpirovalo mnoho iných výrobcov.

Máš nízky rozpočet, no chceš nový telefón? Táto ponuka je priamo stvorená pre teba!

Najnovší nízkorozpočtový smartfón od spoločnosti BLUBOO s názvom D2 sa už od zajtra, 12.12.2017, bude nachádzať v mimoriadnej akciovej ponuke. Čo vás za tak nízku cenu čaká?

VIDEO Unboxing BLUBOO S8+: Ako vyzerá lacný telefón z Číny zvnútra?

BLUBOO S8+ je najnovším smartfónom od sympatickej spoločnosti z Číny, ktorý bol predstavený len 11. novembra. V porovnaní s jeho „klasickou“ verziou prináša niekoľko podstatných vylepšení. Výrobca nám dnes v novom videu ukazuje, ako vyzerá zvnútra.
bluboo S8

Sprav si Vianoce ako pán: Tieto telefóny sú v MEGA zľavách!

Bluboo S8 skvele napodobňuje štýlový vzhľad populárneho smartfónu Galaxy S8 z dielne Samsungu. Bluboo sa však pohybuje v úplne iných cenových vodách.

Hľadáš inšpiráciu na Vianoce? Tieto dve novinky teraz môžeš kúpiť za akciovú cenu

Do obdobia zľavového ošiaľu sa pridáva aj čínsky internetový predajca CAFAGO, ktorý tentokrát upozornil na dve výborné zariadenia, ktoré sú aktuálne v ponuke za akciovú cenu.

VIDEO: Unboxing novinky BLUBOO S8+. Na čo sa môžeme tešiť?

BLUBOO S+ je najnovším zariadením v portfóliu čínskeho výrobcu, ktorý bol len nedávno (11.11.) vypustený do sveta so značnou zľavou. V porovnaní s jeho predchodcom bolo vylepšených niekoľko aspektov.

Obrovský útok zliav na zariadenia Bluboo pri príležitosti Sviatku nezadaných

11. november je venovaný nákupnému festivalu, vďaka ktorému môžu zákazníci po celom svete získať rôzne výhody. K sviatku zliav sa pripojil aj výrobca Bluboo, ktorý vypúšťa tie najlepšie ponuky všetkých svojich telefónov.

BLUBOO predstavuje model S8+: Toto je 5 dôvodov, prečo si myslí, že sa ti bude páčiť

Model produkcie čínskeho výrobcu s názvom Bluboo S8 sa po globálnom uvedení v tomto roku vo všeobecnosti považoval za smartfón s najkrajším dizajnom pri pomere strán 18:9. Vďaka úspechu o spotrebiteľov teraz výrobca vypúšťa vylepšenú verziu – Bluboo S8+.

Bluboo S8 v aktuálnej Halloweenskej ponuke za bezkonkurenčnú cenu

Prípravy na blížiaci sa Halloween sú v plnom prúde a tak nie je prekvapením, že sa v obchodoch sa pri tejto príležitosti objavujú rôzne akciové ponuky na prilákanie zákazníkov.

Získajte Bluboo S1 za doteraz najnižšiu cenu 149,99 dolárov!

S príchodom Národného dňa, ktorý je pre Čínu najvýznamnejším, sa výrobca rovnakej národnosti Bluboo rozhodol ponúknuť svoj model S1 s atraktívnou cenovkou.

Čo robí z Bluboo S1 zaujímavú voľbu? Toto všetko ponúka!

Ako všetci vieme, Bluboo uviedol svoj model s názvom S1 už pred nejakým časom. Pri zvyšujúcom sa počte spotrebiteľov sa teda výrobca rozhodol uvoľniť detailnejšie video o tom, aký Bluboo S1 vlastne je.
bluboo S8

VIDEO Aké je to používať BLUBOO S8 s bezrámikovým 18:9 displejom?

BLUBOO S8 je najnovšou vlajkovou loďou sympatického čínskeho výrobcu, ktorý disponuje nádherným, bezrámikovým displejom s pomerom strán 18:9.

VIDEO Čo sa skrýva vnútri Bluboo S8, telefónu, ktorý sa snaží byť Galaxy S8?

Aká je "napodobenina" Galaxy S8? Je kvalitná alebo je to len marketingový trik? Pozri sa do vnútorností Bluboo S8.
bluboo S8

BLUBOO S8 je už v predaji. Toto je šesť dôvodov, prečo sa naň oplatilo čakať

Čínsky výrobca Bluboo nemal problém nájsť inšpiráciu v aktuálnej vlajkovej hviezde kórejského výrobcu Samsung, v smartfóne Galaxy S8. Osvojil si označenie a dizajn. Sám výrobca tvrdí, že ich smartfón je 5-krát lacnejší ako Galaxy S8.

80 € vs 800 €: Aký je rozdiel medzi skutočnou Galaxy S8 a klonom?

Uspieť na dnešnom trhu plnom smartfónov nie je jednoduché. Výrobcovia hľadajú rôzne techniky na to, aby zaujali. Jednou z nich je aj využitie pokrokových zobrazovacích panelov.
banner