Topky

Úvod Topky

Alldocube X: 10,5“ 2K AMOLED tablet s Android 8.1 je tu. Jeho cena je najväčším prekvapením!

Sympatický výrobca tabletov a inej spotrebnej elektroniky z čínskeho mesta Šen-čen, Alldocube, pred pár hodinami spustil kampaň na populárnom štartovači Indiegogo.

Tento telefón si kupujú tisícky ľudí, no na Slovensku ho takmer nepoznajú. Čo je zač?

Leto je v plnom prúde, a preto sa predajca Geekbuying rozhodol spustiť akciovú ponuku na výborný kúsok technológie s názvom Nubia Z17 Lite.

Chceš poriadne odolný smartfón? Tento model pozná málo ľudí a je fantastický!

Prvý odolný smartfón s výrezom v displeji, Ulefone Armor 5, dnešným dňom vchádza do predobjednávkového obdobia.

Bezdrôtové slúchadlá za 9,99 €? Model I7S kúpiš v dočasnej zľave!

E-shop Cafago naservíroval ďalšiu neodolateľnú akciovú ponuku, v rámci ktorej môžu potenciálni záujemcovia ušetriť celkom slušnú sumičku.

VIDEO: Čo všetko zvládne batéria pripravovaného Oukitelu K8 na jedno nabitie?

Čo vás pri kúpe nového mobilného telefónu okrem výkonu a ceny zaujíma najviac? Okrem týchto dôležitých aspektov je určite dôležitá aj životnosť batérie.

Tesla Model S dokáže aj nemožné: Sama sa zaparkovala do poriadne úzkej uličky!

Automobily od Tesla disponujú funkciou Summon, ktorá je akousi nadstavbou autopilota umožňujúca majiteľovi zaparkovať auto do úzkych priestorov.

Alza opäť naštvala zákazníkov: Takýto telefón vraj stál 600 €!

Všetci vieme, že nájsť telefón za dobrú cenu je vďaka internetu čoraz ľahšie a ľahšie. Existujú tu rôzne porovnávacie služby, na internete nájdete podrobné články či recenzie.
Samsung Gear S3

Samsung Galaxy Note 9 nebude sám. Spoločnosť mu spravia hodinky Galaxy Watch

Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky nám už o pár dní predstaví netrpezlivo očakávaný phablet s názvom Samsung Galaxy Note 9. A ako je už viac-menej tradíciou, svetlo sveta uzrie ešte jedna novinka, ktorá bude určená na naše zápästia. Nepôjde však o Gear S4, akoby mnohí očakávali, ale o Galaxy Watch.
galaxy S9

Samsung Galaxy S9 sťahuje dáta rýchlejšie ako iPhone X, pripomína nová reklama

Spoločnosť Apple v nedávnom období zverejnila dve reklamy, ktoré vyzdvihujú technológiu FaceID revolučného modelu iPhone X. Treba uznať, že sú tieto reklamy skutočne vydarené, a to minimálne po produkčnej stránke. 

Najmladší operátor 4ka má novú predvoľbu 0951

Volal vám niekto z telefónneho čísla začínajúceho 0951? S najväčšou pravdepodobnosťou išlo o zákazníka najmladšieho mobilného operátora 4ka. K prefixu, teda predvoľbe 0950, s ktorým 4ka v roku 2015 začínala, pribudol v týchto dňoch ďalší.

VIDEO: Extrémnymi testami prešiel nový odolný model smartfónu. Dostupný bude aj z EÚ skladu

Ak hľadáš telefón, ktorého displej hneď ako sa naň zle pozrieš, máme pre teba slušný tip. Volá sa Poptel a aj napriek tomu, že si o tejto firme ešte nepočul, nejde o nováčika.

Samsung Galaxy S10 bude mať výnimočný fotoaparát. Toto ponúkne!

Najnovšie informácie naznačujú, že chystaný Samsung Galaxy S10 po vzore Huawei P20 Pro na zadnej strane ponúkne až tri fotoaparáty. Výhody takéhoto zoskupenia senzorov sú nesporné.
Xiaomi Jessis

TIP: Aj za málo peňazí sa dá vylepšiť výbava! Tieto Xiaomi gadgety ti nemôžu chýbať

Xiaomi pokračuje v navrhovaní zariadení, ktoré so sebou prinášajú zaujímavý dizajn, šikovnú funkcionalitu a veľmi príjemnú cenu. Taký je aj príbeh dnešných dvoch gadgetov, na ktoré sme narazili.

Futuristický Vivo NEX s vyskakovacím fotoaparátom ide do predaja!

Svet smartfónov je často opakujúci sa. Mierne vyšší výkon, mierne lepší fotoaparát, no v podstate stále dostanete to isté.

POZOR na tieto SMS správy: Môžu vás prísť poriadne draho!

Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb (Regulačný úrad) opakovane upozorňuje na problematiku spoplatnených SMS správ.

Hranie počítačových hier môže byť olympijským športom

Hranie počítačových hier je vo svete čoraz populárnejšie.