Apríl

Úvod Apríl

Nové Samsung reklamy vás ohromia funkciami Galaxy A série

Samsung už predstavil nástupcov radu Galaxy A pre rok 2016, tentokrát však zverejnil aj reklamy, ktoré propagujú funkcie A-série. Všetky 3 reklamy sú o vás, presnejšie A4U ("A" For You).

Najnovšia HTC 10 reklama sa zamerala na fotoaparát, displej a kvalitu zvuku

Začiatok predaja HTC 10 sa blíži a taiwansky výrobca sa nás snaží povzbudiť ku kúpe pomocou novej reklamy. Táto nám ukazuje "živý" displej, kvalitné kamery a luxusný zvuk.

LeEco predstavil 3 smartfóny radu Le 2: Prémiový dizajn bez jack konektoru

Spoločnosť LeEco si pre nás pripravila 3 nové smartfóny nabité tými najlepšími parametrami. Rad Le 2 sa bude pýšiť výkonným hardvérom, prémiovým vzhľadom a vylepšenými fotoaparátmi.

Sony aktualizuje na Android 6.0: Dočkali sa Xperia Z2 Tablet a ďalšie varianty Xperie Z2 a Z3

Na začiatku tohto mesiaca ste sa mohli dočítať o tom, že Sony vydalo aktualizáciu pre Xperia Z2, Z3 a Z3 Compact. Problém bol, že update bol limitovaný na veľmi málo verzií.

Uniknuté fotky Moto G4 a G4 Plus potvrdzujú snímač odtlačkov prstov

Internetom kolujú fotky 4.generácie smartfónu Lenovo Moto G. Okrem fotky zameranej na snímač odtlačkov prstov máme aj fotky prednej a zadnej strany.

Aktualizované: Samsung Galaxy Note 6 prešiel prvým benchmarkom. Pripravte sa na 6GB RAM!

Očakávaný nástupca radu Galaxy Note sa objavil v CPU-Z. Screenshot 6.generácie tabletofónu s perom nám ukazuje, že sa môžeme tešiť na tie najvyššie špecifikácie.

Hudobný festival Coachella ponúka možnosť sledovať livestream na Youtube

Populárny hudobný festival Coachella, ktorý sa koná v Kaliforniii, začal pred 2 dňami a konatelia nám ako prví ponúkajú možnosť sledovať festival aj z pohodlia domova. Ak ste teda nemali možnosť osobne navštíviť púšť Colorado v Kalifornii, tak si môžete hudbu vychutnať pomocou streamu na Youtube.

Viceprezident dizajnového tímu HTC prezradil, aká náročná bola práca na novom vzhľade HTC 10

HTC 10 prišlo po rokoch s osviežujúcim dizajnom, prednú časť vypĺňa len sklo, na zadnej strane pribudli skosené hrany. Akú námahú to dalo a aké ciele boli dizajnového tímu HTC? Video nižšie vám odpovie.

HTC 10 prichádza s oficiálnou podporou AirPlay pre streamovanie obsahu na Apple TV. Dočkali sa aj staršie vlajkové lode

S novým HTC 10 neprichádza len nový fotoaparát, vylepšené reproduktory BoomSound alebo nové HTC Sense 8.0. Vlajková loď taiwancov bude ako prvé Android zariadenie oficiálne podporovať AirPlay, vďaka ktorému dokážete streamovať obsah na Apple TV.

YU Yureka Note sa začal predávať v Indii. Tešte sa na 8-jadrový procesor, 4000 mAh batériu a snímač odtlačkov prstov

Aj keď výrobca s názvom YU vám asi nič nebude hovoriť, vedzte, že smartfón YUREKA Note nie je ich prvým počinom. Taktiež firma YU je pod taktovkou známejšieho výrobcu Micromax. Ak chcete ale zakotviť v exotických vodách, určite vám odporúčame pozrieť sa na túto novinku.

Android 5.0 poskytne odolnosť voči vode všetkým zariadeniam

Google už dlhšie pracuje na novej verzii nášho najobľúbenejšieho operačného systému. Jeho nová verzia s poradovým číslom 5 pritom ponúkne odolnosť proti vode. Zatiaľ len sladkej.

Z rozpočtu Slovenska sa politikom kupuje 150 nových telefónov v hodnote vyše 1 milióna eur

Bezpečnosť je veľmi dôležitá a dvakrát to platí pre politikov, ktorí musia na každodennom poriadku preberať situáciu u nás, na Slovensku, ako aj situáciu v zahraničí. Nebolo by nič horšie, ak by sa naň...

Samsung Fingers: Nová rukavica s 5G konektivitou, 4GB RAM a 1080p displejom

Samsung Fingers je nové nositeľné zariadenie od Samsungu. Je to inteligentná rukavica s Full HD displejom, 5G konektivitou a 4GB RAM.

Apple a Samsung zakopali vojnovú sekeru. Samsung 1 miliardu dolárov platiť nemusí, začali zdieľať patenty

Najväčší výrobcovia smartfónov súčastnosti, Apple a Samsung konečne zakopali vojnovú sekeru. Stalo sa tak po tlaku zákazníkov, ktorí už mali dosť toho, ako sa na technologických weboch nepísalo o ničom inom ako o ich súdnych sporoch.

POZOR: Operátori spoločne zavádzajú nové dátové, hlasové a SMS balíčky. Ceny začínajú na 9,90€ za 20GB dát

Vyzerá to tak, že operátori konečne nabrali rozum a ceny znížili na takú úroveň, ktorá bude vyhovovať požiadavkám väčšiny svojich zákazníkov.

Apple mení stratégiu. Neúspešný iPhone 5c má začať predávať s Androidom

Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou. Apple, známy výrobca iPhonov, ktorý minulý rok predstavil dva nové modely - iPhone 5s a iPhone 5c - mení stratégiu a do svojho portfólia zaradil využitie Androidu. O tejto prevratnej novinke...