Oppo

Úvod Výrobcovia Oppo
Selfie fotoaparát pod displejom

Oppo predstavilo neviditeľný selfie foťák, prvý smartfón už čoskoro!

Spoločnosť Oppo vyrukovala so svojím prvým selfie fotoaparátom, ktorý umiestnila priamo pod zobrazovací panel.

Výrezy a otvory budú minulosťou: Ukázali telefón s predtým foťákom pod displejom!

AK chce dnes výrobca smartfónov svojom zákazníkom ponúknuť smartfón s displejom cez celú prednú stranu, musí voliť kompromis.
oppo

Až 10-násobný zoom? Oppo ukazuje svoje schopnosti priblíženia pre smartfóny

Čínsky výrobca smartfónov, spoločnosť Oppo, začiatkom januára potvrdil existenciu a plánované komerčné nasadenie novej technológie pre fotoaparáty.

Telefóny budú ešte lepšie: Tento výrobca predstavuje 10x hybridný zoom!

Tak ako sa predpokladalo, spoločnosť Oppo na tlačovom podujatí v Pekingu oficiálne predviedla technológiu 10-násobného optického priblíženia pre fotoaparáty smartfónov. 

Oppo sa pochválilo dôležitým míľnikom a novým ambasádorom

Výrobca smartfónov Oppo na našom a okolitých trhoch nepôsobí, čo je možno škoda. Zariadenia predáva na ázijských trhoch, v Afrike a na Strednom východe či v pár málo európskych krajinách.

Toto je prvý Android smartfón, ktorý ponúkne šialených 10 GB RAM

Všetko nasvedčujem tomu, že na pulty obchodov čoskoro zavíta úplne nový model smartfónu Oppo Find X.

Futuristický Oppo mieri do Európy: Môžeme ho očakávať aj my?

Spoločnosť Oppo len nedávno predstavila svoju futuristickú vlajkovú loď, Oppo Find X, ktorá svojím dizajnom uchvátila ľudí po celom svete.
oppo

Oppo opustí hranice Číny: Štvrtý najväčší výrobca smartfónov ide do sveta!

Značka Oppo je v našich končinách pre niekotrých užívateľov neznámym pojmom. Oppo a jej sesterskú spoločnosť Vivo vlastní spoločnosť BBK Electronics.
Samsung Galaxy S8

Predaj smartfónov v globálnom meradle opäť rástol: Prekvapil skokan štvrťroka!

Analytici renomovanej agentúry Gartner ešte pred mesiacom predpokladali, že celosvetový predaj smartfónov v budúcom roku porastie. Trend zvýšeného rastu predaja sa ale prejavil už teraz, pred začiatkom roka 2018. 
oppo R9s

Celosvetovo najpredávanejší Android smartfón prvého štvrťroka? Neuhádnete

Ak by ste mali odhadnúť, ktorý Android smartfón bol počas prvého štvrťroka 2017 najpredávanejším, asi by ste spomínali niektoré modely výrobcov Samsung, LG alebo Huawei.
Oppo

Rýchle VOOC nabíjanie a optika s clonou f/1.7. Novinku od Oppo uvidíme už o dva dni!

Čínsky výrobca Oppo nie je v našich končinách príliš známy, no pravdou je, že ide o jedného z najväčších výrobcov smartfónov na svete. Orientuje sa prevažne na ázijské trhy.

Apple po 5 rokoch stratil dôležité prvenstvo: V Číne namiesto iPhonu najviac kupovali tento model!

Pre Apple sa z ničoho nič stalo obrovskou prioritou nasadenie predaja iPhonov v Indii. Prečo vôbec a prečo práve teraz? Odpoveďou je Čína.

Oppo sa môže pobiť o high-end segment s bezrámikovým modelom Find 9

High-end trieda smartfónov bude tento rok o niečo zaujímavejšia ako po roky minulé. K tradičným výrobcom vlajkových smartfónov sa pridá niekoľko mladších.

Črtá sa ďalší smartfón s Gorilla Glass 5: Ponúkne tiež 8 GB RAM a Snapdragon 821

Samsung Galaxy Note 7 je vôbec prvým smartfónom na svete, ktorý dostal do výbavy odolné ochranné sklo displeja piatej generácie známe ako Gorilla Glass.

Q2: Huawei má najväčšie predaje v Číne, Apple sa stále drží v TOP 5

Aj keď sa Apple dlhodobo nedarí presadiť na čínskom trhu, znovu sa mu podarilo dostať do TOP 5 najpredávanejších výrobcov. Na druhú stranu počet predaných iPhonov v 2. kvartáli klesol z 11,6 miliónov na 8,6 miliónov v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka.
Oppo F1s

Oppo F1s oficiálne: 16 Mpx selfie kamera a cena 240 eur

Čínsky výrobca Oppo už na začiatku roka predstavil dvojicu "selfie expertov". Avšak dnes tento titul preberie novinka Oppo F1s, ktorá dostala 16 Mpx predný fotoaparát (ale bez LED blesku) s 1/3,1-palcovým senzorom a clonou f/2.0.

Výrobca OPPO predal 7 miliónov kusov smartfónov F1 Plus. Jeden kus v priemere za 1,1 sekundy

Čínsky výrobca Oppo predstavil začiatkom marca smartfón, ktorý by mal vlastniť každý selfie maniak. Ide o model F1 Plus, ktorý má na prednej strane až 16 Mpx fotoaparát a a zaujme tiež veľmi tenkými rámikmi okolo displeja (1,66 mm).

Oppo A59 oficiálne: 8-jadrový procesor, 13 Mpx fotoaparát a iPhone dizajn

Čínsky výrobca Oppo predstavil pre domáci trh nové zariadenie, ktoré zaujme výkonom a dizajnom. Práve dizajn sa až moc nápadne podobá konkurencii s jablkom v logu.