Aktuálne

Úvod Novinky Aktuálne
Trendujúce články
Xiaomi Youpin

Výkonný holiaci strojček od Xiaomi je teraz ešte lacnejší. Cena klesla pod 12 EUR

Holiaci strojček Xiaomi Youpin sa v ponukách online predajcov objavil už pred niekoľkými mesiacmi. Medzičasom však stihol zlacnieť, čo je aj prípad aktuálnej akcie e-shopu TomTop.
elektricka kolobezka

Elektrická kolobežka do mesta? Tento kúsok kúpiš už za 136 €!

Elektrické kolobežky sú praktickým a rýchlym dopravným prostriedkom, ktorý sa čoraz častejšie objavuje aj v uliciach našich miest. Na trhu ich je niekoľko druhov a nové priebežne pribúdajú.
kyberneticky utok

Siete operátorov čelili kybernetickým útokom, hackeri kradli citlivé údaje o osobách

Viac ako 10 medzinárodných sietí operátorov malo čeliť kybernetickým útokom, ktoré prebiehali relatívne dlhú dobu, od roku 2012. Útočníci mali zo sietí kradnúť vysoko citlivé informácie o vybraných zákazníkoch. 
xiaomi

Xiaomi SO WHITE: Kompaktný holiaci strojček, ktorý sa zmestí do každej batožiny

Xiaomi už dávno nevyrába iba inteligentné mobilné telefóny alebo fitness náramky. V jeho portfóliu sa nachádza široké spektrum spotrebnej elektroniky pre domácnosti.
SENBONO K1

SENBONO K1 patria medzi najlacnejšie inteligentné hodinky vôbec

SENBONO K1 sú inteligentné hodinky so športovými funkciami, ktoré môžu vďaka svojej výbave a hlavne cene zaujať hlavne menej náročných užívateľov. Stoja menej ako niektoré športové náramky, len asi 23 EUR.
oneplus 7 Pro

Najnovší OnePlus 7 Pro s 8 GB RAM a 256 GB úložiskom? Máme zľavu!

OnePlus 7 Pro je na trhu len chvíľu a už si stihol vyslúžiť množstvo pozitívnych ohlasov. Novinka už nie je tým typickým zabijakom vlajkových lodí, aj keď je jej cena v porovnaní s prémiovou konkurenciou stále viac ako dobrá.
Xiaomi Mi 9

Vlajková loď Xiaomi Mi 9 so 6 GB RAM je dočasne dostupná za výnimočnú cenu

Smartfón Xiaomi Mi 9 bol predstavený len vo februári tohto roka a okamžite začal kraľovať kategórii cenovo prístupnejších vlajkových lodí. Aj keď existujú rôzne verzie, cena žiadnej nepresahuje vzhľadom na výbavu akceptovateľnú hranicu.
nokia-3100-

Klasika nezomiera: Nokia 3100 sa dá kúpiť za necelých 12 EUR

Pamätáte sa, aký mobilný telefón ste vy, poprípade vaši rodičia vlastnili v roku 2003? Možno ním bola Nokia 3100, ktorej sa predalo asi 50 miliónov kusov.
tronsmart element T6

Hľadáš prenosný reproduktor? Pre tento perfektný model máme zľavu!

E-shop geekmaxi.com spustil letný výpredaj zariadení pre inteligentnú domácnosť, ktoré môžete získať za zvýhodnenú cenu a navyše s dodatočnou zľavou vo výške 10 alebo 15 EUR podľa celkovej hodnoty nákupu.
QCY T1C

Zadováž si za dobrú cenu štýlové bezdrôtové stereo štuple s Bluetooth 5.0

Bezdrôtové štupľové slúchadlá sú trendom, vďaka ktorému môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek takmer bez obmedzení. Nezavadzajú vám káble, no počítať musíte s výdržou na jedno nabitie.
redmi airdots

Xiaomi slúchadlá Redmi AirDots s Bluetooth 5.0 sú ešte lacnejšie. Kúpiš ich za 22 €

Spoločnosť Xiaomi predstavila koncom minulého roka bezdrôtové štupľové slúchadlá Mi AirDots, teda dostupnejšiu konkurenciu pre prémiové AirPods od Apple. V rámci dcérskej značky Redmi vznikla ešte lacnejšia verzia.
TV box

Šikovný TV BOX za pár eur. Model A95X F1 v bleskovom predaji!

Pomocou digitálneho TV boxu môžete dostať do vášho televízora, ale aj do monitorov, operačný systém Android a spolu s ním takmer všetky výhody, ktoré mu prináležia. Hlavne aplikácie a možnosť zdieľania obsahu z obrazovky smartfónu.
3d tlaciaren

3D tlačiareň Anycubic i3 MEGA je výkonnejšia a plná funkcií. Stojí prekvapivo málo!

Anycubic i3 MEGA patrí medzi najlepšie 3D tlačiarne v kategórii do 300 - 400 EUR. Tento model je drahší ako cenovo asi najdostupnejšie riešenia od Anet, no na druhú stranu ponúka kvalitnejšiu tlač.
Xiaomi Roidmi F8

Xiaomi Roidmi F8 je praktický ručný vysávač za cenu, aká tu ešte nebola

Roidmi F8 je ďalší z užitočných pomocníkov z dielne výrobcu Xiaomi, ktorý pochádza z kategórie zariadení určených do bežných domácností. Robotické vysávače sú síce automatizované, no nezvládnu všetko.
android oreo

Google oprášil štatistiku: Najväčší podiel na trhu má verzia Android Oreo

Spoločnosť Google prestala od októbra minulého roka zverejňovať distribučné čísla, ktoré sa týkajú jednotlivých verzií operačného systému Android. Prekvapivo však štatistiku obnovil, čo samozrejme vítame.
tv box

Je jeden z najpopulárnejších: TV Box X96 mini teraz nestojí ani 35 €!

TV set-top-box X96 mini patrí medzi najobľúbenejšie zariadenia tohto typu, pod čím je podpísaná hlavne obstarávacie cena.
vysokotlaky cistic

Vysokotlakový čistič od Xiaomi alebo výkonný TV Box: Uchmatni si kupón so zľavou!

Medzi domácimi spotrebičmi od Xiaomi môžete nájsť aj praktický vysokotlakový čistič, tzv. vapku, ktorý sa rýchlym a efektívnym spôsobom zbaví akejkoľvek nečistoty či už doma alebo na záhrade.
alfawise

Sonická zubná kefka za pár EUR? Novinka od Alfawise v bleskovej akcii!

Sonické zubné kefky predstavujú moderný a hlavne efektívny spôsob, ako vykonať v domácom prostredí kvalitnú ústnu hygienu. Pre stieranie povrchu zubov využívajú vysokofrekvenčné kmitanie hlavice so štetinami.