Ulefone

Úvod Výrobcovia Ulefone

VIDEO: Ako si odolný Ulefone Armor 3T poradil v teste GPS?

Pre aktívnych ľudí, ktorí si často vychutnávajú outdoorové dobrodružstvá, je v mnohých prípadoch funkcia GPS veľmi dôležitá.

Ulefone Armor 3 už predaji: Prekvapí obrnenou konštrukciou a obrovskou batériou

Novinka od Ulefone s názvom Armor 3 bola uvedená na trh. Ide o skutočne odolný kúsok certifikovaný na úrovni IP68/IP69K.

Ulefone na Global Sources Electronic Show predstavil svoje novinky

Global Sources Electronic Show je obrovské podujatie konajúce sa V Hongkongu, na ktorom nechýba množstvo prekvapení z technologického sveta. Súčasťou bol aj výrobca Ulefone.

VIDEO: Ulefone Armor 5 prešiel krutým testom odolnosti. Ako dopadol?

Odolný smartfón s robustnou konštrukciou z dielne čínskeho výrobcu s názvom Ulefone Armor 5 ukázal svoju silu v mnohých aspektoch.

Ulefone Armor 3T so vstavanou vysielačkou: Dá sa použiť aj s inými vysielačkami?

Len nedávno sme vám dali vedieť o novom smartfóne so vstavanou vysielačkou. Nejde pritom len o softvérovú funkciu, Ulefone Armor 3T skutočne ponúka vysielačku so vstavanou anténou.

VIDEO Dokáže pneumatika auta poškodiť telefón?

Nový Ulefone Armor 3T patrí medzi najzaujímavejšie zariadenia tohto roka. Nielen, že ponúka obrnenú konštrukciu, vybavený je funkciou vysielačky.

TIP: Parádny telefón si môžeš kúpiť aj s obmedzeným rozpočtom. Tieto kúsky vyzerajú perfektne!

Mať obmedzený rozpočet na niečo, čo veľmi chceme sme zažili asi všetci. Jedným zariadením, ktoré si kupujeme s najväčšou opatrnosťou je pritom smartfón.

VIDEO Vysielačka v telefóne: Aká je záťaž na batériu?

Ako sme informovali v predošlom článku, mnohých ľudí zaujímajú unikátne smartfóny ako napríklad Ulefone Armor 3T, ktorý v sebe nesie funkcionalitu skutočnej vysielačky.

Ulefone Armor 3T s funkciou vysielačky spúšťa predobjednávky!

Nájsť obrnený smartfón, ktorý by zároveň fungoval aj ako vysielačka, vôbec nie je ľahké. Vieme, že o takýto smartfón je záujem, keďže ste sa na niečo podobné pýtali už mnohí.
Ulefone Armor 3T

VIDEO: Tento telefón veselo fotil a natáčal video aj v 12 metrov hlbokej vode

Odolných smartfónov je na trhu niekoľko, no máloktorý z nich dokáže také husárske kúsky ako nový Ulefone Armor 3T, ktorý práve vstupuje do predobjednávkového obdobia.

Ulefone Armor 5 podstupuje ďalšie drastické testovanie odolnosti

Odkedy prišiel odolný Ulefone Armor 5 na trh, prešiel už mnohými testovaniami, ktorými chcela spoločnosť potvrdiť fakt, že je skutočne odolný a vydrží takmer všetko. Dokazovanie neuveriteľnej odolnosti však ešte ani zďaleka nekončí.

VIDEO: Ako na Android 8.1 Go beží telefón s 1 GB RAM? Budeš prekvapený!

Google minulý rok predstavil odľahčenú formu Androidu s názvom Android 8.1 Go. Určený je pre zariadenia, ktoré do vienka nedostali niekoľko gigabajtov operačnej pamäte RAM.

VIDEO: Takto prebieha testovania Ulefone Armor 5

S príchodom smartfónov veľmi rýchlo stúpol aj počet rozbitých obrazoviek. A nielen to. Už ste niekedy utopili svoj smartfón? Mnohí z vás už takúto skúsenosť určite majú. A možno nie jednu.

Tento telefón má 6 350 mAh batériu. Kúpiš ho za 160 € bez doplácania poplatkov

Jeden z najpredávanejších smartfónov od výrobcu Ulefone sa konečne dostal aj do európskeho skladu.

Chceš poriadne odolný smartfón? Tento model pozná málo ľudí a je fantastický!

Prvý odolný smartfón s výrezom v displeji, Ulefone Armor 5, dnešným dňom vchádza do predobjednávkového obdobia.
Výroba Ulefone Amor 5

VIDEO: Ako to vyzerá vo fabrike čínskeho výrobcu?

Pohľad do akejkoľvek fabriky je fascinujúci. Je zaujímavé sledovať ako komponent po komponente vznikajú zariadenia, ktoré si kupujeme.