Operátori

Operátori

POZOR: 4ka zvyšuje cenu za 1 GB balíčku. Toto zaplatíte po novom!

Najmladší slovenský operátor prichádza so správou, ktorá pravdepodobne veľa ľudí nepoteší. Ide o cenu 1 GB balíka vo vlastnej (2G a 4G) sieti.

Ďalšia inovácia v hlasových službách: Orange pre svojich zákazníkov sprístupňuje Volanie cez Wi-Fi

Orange ako prvý na Slovensku prináša službu Volanie cez Wi-Fi, vďaka ktorej môžu zákazníci telefonovať a posielať SMS cez ktorúkoľvek Wi-Fi sieť, a to aj na miestach a v lokalitách bez pokrytia mobilným signálom.

Orange rozširuje svoje inšpiratívne predajne: Boli sme pri otvorení jednej z nich!

Orange pokračuje v rozširovaní svojich zmodernizovaných predajní. Jednu z nich včera otvoril aj v OC Galéria v Lučenci. AndroidPortal.sk sa vydal na miesto aby sa pozrel, ako vyzerá.

AKTUÁLNE: 4ka má získať 3G sieť najväčšieho operátora

Najmenší a zároveň najmladší operátor na Slovensku, 4ka, má byť vo finálnej fáze rokovania o začatí využívania 3G siete Orangeu. Naznačujú to informácie, ktoré sa podarilo získať serveru Živé.

Zákazníci Telekomu už o internet, televíziu či pevnú linku neprídu ani v prípade výpadku

Niektoré výpadky sa ovplyvniť nedajú, predovšetkým ak ide o nepredvídateľné okolnosti, ako napríklad nepriaznivé počasie. Telekom preto všetkým zákazníkom s pevnými a mobilnými službami v prípade dočasnej nefunkčnosti internetu, televízie, alebo pevnej linky zadarmo zabezpečí náhradné riešenie.  

4ku využíva 450 000 ľudí: Spoločne stiahnu až milión GB dát mesačne!

Dva roky síce nie sú veľa, no služby mobilného operátora 4ka dnes využíva už viac ako 450-tisíc ľudí.

JURO: Získaj 500 MB dát na týždeň za 2 €

Virtuálny operátor vedený spoločnosťou Slovak Telekom do ponuky pridáva ďalší dátový balíček. Tentokrát si môžeš predplatiť 500 MB balíček za 2 €. Platný bude jeden týždeň. Dobrou správou je, že sa dá aktivovať aj viacnásobne.

Veľkí operátori majú problém: Viesť optiku vzduchom je nelegálne, rozhodlo ministerstvo!

Ministerstvo dopravy a výstavby SR potvrdilo, že viesť optiku v obciach nad zemou je nelegálne, aj keby nová sieť mala slúžiť ako doplnok energetickej infraštruktúry.

4ka oslavuje 2. narodeniny: Zajtra všetci štvorkári surfujú zadarmo a bez limitov

Najmladší slovenský operátor oslavuje svoje 2. narodeniny. Pre zákazníkov si pripravil darček.

POZOR: Orange bude mať dnes, 3. októbra, veľký výpadok. ZOZNAM ovplyvnených miest!

Najväčší slovenský operátor na svojej webovej stránke zverejnil oznam, v ktorom informuje o dočasnej nedostupnosti hlasových a dátových služieb pre niekoľko lokalít.

O2 s najširšou sieťou a s vyše 90% pokrytím 4G LTE

Vďaka výraznému zvýšeniu svojho pokrytia v poslednom období sa O2 môže pochváliť najširšou sieťou. Signál 4G LTE operátora je dostupný už pre viac ako 90% obyvateľov a 2G sieť vďaka rozšíreniu národného roamingu dosiahne vyše 99,8-percentné pokrytie.

Telekom štartuje novú ponuku dátových balíkov pre Easy. Pridáva možnosť objednať si viac GB!

Telekom výrazne zmení k 20. septembru 2017 ponuku dát na kartách Easy Pecka.

POZOR: Orange bude mať 18. a 19. septembra veľký výpadok. ZOZNAM ovplyvnených miest!

Najväčší slovenský operátor na svojej webovej stránke zverejnil oznam, v ktorom informuje o dočasnej nedostupnosti hlasových a dátových služieb pre niekoľko lokalít.

Operátor 4ka prináša nekonečno úplne pre každého!

Mobilný operátor 4ka na jeseň rozširuje ponuku svojich neobmedzených produktov, z ktorých si svoje „nekonečno“ vyberie úplne každý. K obľúbenému paušálu TO.∞, ktorý ponúka neobmedzené dáta, minúty a SMS do všetkých sietí SR, pribudol nový čisto dátový paušál TO.∞ DÁTA pre všetkých dátujúcich Štvorkárov.

Zákazníci Telekomu, pozor! Koncom týždňa dôjde k odstávke systémov

Operátor Telekom informuje na svojich stránkach o plánovanej odstávke systémov, ktorá bude prebiehať koncom aktuálneho týždňa. Zákazníci operátora musia počítať s istými obmedzeniami. 

AKTUALIZOVANÉ: Používaš Easy od Telekomu? Operátor chystá veľké zmeny, staré dátové balíčky nahradí novými

Ak používaš predplatenku Easy od Telekomu, mal by si vedieť o veľkých zmenách, ktoré ťa čakajú.
banner