Dohady

Úvod Smartphony Dohady
snapdragon 845

To bude delo: Xiaomi so Snapdragon 845 roztrhal AnTuTu, dosiahol 270 000 bodov!

O smartfóne Xiaomi Mi Mix 2S sa hovorí ako o prvom zariadení, ktoré bude poháňať nová najvýkonnejšia procesorová sada Snapdragon 845.

Takto vyzerajú 3 fotoaparáty: Huawei P20 na prvých záberoch!

Nová rodina smartfónov Huawei P20 bude predstavená 27. marca na tlačovej udalosti vo francúzskom Paríži. Výrobcovi sa inovovaný modelový rad darí tajiť.
redmi note 5

Ako by mohol vyzerať očakávaný Xiaomi Redmi Note 5 s 5,99″ displejom?

Čínske Xiaomi zatiaľ nepredstavilo medzigeneračnú náhradu za svoj nesmierne populárny model Redmi Note 4, čo sa môže v blízkej dobe zmeniť. Certifikácia 3C odobrila zariadenia s kódovými označeniami MET7S a MEE7S, ktoré sa už skôr objavili vo výpise organizácie TENAA.
xperia XZ2 compact

Super kompaktný a výkonný smartfón? Sony Xperia XZ2 Compact na obzore

Pokiaľ by ste si dnes chceli kúpiť rozmerovo veľmi kompaktný, no zároveň výkonný smartfón s minimálnym počtom kompromisov, máte problém. V nekončiacom dave obrovských displejov by ste hľadali veľmi ťažko.
meizu 15 plus

Meizu 15 Plus: Výrobca oslávi 15. výročie novou vlajkovou loďou

Čínsky výrobca Meizu chystá predstavenie nových vlajkových smartfónov, ktoré by sme mali oficiálne spoznať už vo februári. Kľúčovým smartfónom bude Meizu 15 Plus, ktorý doplní aj menší model.
nokia 10

Koncept: Akoby mohla vyzerať Nokia 10 s piatimi fotoaparátmi?

Pred niekoľkými dňami sa na verejnosti objavili pomerne odvážne dohady, ktoré hovorili o novom vlajkovom smartfóne z produkcie konzorcia HMD Global. Nokia 10 má nadviazať na foto mobil Nokia Lumia 1020, ktorý vznikol ešte v roku 2013 pod vedením Microsoftu.
Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 prinesie foto a video revolúciu: Priprav sa na 480 fps pri 1080p rozlíšení!

Samsung priblížil vlastnosti nových obrazových snímačov ISOCELL, ktoré môžu poputovať do nových vlajkových lodí Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9+. Očakávané high-end generácie majú prejsť citeľnejším vylepšením foto techniky. 
nokia lumia

Päť optík a čipset Snapdragon 845? Údajne nová vlajková loď s logom NOKIA

Na čínskych sociálnych sieťach sa pomerne často objavujú informácie o ešte nepredstavených zariadeniach. Zväčša sú celkom presné, no v aktuálnom prípade ide predsa len o odvážnejšie udania.
moto G

Tento rok spoznáme aj novinky Motorola Moto G6, Moto G6 Plus a Moto G6 Play

Fanúšikovia legendárnej značky Motorola sa môžu radovať. Dnes nielenže dostali prvé informácie o pripravovaných vlajkových modeloch Moto Z3, ale pribudli k nim tiež podrobnosti o obľúbených kúskoch zo strednej triedy. Budú rovno tri.
Moto Z3

Motorola Moto Z3 a Z3 Play na FOTO. Nový dizajn a zachovaná kompatibilita s Moto Mods?

Spoločnosť Lenovo v minulom roku vrátila značku Motorola späť na výslnie. Pod touto značkou v tomto roku vzniknú nové generácie smartfónov s očakávanými označeniami Moto Z3 a Moto Z3 Play. 
xperia

Sony Xperia XA2 Ultra na živých FOTO: Na štíhle rámiky rovno zabudnite

Divízia Sony Mobile sa zatiaľ nepriklonila k v súčasnosti preferovanému dizajnu s výrazne štíhlymi horizontálnymi hranami okolo užšieho a vyššieho displeja s pomerom strán 18:9. A neprikloní sa ani s modelom Xperia XA2 Ultra. 
LG

LG G7 tento rok pravdepodobne neuvidíme, výrobca má zmeniť stratégiu

Nie, LG neplánuje ukončiť vývoj a následnú produkciu nového vlajkového modelu. Podľa informácií ekonomického magazínu The Investor pripravuje kórejský výrobca takzvaný rebranding.
Huawei P20

Huawei P20, P20 Plus a P20 Pro: Ako by mohli vyzerať nové vlajkové lode s trojitým fotoaparátom?

Podľa zatiaľ predbežných informácií Huawei preruší postupný číselný rad, ktorým označoval vlajkové lode z P série smartfónov. Po modeloch P8, P9 a P10 má prísť novinka - Huawei P20.
nokia 5

Smartfóny Nokia sa tento rok rozmnožia. Pribudne hneď niekoľko modelov!

Nokia minulosti predávala rovno niekoľko typov mobilných telefónov, ktoré často nemali od seba ďaleko, a to ani cenou, ani výbavou. Nokia súčasnosti na tom bude možno až veľmi podobne. 
mi max 3

Phablet Xiaomi Mi Max 3 na obzore: Má byť veľký, veľmi veľký

Phablet, teda akýsi hybrid medzi smartfónom a tabletom, má v portfóliu nejeden výrobca inteligentných mobilných telefónov. Medzi nimi sa nachádza aj Xiaomi so svojim modelom Mi Max. 

Zadný panel Xiaomi Mi Mix 3 na fotografii: Vertikálna kamera v štýle iPhone X!

Prvá generácia Xiaomi Mi Mix bola tým smartfónom, ktorá odštartovala preteky o čo najlepšie konštrukčné prevedenie takzvane bez rámikov. Rámiky tu sú stále, no sú užšie a v niektorých prípadoch takmer neviditeľné.

Huawei Nova 2S: Ďalšia tohtoročná novinka?

Duálny fotoaparát a 6-palcový displej s pomerom strán 18:9 sme už niekde tento polrok videli, a to nielen v stánku čínskeho výrobcu Huawei. Ak by vám bolo predsa len málo, ešte v tomto roku môže prísť na trh ďalšia novinka.
Honor V10

Honor V10 vyzerá skvele: Upravený Mate 10 Pro dizajn oficiálne spoznáme koncom mesiaca

Začiatkom novembra sme vám odporučili, aby ste si počkali na Honor V10, pokiaľ je pre vás inak výborný Huawei Mate 10 Pro pridrahý. Interná konkurencia dcéry Honor bude stáť za to.