Topky

Topky

Samsung Galaxy S8 vs Galaxy S7: Oplatí sa upgrade?

Samsung vo februári predstavil svoje nové vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+. Ich prednosťami sú nový, krásny dizajn, mierne vylepšený fotoaparát, inteligentný asistent Bixby a prirodzene vyšší výkon. Mali by majitelia Galaxy S7 porozmýšľať o upgrade ich smartfónu...

Orange a jeho nové paušály: 100 MB pre EÚ a zvyšok len pre Slovensko

Orange dnes predstavil nové paušály s príponou GO. Informovali sme o tom v samostatnom článku, ktorý si môžete prečítať tu. Nedalo mi však neozvať sa, vzhľadom na to, že najväčší slovenský operátor akosi porazil myšlienku voľného telekomunikačného priestoru, ktorý má vzniknúť vypnutím roamingu, resp. jeho obmedzením.

Nenechajte sa nachytať! Táto falošná reklama láka na výhry od spoločnosti Google

V prehliadačoch webových stránok sa opäť šíri falošná reklama, ktorá tentokrát zneužíva meno známej internetovej spoločnosti Google.

Čakáte na legendárnu Nokia 3310? Už si ju môžete predobjednať, takáto je cena!

Čakanie na návrat legendy smartfónov s logom Nokia sa blíži ku koncu. Eshopy začali zverejňovať dátumy, keď začnú dodávať novinky z dielne Nokie a koľko budú stáť. Niektoré eshopy dokonca začali prijímať prvé predobjednávky.

Xiaomi Mi Pad 3 alebo slúchadlá Meizu. Dočasné zľavy v dovolenkovej ponuke!

Medzinárodný online predajca GearBest, ktorý v tomto roku oslávil svoje tretie narodeniny, spustil na svojich stránkach špeciálnu dovolenkovú ponuku plnú zliav.

Legendárny formát MP3 oficiálne končí

Tvorcovia upustili od udeľovania licencií na legendárny formát. Zaspievali mu tak pesničku smrti.

Tieto telefóny môžeš mať o desiatky eur lacnejšie! Stačí použiť naše zľavové kódy

Ak potrebuješ nový telefón a nechceš míňať veľa peňazí, čínsky eshop je pravdepodobne tvoja najlepšia voľba. Ani tam však ceny nemusia byť úplne najpriaznivejšie.

Elon Musk spúšťa predaj futuristickej strechy zo solárnych panelov! Stojí menej ako škridla a má celoživotnú záruku

Tesla pod taktovkou Elona Muska dnes zverejnila cenník a začala akceptovať prvé predobjednávky na ich futuristickú solárnu strechu. Najlepšie na tom je to, že takáto strecha je o niečo lacnejšia, než by ste mohli očakávať.

Nový hráč na poli ultralacných smartfónov: Za 60€ ponúka Android 7.0 Nougat, 4-jadrový procesor a 5“ displej!

AllCall nie je úplným nováčikom na trhu. Firma vznikla ešte v roku 2005, no namiesto smartfónov ponúkali služby rôznym firmám po celom svete, vrátane Európy.

Vybrali sme pre teba TOP Xiaomi zariadenia v zľave. Toto sa oplatí vidieť!

Svet spotrebnej elektroniky je neustále v pohybe. Výrobcovia vyrábajú čoraz kvalitnejšie zariadenia, ktoré musia svojich potenciálnych majiteľov nejak zaujať.

Budúcnosť je v robotoch: Tento robot zvládol 2-hodinovú operáciu mozgu za 2,5 minúty

Operácia mozgu je „celkom“ presná veda. Jeden zlý pohyb môže pre pacienta znamenať koniec alebo trvalé následky. Aj napriek tomu, že túto prácu vykonávajú azda najšikovnejší ľudia planéty sa môže stať, že dôjde ku chybe.

POZOR: Opäť útočia na Slovákov. Ak vás prezvonilo toto číslo, nevolajte späť!

Na Slovákov opäť útočia neznáme telefónne čísla, ktoré sa od nás snažia vymaniť peniaze.

BLUBOO D1: Toto všetko ponúka telefón, ktorého cena neprekročila hranicu 65 €

Môže sa zdať, že implementácia dvoch hlavných kamier je stále exkluzivitou pre zariadenia vyšších tried a cenových kategórií. Avšak počet zariadení s takouto výbavou stále stúpa. Jedným z nich je aj Bluboo D1.

Štát sa nepoučil. Do projektu Slovensko.sk nalejú ďalších 19,3 miliónov eur, bez súťaže

Spomínate si ešte na projekt Slovensko.sk, s ktorého používaním má problém nejeden z nás?
video

RECENZIA Samsung Galaxy S8: Telefón s futuristickým dizajnom, ktorý ťa bude baviť používať

Samsung Galaxy S8 je bez akýchkoľvek pochýb najkrajší telefón, aký som mal kedy možnosť používať. Áno, do tohto zoznamu počítam aj Xiaomi Mi Mix, jeden z ďalších smartfónov, ktoré ma ohromili podobne, ako S8.

PRÁVE TERAZ: Dražbu o areál na Patrónke vyhral ESET, postaví tam nové sídlo!

Dražbu o areál bývalej vojenskej nemocnice na bratislavskej Patrónke vyhral slovenský ESET. Za celý areál spoločnosť zaplatí 26,2 milióna eur.