Sociálne siete

Sociálne siete

Facebook: Pošlite nám vaše nahotinky a my vás ochránime

Facebook si od svojich používateľov začal pýtať nahé fotky. Ide o skúšku novej technológie, ktorá má zabrániť šíreniu vašich nahotiniek tretími osobami.
pribehy

Instagram Príbehy dovoľujú pridávať fotky a videá, ktoré sú staršie ako 24 hodín

Príbehy na Instagrame majú svoje čaro. Autentické fotografie a videá užívateľov často zachytávajú momenty, ktoré práve prežívajú, alebo prežívali pred niekoľkými minútami a hodinami.

Máte otázku, ktorá vám nedá spávať? Vyskúšajte Facebook ankety

Sociálna sieť Facebook pre užívateľov zavádza, resp. vracia späť obľúbenú hračku, a to možnosť vytvárania ankiet. Ankety nás nedávno dobehli aj na Instagrame, presnejšie v sekcii príbehov.

POZOR: Slováci na Facebooku zdieľajú podvodné zľavy, na toto neklikajte inak môžete prísť o peniaze!

Slovenskí používatelia najväčšej sociálnej siete na svete, Facebooku, čelia novej hrozbe, ktorá už stihla napadnúť niekoľko stoviek ľudí.
facebook

Facebook: Duplicitné a falošné účty sa počítajú na desiatky miliónov

Sociálna sieť Facebook je v súčasnosti skloňovaná viac ako obvykle, a to aj v našich končinách. Kým u nás si lámeme hlavu s Prieskumníkom, v Amerike prišlo na pretras ovplyvňovanie volieb z ruskej strany.

Vedeli ste? Ak má dieťa menej ako 16 rokov, pre využívanie Facebooku bude musieť mať súhlas rodiča

Slovensko plánuje nasadenie novej legislatívy, na základe ktorej budú môcť sociálnu sieť využívať len deti staršie ako 16 rokov.

POZOR: Na Facebooku je nová hrozba. Tomuto sa vyhni a ostaneš v bezpečí!

Nové zistenie fínskej bezpečnostnej firmy F-Secure varuje pred hackermi, ktorí sa snažia kradnúť heslá nič netušiacich ľudí na najväčšej sociálnej sieti na svete, Facebooku.

Ďalšia „novinka“ Facebooku: Neprídu vám všetky upozornenia, len tie, o ktorých rozhodne Facebook

Facebook si už pre Slovákov jednu novinku pripravil – Prieskumníka – no ani to ho neodradilo od spúšťania ďalších noviniek.
like

Tlačidlo Like oslavuje 10. výročie: Facebook ho ale do praxe nezaviedol

Tlačidlo Like, ktoré je v našich končinách známe pod pojmom „Páči sa mi to“, je na online scéne už desať rokov. Všetci „lajkujú“ všetko a toto tlačidlo je doslova všadeprítomné. Internet si bez neho už ani nevieme predstaviť.

Instagram prichádza s funkciou Superzoom a novými maskami!

Oddelenie vývoja aplikácie Instagram sa opäť zapotilo a pripravilo novú funkciu, ktorou môžete vylepšiť vaše obrazové príspevky. V najbližších dňoch sa pripravte na to, že na Instagrame natrafíte na množstvo krátkych Superzoom klipov.

Facebook potvrdil: Test s prieskumníkom môže trvať mesiace!

Najnovšia aktualizácia Facebooku ako takého so sebou priniesla nie len zmeny v zobrazovaní príspevkov, ale aj kontroverziu spojenú s tým, čo môžete a nemôžete vidieť.

NÁVOD: Hnevá vás prieskumník? Takto sa mu vyhnete!

Facebook so spustením Prieskumníka, ktorý má oddeliť obsah vašich priateľov od obsahu stránok, ktoré sledujete nahneval veľa ľudí, vrátane nás.

Facebook: Slovensko je len súčasťou veľkého testu!

Najväčšia sociálna sieť sa pre väčšinu Slovákov vo štvrtok poriadne zmenila. Facebook totiž rozdelil príspevky od priateľov a príspevky od skupín.
facebook

NÁVOD: Takto nadobro vymažete svoj Facebook účet

Sociálna sieť Facebook môže byť skvelým nástrojom, ktorý vám umožní komunikovať s rodinou a priateľmi, obľúbenými stránkami, firmami, osobnosťami alebo médiami.

Facebook zo Slovákov robí testovacie ovce: Drastická novinka ovplyvní takmer všetkých!

Najväčšia sociálna sieť na Slovensku spravila zmeny, ktoré sa mnohým nemusia a pravdepodobne ani nebudú páčiť.

Prezident Kiska: Až tretina mladých chce voliť extrémizmus, môžu za to nezmysly na internete

Prezident Andrej Kiska nedávno varoval pred internetovými hoaxami, ktoré môžu výrazne zamiešať kartami v nadchádzajúcich voľbách.
banner