Android Wear

Android Wear

Vlastníte prvú generáciu hodiniek Huawei Watch? Očakávajte veľkú aktualizáciu

Pôvodné inteligentné hodinky Huawei Watch nenápadne zmizli z pozornosti, keďže ich vystriedala nová generácia Huawei Watch 2 a Watch 2 Classic. Stále však ide o veľmi kvalitné a hlavne štýlové nositeľné zariadenie.

Čo majú spoločné Movado, Tommy Hilfiger a Hugo Boss s OS Android?

Tommy Hilfiger a Hugo Boss nie sú zrovna značky, ktoré by boli spájané s technológiami, alebo nebodaj so softvérom v podobe operačného systému. Po marci 2017 to však bude inak.

Výrobca TAG Heuer príde s novými inteligentnými hodinkami. Budú iné ako ostatné

V priebehu novembra roku 2015 renomovaná hodinárska spoločnosť TAG Heuer oficiálne vstúpila do segmentu inteligentných hodiniek s modelom Connected.

Inteligentné hodinky LG Watch Style a Sport oficiálne: Prvé s Android Wear 2.0

Operačný systém Android Wear uzrel svetlo sveta pred tromi rokmi. Spoločnosť Google si pre tento systém pripravila zatiaľ najväčšiu aktualizáciu.

Google a LG spojili sily. 9. februára predstavia dve nové Android zariadenia

Inteligentné hodinky nie sú zrovna produktom, o ktorý by sa zákazníci bili v obchodoch s elektronikou. Ich predaj v minulom roku síce rapídnejšie poklesol, no časť trhu im právom patrí.

Spoločnosť Google kúpila startup Cronologics, ktorý sa zaoberá smart hodinkami

Google si v segmente nositeľných technológií stále buduje pevnejšie a pevnejšie postavenie, ktoré je podmienené ich operačným systémom Android Wear.

Inteligentné hodinky od Google budú predstavené začiatkom roka 2017. Toto ponúknu

O dvojici inteligentných hodiniek, s ktorými má prísť spoločnosť Google, sme už počuli. Konečne sa však objavili bližšie informácie o ich vlastnostiach a období uvedenia.

Google pripravuje vlastné inteligentné hodinky s Android Wear. Takto by mohli vyzerať

To, že internetový gigant Google pripravuje dvojicu vlastných inteligentných hodiniek, vieme už dlhšie. Doteraz však o nich nebolo známe v podstate nič, no konečne sa na verejnosti objavilo pár informácií.

Klávesnica SnapKeys pre Android Wear bude dostupná aj na okrúhlych hodinkách

Na tohtoročnej udalosti Google I/O oznámil Google, že s novým Android Wear 2.0 budú chytré hodinky podporovať aj klávesnice tretích strán. Jednou z nich je aj SnapKeys, ktorý ako keby očakávali, že sa to stane.

Hodinky Moto 360 (1. gen) nezískajú aktualizáciu na Android Wear 2.0

Google ešte minulý mesiac predstavil aktualizáciu ich platformy pre nositeľné zariadenia – Android Wear 2.0. Samozrejme, ako pri každej aktualizácii softvéru, aj pri tejto sa okamžite vyskytla otázka o tom, ktoré zariadenia budú spĺňať podmienky pre sladký update.

Android Wear 2.0 je tu! Malá klávesnica, lepšie UI a podpora pre vlastné aplikácie

Google oznámil hlavné novinky, ktoré prinesie spolu s ďalším veľkým aktualizačným balíčkom Android Wear vo verzii 2.0.

Konferencia Google I/O začína už dnes: Nový Android 7.0, Nexus zariadenia aj virtuálna realita

Spoločnosť Google ani tento rok nevynechá svoju výročnú konferenciu známu ako Google I/O. Počas takmer troch dní nám táto popredná technologická spoločnosť predstaví niekoľko noviniek, ktoré sa budú dotýkať technologického a online sveta v blízkej budúcnosti a v nadchádzajúcich mesiacoch.

HTC by malo začiatkom júna konečne predstaviť inteligentné hodinky

Doslova v posledných rokoch sa o inteligentných hodinkách od HTC objavilo niekoľko informácií, a to v rôznych časových rozostupoch. Zatiaľ sme sa však žiadneho takéhoto produktu nedočkali, no to sa môže, snáď, v blízkej dobe zmeniť.

Snapdragon Wear 2100: Nový čipset pre inteligentné hodinky

Množstvo súčasných smartfónov poháňa procesorová jednotka z dielne spoločnosti Qualcomm. Ide o populárne čipy s označením Snapdragon. Čo sa týka inteligentných hodiniek, pre ne bol určený čip Snapdragon 400, ktorý bol však len upravenou verziou klasického procesora pre smartfóny.

Android Wear dostáva aktualizáciu na verziu 1.4 – toto sú novinky

Google začal prostredníctvom nového aktualizačného balíčka vylepšovať jeho operačný systém pre nositeľné zariadenia ako je smartwatch alebo smartband. Medzi novinkami nájdete okrem podpory pre integrované reproduktory aj intuitívnejšiu navigáciu v používateľskom prostredí.
TAG Heuer Connected

Švajčiarske inteligentné hodinky TAG Heuer Connected sa predávajú nad očakávania

Nedávno predstavené inteligentné hodinky TAG Heuer Connected v sebe spájajú niekoľko unikátnych vlastností. V prvom rade ich vyrobila renomovaná hodinárska spoločnosť a nie technologickí výrobcovia. Tí sa pre zmenu postarali o vnútro hodiniek.
banner