Aktualizácie

Aktualizácie

Vlastníte jeden zo smartfónov Google Pixel alebo Nexus? Očakávajte augustovú aktualizáciu

Spoločnosť Google drží slovo a aj v tomto mesiaci už stihla uvoľniť nové vydanie bezpečnostnej aktualizácie, ktoré dobehne najskôr majiteľov smartfónov Google Pixel a Nexus. 
galaxy S8

Android 7.1 Nougat pre duo Samsung Galaxy S8 sa blíži. + ďalšie zariadenia

Pre majiteľov vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ máme dobré správy. V blízkej budúcnosti obdržia aktualizáciu na novšiu verziu operačného systému Android 7.1 Nougat. 

OnePlus 5 dostáva dôležitú aktualizáciu. Pripravte sa na nové funkcie, vylepšenia a opravy

OnePlus 5 ako nesmierne vydarený smartfón stále mladej čínskej spoločnosti OnePlus, dostáva naprieč celým svetom významnú softvérovú aktualizáciu. Výrobca povyšuje systém Oxygen OS na verziu 4.5.7.
htc u11

Aj HTC U11 dostane do výbavy technológiu Bluetooth 5.0. Postačí softvérová aktualizácia

Technológiu Bluetooth môžeme rozdeliť na dva typy. Klasický typ umožňuje komunikovať reproduktorom, slúchadlám a napríklad bezdrôtovým klávesniciam s inými zariadeniami.

V Xiaomi sú neskutoční! Najnovší MIUI 9 získa aj 4-ročný Xiaomi Mi 2 + ZOZNAM

Keď ide o aktualizácie na Androide, všetci dobre vieme, aké frustrujúce to môže byť. Dva roky podpory (ak vôbec toľko) a ste vybavení. Okrem toho, aktualizácie získate aj s niekoľkomesačným oneskorením.
galaxy S5 neo

Vlastníte Samsung Galaxy S5 Neo? Chystá sa pre vás aktualizácia na Android Nougat

Ak si neviete na smartfón Samsung Galaxy S5 Neo spomenúť, pripomenieme, že išlo o akúsi skromnejšiu a samozrejme lacnejšiu verziu vlajkovej lode z augusta roku 2015. 
galaxy S8

Samsung Galaxy S8 a S8+ získavajú júlovú aktualizáciu!

Samsung začal aktualizovať svoje najnovšie vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+. Aktualizácia posúva verziu zabezpečenia na jún 2017.

HTC U11 nedokáže natáčať 1080p video pri snímkovaní 60 fps. Zmeniť to má softvérová aktualizácia

HTC U11 je špičkovým vlajkovým smartfónom, ktorý štandard DxOMark ohodnotil najvyšším počtom bodov, čo sa kvality fotoaparátu týka. Napriek tomu mu chýba jedna funkcia.
miui 9

Oficiálne: Xiaomi predstaví novú verziu prostredia MIUI 9 už 16. augusta

Všetci fanúšikovia výrobcu Xiaomi už úpenlivo očakávajú predstavenie novej verzie používateľského prostredia, ktoré je známe pod názvom MIUI.

Samsung Galaxy A5 z roku 2016 získava aktualizáciu na Android 7 Nougat!

Samsung pokračuje v aktualizovaní svojich smartfónov, pričom prišiel na rad model strednej triedy z minulého roka. Samsung Galaxy A5 dostáva update na Android Nougat. 

ZOZNAM: Tieto Xiaomi smartfóny získajú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat

Len minulý mesiac Xiaomi priviedol jedno zo svojich najobľúbenejších zariadení na najnovšiu verziu Androidu, 7 Nougat.
Moto M

Lenovo Moto M dostáva aktualizáciu na Android Nougat

Lenovo Moto M je smartfónom strednej triedy, ktorý bol pre slovenský trh predstavený koncom minulého roka 2016. V recenzii sme sa naň pozreli začiatkom marca. 

Sony kvôli problémom zastavilo dôležitú aktualizáciu pre smartfóny Xperia XA a XA Ultra

Japonská spoločnosť Sony pred nejakým časom spustila dôležitú aktualizáciu na OS Android Nougat, ktorá bola určená modelom Xperia XA a Xperia XA Ultra. 
samsung galaxy S8

Spúšťač smartfónov Samsung Galaxy S8 dostáva aktualizáciu. Odstraňuje lagy

Používateľské prostredie smartfónov kórejského giganta známe ako TouchWiz nemalo dobrú povesť. Problémy s výkonom a optimalizáciou sa vyskytovali často. 

OnePlus 5 získal prvú aktualizáciu: Opravila problém s Wi-Fi a ďalšie chyby

OnePlus 5 sa na trh dostáva len teraz, no už výrobca už stihol vypustiť prvú aktualizácia, ktorá pôvodnú verziu OxygenOS 4.5.0 posúva na verziu OxygenOS 4.5.3.

Sony Xperia X a X Compact získavajú aktualizáciu na Android 7.1.1 Nougat!

Sony Mobile práve spustil aktualizáciu na najnovšiu, resp. najaktuálnejšiu verziu Androidu pre dva zo svojich smartfónov, Xperia X a Xperia X Compact. Verziu Androidu na týchto dvoch zariadeniach tak povyšuje z Android 7.0 na 7.1.1. Téme sa...

Vyhraj úžasný prémiový smartfón ASUS ZenFone 3!

V každom ročnom období môžeš zažiť úžasné chvíle, ktoré ti poskytne prémiový smartfón ASUS ZenFone 3.
banner