Nokia

Nokia
Nokia 8

NOKIA 8 oficiálne: ZEISS optika, čistý Android a férová cena

Vlajková loď reštartovanej značky Nokia sa stala predmetom niekoľkotýždňových dohadov, ktoré postupne odkrývali jej vlastnosti. Už sa na ne nemusíme spoliehať. Nokia 8 je oficiálne vonku a je takáto.
nokia 3310

Nokia 3310 bude dostupná aj s 3G konektivitou. Potvrdzuje to jeden operátor

Nokia 3310 (2017) je na Slovensku dostupná s 2.5G konektivitou. V praxi to znamená, že si na nej veľa internetového obsahu nepozriete.

Nokia 8 nepodcení ani predný fotoaparát. Má mať 13 Mpx a poradí si so 4K videom

Zdá sa, že Nokia 8 bude pravá selfie mašina. Vlajkový smartfón bude predstavený už 16. augusta, pričom sú známe takmer všetky jeho vlastnosti. Najnovšie sa k nim pridala predná kamera. 

Nokia 8 testujú s Android O: Pôjde o prvý telefón s predinštalovaným Android 8.0?

August bude pre nadšencov mobilných technológií veľmi zaujímavým mesiacom. Finálna verzia Android O je za rohom, rovnako rýchlo sa blíži aj predstavenie veľmi zaujímavých zariadení.
nokia 8

Vlajková Nokia 8 bude lacnejšia ako ostrieľaná konkurencia

Nokia sa na trhu zatiaľ neoháňa nadupanou vlajkovou loďou, čo sa čoskoro zmení. Už je známe, že Nokia 8 bude predstavená 16. augusta a dokonca vieme, akú výbavu prinesie. 

Potvrdené: Vlajková loď NOKIA 8 bude predstavená 16. augusta 2017

Značka Nokia, ktorú zastrešuje konzorcium HMD Global, sa nevrátila na trh v pompéznom štýle, ktorý by zabezpečil vlajkový model. Práve naopak. Nokia začala reinkarnovanú trhovú púť cenovo dostupnými zariadeniami. 
Nokia 8

FOTO: Takto vyzerá Nokia 8 s duálnym fotoaparátom s optikou Zeiss!

Fínska spoločnosť, ktorá získala práva na značku Nokia, HMD Glboal, začiatkom mesiaca oznámila spoluprácu s firmou Zeiss.

Nokia predstavuje novinku! Nokia 105 je späť a je smiešne lacná

Vyzerá to tak, že staronová Nokia 105 je späť. Fínsky výrobca, HMD Global, ktorý vlastní práva na značku Nokia predstavil nový hlúpy telefón. Ide o máličko vylepšenú verziu telefónu, ktorý bol predstavený ešte v roku 2013 a neskôr aj v roku 2015.

Túto vyše 2 000 € Nokia 3310 vyrobili na pamiatku stretnutia Putina a Trumpa. Je z titánu a zlata

Keď si niektorí ľudia chcú zapamätať dôležitú udalosť, spravia si svoje fotky alebo kúpia noviny. Ti ostatní si možno chcú kúpiť upravený telefón. Počkať. Čo?

Nokia možno siahne po procesoroch od Xiaomi. Pre čínskeho výrobcu môže ísť o dôležitý úspech

Začiatkom tohto roka prekvapil výrobca Xiaomi predstavením vlastnej procesorovej sady Surge S1. Čipset má osem jadier, grafiku Mali-T680 MP4 a svojim výkonom sa radí do strednej triedy.

Nokia a Xiaomi podpísali historickú dohodu: Čínsky výrobca začína používať ich patenty, chystá sa na viac trhov!

Nokia a čínsky výrobca zariadení, Xiaomi Technology, podpísali niekoľkoročnú dohodu týkajúcu sa patentovej licenčnej zmluvy.
video

RECENZIA Nokia 3310 (2017) – je to skutočne návrat legendy?

Nokia 3310 je jeden legendárny telefón, ktorý si získal srdcia miliónov ľudí. Niet sa čomu čudovať, že sa predával ako teplé rožky.
Nokia 3310

O2 ako prvé prináša na Slovensko Nokiu 3310

O2 ako prvý operátor a zároveň predajca prináša na Slovensko vynovenú legendárnu Nokiu 3310. Od 16. júna bude dostupná na predajniach a eshope operátora v troch farebných variantoch. O nesmrteľnosti pôvodnej legendy svedčí aj fakt, že v sieti O2 je ich ešte stále prihlásených viac ako 2 tisícky.

Plánuješ si kúpiť smartfón Nokia? Spoľahnúť sa môžeš na bezpečnosť a Android O

V prebehu tohto mesiaca by sme mali nájsť smartfóny Nokia na všetkých hlavných svetových trhoch. Výrobca globálny štart predaja podporil s vítaným oznámením.

Nokia 9 bude neuveriteľné monštrum: Testujú ju s 8GB pamäťou RAM!

HMD síce potichúčky, no usilovne pracuje na svojich nových zariadeniach. Niektoré z nich sa na Slovensko dostanú už o pár dní. Ten najvýkonnejší kúsok, Nokia 9, zatiaľ hotový nie je.
nokia 3310

Nokia 3310 vs. Nokia 3310. Ako veľmi sa zmenila za dlhých 17 rokov?

Presne v roku 2000 prišiel na trh mobilný telefón Nokia 3310, ktorý sa postupom času stal doslova kultovým. Ide o jeden z najpredávanejších mobilných telefónov planéty.
banner