Topky

Topky

SÚŤAŽ s AndroidPortal.sk: Vyhraj odolný CAT S31 pre skutočného chlapa!

Keď sme minule spomínali, že pre vás máme pripravenú ešte jednu súťaž, neklamali sme. Vďaka CAT Slovensko ti prinášame možnosť vyhrať telefón CAT S31, ktorý patrí medzi najodolnejšie smartfóny na trhu.

Samsung začína s vývojom OS Android 8.0 Oreo pre Galaxy S7 a ďalšie skôr vydané zariadenia

Samsung dokončil práce na operačnom systéme Android 8.0 Oreo, ktorý v najbližších dňoch a týždňoch obdržia formou aktualizácie vlajkové lode Galaxy S8 a Galaxy S8+. Aktualizáciu neskôr určite dostane aj phablet Galaxy Note8.

Ulefone Power 3S so 6 350 mAh batériou mieri do predaja! Stojí prekvapivo málo

Najnovší prírastok čínskeho výrobcu Ulefone je konečne uvedený do globálneho predpredaja. Výrobca určil uvádzaciu cenu na 169,99 dolárov.
snapdragon 845

To bude delo: Xiaomi so Snapdragon 845 roztrhal AnTuTu, dosiahol 270 000 bodov!

O smartfóne Xiaomi Mi Mix 2S sa hovorí ako o prvom zariadení, ktoré bude poháňať nová najvýkonnejšia procesorová sada Snapdragon 845.
Turing Phone

Luxusný a ultra bezpečný smartfón Turing Phone asi neuvidíme: Výrobca krachuje

Fínska spoločnosť Turing Robotics Industries na seba strhla pozornosť už neraz. Najskôr v roku 2016, kedy oznámila vývoj smartfónu s neprekonateľnou bezpečnosťou, 12 GB RAM a 60 Mpx fotoaparátom. 
android

ŠTATISTIKA: Android 8.0 Oreo je aj po polroku len na tragických 1,1% zariadení

Spoločnosť Google aj tento mesiac zverejnila prehľad podielov jednotlivých verzií operačného systému Android, ktorý je celkom zaujímavý. Celosvetovo najpoužívanejšou verziou sa stala verzia Nougat.

Za týmto notebookom bažia tisíce ľudí: Odteraz je aj v EÚ sklade, príde ti do 3 až 5 dní!

Najnovší model Xiaomi Mi Notebook Pro konečne dorazil aj do Európy. Presnejšie sa nachádza v nemeckom sklade obchodu GearBest, ktorý ho práve zaradil do predaja.

Je to tu! 4ka oddnes oficiálne spustila dáta cez 3G sieť Orangeu

Najmladší slovenský operátor, 4ka, oddnes spúšťa nasadenie národného roamingu cez 3G sieť Orangeu. Pre zákazníkov mladučkého operátora je to veľká zmena k lepšiemu.
video

Kúpil som si z Číny inteligentné hodinky za 100 €. Lepšie som nemohol spraviť, toto všetko ponúkajú!

Keď som sa rozhliadal po inteligentných hodinkách, mal som len pár kritérií, ktoré musia spĺňať. Nemohli byť veľmi drahé (naozaj sa mi za nechcelo dávať 300 €), museli vedieť počítať kroky, ukazovať čas a nakoniec ukazovať notifikácie.
Samsung Galaxy A8

RECENZIA Samsung Galaxy A8 (2018): Výborný a trochu drahý

Samsung Galaxy A8 (2018) nahrádza v portfóliu kórejského výrobcu vlaňajší model Galaxy A5 (2017), ktorý bol, resp. stále je vydareným smartfónom. Nový model je ale niečim viac ako iba bežnou medzigeneračnou obmenou.

Galaxy S9 vedľa Galaxy S8: Predsa sú tam zmeny, pozri sa, aké

Včera sme vás informovali o dvoch nových renderoch Galaxy S9 a Galaxy S9+. Je dosť pravdepodobné, že takto budú novinky skutočne vyzerať, keďže pochádzajú z rúk @evleaks, aka Evana Blassa.

Málo pamäte? 32, 64, 128 aj 256 GB Samsung microSD karty sú zatiaľ najlacnejšie vôbec!

Z našej nedávnej ankety vyplýva, že väčšina z vás slot pre microSD karty využíva naplno. Rozšíriť si pamäť zariadenia malou kartičkou je veľmi šikovné riešenie nedostatku vnútorného úložiska.

Pozrite sa, ktoré telefóny nakupovali Slováci pred Vianocami najviac

Mesiac december na stránkach Pricemania.sk potvrdil, že slovenskí spotrebitelia obľubujú kvalitné smartfóny vyššej triedy a vlajkové lode od Samsungu, Huawei a Apple.

Tieto zariadenia lámu rebríčky predajnosti: Tu sú ich hlavné výhody!

Hoci sú oslavy nového roka už relatívne dávno za nami, ešte stále sa nachádzame v eufórii z ďalšieho roka, prepisovania posledného čísla v dátume a tak podobne.

Súťaž s AndroidPortal.sk: Vyhraj Xiaomi TV a vstúp do nového roka ako pán!

Rok 2018 je tu, a tak je čas naštartovať sa na nové výzvy. Jednou z vecí, ktoré ťa v roku 2018 môžu stretnúť je aj nová Xiaomi TV Mi 4A so 43" uhlopriečkou.

Chceš nový telefón? Tieto kúsky sú čoraz lacnejšie, akcia končí 22. januára!

Nový rok v sebe skrýva plno prekvapení, na ktoré by si mal byť poriadne pripravený. My sa venujeme prevažne telefónom, čo tak ti odporučiť niektorý z nových smartfónov?
banner