Návody

Návody
Návody pre Android.
wifi

Máte doma pomalú Wi-Fi? Pomocou týchto krokov to môžete zmeniť!

Wi-Fi pripojenie je vo väčšine domácností jedno z najdôležitejších vybavení pre spokojnosť jej členov.

NÁVOD: Hnevá vás prieskumník? Takto sa mu vyhnete!

Facebook so spustením Prieskumníka, ktorý má oddeliť obsah vašich priateľov od obsahu stránok, ktoré sledujete nahneval veľa ľudí, vrátane nás.

NÁVOD: Ako počúvať hudbu z YouTube aj pri vypnutom displeji?

Stretli sme sa s tým asi všetci. Otvoríte YouTube, nájdete obľúbenú hudbu začnete počúvať a potom vypnete displej, veď aby sa ušetrila batéria.
facebook

NÁVOD: Takto nadobro vymažete svoj Facebook účet

Sociálna sieť Facebook môže byť skvelým nástrojom, ktorý vám umožní komunikovať s rodinou a priateľmi, obľúbenými stránkami, firmami, osobnosťami alebo médiami.

NÁVOD: Zhoršila sa vám výdrž batérie? Takto to vyriešite!

Pokiaľ sa vám zdá, že váš smartfón vydrží na jedno nabitie akosi menej napriek tomu, že ho používate prakticky rovnako, riešenie môže byť až smiešne jednoduché.

NÁVOD: Pozrite sa, kto neprijal vašu žiadosť o priateľstvo na Facebooku

Facebook je digitálny sociálny "klub" obrovského množstva ľudí, ktorí medzi sebou nadviazali, nadväzujú a budú neustále nadväzovať kontakty. Nie vždy to však ide podľa našich predstáv.
send

Experiment Send. Zdieľajte súbory súkromne a s veľkosťou do 1 GB, ktoré po čase exspirujú

Experimentálne funkcie máme radi. Často totižto predpovedajú, čo nás vo veľmi blízkej budúcnosti v online svete čaká. Ešte lepšie je, že si ich môžeme priamo vyskúšať. Tentokrát zaujala novinka od Mozilly s názvom Send. 

Ako si nastaviť mobilný internet od Telekom, Orange, O2 a 4ka

Nejde vám mobilný internet, teda mobilné dáta? Vyskúšajte náš návod, v ktorom vám vysvetlíme ako nastaviť mobilný internet a pripojiť sa tak k sieti vášho operátora.

Otravujú ťa vo voľnom čase pracovné e-maily? Šikovná appka z Google Play problém vyrieši

Pokiaľ nie je vaša práca zároveň aj vašim koníčkom, vo voľnom čase sa jej zväčša nechcete venovať. V súčasnej digitálnej dobe sa tomu ale iba ťažko vyhnete.

Pozeráš do smartfónu až príliš často? Toto nastavenie ťa od toho môže odradiť!

Operačný systém Android ponúka široké možnosti prispôsobenia, ktoré sa dajú využiť rôznymi spôsobmi. Celkom zaujímavo vyzerá používateľský tip od Tristana Harrisa.

Nechávate si cez noc zapojený smartfón do nabíjačky? Toto musíte vedieť!

Vinní sme všetci. Telefón nabíjame väčšinou večer, keď ideme spať a často sa stáva, že ho na nabíjačku pripojíme, keď je úplne vybitý.

TIP: Nainštalujte si Pixel Launcher z operačného systému Android O

Ak radi skúšate nové kusy softvéru a vlastníte smartfón s operačným systémom Android vo verzii 6.0.1 a vyššej, máme pre vás zaujímavý tip.
apex launcher (4)

Apex Launcher je späť! Zatiaľ v obmedzenom beta testovaní, ktoré si môžete vyskúšať

Apex Launcher patrí, alebo skôr patril, k tým najlepším spúšťačom, aké sme mohli v obchode Google Play nájsť. Žiaľ, od roku 2015 nedostal žiadnu aktualizáciu, vďaka čomu prišiel o záujem zo strany používateľov.
WiFi

TIP: Otravujú vás neustále upozornenia na verejné WiFi siete? Takto ich vypnete

Poznáte to. Prechádzate sa po meste a smartfón vás neustále upozorňuje na dostupné WiFi siete. Upozornenie sa objaví na displeji a nie raz.
youtube

NÁVOD: Vyskúšajte tmavý režim pre YouTube, ktorý spríjemní sledovanie videí počas noci

Operačný systém Android ponúka bohaté možnosti prispôsobenia, vďaka ktorým si ho môžu užívatelia upraviť presne podľa vlastných preferencií.

Vyskúšajte rozšírenie pre prehliadač, ktoré zablokuje automatické prehrávanie videí a zvuku

Internetový gigant Facebook minulý týždeň oznámil, že sa videá na našich nástenkách s novinkami budú prehrávať automaticky, a to aj so zvukom. Na nemilú novinku ale existuje bič.
banner