Oppo

Oppo
Oppo

Rýchle VOOC nabíjanie a optika s clonou f/1.7. Novinku od Oppo uvidíme už o dva dni!

Čínsky výrobca Oppo nie je v našich končinách príliš známy, no pravdou je, že ide o jedného z najväčších výrobcov smartfónov na svete. Orientuje sa prevažne na ázijské trhy.

Apple po 5 rokoch stratil dôležité prvenstvo: V Číne namiesto iPhonu najviac kupovali tento model!

Pre Apple sa z ničoho nič stalo obrovskou prioritou nasadenie predaja iPhonov v Indii. Prečo vôbec a prečo práve teraz? Odpoveďou je Čína.

Oppo sa môže pobiť o high-end segment s bezrámikovým modelom Find 9

High-end trieda smartfónov bude tento rok o niečo zaujímavejšia ako po roky minulé. K tradičným výrobcom vlajkových smartfónov sa pridá niekoľko mladších.

Črtá sa ďalší smartfón s Gorilla Glass 5: Ponúkne tiež 8 GB RAM a Snapdragon 821

Samsung Galaxy Note 7 je vôbec prvým smartfónom na svete, ktorý dostal do výbavy odolné ochranné sklo displeja piatej generácie známe ako Gorilla Glass.

Q2: Huawei má najväčšie predaje v Číne, Apple sa stále drží v TOP 5

Aj keď sa Apple dlhodobo nedarí presadiť na čínskom trhu, znovu sa mu podarilo dostať do TOP 5 najpredávanejších výrobcov. Na druhú stranu počet predaných iPhonov v 2. kvartáli klesol z 11,6 miliónov na 8,6 miliónov v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka.
Oppo F1s

Oppo F1s oficiálne: 16 Mpx selfie kamera a cena 240 eur

Čínsky výrobca Oppo už na začiatku roka predstavil dvojicu "selfie expertov". Avšak dnes tento titul preberie novinka Oppo F1s, ktorá dostala 16 Mpx predný fotoaparát (ale bez LED blesku) s 1/3,1-palcovým senzorom a clonou f/2.0.

Výrobca OPPO predal 7 miliónov kusov smartfónov F1 Plus. Jeden kus v priemere za 1,1 sekundy

Čínsky výrobca Oppo predstavil začiatkom marca smartfón, ktorý by mal vlastniť každý selfie maniak. Ide o model F1 Plus, ktorý má na prednej strane až 16 Mpx fotoaparát a a zaujme tiež veľmi tenkými rámikmi okolo displeja (1,66 mm).

Oppo A59 oficiálne: 8-jadrový procesor, 13 Mpx fotoaparát a iPhone dizajn

Čínsky výrobca Oppo predstavil pre domáci trh nové zariadenie, ktoré zaujme výkonom a dizajnom. Práve dizajn sa až moc nápadne podobá konkurencii s jablkom v logu.

Analytici: Apple má katastrofické medziročné výsledky, Samsung stagnuje, Číňania sa radujú!

Nový prieskum trhu od renomovanej spoločnosti Gartner napovedá, že predaje Apple iPhone počas prvého štvrťroku 2016 medziročne vôbec prvýkrát klesli o viac ako 10 percent. Rovnaký report zároveň prezradil, že Windows Phone zaberá menej, než 1 % trhu so smartfónmi.

Nový rekord? OPPO Find 9 sa na 100% nabije len za 15 minút!

Zážitok z používania telefónu je zložený z mnohých aspektov. Jedným z nich je batéria, resp. jej výdrž a samozrejme jej schopnosť opäť nabiť sa. Práve technológia nabíjania je niečo, na čo je čínsky výrobca OPPO patrične hrdý.

Oppo Find 9a sa objavil v AnTuTu benchmarku

Slabšia verzia radu Oppo Find 9 s prívlastkom "a" sa dnes objavila v AnTuTu. A vďaka screenshotu máme k dispozícií aj niekoľko parametrov.

Oppo predstavil F1 Plus pre milovníkov selfie

Oppo predstavil nový smartfón radu F. Jedná sa len o druhý smartfón tohto radu s úplným názvom Oppo F1 Plus. Ak väčšinu svojho času trávite na Instagrame alebo Snapchate, tak si túto novinku zamilujete. F1 Plus prichádza s vylepšeným 16 Mpx predným fotoaparátom pre perfektné selfie fotky.

Oppo otvára vlastnú továreň v Indii. V pláne majú vyrobiť 1 milión 4G zariadení

Čínsky výrobca Oppo má v pláne postaviť v Indii továreň, ktorá bude mesačne produkovať 1 milión 4G smartfónov.

Smartfóny Oppo R9 a Oppo R9 Plus oficiálne predstavené

Čínsky výrobca Oppo dnes na podujatí v Pekingu predstavil svoje dva nové smartfóny, ktoré spadajú do kategórie strednej triedy. Aj keď zatiaľ nie sú známe informácie o cene a dostupnosti, zariadenia by sa mali neskôr v tomto roku objaviť aj v Európe.

Novinka OPPO F1 Plus: Nárastol displej aj operačná pamäť RAM

Smartfón Oppo F1 uzrel svetlo sveta oficiálne v polovici tohto mesiaca (január 2016) a výrobca aktuálne potvrdil plány pre uvedenie aj väčšej verzie. Tá ponesie označenie "Plus".

OPPO F1 oficiálne: Snapdragon 616, 3 GB RAM a 13 MPix fotoaparát

V posledných dňoch sme vás informovali, že čínsky výrobca Oppo plánuje uviesť na trh novú "F" líniu smartfónov. Tá by mala byť zameraná na fotografovanie, pričom prvým smartfónom je model F1. Spoločnosť ho oficiálne predstavila vo Vietname.
banner