Výrobcovia

Výrobcovia
Všetky novinky od výrobcov Android zariadení

Displej, fotoaparát alebo DeX. Týchto 10 videí vám ukáže, čo dokáže Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sú počnúc včerajším dňom oficiálne známe. Smartfóny na potencionálnych zákazníkov útočia futuristickým dizajnom, netradičným displejom alebo hlasovým asistentom Bixby.
google pixel

Smartfón Google Pixel zaznamenal slušné predajné čísla. Stále to však nestačí

Zariadenia Google Pixel a Google Pixel XL sú považované za najlepšie Android smartfóny vôbec. Spoločnosť Google si ich navrhla ako po hardvérovej stránke, tak po tej softvérovej. S výrobou sa následne obrátila na taiwanské HTC.

Orange: Objavte telefón bez hraníc skôr ako ostatní

Slovenský operátor Orange dnes spustil predpredaj dlho očakávaných noviniek z dielne Samsung - Galaxy S8 a S8+.

Galaxy S8 je prvý smartfón na svete s Bluetooth 5: Hudbu dokáže prehrávať do 2 rôznych slúchadiel súčasne

Samsung Galaxy S8 je konečne dosť. Nastal koniec špekuláciám a neovereným informáciám. Zároveň nastal čas, keď nové vlajkové lode (vrátane S8+) rozoberieme do poslednej pomyselnej súčiastky.

Samsung Galaxy S8 a S8+ majú domovské tlačidlo citlivé na tlak vbudované priamo do displeja

Po rokoch zariadení s dedikovaným tlačidlom „Domov“ sa dnes Samsung smelo pustil do novej kapitoly produktového vývoja. Novinky spoločnosti už tlačidlo pod displejom neponúkajú. Ako sa ale ovláda?

VIDEO: Pštros sa naučil lietať iba vďaka VR. Nová Samsung reklama stojí za to

Kórejský Samsung je povestný svojim marketingovým oddelením, no v poslednej dobe sa veľmi nepredviedlo. Zdá sa, že je opäť pri sile, čoho dôkazom je nová reklama.

Je červený UMIDIGI Z alternatívna Android verzia červeného iPhone?

Príchod iPhone červenej farby do technologického sveta spustil vlnu červeného karnevalu. Ostatným výrobcom sa toto pozornosť priťahujúce farebné prevedenie zapáčilo natoľko, že chcú mať v svojom portfóliu takto výrazné zariadenie tiež.

Galaxy S8 a S8+ prídu s prekvapením: V krabičke si nájdete aj kvalitné slúchadlá od AKG v cene 99€

Samsung vám chce dať čo najlepší zážitok z používania Galaxy S8. Okrem krásneho displeja, výkonných špecifikácií a zaujímavého softvéru sa v balení nachádza aj ďalšie prekvapenie.

POROVNANIE: Galaxy S8 vs. Galaxy S8+ vs. Galaxy S7, S7 edge, LG G6 a iPhone 7 Plus

Samsung dnes konečne predstavil dva z najočakávanejších smartfónov tohto roka. Ide samozrejme o Galaxy S8 a S8+.

Samsung Galaxy S8 prišiel s úplnými novinkami Bixby a DeX. O čo ide?

Vlajkové lode Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ dnešným dňom už poznáme aj po oficiálnej stránke. Väčšina dohadov a neoficiálnych informácií sa potvrdila.

Telekom štartuje predpredaj očakávanej dvojice Samsung GALAXY S8 a S8+

Telekom dnes štartuje predpredaj očakávaných vlajkových lodí Samsungu na tento rok – Samsung GALAXY S8 a S8+. Môžete využiť benefit predpredaja.

Samsung Galaxy S8 a S8+: Všetko o cene a dostupnosti na Slovensku!

Samsung dnes predstavil svoje nové vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+. Oba modely sa dostanú do predaja už čoskoro. V prípade predobjednávok prvotní záujemcovia dokonca telefón získajú o viac než týždeň skôr než tí, ktorí sa rozhodnú počkať.

OFICIÁLNE: Samsung predstavil Galaxy S8 a Galaxy S8+. Najmodernejšie TOP modely spoločnosti

Samsung dnes počas simultánnych tlačových konferencií v New Yorku a Londýne oficiálne predstavil svoje nové vlajkové lode pre rok 2017 – Galaxy S8.
Nokia 6

Nokia 6 je po konštrukčnej stránke vyhotovená ako tank. Pozrite si VIDEO z rozoberania

Kvalitnú konštrukciu smartfónu nie je príliš zložité rozpoznať. Stačí pár týždňov používania, počas ktorých sa nestretnete so žiadnym vŕzganím ani iným neprirodzeným zvukom.
HTC U

Nová vlajková loď HTC U má prísť už čoskoro. Prinesie aj inovatívne ovládanie

Posledné novinky spoločnosti HTC nesú označenia U Ultra a U Play. Prerastený lesklý smartfón s prídavným sekundárnym displejom dopĺňa model strednej triedy s podobnými charakteristickými znakmi.
Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 bude predstavený už dnes. Sledujte s nami podujatie naživo!

Nekorunovaný kráľ smartfónov, respektíve súrodenecké duo Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+, bude predstavené už dnes o 17:00 hod. nášho času. Predstavenie bude prebiehať na dvoch miestach súčasne.