Ulefone

Úvod Výrobcovia Ulefone

Ulefone spúšťa veľké zľavy k majstrovstvám vo futbale

Majstrovstvá sveta vo futbale sú vo svete veľkou vecou. Každé štyri roky sa stretnú nielen skalní fanúšikovia, ale aj ľudia, ktorí fandia príležitostne.
Ulefone X

Ulefone X s bezrámčekovým displejom mieri do predpredaja. Takáto je cena!

Ulefone X je jedným z najlacnejších zariadení s bezrámčekovým displejom. Jeho cena sa totiž zastavila na veľmi slušnej hranici 140,35 €.
Ulefone X

Ulefone X: Zatiaľ najlepšia kópia iPhone X?

Apple iPhone X síce nebol prvý smartfón s výrezom v displeji, po jeho predstavení sa však s podobnými riešeniami akoby vrece roztrhlo.
Ulefone Power 5

Ako fotí a natáča Ulefone Power 5 s gigantickou 13000 mAh batériou?

Kvalita fotoaparátov v inteligentných mobilných telefónoch často rozhoduje o kúpe toho či oného modelu. Smartfóny už dávno nahradili dovolenkové kompaktné fotoaparáty. Intenzívne a náročné fotografovanie si však často odnesie výdrž na jedno nabitie.

Ulefone Armor Mini v tvrdom teste odolnosti. Porazí Nokiu 3310?

Nokia 3310 je od čias „hlúpych“ telefónov nesmrteľnou legendou nielen v odolnosti, ale aj vo výdrži batérie. Jej reinkarnovaná a vylepšená verzia z minulého roka však už takou nezničiteľnosťou nedisponuje. Išlo skôr o pripomenutie si starých dobrých čias.
ulefone armor X

Pozri si obrnený Ulefone Armor X na oficiálnom hands on videu

Ulefone Armor X je pomerne novým zástupcom nižšej triedy smartfónov, ktorý je však zameraný na silnú odolnosť. Už napohľad obrnené telo odolá vode, prachu a nárazom, čo ocenia menej šikovní jedinci alebo užívatelia pohybujúci sa teréne.

Ako dlho vydrží telefón s 13 000 mAh batériou? Čo tak týždeň a nejaké drobné?

Smartfóny sú pomaly ale isto súčasťou životov nás všetkých.
Ulefone Power 5

Ako rýchlo sa nabije Ulefone Power 5 s 13 000 mAh batériou? Sleduj video

Vynikajúca výdrž na jedno nabitie smartfónov s objemnými batériami je rozhodne prínosná. Podstatná je však aj rýchlosť dobíjania neštandardne veľkých akumulátorov. Čakať na plnú kapacitu niekoľko dlhých hodín je nekomfortné.

VIDEO: Takto vyzerá smartfón s 13 000 mAh batériou!

O Ulefone Power 5 s 13 000 mAh batériou ste už možno čítali. Ako však vyzerá „naživo,“ resp. na videu?
Ulefone

Ulefone Power 5, Armor X a Armor Mini stále so zvýhodnenou cenou v rôznych e-shopoch

Asi žiadny výrobca smartfónov nemá v ponuke zaradenia s tak objemnými batériami ako Ulefone. Dvojicu najpopulárnejších modelov dopĺňa tretí, ktorý patrí do kategórie hlúpych, ale rovnako odolných modelov.

Toto nepremeškaj: Telefón s gigantickou 13 000 mAh batériou stojí rekordne málo!

Ulefone Power 5 je nepochybne jeden z najzaujímavejších smartfónov pochádzajúcich od čínskych výrobcov, a to hlavne vďaka jeho 13 000 mAh batérii.

Telefón s 13 000 mAh batériou alebo obrovskou odolnosťou? Tieto telefóny musíš vidieť!

Pre fanúšikov čínskeho výrobcu Ulefone máme výborné správy. Novinky Ulefone Power 5 a odolný Ulefone Armor X sú konečne tu.
ulefone power 5

Kráľ výdrže? Ulefone Power 5 s obrovskou 13 000 mAh batériou sa čoskoro začne predávať

Ulefone aktualizoval rad zariadení s názvom Power, ktorý je známy vysoko kapacitnými akumulátormi. Výdrž na jedno nabitie stále nie je uspokojivá a Ulefone Power 5 to rieši jednoducho. Obrovskou batériou.

Si fanúšikom tejto značky telefónov? Teraz ich máš možnosť získať zadarmo!

Výrobcovia po celom svete sa všemožne snažia zaujať potenciálnych zákazníkov. Inak to nie je ani v prípade spoločnosti Ulefone, ktorá v tejto chvíli spúšťa festival výnimočne dobrých cien svojich zariadení, súťaží a oveľa viac.

Nepotrebuješ smartfón? Tento odolný telefónik je to pravé pre teba!

Väčšina z nás na svoj telefón nedá dopustiť. Umožňuje nám prečítať si správy kdekoľvek sa nachádzame, pozeráme na ňom videá, hráme hry a v neposlednom rade aj telefonujeme či SMSkujeme.

Funkcia Google Lens bude dostupná aj na zariadeniach Ulefone

Google len pred pár týždňami uviedol, že ich umelá inteligencia zvaná Google Lens, bude dostupná aj na iných zariadeniach, než len na zariadeniach Pixel od Google.