Zaujímavosti

Zaujímavosti

80 € vs 800 €: Aký je rozdiel medzi skutočnou Galaxy S8 a klonom?

Uspieť na dnešnom trhu plnom smartfónov nie je jednoduché. Výrobcovia hľadajú rôzne techniky na to, aby zaujali. Jednou z nich je aj využitie pokrokových zobrazovacích panelov.
OUKITEL K6000 Plus

Oukitel sa snaží: K6000 Plus dostáva novú farbu a opravnú aktualizáciu

Oukitel K6000 Plus už na trhu pôsobí niekoľko mesiacov. Aktuálne je dostupný v dvoch farebných prevedeniach – sivá a zlatá. U spotrebiteľov sa stal veľmi obľúbeným najmä vďaka veľkej kapacite batérie, rýchlemu nabíjaniu, vysokej kvalite a hlavne priaznivej cene.

Vysávače Roomba majú presnú mapu vášho bytu: Firma to bude predávať

Inteligentné vysávače sú skvelá vec. Sami sa vedia zapnúť, povysávajú a ešte sa aj vrátia tam, kde začali. Vy pritom nemusíte pohnúť ani prstom.

Táto spoločnosť začína čipovať svojich zamestnancov. Toto budú sledovať!

Ak si myslíte, že vás váš zamestnávateľ priveľmi kontroluje, po prečítaní tohto článku možno zmeníte názor. Spoločnosť z amerického Wisconsinu totiž  oznámila plány o čipovaní svojich zamestnancov.

Technický šéf pre aplikáciu Google Duo prezradil, o koľko dát vás pripraví jedna minúta videohovoru

Komunikácia prostredníctvom hlasu a obrazu v dátovej sieti ide do popredia a na mysli máme samozrejme mobilné zariadenia. Jednou z najlepších aplikácií pre takúto komunikáciu je Google Duo.

POZOR: Na Slovákov opäť útočia. Prezváňajú tieto čísla, neodpovedajte na ne!

Slovákov opäť ohrozujú zahraničné čísla, ktoré vo vidine rýchleho zárobku prezváňajú a čakajú, kto zavolá späť. Podobný prípad sme tu mali pred pár mesiacmi, keď zahraničné čísla volali zákazníkom operátora Orange. Tentokrát je pod paľbou O2.

Xiaomi predstavuje ďalšiu šialenosť: Inteligentný dáždnik, ktorý sa otvára automaticky

Xiaomi včera predstavil už druhý (prvý nám unikol) dáždnik za posledné tri týždne.

Tvoríte pre YouTube? Google v septembri odstráni funkcie pre prezentácie fotiek a editovanie videí

YouTube je najväčšou video platformou na internete, ktorá je vo veľkej miere postavená na príspevkoch od samotných používateľov. Youtuberi prekvitajú a nahrávanie vlastného obsahu taktiež. 

Plyšový tiger a uškriekaný Dan Nekonečný: 4ka predstavila letné reklamy

Najmenší a najmladší slovenský operátor, 4ka, dnes na svojom YouTube kanáli zverejnil nové spoty.

Svet oslavuje 48. výročie pristátia na mesiaci. Google oslavu posúva na úplne nový level!

Pri príležitosti historicky prvého pristátia človeka na mesiaci (20. júla 1969) môžu používatelia služby Street View navštíviť Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) a objavovať zákutia všetkých 15 modulov v 360-stupňových pohľadoch.

Mimoriadne obľúbený CCleaner má nového majiteľa. Kúpil ho český Avast

Jeden z najpopulárnejších programov, CCleaner určený pre čistenie operačných systémov (primárne Windows) zmenil majiteľa.

Čo všetko ponúka telefón za „stovku“? Novinka od Gretel poteší dizajnom aj výbavou

Pred týždňom unikli informácie o niektorých funkciách nového smartfónu čínskeho výrobcu Gretel s názvom S55. Výrobca sa teda rozhodol vypustiť do sveta niekoľko fotografií pre predstavu toho, ako S55 vyzerá a tiež niekoľko špecifikácií.

Čínska cenzúra dobehla aj WhatsApp. Užívatelia nemôžu odosielať obrázky a videá

Čína je známa dvomi múrmi. Veľký čínsky múr z konca 15. storočia doplnil v modernej dobe veľký čínsky firewall. Čína na vládnej úrovni blokuje prístup k mnohým internetovým službám, ktorých používanie je pre nás prirodzené. 

Tohto by sa mali báť aj najväčší výrobcovia: UMIDIGI predstavuje nadupaný UMIDIGI S!

Čínsky výrobca inteligentných telefónov UMIDIGI neúnavne inovuje svoje produkty už od začiatku tohto roka. Dnes však konečne odhalil úplne prvý produkt z novej S série s jednoduchým názvom UMIDIGI S.

Toto ukážte svojim deťom alebo súrodencom: Polícia SR varuje pred hrozbami online!

Online svet je plný hrozieb, nástrah, vírusov a čohokoľvek iného. Do tohto toxického mixu bohužiaľ musíme primiešať aj ľudí, ktorí sa snažia zneužiť mladícku nerozvážnosť tínedžerov a vymámiť od nich zábery, ktoré do online svetu nepatria.

VIDEO: V galérii si chcela odfotiť selfie. Pozri si moment, pri ktorom zničila umenie za 200 000 dolárov

Fotenie selfie je už celkom iste samostatnou podskupinou fotografie. Svedkami tohto trendu sme všetci za azda všetkých podmienok. Či je to na ulici, v reštaurácii alebo aj pri umení či pamiatkach, selfie nadšencov vidieť všade.
banner