Aktuálne

Úvod Novinky Aktuálne
Trendujúce články

Používate WhatsApp? POZOR na tento odkaz, skrýva sa v ňom vírus!

Komunikačnou aplikáciou sa začala šíriť škodlivá aplikácia, ktorá vám po inštalácii veľmi jednoducho ukradne dáta a útočníkom umožní prístup k celému zariadeniu.

Samsung spustil šialenú akciu: Ak si kúpite Neo QLED TV, dostanete Galaxy S21 zadarmo!

Ak si plánujete zakúpiť nový televízor vyššej triedy, konkrétne jeden z nových Neo QLED, získať môžete jeden zo smartfónov radu Galaxy S21.

Slovenská pošta je v obmedzenom režime: Vypadli jej mnohí zamestnanci!

Aktuálna situácia ovplyvňuje všetky odvetvia. Zamestnanci žiadnej spoločnosti nie sú imúnni voči šíriacemu sa koronavírusu, preto sú nútené za pochodu robiť zmeny.

Pošta VARUJE: Zásielky z a do Veľkej Británie po novom treba zdaniť!

31. decembra 2020 skončilo tzv. prechodné obdobie vystúpenia Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska z Európskej únie.

VEĽKÝ POZOR: Posielate zásielky do zahraničia? Pošta má nový poplatok!

Slovenská pošta dnes informovala, že od 1. januára 2021 zavádza nový poplatok aj povinnosť spojenú so zasielaním zásielok do krajín mimo Európskej únie.

PREHĽAD Operátori predajne nezatvárajú: POZOR, budú kontrolovať negatívny test!

Od soboty 24. októbra 2020 začal na Slovensku platiť zákaz vychádzania pre celé územie Slovenska. Mnohí predajcovia však svoje predajne nechávajú otvorené.

POZOR: Dostali ste Facebooku túto správu? Veľký podvod, môžete prísť o desiatky eur!

Facebookom sa šíri vlna útokov, ktoré ľudí pripravujú o nemalé čiastky peňazí. Stačí pritom, ak svojmu kamarátovi pošlete svoje telefónne číslo.

Windows 10 ide na dračku: Teraz ho kúpite už len za 8,39 €, Office už za 19,20 €!

Pracujete z domu alebo len trávite čas, ako sa len dá? Vybavte svoj notebook alebo počítač najnovším Windows 10 alebo Office 2019!

AKTUÁLNE: Veľká zmena na Facebooku! Toto sa stane už v septembri!

Facebook začal ešte v máji ponúkať úplne novú verziu svojej desktopovej verzie. V prípade, ak vám nová verzia nevyhovovala, mali ste možnosť prepnúť si zobrazenie na starú verziu.

Takto lacný ešte nebol! Windows 10 už stojí len 7 €, získať ho môžete aj zadarmo

Ak váš počítač alebo notebook ešte stále poháňa staršia verzia Windowsu, máme pre vás perfektný tip na to, ako ho vylepšiť za čo najmenej peňazí.
Xiaomi Youpin

Výkonný holiaci strojček od Xiaomi je teraz ešte lacnejší. Cena klesla pod 12 EUR

Holiaci strojček Xiaomi Youpin sa v ponukách online predajcov objavil už pred niekoľkými mesiacmi. Medzičasom však stihol zlacnieť, čo je aj prípad aktuálnej akcie e-shopu TomTop.
elektricka kolobezka

Elektrická kolobežka do mesta? Tento kúsok kúpiš už za 136 €!

Elektrické kolobežky sú praktickým a rýchlym dopravným prostriedkom, ktorý sa čoraz častejšie objavuje aj v uliciach našich miest. Na trhu ich je niekoľko druhov a nové priebežne pribúdajú.
kyberneticky utok

Siete operátorov čelili kybernetickým útokom, hackeri kradli citlivé údaje o osobách

Viac ako 10 medzinárodných sietí operátorov malo čeliť kybernetickým útokom, ktoré prebiehali relatívne dlhú dobu, od roku 2012. Útočníci mali zo sietí kradnúť vysoko citlivé informácie o vybraných zákazníkoch. 
xiaomi

Xiaomi SO WHITE: Kompaktný holiaci strojček, ktorý sa zmestí do každej batožiny

Xiaomi už dávno nevyrába iba inteligentné mobilné telefóny alebo fitness náramky. V jeho portfóliu sa nachádza široké spektrum spotrebnej elektroniky pre domácnosti.
SENBONO K1

SENBONO K1 patria medzi najlacnejšie inteligentné hodinky vôbec

SENBONO K1 sú inteligentné hodinky so športovými funkciami, ktoré môžu vďaka svojej výbave a hlavne cene zaujať hlavne menej náročných užívateľov. Stoja menej ako niektoré športové náramky, len asi 23 EUR.
oneplus 7 Pro

Najnovší OnePlus 7 Pro s 8 GB RAM a 256 GB úložiskom? Máme zľavu!

OnePlus 7 Pro je na trhu len chvíľu a už si stihol vyslúžiť množstvo pozitívnych ohlasov. Novinka už nie je tým typickým zabijakom vlajkových lodí, aj keď je jej cena v porovnaní s prémiovou konkurenciou stále viac ako dobrá.
Xiaomi Mi 9

Vlajková loď Xiaomi Mi 9 so 6 GB RAM je dočasne dostupná za výnimočnú cenu

Smartfón Xiaomi Mi 9 bol predstavený len vo februári tohto roka a okamžite začal kraľovať kategórii cenovo prístupnejších vlajkových lodí. Aj keď existujú rôzne verzie, cena žiadnej nepresahuje vzhľadom na výbavu akceptovateľnú hranicu.
nokia-3100-

Klasika nezomiera: Nokia 3100 sa dá kúpiť za necelých 12 EUR

Pamätáte sa, aký mobilný telefón ste vy, poprípade vaši rodičia vlastnili v roku 2003? Možno ním bola Nokia 3100, ktorej sa predalo asi 50 miliónov kusov.