Ulefone

Úvod Výrobcovia Ulefone

VIDEO: Takto prebieha testovania Ulefone Armor 5

S príchodom smartfónov veľmi rýchlo stúpol aj počet rozbitých obrazoviek. A nielen to. Už ste niekedy utopili svoj smartfón? Mnohí z vás už takúto skúsenosť určite majú. A možno nie jednu.

Tento telefón má 6 350 mAh batériu. Kúpiš ho za 160 € bez doplácania poplatkov

Jeden z najpredávanejších smartfónov od výrobcu Ulefone sa konečne dostal aj do európskeho skladu.

Chceš poriadne odolný smartfón? Tento model pozná málo ľudí a je fantastický!

Prvý odolný smartfón s výrezom v displeji, Ulefone Armor 5, dnešným dňom vchádza do predobjednávkového obdobia.
Výroba Ulefone Amor 5

VIDEO: Ako to vyzerá vo fabrike čínskeho výrobcu?

Pohľad do akejkoľvek fabriky je fascinujúci. Je zaujímavé sledovať ako komponent po komponente vznikajú zariadenia, ktoré si kupujeme.

Android Go smartfón za menej ako 10 €? Ulefone S1 môže byť tvoj

Mobilné operačné systémy zväčša fungujú korektne len vtedy, keď majú k dispozícii dostatok zdrojov. Hovoríme hlavne o výkonnejšom procesore a väčšej kapacite operačnej pamäte RAM.

Ulefone Armor 5 oficiálne: Prvý odolný smartfón s výrezom v displeji

Na trhu sa za uplynulý rok objavilo niekoľko zaujímavých smartfónov s odolnou konštrukciou. Výnimkou nie je ani nový Ulefone Armor 5!

Uchmatni si kvalitný telefón za pár drobných: Takáto je ponuka!

Jeden z najambicióznejších výrobcov z Číny, Ulefone, spúšťa letnú akciu, pomocou ktorej sa chce poďakovať starým aj novým zákazníkom.

Je toto najlepší telefón do 100 €? Ulefone S9 Pro toho ponúka viac než si myslíš!

Veľkú pozornosť čitateľov si väčšinou získavajú zariadenia, ktoré ponúkajú snáď všetko. Či už ide o najkrajší AMOLED displej, tri fotoaparáty alebo dizajn aký tu ešte nebol. Jednu vec však majú spoločnú: vysokú cenovku.
Ulefone X

Toto nepremeškaj: Ulefone X môže byť tvoj za šialene nízku cenu!

Tohtoročné smartfóny by sa dali charakterizovať ako zariadenia s displejom na celú prednú stranu a – v mnohých prípadoch – aj výrezom.

Ulefone spúšťa veľké zľavy k majstrovstvám vo futbale

Majstrovstvá sveta vo futbale sú vo svete veľkou vecou. Každé štyri roky sa stretnú nielen skalní fanúšikovia, ale aj ľudia, ktorí fandia príležitostne.
Ulefone X

Ulefone X s bezrámčekovým displejom mieri do predpredaja. Takáto je cena!

Ulefone X je jedným z najlacnejších zariadení s bezrámčekovým displejom. Jeho cena sa totiž zastavila na veľmi slušnej hranici 140,35 €.
Ulefone X

Ulefone X: Zatiaľ najlepšia kópia iPhone X?

Apple iPhone X síce nebol prvý smartfón s výrezom v displeji, po jeho predstavení sa však s podobnými riešeniami akoby vrece roztrhlo.
Ulefone Power 5

Ako fotí a natáča Ulefone Power 5 s gigantickou 13000 mAh batériou?

Kvalita fotoaparátov v inteligentných mobilných telefónoch často rozhoduje o kúpe toho či oného modelu. Smartfóny už dávno nahradili dovolenkové kompaktné fotoaparáty. Intenzívne a náročné fotografovanie si však často odnesie výdrž na jedno nabitie.

Ulefone Armor Mini v tvrdom teste odolnosti. Porazí Nokiu 3310?

Nokia 3310 je od čias „hlúpych“ telefónov nesmrteľnou legendou nielen v odolnosti, ale aj vo výdrži batérie. Jej reinkarnovaná a vylepšená verzia z minulého roka však už takou nezničiteľnosťou nedisponuje. Išlo skôr o pripomenutie si starých dobrých čias.
ulefone armor X

Pozri si obrnený Ulefone Armor X na oficiálnom hands on videu

Ulefone Armor X je pomerne novým zástupcom nižšej triedy smartfónov, ktorý je však zameraný na silnú odolnosť. Už napohľad obrnené telo odolá vode, prachu a nárazom, čo ocenia menej šikovní jedinci alebo užívatelia pohybujúci sa teréne.

Ako dlho vydrží telefón s 13 000 mAh batériou? Čo tak týždeň a nejaké drobné?

Smartfóny sú pomaly ale isto súčasťou životov nás všetkých.