Hry

Hry
Stranger Things

Čakáš na seriál Stranger Things? Zahraj si zatiaľ rovnomennú hru, ktorá dorazila do obchodu Play

Fanúšikovia seriálov z produkcie spoločnosti Netflix určite vedia, že 27. októbra dôjde k premiére druhej série nesmierne populárnej mysterióznej snímky Stranger Things. Prvá séria bola skvelá a to isté sa očakáva aj od druhej série.

ZOZNAM: Toto sú najlepšie aplikácie a hry podľa spoločnosti Google

Na otázku, ktoré aplikácie a hry sú najlepšie, odpovedala rovno spoločnosť Google. Tá zverejnila rebríček Android Excellence, v ktorom sa nachádzajú popredné aplikácie a hry, ktoré Google považuje jednoducho za najlepšie. 
aplikácie

Minimalistická hra Hook zadarmo či masívne RPG za 0,10 eur. SŤAHUJTE zľavnený obsah

Po potulkách v obchode Google Play môžete natrafiť na niekoľko dočasne znížených cien, ktoré sa týkajú aj popredných titulov. Vybrali sme tie najlepšie, ktorými skvele obohatíte vašu zbierku aplikácií a hier, a navyše vás to nebude stáť veľa.

Hra Super Mario Run dostane aktualizáciu. Pribudnú nové úrovne, hrdina a zníži sa cena

Nintendo nenechalo nič na náhodu a svoju prvú hru pre smartfóny rovno spojilo so zvučným menom. Super Mario je legenda a mobilná verzia hry zaznamenala viac ako 150 miliónov stiahnutí. 
aplikácie

SŤAHUJ tri skvelé platené hry, ktoré sú dočasne k dispozícii zadarmo!

Aktuálne chladné a sychravé počasie sa dá skvele prečkať v spoločnosti mobilných hier, ktorých zbierku si môžete aktuálne rozšíriť o nové prémiové tituly.

Druhý ročník herného festivalu pre nezávislých vývojárov sa blíži. Toto je 20 finálových hier

Spoločnosť Google v minulom roku premiérovo odštartovala podujatie Indie Game Festival, ktoré je určené pre malé nezávislé herné štúdia a samostatných vývojárov. Festival hier im pomôže so zviditeľnením a presadením na trhu s mobilnými hrami.
monument valley 2

Pokračovanie špičkovej hry Monument Valley 2 sa blíži! V obchode Play sa otvorila registrácia

Pokiaľ vaše mobilné herné zážitky neskončili pri hre Candy Crush Saga, určite ste postrehli existenciu titulu Monument Valley. Táto hra je považovaná za jednu z najlepších, alebo rovno za najlepšiu hru pre mobilné platformy.
Final Fantasy XV

Po konzolách aj mobilné platformy. Hra Final Fantasy XV bude dostupná pre Android a iOS

Herná séria Final Fantasy je vlajkovou loďou vývojárskeho štúdia Square Enix, ktorá ho v roku 1987 zachránila pred bankrotom. V tomto roku vznikol prvý diel, ktorý mal byť posledným pokusom o záchranu herného vývoja tvorcov. 
Iron marines

Tvorcovia skvelých vežičkoviek Kingdom Rush predstavia novú hru!

Ironhide Games je názov vývojárskeho herného štúdia, ktoré má na svedomí trilógiu špičkových tower defense hier. V obchode Play tešia veľkej obľube a v súčasnosti sa vývojári pripravujú na uvoľnenie novej hry.
riptide GP2

Jednu z najlepších závodných hier pre Android a iOS si môžete stiahnuť zadarmo!

Včera sme vám priniesli tip na päť zľavnených aplikácií, z ktorých dve patrili popredným titulom s vyššou cenou. Dnes prihodíme jednu 100-percentnú zľavu, ktorá sa týka jednej z najlepších závodných hier pre smartfóny. 
aplikácie

TOP 5 skvelých platených hier, ktoré sú dostupné so zľavou alebo úplne zadarmo!

Niektorí vývojári hier sa rozhodli zľaviť svoje produkty, čo sa automaticky premietlo do obchodu Google Play. Za pár drobných môžete získať kvalitne spracované hry, ktoré zabijú akúkoľvek nudu.
google play

Google upravil algoritmus. Obchod Play nám vo vyhľadávaní ponúkne kvalitnejší obsah

Spoločnosť Google v posledných dňoch vykonala pár zmien v obchode Google Play, medzi ktoré patrí aj úprava algoritmov pre vyhľadávanie obsahu, hlavne aplikácií a hier. 

Google otvorí obchod Play hazardným hrám o reálne peniaze. U nás zatiaľ nie

V minulom mesiaci sa objavili správy, že Google sprístupní kapacity obchodu Play pre hazardné hry, v ktorých bude možné utratiť reálne peniaze. Kontroverzná iniciatíva našťastie podlieha prísnym pravidlám.

Z Google Play sa sťahuje najviac obsahu. V zárobkoch ale vedie Apple App Store

Analytici z App Annie aktualizovali údaje, ktoré vypovedajú o počtoch stiahnutí a zárobkoch, ktoré generujú dva najpopulárnejšie obchody s aplikáciami, hrami a ďalším digitálnym obsahom. 
aplikácie

Pozor, úžasná aplikácia hviezdnej oblohy v zľave! + pár bezplatných kúskov

V obchode Google Play vás dnes možno privítala zaujímavá zľava, ktorá patrí jednej z najlepších aplikácií zameraných na astronómiu. Hviezdna obloha fascinuje a presvedčiť sa o tom môžete za 1,19 €.
Crusaders of Light

Hráči, pozor! Skvelá fantasy MMO hra Crusaders of Light sa už dá stiahnuť

Pokiaľ hľadáte MMO titul v štýle hry World of Warcraft, ktorý by ste hrali mobilne, napríklad na cestách, riešenie má názov Crusaders of Light. Skvelá fantasy hra už je dostupná v obchode Play.
banner