Zaujímavosti

Zaujímavosti
Razer Mamba Tournament

Hľadáš novú myš? Máme tri zľavové kódy pre herné myšky od RAZER!

Značku Razer asi netreba nikomu predstavovať. Výrobca príslušenstva a doplnkov pre hráčov má na konte niekoľko úspešných produktov. Popri vynikajúcich klávesniciach sú to aj myšky.

Facebook: Slovensko je len súčasťou veľkého testu!

Najväčšia sociálna sieť sa pre väčšinu Slovákov vo štvrtok poriadne zmenila. Facebook totiž rozdelil príspevky od priateľov a príspevky od skupín.

Bluboo S8 v aktuálnej Halloweenskej ponuke za bezkonkurenčnú cenu

Prípravy na blížiaci sa Halloween sú v plnom prúde a tak nie je prekvapením, že sa v obchodoch sa pri tejto príležitosti objavujú rôzne akciové ponuky na prilákanie zákazníkov.

Frajerka! Toto 11-ročné dievča navrhlo revolučný senzor pre detekciu olova vo vode

Súťaž Discovery Education 3M Young Scientist Challenge 2017 má svojho víťaza, resp. víťazku. Je ňou len 11-ročné dievča Gitanjali Rao z Lone Tree v Colorade. Výherný projekt sa týka detekcie hladiny olova vo vode oveľa efektívnejšie, než...

Neurónová sieť od Google je potvora: Navrhla vlastnú sieť, je lepšia než tá od ľudí!

Neurónové siete sú budúcnosťou internetu a technológií ako takých. Dokážu celkom presne analyzovať všetko, dokonca aj obrázky.
whatsapp

WhatsApp umožní sledovať pohyb a umiestnenie priateľov v reálnom čase

Jedna z najpopulárnejších komunikačných aplikácií prichádza s novou funkciou, ktorá by sa dala doslovne preložiť ako živá lokalizácia. Cez appku v reálnom čase uvidíte, kde sa nachádzajú, resp. pohybujú vaši priatelia. 

Vzhľad čistého Androidu v každom smartfóne. V Google Play sa usídlil nový launcher

Užívateľské prostredia rôznych smartfónov sú čoraz dokonalejšie a pokiaľ sa vám predsa len nepáčia, dobre ich zastúpi napríklad spúšťač Action Launcher alebo nami obľúbená aplikácia Evie.
Digitalna garaz

Digitálna garáž od Google vyškolila už 27 tisíc Slovákov!

Slováci potvrdili záujem zdokonaľovať sa v digitálnych zručnostiach. Od minulého leta sa ich len vďaka vzdelávaciemu programu Digitálna garáž vyškolilo vyše 27 tisíc. Program je súčasťou iniciatívy Pomáhame Slovensku rásť spoločnosti Google.

Chúďa umelá inteligencia: Bude si musieť pozrieť všetky „hanbaté“ videá

Strojové učenie je čím ďalej tým viac rozšírené. Spoločnosti ako Google ho využívajú pre automatizáciu a lepšie porozumenie toho, čo sa snažíme vyhľadať.

S novou službou od Porsche je možné za pevnú mesačnú cenu vystriedať neobmedzene áut

Porsche je značka, ktorá sa už 86 rokov snaží udržať si svoju kvalitu a štandard. Aj napriek tomu však neprestáva inovovať.
Mate 10 Pro

SŤAHUJ tapety pre domácu obrazovku zo smartfónov Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro

Čínsky gigant Huawei včera vytiahol z rukáva svoje tohtoročné esá, úplne nové vlajkové smartfóny Mate 10, Mate 10 Pro a luxusnú edíciu Porsche Design. Všetky smartfóny sú vybavené vcelku peknými pozadiami pre domácu obrazovku.
zive pozadia

Páčia sa ti pôsobivé živé pozadia smartfónov Google Pixel 2? Sťahuj!

Pokiaľ ste pozorne sledovali dianie okolo predstavovania nových referenčných smartfónov Google Pixel 2 a Pixel 2 XL, istotne ste postrehli ich živé pozadia.

VIDEO: Toto je dôvod, prečo pozeranie do telefónu pred spaním škodí zdraviu + tip ako to vyriešiť

To, že by sme pred spaním nemali „čumieť“ do telefónu je už starý známy fakt. Prečo to tak je? Prečo je čítanie si noviniek na Facebooku či pozeranie obrázkov na Instagrame také škodlivé?

Slovenská firma z Košíc zabojuje o investíciu 1 milión dolárov. Ty môžeš byť pri tom!

Slovensko má ľudí so šikovnými rukami, aj šikovnými hlavami. Dôkazom je košická firma MATSUKO, ktorá o pár dní zabojuje o investíciu vo výške 1 milión dolárov.

Využi smolu ZUK: Perfektný smartfón s 5,5″ IPS displejom, 3GB RAM a Snapdragon 801 za 110,49 €!

ZUK, dcérska spoločnosť známejšieho Lenovo, už v súčasnosti nové smartfóny, žiaľ, ďalej neponúka. Avšak tých pár zariadení, ktoré stihol za svoju existenciu vyprodukovať, je stále k dispozícii na rôznych e-shopoch.

Dokážeš zvládnuť najkratší IQ test? Tieto 3 otázky poriadne preveria vaše mozgové závity!

Test kognitívneho uvažovania (CRT) amerického psychológia Shana Fredericka asi nepoznáte. Možno by ste mali, získal totiž označenie „najkratší IQ test“ na svete. Pozostáva len z troch otázok, ktoré poriadne prevetrajú vaše mozgové závity.
banner