Piatková porcia

Úvod Piatková porcia
Piatková porcia najlepších Android hier a aplikácií

Porcia aplikácií: Widget hodín, generátor hashtagov alebo hororový Reporter v zľave!

V ďalšom pravidelnom vydaní výberu zaujímavých aplikácií a hier tentokrát nájdete extrémne jednoduchý, no účelný widget hodín, nástroj na tvorbu videoklipov, alebo režim, ktorý vám umožní využiť každý pixel displeja.
aplikácií

Porcia aplikácií: Orange jednoduchšie, vyhľadávač WiFi alebo 3D hlavolam After the End

Náš pravidelný aplikačno-herný seriál vám tentokrát ponúkne tip na novú appku od Orange, ktorá uľahčí prechod z tlačítkového telefónu na smartfón. GlassWire postráži spotrebu dát, ktoré konzumujú ostatné aplikácie a súbory usporiadate vďaka nástroju File Commander.
aplikácií

Porcia aplikácií: Úprava fotografií, livestream z ISS alebo RPG titul Shadowblood

V ďalšom vydaní aplikačno-hernej telenovely tentokrát nájdete zaujímavú appku pre úpravu fotografií, inovovanú verziu populárneho počasia, technickejšie zameranú databázu čipsetov či živý video prenos zo stanice ISS.
aplikácií

Porcia aplikácií: Ovládanie počítača na diaľku alebo selfie hra Mimics

V tradičnom výbere zaujímavých aplikácií tentokrát nájdete nástroj, s ktorým dokážete ovládať svoj počítač na diaľku, produktívneho e-mailového klienta alebo dokonale súkromný chat.
aplikácií

Porcia aplikácií: Rýchle poznámky, vyhľadávač lacných leteniek alebo skvelý Beat Racer

Tradičný a pravidelný výber zaujímavých aplikácií a hier bude tentokrát na vaše zmysly útočiť aplikáciou Whom, akousi odnožou Instagram appky Boomerang.
aplikácií

Piatková porcia aplikácií: Sound off, prevodník jednotiek alebo hra Splitter Critters

V pravidelnom koncotýždňovom výbere aplikácií tentokrát nájdete automatizovaný nástroj pre vypínanie zvukov prichádzajúcich hovorov a upozornení, aplikáciu, ktorá vám pomôže zrelaxovať alebo komplexný prevodník jednotiek.

Piatková porcia aplikácií: Skvelý PDF editor, meranie rýchlosti pripojenia alebo hra Kapitan Danko

Tradičný koncotýždňový výber zaujímavých aplikácií a hier je tentokrát sprevádzaný síce jednoduchým, no veľmi stabilným a hladkým spúšťačom Peek.

Piatková porcia aplikácií: Prechádzka po vesmíre s appkou Star Walk 2 alebo logická hra Poznáš to?

Predvíkendový výber zaujímavých aplikácií a hier začneme novou bezpečnostnou aplikáciou, pokračujeme chutnými a hlavne rýchlymi receptami alebo nástrojom, ktorý odhalí chyby batérie vo vašom smartfóne.

Piatková porcia aplikácií: Nákupný zoznam, rýchle zdieľanie alebo online strieľačka WarFriends

V ďalšej časti nášho aplikačno-herného seriálu nájdete appku pre tvorbu krátkych videí prehrávaných v slučke, správcu osobných financií a výdavkov, alebo novú appku počasia.
aplikácií

Piatková porcia aplikácií: Nová appka počasia, systémové informácie alebo PvP súboje v hre Star Wars

V tohtotýždňovom výbere aplikácií natrafíte na appku, ktorá sa vám postará o plnohodnotný víkendový relax prostredníctvom upokojujúcich zvukov. Kutilov poteší nástroj, ktorý im predostrie detailné systémové informácie o ich smartfóne.

Piatková porcia aplikácií: Biznisinfo, Photo Lab alebo logická hra Cubway

V prvom tohtoročnom výbere zaujímavých aplikácií a hier nájdete aplikáciu, ktorú by mal mať nainštalovanú každý podnikateľ. Okrem nej môžete vyskúšať launcher, ktorý dostal po dlhých troch rokoch aktualizáciu.

Novoročná porcia aplikácií: Rýchly launcher, antistresové omaľovánky alebo hra Hot Wheels

Posledný tohtoročný výber zaujímavých aplikácií a hier je spojený s rýchlym spúšťačom, ktorý je zameraný na okamžité vyhľadávanie. Určite by sme vyskúšali tiež appku, ktorá vás upozorní na namáhaný krk pri pozeraní do smartfónu.

Vianočná porcia aplikácií: Zdieľanie súborov Join, úsporný Dozzzer alebo hra 1979 Revolution

V predvianočnom výbere zaujímavých aplikácií a hier tentokrát natrafíte na alternatívu k úspornému režimu Doze, appku, ktorá otestuje vašu závislosť na smartfóne alebo na multiplatformový nástroj pre prenos všemožných súborov a dát.
aplikácií

Piatková porcia aplikácií: Sledovanie spotreby batérie, popredný prehliadač alebo návykovka Dream Defense

V pravidelnom týždňovom výbere zaujímavých aplikácií a hier tentokrát nájdete zábavného tvorcu GIF animácií, detailné sledovanie spotreby energie alebo náhradu za ťažkopádnu Facebook aplikáciu.
aplikácií

Piatková porcia aplikácií: Automatizácia funkcií, beta appky alebo Derby Destruction

V pravidelnom piatkovom výbere zaujímavých aplikácií a hier tentokrát nájdete užitočný nástroj pre automatizáciu rôznych funkcií smartfónu, bezpečné miesto pre vaše súkromné fotografie alebo zhromaždisko beta aplikácií.
aplikácií

Piatková porcia aplikácií: Snehové správy, čiernobiela fotografia alebo hra Samorost 3

V prvej decembrovej piatkovej porcii Android aplikácií a hier nesmie chýbať už kultová appka Google Santa Tracker, lyžiarov potešia kompletné snehové správy a nadšenci mobilnej fotografie by mali vyskúšať nástroj Hypocam.

Piatková porcia aplikácií: MP3 Converter, Evie launcher alebo kolekcia hier Microsoft Solitaire

V čerstvom vydaní piatkovej porcie Android aplikácií a hier natrafíte na snímač farieb, nástroj, ktorý z videa extrahuje zvukovú stopu do formátu MP3, skvelý launcher alebo otvárač skrátených URL adries.

Piatková porcia aplikácií: GPS Test, nebeské telesá alebo boj o prežitie SKYHILL

Tento týždeň ukončíme v rámci piatkového výberu aplikácií úplne novou appkou pre klientov OTP banky, kalkulačkou kalórií alebo špičkovým nástrojom, ktorý vám zobrazí všetky nebeské telesá.