Aktualizácie

Aktualizácie

OnePlus 5 dostáva neohlásenú aktualizáciu. Rieši problémy s YouTube a 4G pripojením

Pokiaľ vlastníte jeden z najlepších smartfónov v pomere cena-výkon, skontrolujete si v nastaveniach dostupnosť aktualizácií. OnePlus 5 dostáva upgrade systému OxygenOS na verziu 4.5.11.

LG končí s vydávaním bezpečnostných aktualizácií pre staršie modely smartfónov

Spoločnosť Google vydáva každý mesiac bezpečnostné aktualizácie pre operačný systém Android, ktoré posúva hardvérovým partnerom. Spoločnosti ako Samsung, LG, Sony a ďalšie, tieto opravy a vylepšenia spracujú a doručia ich vlastníkom smartfónov v rámci aktualizácií. 
nokia 5

Smartfóny Nokia dobehne aktualizácia na Andoid Oreo ešte v tomto roku!

Fanúšikovia značky Nokia, ktorí si zadovážili smartfóny Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6 sa môžu pomaly chystať na príchod najnovšej verzie operačného systému Android Oreo.

Google predĺžil softvérovú podporu pre smartfóny Nexus 6P a Nexus 5X

Smartfóny Nexus 6P a Nexus 5X sú poslednými modelmi z už pochovanej línie Nexus zariadení. Spoločnosť Google pri nich pôvodne garantovala softvérovú podporu, ktorá mala byť ukončená v septembri budúceho roka. 
OnePlus 3T

Smartfóny OnePlus 3/3T dostávajú aktualizáciu. Pripravte sa na nové funkcie!

To, že nevlastníte tohtoročnú vlajkovú loď ešte neznamená, že si nemôžete užívať jej vymoženosti. Smartfóny OnePlus 3 a 3T dostávajú v týchto dňoch aktualizáciu, ktorá prináša niekoľko funkcií z tohtoročného modelu OnePlus 5.
moto G4 Plus

Zmena kurzu. Motorola Moto G4 Plus nakoniec dostane aktualizáciu na Android Oreo

Len včera sme vám priniesli informáciu o tom, že vlaňajšie smartfóny Moto G4 a Moto G4 Plus neobdržia aktualizáciu na Android Oreo. Výrobca potvrdil aktualizáciu pre 12 modelov z línie Moto, kde uvedené zariadenia chýbali.
galaxy S8

Android Oreo pre Samsung Galaxy S8 sa už testuje. Kedy môžete očakávať aktualizáciu?

O tom, či Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ dostanú aktualizáciu na Android Oreo nemusíme diskutovať. Aktualizácia na najnovšiu verziu systému je istotou. Otázne je iba obdobie uvoľnenia. 

Motorola Moto G4 zrejme nedostane Android Oreo. Napriek sľubom

Každého jedného vlastníka novšieho modelu smartfónu zaujíma, či aj jeho zariadenie obdrží aktualizáciu na najnovšiu verziu operačného systému Android známu ako Oreo. Väčšina novších zariadení takúto aktualizáciu dostane. Až na pár výnimiek.
oreo

ZOZNAM: Lenovo zverejnilo zoznam 12 smartfónov Moto, ktoré prejdú na Android 8.0 Oreo!

Google len nedávno predstavil finálnu verziu svojho nového operačného systému, Android 8.0 Oreo. Teraz je len a len na výrobcoch, aby túto novú verziu zapracovali do svojich smartfónov.
galaxy note 8

Samsung Galaxy Note 8 na Slovensku získal prvú veľkú aktualizáciu!

Samsung Galaxy Note 8 sa od dnes začal predávať naprieč celým Slovenskom. Spolu so začatím predaja sa okrem nového telefónu môžu záujemcovia tešiť aj na prvú veľkú aktualizáciu.

Potvrdené: BlackBerry Priv nedostane aktualizáciu na Android Nougat

V druhej polovici roka 2015 sme spoznali BlackBerry Priv. Smartfón, ktorý bol po mnohých stránkach jedinečný. Išlo o vtedajší vrcholový model v minulosti nesmierne populárneho kanadského výrobcu.
miui 9

Prostredie MIUI 9 Beta v globálnej verzii uvoľnené! Na tieto zariadenia ho je možné nainštalovať

Spoločnosť Xiaomi uvoľnila ďalšiu beta verziu svojho najnovšieho užívateľského rozhrania MIUI 9, ktorá je určená pre celý svet, resp. pre krajiny mimo domácej čínskej pôdy. MIUI 9 Beta vo verzii 7.9.7 si rozumie hneď s niekoľkými modelmi výrobcu. 

Vlastníte hodinky Samsung Gear S3? Čoskoro môžete očakávať veľkú aktualizáciu

Samsung ani tento rok nezabudol na nositeľné zariadenia, čoho výsledkom sú inteligentné hodinky Gear Sport a fitness náramok Gear Fit 2 Pro. Novinky uzreli svetlo sveta na podujatí IFA 2017, čím zároveň odsunuli do úzadia minuloročné verzie Samsung Gear S3 a Gear Fit 2. 
oreo

Samsung Galaxy S6 a Galaxy Tab S2 9.7 WiFi (2016) získali Android 8.0 Oreo! Neoficiálne

Keď to rýchlo nevie spraviť výrobca, tak to vie urýchliť komunita. Hovoríme samozrejme o softvérovej aktualizácii na nový Android, ktorá je na Androide legendárne pomalá, resp. zdĺhavá.

ZOZNAM smartfónov Sony Xperia, ktoré dostanú aktualizáciu na Android 8.0 Oreo

Japonská spoločnosť včera predstavila plejádu zariadení spotrebnej elektroniky, medzi ktorými zažiarili hlavne nové Xperia smartfóny a ultimátna akčná kamera XR0. Sony si však pripravilo aj vítané oznámenie o aktualizáciách. 

Samsung Galaxy J7 (2016) získava aktualizáciu na Android 7.0 Nougat!

Obľúbený Galaxy J7 (2016) získava aktualizáciu na Android 7.0 Nougat. Rovnakú aktualizáciu začal získavať aj model Galaxy S5 Neo.
banner