Bluboo

Bluboo

80 € vs 800 €: Aký je rozdiel medzi skutočnou Galaxy S8 a klonom?

Uspieť na dnešnom trhu plnom smartfónov nie je jednoduché. Výrobcovia hľadajú rôzne techniky na to, aby zaujali. Jednou z nich je aj využitie pokrokových zobrazovacích panelov.

Monštrum z Číny: Bezrámikový displej ako na Galaxy S8? Bez problémov a za lacno

Najnovší počin čínskeho výrobcu Bluboo skutočne stojí za zváženie, resp. pozretie. Jeho bezrámikový model, Bluboo S1 sa začal predávať u renomovaného predajcu GearBest za lákavú cenu 140 €.

VIDEO Vraj sú nekvalitné, no pravda je iná. Takto testujú čínske smartfóny!

Na trhu sa objavil nový bezrámikový smartfón – Bluboo S1. Ide o zaujímavý počin, ktorý zákazníkom umožňuje vlastniť najnovšiu technológiu za zlomok ceny, ktorú si za niečo podobné pýta konkurencia.

Bezrámikový telefón za 70 €: Tento výrobca posúva hranicu ľudovej ceny na nevídane nízku úroveň!

BLUBOO S1 je zariadenie, ktoré ponúka bezrámikový displej za cenu, o ktorej sme už dopredu vedeli, že bude relatívne nízka.

TOP 8 dôvodov, prečo sa oplatí kúpiť bezrámikový BLUBOO S1, ktorý ťa finančne nezruinuje

Bluboo je sympatická firma, ktorá sleduje trendy vo svete technológií a okamžite ich implementuje do svojich zariadení.

Malá čínska firma vyrobila skutočný skvost. Tento smartfón vyzerá úžasne!

Mobilný trh ponúkla širokú škálu rôznych značiek smartfónov rôzneho dizajnu.

Ide to aj „za pár drobných“. Tento telefón má bezrámikový displej, ktorý ťa ohromí!

Spoločnosť Bluboo zahájila globálnu rezerváciu svojho modelu S1 20. júna 2017 a bude pokračovať ešte 7 dní, čiže do 30. júna 2017. Záujemcom určite ulahodí dostupnou cenou, osemjadrovým procesorom Helio P25 a duálnou kamerou na zadnej strane.

Číňania majú klon Galaxy S8. Má 18:9 Infinity displej, 6 GB RAM a slušný výkon!

Výrobca Bluboo vypustil do sveta informáciu, ktorá potvrdzuje, že aj najnovší model produkcie čínskeho výrobcu s názvom Bluboo S8 bude založený na platforme MediaTek.

VIDEO: Bluboo D1 ponúka viac režimov bezchybného snímania obrazovky ako iPhone

Vytvorenie snímky obrazovky je užitočné, ak si chcete uložiť dôležitú poznámku online, pomôcť kamarátovi s návodom či usmernením alebo keď len chcete niečo zdieľať so svojimi priateľmi. Niekedy je vytvorenie screenshotu náročné aj na zariadeniach ako je napríklad iPhone, preto výrobca Bluboo našiel spôsob, ako to spraviť jednoduchšie a zábavnejšie.

Fotky bezrámikového Bluboo S1 sa dostali do sveta. Zobrazujú viac podrobností dizajnu

Doteraz sme sa mohli nad podrobným vzhľadom bezrámikovej novinky od Bluboo len domnievať. Dnes však máme nové fotografie, ktoré Bluboo S1 zobrazujú o niečo podrobnejšie.

POROVNANIE: Bezrámikový BLUBOO S1 vs Galaxy S8

Nedávno sme bezrámikový BLUBOO S1 porovnali s futuristicky vyzerajúcim Xiaomi Mi Mix. Z porovnania bolo jasne vidieť, že aj keď BLUBOO S1 neponúka tak nabitú výbavu ako Mi Mix, v niektorých aspektoch mu bol prinajmenšom férovým protivníkom.

BLUBOO S1 vs Xiaomi Mi Mix: Porovnanie telefónov s displejom bez rámikov

Po obrovskom úspechu minuloročného Xiaomi Mi Mix sa na nás tento rok sypú bezrámikové telefóny zo všetkých strán.

Infinity displej, 6GB RAM a 16 Mpx duálny fotoaparát? Tento telefón nemá stáť viac ako 200 €!

Od prvého predstavenia na svetovom veľtrhu púta Bluboo S1 veľa pozornosti, čo však vzhľadom k jeho prvotriednemu vzhľadu, výkonnému hardvéru a prijateľnej cene nie je vôbec prekvapivé.

VIDEO porovnanie fotoaparátov BLUBOO D1 vs Huawei Mate 9. Porazí lacný Číňan drahého Číňana?

Tento, resp. už aj minulý rok by sa dal opísať ako rok duálnych fotoaparátov na smartfónoch. Nie každý duálny fotoaparát si je však rovný.
BLUBOO S1

Najlacnejší smartfón bez rámikov. BLUBOO S1 podlieza už aj tak nízku latku

Počas víkendu sme vám priniesli správu o smartfóne Doogee MIX, ktorý sa pýši displejom bez rámikov a poriadne nízkou cenou. BLUBOO S1 je jeho priama a lacnejšia konkurencia.

BLUBOO D1: Toto všetko ponúka telefón, ktorého cena neprekročila hranicu 65 €

Môže sa zdať, že implementácia dvoch hlavných kamier je stále exkluzivitou pre zariadenia vyšších tried a cenových kategórií. Avšak počet zariadení s takouto výbavou stále stúpa. Jedným z nich je aj Bluboo D1.
banner