Ulefone

Ulefone

VIDEO: Takto vyzerá smartfón s 13 000 mAh batériou!

O Ulefone Power 5 s 13 000 mAh batériou ste už možno čítali. Ako však vyzerá „naživo,“ resp. na videu?
Ulefone

Ulefone Power 5, Armor X a Armor Mini stále so zvýhodnenou cenou v rôznych e-shopoch

Asi žiadny výrobca smartfónov nemá v ponuke zaradenia s tak objemnými batériami ako Ulefone. Dvojicu najpopulárnejších modelov dopĺňa tretí, ktorý patrí do kategórie hlúpych, ale rovnako odolných modelov.

Toto nepremeškaj: Telefón s gigantickou 13 000 mAh batériou stojí rekordne málo!

Ulefone Power 5 je nepochybne jeden z najzaujímavejších smartfónov pochádzajúcich od čínskych výrobcov, a to hlavne vďaka jeho 13 000 mAh batérii.

Telefón s 13 000 mAh batériou alebo obrovskou odolnosťou? Tieto telefóny musíš vidieť!

Pre fanúšikov čínskeho výrobcu Ulefone máme výborné správy. Novinky Ulefone Power 5 a odolný Ulefone Armor X sú konečne tu.
ulefone power 5

Kráľ výdrže? Ulefone Power 5 s obrovskou 13 000 mAh batériou sa čoskoro začne predávať

Ulefone aktualizoval rad zariadení s názvom Power, ktorý je známy vysoko kapacitnými akumulátormi. Výdrž na jedno nabitie stále nie je uspokojivá a Ulefone Power 5 to rieši jednoducho. Obrovskou batériou.

Si fanúšikom tejto značky telefónov? Teraz ich máš možnosť získať zadarmo!

Výrobcovia po celom svete sa všemožne snažia zaujať potenciálnych zákazníkov. Inak to nie je ani v prípade spoločnosti Ulefone, ktorá v tejto chvíli spúšťa festival výnimočne dobrých cien svojich zariadení, súťaží a oveľa viac.

Nepotrebuješ smartfón? Tento odolný telefónik je to pravé pre teba!

Väčšina z nás na svoj telefón nedá dopustiť. Umožňuje nám prečítať si správy kdekoľvek sa nachádzame, pozeráme na ňom videá, hráme hry a v neposlednom rade aj telefonujeme či SMSkujeme.

Funkcia Google Lens bude dostupná aj na zariadeniach Ulefone

Google len pred pár týždňami uviedol, že ich umelá inteligencia zvaná Google Lens, bude dostupná aj na iných zariadeniach, než len na zariadeniach Pixel od Google.

Chceš poriadne odolný telefón? Neuveríš, aký lacný môže byť!

Obrnený smartfón Ulefone Armor 2S sa teší veľkej popularite medzi spotrebiteľmi. A práve preto je aktuálne k dispozícii za zníženú cenovku.

Výbava ako sa patrí: Odolná konštrukcia, 18:9 displej a bezdrôtové nabíjanie!

Bezdrôtové nabíjanie je súčasťou mnohých modelov smartfónov už dlhé roky, no šírenie tejto technológie aj napriek tomu neprebieha tak rýchlo ako sme čakali. To sa však pomaly ale isto mení, čoho dôkazom je aj odolný Ulefone Armor X.

Ulefone Power 3S ukazuje svoje schopnosti: Ako si poradí s reverzným nabíjaním?

Je naozaj hrozný pocit, keď percentuálny stav batérie vášho smartfónu klesne pod 20% práve vtedy, keď ho najviac potrebujete. Ulefone Power 3S je však smartfónom, pri ktorom takáto situácia nenastane.

Hľadáš lacný telefón? Tieto kúsky nemôžeš prehliadnuť!

Ak ste fanúšikom smartfónov od výrobcu Ulefone, určite nepremeškajte akciovú ponuku, ktorá aktuálne prebieha prostredníctvom internetového predajcu Aliexpress.

Ulefone Power 3 a Power 3S s obrovskými batériami už v oficiálnom predaji

Ak ste fanúšikom veľkých batérií rovnako ako aj veľkých obrazoviek, sú pre vás zariadenia od Ulefone ako stvorené. Dvojica Power 3 a Power 3S totiž disponuje veľkým displejom s pomerom strán 18:9, ako aj veľkou kapacitou batérie.

POROVNANIE: Lacný Ulefone Power 3S vs drahý iPhone X. Ako sa na nich hrá PUBG?

Ulefone predstavil veľmi zaujímavý kúsok medzi smartfónmi. Okrem toho, že jeho batéria telefón podrží pri živote aj dva náročné dni je tu minimálne ešte jedna svetlá stránka, ktorú by si nemal prehliadnuť. Je to pochopiteľne výkon zariadenia.
Ulefone T2 Pro

VIDEO: Toto je Ulefone T2 Pro, prvý smartfón s čipsetom Helio P70

Čínsky producent dobre vybavených a cenovo atraktívnych smartfónov značky Ulefone už skôr ohlásil premiérový kus hardvéru, ktorý bude poháňať úplne nový čipset vyššej strednej triedy. Volá sa Helio P70 a vyrobený je 12 nm technológiou.

Vzhľad iPhone X oslovil ďalšieho výrobcu. Ako bude vyzerať Ulefone X?

Netradičný dizajn iPhone X niekoho veľmi nezaujal, no niektorých, naopak, zas veľmi ohúril. Napríklad aj iných výrobcov, prevažne z Číny, ktorí si vzhľad vlajkovej lode od Apple zamilovali.
banner