Ulefone

Ulefone

POROVNANIE: Lacný Ulefone Power 3S vs drahý iPhone X. Ako sa na nich hrá PUBG?

Ulefone predstavil veľmi zaujímavý kúsok medzi smartfónmi. Okrem toho, že jeho batéria telefón podrží pri živote aj dva náročné dni je tu minimálne ešte jedna svetlá stránka, ktorú by si nemal prehliadnuť. Je to pochopiteľne výkon zariadenia.
Ulefone T2 Pro

VIDEO: Toto je Ulefone T2 Pro, prvý smartfón s čipsetom Helio P70

Čínsky producent dobre vybavených a cenovo atraktívnych smartfónov značky Ulefone už skôr ohlásil premiérový kus hardvéru, ktorý bude poháňať úplne nový čipset vyššej strednej triedy. Volá sa Helio P70 a vyrobený je 12 nm technológiou.

Vzhľad iPhone X oslovil ďalšieho výrobcu. Ako bude vyzerať Ulefone X?

Netradičný dizajn iPhone X niekoho veľmi nezaujal, no niektorých, naopak, zas veľmi ohúril. Napríklad aj iných výrobcov, prevažne z Číny, ktorí si vzhľad vlajkovej lode od Apple zamilovali.

Toto sa ti bude páčiť: Odolné monštrum s 18:9 displejom a bezdrôtovým nabíjaním!

Pre tých, ktorí majú náročné zamestnanie alebo životný štýl, je robustný telefón ako stvorený. Ulefone preto pracuje na ďalšom odolnom zariadení s názvom Ulefone Armor X.

Ulefone spustil akciovú ponuku pri príležitosti osláv čínskeho nového roka

Čína v tomto období oslavuje príchod nového roka. Výrobcovia z tejto krajiny teda pozývajú všetkých fanúšikov, aby túto udalosť oslávili spolu s nimi. Konkrétne výrobca Ulefone informuje o akciovej ponuke, ktorá je aktuálne k dispozícii.

Ulefone Power 3S so 6 350 mAh batériou mieri do predaja! Stojí prekvapivo málo

Najnovší prírastok čínskeho výrobcu Ulefone je konečne uvedený do globálneho predpredaja. Výrobca určil uvádzaciu cenu na 169,99 dolárov.

VIDEO: Že je Android 8.0 Oreo pomalý na lacnejších zariadeniach? Omyl! Takto lieta na Ulefone Power 3

O tom, že spoločnosť Ulefone plánuje veľkú aktualizáciu svojho populárneho modelu Ulefone Power 3 na nový Android 8.1 Oreo vieme už dávnejšie.
ulefone T2 Pro

Ulefone na podujatí MWC 2018 ukáže prvý smartfón s 12nm čipsetom Helio P70

Mobile World Congress 2018 bude prebiehať od 26. februára do 1. marca v španielskej Barcelone. Podujatie bude hostiť spoločnosti z celého sveta, ktoré sa budú snažiť zaujať návštevníkov novými zariadeniami a technologickými inováciami.

Chceš nový telefón? Tieto kúsky sú čoraz lacnejšie, akcia končí 22. januára!

Nový rok v sebe skrýva plno prekvapení, na ktoré by si mal byť poriadne pripravený. My sa venujeme prevažne telefónom, čo tak ti odporučiť niektorý z nových smartfónov?
ulefone power 3

Predpredaj pre Ulefone Power 3 so 6080 mAh batériou zahájený, takáto je cena!

Výrobca Ulefone s posledným modelom neopúšťa koncept cenovo najdostupnejších zariadení s viac ako dostatočnou výbavou. Novinka Ulefone Power 3 sa od tohto týždňa nachádza v predpredaji.

OFICIÁLNE: Ulefone Armor 2S s IP68 certifikáciou je tu!

Po tom, ako Ulefone predstavil niekoľko zariadení s bezrámikovým displejom sa vracia späť k tomu, čo vie azda najlepšie – k poriadne odolným smartfónom.

TEST: Ako rýchlo sa dokáže nabiť 6 080 mAh batéria? Rýchlosť tejto nabíjačky je neuveriteľná!

Rýchlonabíjanie je v dnešnej dobe spasením, a to hlavne vtedy, ak niekde potrebuješ byť rýchlo a tvoj telefón melie z posledného.

Telefón s bezrámikovým 18:9 displejom a parádnou výbavou môže byť tvoj za 84 €!

Éra bezrámikových zariadení je v plnom prúde, o čom svedčí rôznorodosť modelov od výrobcov po celom svete. Jedným z takýchto zariadení je aj Ulefone MIX 2, ktorý je tak výhodný, že si ho všimol aj Aliexpress.

VIDEO: Takto sa v Číne vyrába a testuje Ulefone Power 3, smartfón s MEGA batériou

Fanúšikovia sympatického výrobcu mobilných telefónov z Číny, Ulefone, možno vedia, že sa každá novinka vyrába v technologickom chráme Číny, Šen-čene.

VIDEO Ulefone 3 Power má šikovnú funkciu: Takto funguje!

Väčšina z nás už o 3D Touch z iPhonov počula, no len málo z nás takúto funkciu reálne využilo alebo vie, že je vôbec na Androide dostupná. Dnes sa môžeš pozrieť, aká je táto funkcia užitočná, a to priamo na novinke, Ulefone Power 3.

TIP: Ulefone Power 3 s 6 080 mAh batériou ostáva zlacnený! Ušetriť môžeš až 70 €

Jeden z najviac vychvaľovaných čínskych výrobcov, Ulefone, pokračuje s uvádzaním ich nového modelu, Power 3, na medzinárodný trh.
banner