Dohady

Dohady
HTC

Kúpi spoločnosť Google mobilnú divíziu HTC? Rokovania majú byť v záverečnej fáze!

V minulom týždni sa objavila pomerne bláznivá správa, že spoločnosť Google plánuje odkúpiť mobilný biznis legendárnej spoločnosti HTC. V súčasnosti však hrubé dohady naberajú reálnejšie kontúry.
xiaomi mi mix 2

Prototyp bezrámikového Xiaomi Mi Mix 2 na ďalšej snímke. Vyzerá úchvatne

Xiaomi Mi Mix v minulom roku nevyrazil dych iba nám, ale aj ostatnej technologickej verejnosti. Bezrámiková konštrukcia po troch stranách zariadenia vyzerala ako zo sci-fi filmu.
vivo

Čínske Vivo si ide svoje. Trojitá zadná kamera a snímač odtlačkov pod displejom!

Čínsky výrobca Vivo v našich končinách príliš nerezonuje, no faktom je, že v domovskej krajine patria jeho zariadenia medzi najpredávanejšie. Kraľuje Huawei a v prvej trojke sa tiež drží konkurent Oppo.

Samsung údajne chystá špeciálnu verziu phabletu Galaxy Note 8 Emperor

Už oficiálne vieme, že Samsung predstaví novú generáciu phabletu Galaxy Note 8 23. augusta. Pomerne presne poznáme aj vzhľad zariadenia, či jeho očakávanú hardvérovú výbavu.

FOTO: Pripravuje sa Samsung Galaxy S8 v odolnej verzii. U nás naň ale môžeme zabudnúť

Samsung Galaxy S8 je často označovaný ako jeden z najkrehkejších smartfónov. Veľa skla, pomerne klzký povrch a zahnuté hrany displeja len veľmi ťažko odolajú tvrdšiemu pádu na zem.

Oficiálne odhalenie smartfónu Samsung Galaxy Note 8 zrejme uvidíme už v auguste

Mesto New York a 23. august 2017. Toto miesto a dátum bude podľa najnovších informácií patriť premiére očakávaného veľkého smartfónu Samsung Galaxy Note 8.
google pixel

Takto bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyzerať úchvatný Google Pixel XL

Súčasná generácia smartfónov Google Pixel priniesla skôr tradičný a nevýrazný dizajn, čo nebude platiť pre novú generáciu. Teda aspoň pre väčší Google Pixel XL.

FOTO: Xiaomi pripravuje novú líniu smartfónov. Prvý model láka na duálny fotoaparát

Z ďalekej Číny sa začali šíriť správy o tom, že Xiaomi rozšíri portfólio svojich smartfónov. Značky Mi a Redmi má doplniť tretia odnož, ktorá je zatiaľ zahalená tajomstvom. 
LG V30

Prvý pohľad na LG V30. VIDEO render zobrazuje očakávaný phablet z každého uhla!

Samsung nie je jediný, kto koncom leta predstaví výkonný a prémiový phablet. Konkurenciu mu stavia rovnako kórejské LG a nesie pomenovanie LG V30.

Sony chystá nadupané high-endy: Toto sú ich ceny a farebné prevedenia!

Už pár týždňov sa hovorí o tom, že Sony Mobile predstaví na podujatí IFA 2017 svoj vôbec prvý vlajkový smartfón s minimálnym orámovaním okolo displeja.
Moto M

Celokovové telo, odolnosť voči vode a duálne foto. Rysuje sa nové Lenovo Moto

Ak si dobre spomíname, už asi dva roky sme nevideli nový prírastok do línie Moto X. Tento rad smartfónov ale výrobca nepochoval. Nový smartfón sa blíži a stojí za pozornosť.
samsung galaxy Note 8

Objavil sa ďalší render Samsungu Galaxy Note 8. Potvrdzuje očakávaný vzhľad

Očakávaný phablet kórejského Samsungu už nie je žiadnym tajomstvom, aspoň čo sa dizajnu týka. Ako bude Samsung Galaxy Note 8 vyzerať prezradilo hneď niekoľko únikov.
lg-g6

LG pripravuje menšiu verziu modelu LG G6. Dostane nový názov a príde o duálny fotoaparát

Výrobcovia smartfónov postupne upustili od produkovania Mini verzií vlajkových lodí, ktoré vlastne ani ich menšími verziami poriadne neboli. 

Bezrámikový smartfón Sony Xperia na obzore. Uvidieť by sme ho mohli na IFA 2017

Divízia Sony mobile ešte nestihla podľahnúť trendu bezrámikových displejov tak, ako napríklad Samsung alebo LG. Čoskoro sa to môže zmeniť.

Google Pixel 2: Opäť dve verzie, OLED displej od LG a viac!

Spoločnosť Google v minulom roku pochovala Nexus líniu smartfónov a nahradila ich zariadeniami, ktoré nesú príznačnejšie označenie Pixel.
snapdragon 450

Čo bude poháňať lacné smartfóny budúceho roka? Snapdragon 450 je na ceste

Na sociálnej sieti Twitter sa objavila zaujímavá informácia o nadchádzajúcej procesorovej sade výrobcu Qualcomm, ktorá bude určená pre zariadenia z tzv. entry-level segmentu.
banner