Android Wear

Úvod Android Wear

Aktualizácia Android Wear 2.8 prináša tmavý motív užívateľského prostredia

Majitelia inteligentných hodiniek s operačným systémom Android Wear by mali očakávať príchod novej aktualizácie, ktorá systém povýši na verziu 2.8. Aktualizácia nie je veľká, no prináša výbornú vec.

ZOZNAM: Tieto hodinky môžu dostať veľkú aktualizáciu na Android Wear Oreo!

Google pred pár dňami uviedol novú aktualizáciu na systém, ktorý nazval Android Wear Oreo.

Inteligentné hodinky s OS Android Wear dostávajú aktualizáciu na verziu Oreo!

Pokiaľ vlastníte jedny z mnohých inteligentných hodiniek s operačným systémom Android Wear, v najbližšom období obdržíte aktualizáciu na najnovšiu verziu systému už dobre známu ako Oreo.
Huawei Watch

Hodinky Huawei Watch v edícii Porsche Design útočia na naše zápästia. Dizajnom a cenou

Inteligentné hodinky s operačným systémom Android Wear produkuje aj čínsky Huawei, no nepatria zrovna do druhej ligy. Nositeľný kus elektroniky je patrične vybavený po funkčnej aj dizajnovej stránke. 
Montblanc

Ďalšie prémiové hodinky s Android Wear mieria na trh. Tentokrát z dielne Montblanc

Najdrahšie inteligentné hodinky s operačným systémom Android Wear 2.0 predstavila len nedávno spoločnosť TAG Heuer a už sa nám črtá ďalší prémiový kúsok z tohto segmentu. Vyrobia ho hodinári z Montblanc.

TAG Heuer Connected Modular 45 oficiálne. Exkluzívne hodinky s OS Android

Renomovaná hodinárska spoločnosť TAG Heuer dnes na tlačovej konferencii oficiálne predstavila nové inteligentné hodinky, ktoré v sebe spájajú hodinárske majstrovstvo známej značky, operačný systém Android a čipset výrobcu Intel.

Vlastníte prvú generáciu hodiniek Huawei Watch? Očakávajte veľkú aktualizáciu

Pôvodné inteligentné hodinky Huawei Watch nenápadne zmizli z pozornosti, keďže ich vystriedala nová generácia Huawei Watch 2 a Watch 2 Classic. Stále však ide o veľmi kvalitné a hlavne štýlové nositeľné zariadenie.

Čo majú spoločné Movado, Tommy Hilfiger a Hugo Boss s OS Android?

Tommy Hilfiger a Hugo Boss nie sú zrovna značky, ktoré by boli spájané s technológiami, alebo nebodaj so softvérom v podobe operačného systému. Po marci 2017 to však bude inak.

Výrobca TAG Heuer príde s novými inteligentnými hodinkami. Budú iné ako ostatné

V priebehu novembra roku 2015 renomovaná hodinárska spoločnosť TAG Heuer oficiálne vstúpila do segmentu inteligentných hodiniek s modelom Connected.

Inteligentné hodinky LG Watch Style a Sport oficiálne: Prvé s Android Wear 2.0

Operačný systém Android Wear uzrel svetlo sveta pred tromi rokmi. Spoločnosť Google si pre tento systém pripravila zatiaľ najväčšiu aktualizáciu.

Google a LG spojili sily. 9. februára predstavia dve nové Android zariadenia

Inteligentné hodinky nie sú zrovna produktom, o ktorý by sa zákazníci bili v obchodoch s elektronikou. Ich predaj v minulom roku síce rapídnejšie poklesol, no časť trhu im právom patrí.

Spoločnosť Google kúpila startup Cronologics, ktorý sa zaoberá smart hodinkami

Google si v segmente nositeľných technológií stále buduje pevnejšie a pevnejšie postavenie, ktoré je podmienené ich operačným systémom Android Wear.

Inteligentné hodinky od Google budú predstavené začiatkom roka 2017. Toto ponúknu

O dvojici inteligentných hodiniek, s ktorými má prísť spoločnosť Google, sme už počuli. Konečne sa však objavili bližšie informácie o ich vlastnostiach a období uvedenia.

Google pripravuje vlastné inteligentné hodinky s Android Wear. Takto by mohli vyzerať

To, že internetový gigant Google pripravuje dvojicu vlastných inteligentných hodiniek, vieme už dlhšie. Doteraz však o nich nebolo známe v podstate nič, no konečne sa na verejnosti objavilo pár informácií.

Klávesnica SnapKeys pre Android Wear bude dostupná aj na okrúhlych hodinkách

Na tohtoročnej udalosti Google I/O oznámil Google, že s novým Android Wear 2.0 budú chytré hodinky podporovať aj klávesnice tretích strán. Jednou z nich je aj SnapKeys, ktorý ako keby očakávali, že sa to stane.

Hodinky Moto 360 (1. gen) nezískajú aktualizáciu na Android Wear 2.0

Google ešte minulý mesiac predstavil aktualizáciu ich platformy pre nositeľné zariadenia – Android Wear 2.0. Samozrejme, ako pri každej aktualizácii softvéru, aj pri tejto sa okamžite vyskytla otázka o tom, ktoré zariadenia budú spĺňať podmienky pre sladký update.

Android Wear 2.0 je tu! Malá klávesnica, lepšie UI a podpora pre vlastné aplikácie

Google oznámil hlavné novinky, ktoré prinesie spolu s ďalším veľkým aktualizačným balíčkom Android Wear vo verzii 2.0.

Konferencia Google I/O začína už dnes: Nový Android 7.0, Nexus zariadenia aj virtuálna realita

Spoločnosť Google ani tento rok nevynechá svoju výročnú konferenciu známu ako Google I/O. Počas takmer troch dní nám táto popredná technologická spoločnosť predstaví niekoľko noviniek, ktoré sa budú dotýkať technologického a online sveta v blízkej budúcnosti a v nadchádzajúcich mesiacoch.