Topky

Topky

Nemecko ide príkladom: Smart hodinky deťom nepatria, káže ich zničiť!

Nemecký regulačný úrad pre elektrickú energiu, plyn, telekomunikácie, poštu a železnice (Bundesnetzagentur), zakázal predaj detských inteligentných hodiniek po tom, ako ich označil za ilegálne.

Len 14-ročné dievča zabila nabíjačka na iPhone: V spánku dostala smrteľnú ranu

Prípadov, pri ktorých sa ľuďom stali osudné nabíjačky na telefóny je veľa. Väčšinou však išlo o nabíjačky od výrobcov 3. strán. Neoriginálne príslušenstvo totiž nemusí byť tak kvalitné, ako to originálne.
android pay

Platobná služba Android Pay oficiálne dorazila do Českej republiky

Platenie mobilom sa dostáva v susednej Českej republike na novú úroveň. Spoločnosť Google u našich susedov oficiálne spustila platobnú službu Android Pay, a to oddnes.
projekt loon

Projekt Loon zabezpečil dátovú konektivitu pre 100 000 ľudí v spustošenej oblasti Portorika

Projekt Loon je stále experimentálnou iniciatívou spoločnosti Alphabet, materskej firmy online lídra Google. Napriek tomu, že je projekt v experimentálnom štádiu, zaznamenal veľký úspech.
pribehy

Instagram Príbehy dovoľujú pridávať fotky a videá, ktoré sú staršie ako 24 hodín

Príbehy na Instagrame majú svoje čaro. Autentické fotografie a videá užívateľov často zachytávajú momenty, ktoré práve prežívajú, alebo prežívali pred niekoľkými minútami a hodinami.

Máte otázku, ktorá vám nedá spávať? Vyskúšajte Facebook ankety

Sociálna sieť Facebook pre užívateľov zavádza, resp. vracia späť obľúbenú hračku, a to možnosť vytvárania ankiet. Ankety nás nedávno dobehli aj na Instagrame, presnejšie v sekcii príbehov.

POZOR: Slováci na Facebooku zdieľajú podvodné zľavy, na toto neklikajte inak môžete prísť o peniaze!

Slovenskí používatelia najväčšej sociálnej siete na svete, Facebooku, čelia novej hrozbe, ktorá už stihla napadnúť niekoľko stoviek ľudí.

NÁVOD: Ako skontrolovať či sa váš Android smartfón nabíja tak, ako by sa mal

Nabíjanie našich telefónov sa stalo rutinou pre nás všetkých, v niekoľkých prípadoch dokonca niekoľkokrát do dňa. Telefón jednoducho pripojíte k nabíjačke a o všetko ostatné sa postará elektrická energia. Nie vždy to však je také jednoduché, ako sa môže zdať.

POZOR: Na Facebooku je nová hrozba. Tomuto sa vyhni a ostaneš v bezpečí!

Nové zistenie fínskej bezpečnostnej firmy F-Secure varuje pred hackermi, ktorí sa snažia kradnúť heslá nič netušiacich ľudí na najväčšej sociálnej sieti na svete, Facebooku.

CIA odtajnila informácie o Bin Ládinovi: Toto robieval na svojom počítači!

Americká agentúra, CIA, včera zverejnila informácie o jednom z najhľadanejších teroristov histórie – Usámovi Bin Ládinovi.

Ďalšia „novinka“ Facebooku: Neprídu vám všetky upozornenia, len tie, o ktorých rozhodne Facebook

Facebook si už pre Slovákov jednu novinku pripravil – Prieskumníka – no ani to ho neodradilo od spúšťania ďalších noviniek.

Bohatnú obrovskou rýchlosťou: Toľkoto zarábajú TOP firmy každú sekundu!

Asi je každému jasné, že príjmy popredných technologických a digitálnych spoločností dosahujú závratných výšok. Tieto spoločnosti zároveň investujú podstatnú časť svojich prostriedkov do výskumu a vývoja, čo je veľmi dôležité.

Operátori sa môžu hanbiť: Slováci z celosvetového prieskumu preniesli najmenej dát!

Slovensko v najnovšom prieskume organizácie OECD, ktorá preveruje reálny stav využívania internetu z mobilov, pohorelo na plnej čiare. Skončili sme poslední.

Darčeková sezóna je tu: Xiaomi Redmi Note 4 aj skladom v EU a viac!

Medzinárodný online predajca Geekbuying je už pripravený na blížiace sa koncoročné obdobie. Otvoril takzvanú darčekovú zónu, v ktorej sa nachádza hneď niekoľko zaujímavých zariadení so zníženou cenou.

Vojna výrobcov: Ktorý TOP model je ten najlepší?

Vianoce sa blížia a najväčšie technologické firmy už teraz čakajú či práve ich šampión bude ten, ktorého si zvolíte (ak samozrejme plánujete kúpu TOP modelu).
wifi

Máte doma pomalú Wi-Fi? Pomocou týchto krokov to môžete zmeniť!

Wi-Fi pripojenie je vo väčšine domácností jedno z najdôležitejších vybavení pre spokojnosť jej členov.
banner