Aktuálne

Aktuálne
Trendujúce články
xioami mi 5X

Xiaomi Mi 5X oficiálne: Osvedčený recept na dokonalú strednú triedu

Tak ako bolo avizované už skôr, spoločnosť Xiaomi predstavila na domácej pôde v Pekingu svoju novú hviezdu strednej triedy. Vyzerá to, že model Xiaomi Mi 5X má všetko, čo bežný používateľ v roku 2017 potrebuje. 

Moto Z2 Force oficiálne: Odolný ShatterShield displej a duálny fotoaparát

Čínsky gigant Lenovo predstavil nový vlajkový smartfón pre rok 2017, ktorým je samozrejme očakávaný Moto Z2 Force. Tak ako bolo známe už skôr, novinka ponúka niekoľko príťažlivých vlastností. 

OnePlus spamuje majiteľov smartfónu OnePlus 5 upozornením na výhru smartfónu OnePlus 5

Za nesmierne kreatívnym nadpisom sa skrýva podobne kreatívna iniciatíva spoločnosti OnePlus. Niekoľko majiteľov smartfónov sa na fóre Reddit, ktoré združuje rôzne online komunity, sťažuje na „notifikačný spam".

Definitívny koniec legendy: Adobe potvrdil, že Flash zabije v roku 2020

Adobe konečne naplánoval oficiálnu popravu technológie Flash. Prehliadače Chrome, Microsoft Edge a Safari ho blokujú už niekoľko rokov.

Google je v balíku. Materská spoločnosť Alphabet zverejnila tržby za 2. štvrťrok 2017

Spoločnosť Google prešla v roku 2015 veľkou reorganizáciou, výsledkom ktorej bol nový riaditeľ spoločnosti Google, Sundar Pichai, a nová materská spoločnosť Alphabet, pod ktorú Google spadá. 

Potvrdené: Vlajková loď NOKIA 8 bude predstavená 16. augusta 2017

Značka Nokia, ktorú zastrešuje konzorcium HMD Global, sa nevrátila na trh v pompéznom štýle, ktorý by zabezpečil vlajkový model. Práve naopak. Nokia začala reinkarnovanú trhovú púť cenovo dostupnými zariadeniami. 

Android O v takmer finálnej verzii je už dostupný. Stiahnuť si ho môžu užívatelia programu Android Beta

Spoločnosť Google aktuálne uvoľnila štvrtý a zároveň posledný vývojársky náhľad novej verzie operačného systému Android 8.0, alebo ak chcete Android O.

Hodinky Huawei Watch v edícii Porsche Design útočia na naše zápästia. Dizajnom a cenou

Inteligentné hodinky s operačným systémom Android Wear produkuje aj čínsky Huawei, no nepatria zrovna do druhej ligy. Nositeľný kus elektroniky je patrične vybavený po funkčnej aj dizajnovej stránke. 
smoothie recepty

Žijete zdravo? Neprehliadnite skvelé Smoothie recepty, ktoré si môžete stiahnuť z Google Play bezplatne

Ak obľubujete ovocné miešané nápoje alebo sú jednoducho súčasťou vášho zdravého životného štýlu, hodiť sa vám môže vydarená aplikácia českého vývojára Vratislava Zámiše.

Technický šéf pre aplikáciu Google Duo prezradil, o koľko dát vás pripraví jedna minúta videohovoru

Komunikácia prostredníctvom hlasu a obrazu v dátovej sieti ide do popredia a na mysli máme samozrejme mobilné zariadenia. Jednou z najlepších aplikácií pre takúto komunikáciu je Google Duo.

FOTO: Pripravuje sa Samsung Galaxy S8 v odolnej verzii. U nás naň ale môžeme zabudnúť

Samsung Galaxy S8 je často označovaný ako jeden z najkrehkejších smartfónov. Veľa skla, pomerne klzký povrch a zahnuté hrany displeja len veľmi ťažko odolajú tvrdšiemu pádu na zem.

POZOR: Na Slovákov opäť útočia. Prezváňajú tieto čísla, neodpovedajte na ne!

Slovákov opäť ohrozujú zahraničné čísla, ktoré vo vidine rýchleho zárobku prezváňajú a čakajú, kto zavolá späť. Podobný prípad sme tu mali pred pár mesiacmi, keď zahraničné čísla volali zákazníkom operátora Orange. Tentokrát je pod paľbou O2.
Crusaders of Light

Hráči, pozor! Skvelá fantasy MMO hra Crusaders of Light sa už dá stiahnuť

Pokiaľ hľadáte MMO titul v štýle hry World of Warcraft, ktorý by ste hrali mobilne, napríklad na cestách, riešenie má názov Crusaders of Light. Skvelá fantasy hra už je dostupná v obchode Play.
Huawei p10 lite .png

Zábery v pohybe: Aplikácia od Google konečne aj pre Android

Spoločnosť Google predstavila v približne polovici roka 2016 aplikáciu Motion Skills, resp. Zábery v pohybe, ktorá však putovala iba do iOS zariadení. Aplikácia mala a stále má experimentálny charakter. 

Vlajkový Moto Z2 Force bude tenký ako „žiletka“. Utrpí však kapacita batérie

Presne 25. júla spoznáme na pôde mesta New York novú vlajkovú loď značky Moto, ktorá už nejaký ten čas patrí čínskej spoločnosti Lenovo. Moto Z2 Force volí vlastný prístup do vrcholového segmentu a od aktuálnych top modelov sa bude líšiť viac.
aplikácie

SŤAHUJ tri praktické aplikácie, ktoré sú dočasne k dispozícii zadarmo!

Niektoré aplikácie sú užitočnejšie, iné menej. Niektoré slúžia iba pre zábavu a iné majú pre zmenu vysoko praktický prínos. Pár tých z užitočného súdka si môžete stiahnuť zadarmo aj napriek tomu, že sú inak platené.
banner